Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Prodajem prvi i treći deo Twilighta!

+5
twilight's angel
Jessica*
**Anchi96**
Renesmee Cullen
Perin
9 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Empty Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Thu Aug 06, 2009 12:52 am

Perin


Young newborn

Da. Prodajem prvi i treći deo Sumraka, prvi jednom pročitan, treći nijednom. Novi, tvrde korice, izdanje Evro Đuntija. Cena je mizerna - 15 evra. U obzir dolazi i razmena.

E sad, loše vesti. Ja sam iz Banja Luke, tako da u obzir dolaze samo kupci iz toga grada. Dakle - cena 15 evra, ili 30KM, ili razmena za neke druge knjige.

Pozdrav

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

hahahahaahahahahaaha 15 evra??? kod nas knjiga kosta 10 evra srce moje Smile

Perin


Young newborn

Glupačo, 15 evra za obe.

4Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Empty Re: Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Thu Aug 06, 2009 11:49 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ja moje knjige ne bih prodala ni za sta na svetu ;] e da li mozda prodajes praskozorje(4 deo)??posto mi fali samo taj deo ;]

5Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Empty Re: Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Thu Aug 06, 2009 12:55 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Perin (citat):Glupačo, 15 evra za obe.

Nema razloga da joj se obracas takvim recnikom...ja imam sve delove a i nisam iz Banja Luke...a za koje bi knjige zamenio/la???

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

bez uvrede,ali nisi normalan sto prodajes....ja moje knjige za zivu glavu ne dam....

Perin


Young newborn

Nisam vređao, nego sam samo naglašavao činjenicu. Samo glup čovek može skontati, nakon naslova posta "Prodajem prvi i treći deo" da cenim jedan 15 evra.

Ne prodajem poslednji deo, i ovako sam se zeznuo što sam kupio ova dva, ja nisam fan Sumraka, zato ih i prodajem. Za razmenu dolaze u obzir druge knjige fantastike, ko je zainteresovan, nek' pošalje spisak knjiga koje nudi za razmenu pa ću videti.

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

izvini ali ni ja nisam skontala da su obe 15 evra!!tako da nisi ovde dosao da vredjas nekoga!!

Issy

Issy
Heroic vampire

Perin (citat):Da. Prodajem prvi i treći deo Sumraka, prvi jednom pročitan, treći nijednom. Novi, tvrde korice, izdanje Evro Đuntija. Cena je mizerna - 15 evra.

uopste nisi naglasio da su obe knjige 15 evra... ni ja nisam skontala...

a i malo je glupo, ovde su Twilight fanovi, naravno da svi vec imaju ta dva dela, pogotovo prvi!!! xD xD

http://taylorswift-serbia.forumotion.com/

10Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Empty Re: Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Thu Aug 06, 2009 5:23 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

majke mi...sto si uopste kupovao ako nisi fan?

11Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Empty Re: Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Thu Aug 06, 2009 5:32 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

pod jedan. NE SMES DA VREDJASH NIKOG ODAVDE.
pod dva. Ne verujem da ce iko da kupi twilight knjige jer ih svi imamo. A i kod nas bi obe ispale 14 evra tako da...XD zar ne brate,700 plus 700..XD..
plus si iz banjaluke..
tako da.....

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

12Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Empty Re: Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Thu Aug 06, 2009 5:59 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

i plus glupaca ti mama xD Razz

13Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Empty Re: Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Thu Aug 06, 2009 8:20 pm

Perin


Young newborn

Jebem ja vama svima mater retardiranu! A tebi, trianestogodišnjakinjo, koja imaš duplo manje godina od mene, jebem sve po spisku. Ja sam jedina budala koja je kontala da će na dobro izaći što se bakćem sa maloletnicima.

Doviđenja, mongoloidna idijotijo.

14Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Empty Re: Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Thu Aug 06, 2009 8:33 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

cek!!kome to kaze????ne smes nikome NA TAJ NACIN DA SE OBRACAS!!!!izvini,ovde godine nisu vazne i da imas 3 puta vise godina od nessi ili mene(posto smo samo mi ovde 13) ne smes tako da se obracas!lepo komuniciraj inace NA OVOM FORUMU NECES PRODAVATI KNJIGE!!!to neka ti bude jasno ;]

15Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Empty Re: Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Thu Aug 06, 2009 8:51 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

anchy ja iam 14 Wink al nie bitno xDDD pa sta ces..mator covek bleji na forumu xDDDDDDDD trebaju mu pare pa naso ovde da kenja..pa budala matora xDDDD

16Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Empty Re: Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Thu Aug 06, 2009 9:01 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

bejbi pise ti da imas 13 xD ajde necu sada da spamujem ;] upravu si ;]

17Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Empty Re: Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Thu Aug 06, 2009 9:04 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

O Boze kakav recnik...pa ako si odrasla (ha, ha!) osoba stvarno je besmisleno da se tako obracas MALOLETNICIMA (kako ti kazes)...slazem se sa Rosie...ovde ako ne svi onda vecina ima knjige a i da nema to je mnogo komplikovaniji nacin koji ti nudis a nije toliko povoljniji...

18Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Empty Re: Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Thu Aug 06, 2009 9:16 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

ma dajte ljudi sta se svadjate...pustite coveka..nije vredan toga Wink Anchy ja sam 95 god. pa izracunaj Wink a nemojte da se svadjate sa likom koji ima 4 posta i glumi neko ludilo xDDD Smile Smile Very Happy

19Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Empty Re: Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Thu Aug 06, 2009 9:17 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

bejbi znam ja da si ti 95 godiste ali pogledaj profil!!!pise da imas 13! ;]]

20Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Empty Re: Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Thu Aug 06, 2009 9:49 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

anchy opusteno xDD exqliraj Smile Smile Smile brt ova tema je glupa do bola... xD

21Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Empty Re: Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Thu Aug 06, 2009 9:51 pm

Immortal

Immortal
Unstoppable vampire

Koji je to moron. Bolje zakljucajte temu. On je ionako otisao,msm dosao je na Twilight Serbia da prodaje knjige u Banja Luci.

22Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Empty Re: Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Thu Aug 06, 2009 9:52 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

ma pustite ga ... xD msm da ovde treba lock xD

23Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Empty Re: Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Thu Aug 06, 2009 9:52 pm

Immortal

Immortal
Unstoppable vampire

Pa da,to sam i ja rekla...

24Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Empty Re: Prodajem prvi i treći deo Twilighta! Thu Aug 06, 2009 11:06 pm

nikky133

nikky133
Unstoppable vampire

koji lik ne mogu da vjerujem.....stvarno je debil nevidjeni omg!
mada niste svi iz srbije , ja nisam ja sam iz RS mrkonjic grada tacnije....to je kod banja luke
haha....

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions