You are not connected. Please login or register

Twilight Serbia na Oficijalnom Sajtu Stefani Majer :D

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 1/1]

The.Cold.One

Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator
HEA!! Very Happy Sorry guys,ali morala sam ovu temu/post da zapocnem ovako...Srecna sam jako, jer je jos jednom nas veliki trud urodio plodom i uspeli smo konacno da budemo linkovani i na oficijalnom sajtu Stefani Majer! Very Happy Posle niza pokusaja, uspeli smo, i ne znam za vas, ali ja sam bas bas srecna, konacno jedna jako lepa vest!
I verujem da je ovaj dan ipak posle svega (barem meni) srecan, jer danas posle par dana odem da vidim Stefanin sajt ima li sta novo i naidjem na ovako lepu vest... To mi (nam) je Zorica kojoj je danas rodjendan, konacno donela srecu...haha...E pa, u tom slucaju Zoko hvala ti puno (iako nemas direktne veze sa tim), jer me je ovo jako usrecilo i dalo mi dosta snage da izguram ovu skolu do kraja i onda se konacno posvetim nasem never ending dream - Twilight... hehe...

JOS JEDNOM LjUDI, POSLE DUZEG VREMENA CEKANjA NAS SAJT TWILIGHT SERBIA JE LINKOVAN NA SAJTU STEFANI MAJER
, CIME SMO KONACNO POSTALI OFICIJALNI Smile

puno pozdrava svim onima koji posecuju forum, cak i ako ne postuju na njemu, jer i tako odrzavaju bar neku vrstu zivosti ovde dok traju ovi poslednji i najtezi skolski dani...hehe... izvinite na pogubu,samo sam jako srecna...hehe...

Mima Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

http://www.twilight-serbia.com

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]