Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Breaking dawn-na srpskom-kada?

+56
Sanja'93
PcElicA M*A*J*A*
mala bubica
StamatEma
*Edward's girlfriend*
yozza{fairy}
misha93
**Anchi96**
Twilight girl :)
cullen's girl
Me,myself & I
Makishka
anchy
~*Edward's Bella*~
Kaca&ampEdward
~ReNesMeE~
m...ue
*mimi*
^my.love-Cullen.boy^
Natty
Mala looda vampirusha
Twilight_fanpire
>eDwArD's LuLLaBy<
Isabell
Bella
Sooyoung
_NikA_
twilight's angel
mis_ twilight
M.S.
Iva
Skywalker
_GaGa_92
Princess Of Darkness
.MisS.CulleN.
robertmarina
iWana
feelin_my_teeth?
lone rider
Bella's Lullaby
Edward's spider-monkey
tixy94
*~Ana Cullen~*
suzanna
.JoYa.ClearwateR.^^
Rosie
S..rdjan
~*Lucky*~
milicamilincic92
Bella Swan
cica zlica
amaphupho©
midnight_sun_girl
*ed's own zoxxy*
The.Cold.One
eleonor
60 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Go down  Poruka [Stranica 7/15]

166Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Mar 25, 2009 7:21 pm

Natty

Natty
Obsessive newbourn

pa u bg-u ce sigurno pre izaci nego u sapcu

167Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Mar 25, 2009 7:29 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

To sigurno!

168Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Mar 25, 2009 7:38 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

pa da, ali onda bi moralo da ima nesto na njihovom sajtu, da je u pripremi ili tako nesto....

169Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Mar 25, 2009 9:47 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

I to je tacno..mislim,ne verujem da ce samo tako odjednom bez prethodne najave.... u svakom slucaju,daj boze da je to tacno!!!!

170Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Mar 25, 2009 10:26 pm

Kaca&ampEdward

Kaca&ampEdward
Young newborn

Ja stvarno ne mogu da izdrzim!!!Procitala sam 100 strana na engleskom,ali ipak sam odustala...cekam...nas prevod...(koliko god bio gori)...

171Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Wed Mar 25, 2009 10:32 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Ja sam procitala na engleskom,ali opet srpski je srpski....

172Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Mar 26, 2009 12:29 am

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

Ja sam vec rekla u jednoj knjizari da cu im platiti unapred samo da mi donesu knjigu cim izadje......
A sto se tice citanja pa kada budem procitala sve knjige na srpskom milion puna mozda procitam i na kompu na eng Smile

173Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Mar 26, 2009 3:22 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

lepo je citati na oba jezika nekad su neki redovi nekako lepshi na srpskom..oba jezika su lepa i srpski je okej!

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

174Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Mar 26, 2009 3:34 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

Pa da ja bih volela i na englesko da procitam pa cu se potruditi da ih nabavim...

175Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Mar 26, 2009 3:45 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

e pa jbg, slagali su te. kontaktirala sam evro-djunti i rekli su mi da se jos uvek ne zna tacan datum izlaska praskozorja ni u beogradu, a ne u sapcu... tako da...jbg. Sad(((((((((((((((((((((((((((((((

176Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Mar 26, 2009 5:02 pm

^my.love-Cullen.boy^

^my.love-Cullen.boy^
Obsessive newbourn

ja cu ponovo da pocnem da citam sva tri dela....ne mogu vise da cekam...Sad((

Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Wallpa13

177Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Mar 26, 2009 6:18 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

haha, ja sam ih vise naucila napamet... ali nisu me smorili... Smile

178Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Mar 26, 2009 6:41 pm

^my.love-Cullen.boy^

^my.love-Cullen.boy^
Obsessive newbourn

ma nece sigurno da me smori...mozda malo drugi deo kad se ne spominje edvard...posto sam dzejkoba pocela da mrzim u 3 delu...

Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Wallpa14

179Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Mar 27, 2009 11:59 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

uh ja volim dzejka<3 jao ponovo vi sa dosadom knjige kad nema edwarda.oh! a te budale bi trebalo da porazmisle o sto brzem izdavanju///bitches-.-

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

180Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Mar 27, 2009 3:17 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hehe, ali moras da priznas da su u knjigama najlepsi edvard-bela trenuci...mene knjige ne bi smorile ni da ih citam svaki dan narednih deset godina naravno, ali stvarno volim kad je edvard tu negde... Smile
eh dok oni objave.... ima i stefani da zavrsi MS...

181Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sat Mar 28, 2009 6:54 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

zelim da izadje vec jednom.....................

182Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sat Mar 28, 2009 7:20 pm

^my.love-Cullen.boy^

^my.love-Cullen.boy^
Obsessive newbourn

zelim i jaaa....
Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Wallpa16

183Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sat Mar 28, 2009 7:42 pm

Isabell

Isabell
Obsessive newbourn

a ko ne zeli?!? Sad ja nisam knjigu procitala ni na engleskom...!!!! Sad Sad

184Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sat Mar 28, 2009 7:59 pm

^my.love-Cullen.boy^

^my.love-Cullen.boy^
Obsessive newbourn

pa nisam ni ja,tj pocela sam...ali hocu na srpskom breee...Sad(((

Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Wallpa17

185Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sat Mar 28, 2009 8:47 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

i ja sam pocela al nisam nista razumela xD

186Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sat Mar 28, 2009 10:22 pm

^my.love-Cullen.boy^

^my.love-Cullen.boy^
Obsessive newbourn

ma nije u tome problem...nego me mrzi da gledam u komp oce oci da mi ispadnu....jedva cekam da izadje ne mogu visee....Sad((

Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Wallpa17

187Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sat Mar 28, 2009 10:26 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ja sam procitala, ali zelim je na srpskom...
moramo da se strpimo jos mesec, dva...
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

188Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sat Mar 28, 2009 11:42 pm

~*Edward's Bella*~

~*Edward's Bella*~
Obsessive newbourn

Jaoj ko ce to da ceka stigla sam do 400 strane Pomracenja plasim se da procitam do kraja jer Sam postala zavisna ..

189Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun Mar 29, 2009 12:24 am

^my.love-Cullen.boy^

^my.love-Cullen.boy^
Obsessive newbourn

ma samo ti citaj...Very Happy
Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Wallpa18

190Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 8 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Sun Mar 29, 2009 3:35 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

Uvek mozes da citas ispocetka kao JA Smile

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 7/15]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions