Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Iza kulisa 'Sumraka' - Od specijalnog izveštača Pressa iz Los Anđelesa - Biljana Obradović

+9
maki-robsten
twilight's angel
Rosie
Me,myself & I
_GaGa_92
Issy
Twilight_fanpire
Anna
Bella84
13 posters

Idi na stranicu : 1, 2  Next

Go down  Poruka [Stranica 1/2]

Bella84

Bella84
Unstoppable vampire

Od specijalnog izveštača Pressa iz Los Anđelesa - Biljana Obradović

Iza kulisa 'Sumraka'

Glumci Dakota Fening, Ešli Grin, Majkl Šin i Tejlor Lotner otkrivaju tajne sa snimanja blokbastera o vampirima, koji obara sve rekorde gledanosti


Iza kulisa 'Sumraka' - Od specijalnog izveštača Pressa iz Los Anđelesa - Biljana Obradović Sumrak-1

Film „Sumrak: Mlad mesec", tinejdž-priča o vampirima, obara sve rekorde gledanosti. Specijalni dopisnik Pressa Biljana Obradović u razgovoru sa autorima i glumcima ovog blokbastera istražila je kako je „iza kulisa" izgledalo stvaranje „Sumraka".

Lik Džejkoba Bleka, koji se u drugom nastavku vampirske sage bori za naklonost Bele Svon, tumači Tejlor Lotner. Glumac otkriva da je zbog filma morao da se ugoji čak 15 kilograma!

- Bilo je veoma teško. Provodio sam dosta vremena u teretani - morao sam dosta da radim na sebi i mnogo sam jeo. Uzimao sam proteine i ugljene hidrate, a izbegavao šećer koliko sam mogao. Sada pokušavam da zadržim sve kao što je bilo, ali je veoma teško. Posebno je teško kada sam na setu, a moram da treniram i jedem kako je propisano. Ali, to je za mene izazov!

U ulogama najopasnijh vampira pojavljuju se mlada britanska glumica Dakota Fening i legendarni Majkl Šin. Na pitanje da li čudne uloge, po kojima je poznat, biraju njega, ili on bira njih, Šin odgovara:


Iza kulisa 'Sumraka' - Od specijalnog izveštača Pressa iz Los Anđelesa - Biljana Obradović Sumrak-2

- U pitanju je oboje! Uživam da igram raznovrsne likove, ne volim kada je sve po šablonu. To su uvek bili likovi koji poseduju neku moć ili se na neki način izdvajaju od okoline. Ljudi većinom pamte takve likove. Čitajući knjigu shvatio sam da je moj junak veoma opasan. Razmišljao sam kako da doprinesem da bude još jeziviji. Setio sam se filma „Žuta podmornica" sa „Bitlsima", koji me je kao dete dovodio do ludila. Tu postoji lik koji priča vrlo nežno. Odlučio sam da moj lik bude takav - jeziv, a mekog glasa - kaže Šin.

Kritičari su bili iznenađeni što je Dakoti Fening dodeljena uloga Džejn, pitali su se zašto „tako fina devojka igra tako opasnu damu - vampira".

- Nikad nisam igrala takav lik. Kada sam sebe videla sa crvenim sočivima i belim licem, bilo je sjajno! Sjajno sam se provela na snimanju, bilo je baš zabavno - rekla je Dakota.

Edvardovu sestru, dobrog vampira Elis, igra glumica Ešli Grin, poznata iz filmova „Soba panike" sa Džodi Foster i „Džamper" sa Semjuelom L. Džeksonom. Njene akcione sekvence zahtevale su snimanje u „hroma ki" metodu (sistem snimanja specijalnih efekata u kome najpre snimaju glumca na jednobojnoj podlozi, a kasnije se digitalnim putem dodaje okolina).

Iza kulisa 'Sumraka' - Od specijalnog izveštača Pressa iz Los Anđelesa - Biljana Obradović Sumrak-3

- Bilo je nezgodno, jer moraš da se pretvaraš da kočiš, voziš brzo, ulaziš u krivine, a nemaš osećaj da to radiš. Bilo je pomalo neurotično. Inače, kod kuće ne vozim brzo, pošto to u Los Anđelesu nije moguće - kaže Ešli.

Kris Vajc, režiser filma, kaže za Press da je bio polaskan ponudom kompanije „Samit entertejnment" da režira „Novi mesec".

- Bio sam kod kuće. Moj prijatelj Erik, koji radi za „Samit", rekao mi je da više nemaju ugovor sa Ketrin Hardvik, koja je režirala prvi deo. Iskreno, nisam vrištao od sreće. Ne volim filmove o vampirima, ali kada sam video likove Roberta i Kristen - rekao sam da su sjajni! Zatim sam pročitao knjigu, koja mi se veoma dopala jer je tako melanhonična - rekao je Vajc.

http://wwwjenniferlopezserbiacom.smfforfree3.com/index.php

Anna

Anna
Unstoppable vampire

ja sam se samo izbecila kada je rekla Kulen!

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

A jel ima neko snimakinetvjua???
Ove je sve sto vec znamo...ali tnx anyway..

Issy

Issy
Heroic vampire

ima u video galery... isto je otvorila u temi =DD

http://taylorswift-serbia.forumotion.com/

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Aaaa nsm videla...tnx bby... Very Happy

Issy

Issy
Heroic vampire

uvek =DD

http://taylorswift-serbia.forumotion.com/

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

to sam danas videla u pressu.....nishta novo

Me,myself & I


Young newborn

Koja glupaca xD

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

JAO ZNAM ODVRATNA JE! videla je roberta-.- sto ona moze aja ne mogu-.-

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Issy

Issy
Heroic vampire

i jos je pogresno rekla Cullen... -.-'

http://taylorswift-serbia.forumotion.com/

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

kad je rekla kulen, htela sam da je zadavim. i zato je zovem obrudovic. -.-

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Hahaha Obrudovic xDDD

maki-robsten

maki-robsten
Heroic vampire

ma bas je KULEN Twisted Evil

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hahahaha,pa sta ces.XDDD eh moja srbijo.XD
inace,meni se svidja kad neko kaz e kulen,ali ne nekim glupim naglaskom.XD moja sestra kad kaze EdwArd CUlen,ne mogu da prekinem da se smejem.XD svejedno ja nikad ne pricam na srpskom o twilightu tako d aizgovaram edward KALEN.xd

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Ta kretenka B.O. me je oduvek nervirala a sad NE MOGU DA JE PODNESEM!!! AAAA VIDELA JE ROBERTA,JA NISAM....NIJE FER.

*twilight_girl*

*twilight_girl*
Heroic vampire

_GaGa_92 (citat):Ta kretenka B.O. me je oduvek nervirala a sad NE MOGU DA JE PODNESEM!!! AAAA VIDELA JE ROBERTA,JA NISAM....NIJE FER.
znam na sta mislis...grrr...poludela sam kad sam saznala da ga je upoznala...a jos vise kad sam cula KULEN!! Mad

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

glupaca....ko da su one kobasice...kulen...

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

_GaGa_92 (citat):glupaca....ko da su one kobasice...kulen...

AGREE! ONA JE TOTALNI IDIOT!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

REP 4 THAT

Emma Cullen

Emma Cullen
Charming vampire

_GaGa_92 (citat):glupaca....ko da su one kobasice...kulen...

Ovo za kobasice ti je vrh...I ja nisam mogla da verujem kad je rekla Kulen...Skroz nas je obrukala...A i odvratna je...Nema pojma da pricha...

Issy

Issy
Heroic vampire

ma debil od zene... ko je poslao uopste -.-"

http://taylorswift-serbia.forumotion.com/

*twilight_girl*

*twilight_girl*
Heroic vampire

to i mene zanima...
ocigledno neko ko ima jos manje mozga od nje...

Issy

Issy
Heroic vampire

dap, i ja bih rekla da je tako -.-"
a ne kontam kako je ona uopste novinar Evil or Very Mad

http://taylorswift-serbia.forumotion.com/

maki-robsten

maki-robsten
Heroic vampire

E u magazinu Hello objavljen taj intervju sa Robom koji je radila Biljana (ja je od sad zovem KULEN) inace i tamo pise EDVARD KULEN....
Znaci jako me zivcira likusa.... Evil or Very Mad

anchy

anchy
Charming vampire

Totalno je neobavestena nije se ni potrudila s'obzirom da je napisala da je Ashly glumila u Panic room a ne Kristen.Mene bi bilo sramota da se tako obrukam pred celom Srbijom!!!

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

koji iiiidddddiiiiioooooottttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/2]

Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions