Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Breaking dawn-na srpskom-kada?

+56
Sanja'93
PcElicA M*A*J*A*
mala bubica
StamatEma
*Edward's girlfriend*
yozza{fairy}
misha93
**Anchi96**
Twilight girl :)
cullen's girl
Me,myself & I
Makishka
anchy
~*Edward's Bella*~
Kaca&ampEdward
~ReNesMeE~
m...ue
*mimi*
^my.love-Cullen.boy^
Natty
Mala looda vampirusha
Twilight_fanpire
>eDwArD's LuLLaBy<
Isabell
Bella
Sooyoung
_NikA_
twilight's angel
mis_ twilight
M.S.
Iva
Skywalker
_GaGa_92
Princess Of Darkness
.MisS.CulleN.
robertmarina
iWana
feelin_my_teeth?
lone rider
Bella's Lullaby
Edward's spider-monkey
tixy94
*~Ana Cullen~*
suzanna
.JoYa.ClearwateR.^^
Rosie
S..rdjan
~*Lucky*~
milicamilincic92
Bella Swan
cica zlica
amaphupho©
midnight_sun_girl
*ed's own zoxxy*
The.Cold.One
eleonor
60 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Go down  Poruka [Stranica 12/15]

276Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Apr 16, 2009 10:28 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ne,mislila je reputacija.
vetj sam prevela prvo poglavlje yaj! xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

277Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Apr 17, 2009 12:05 am

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

ljudi ako dobro znate engleski i imate neogranicenu pristupacnost internetu toplo vam preporucujem da knjigu "odslusate".Na youtube ukucajte "breaking dawn audio book" i izbacice vam klipove koji u proseku traju po 9 min.Ja sam je tako procitala jer nisam imala vise strpljenja bas kao ni vi. Smile

278Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Apr 17, 2009 12:10 am

misha93

misha93
Obsessive newbourn

*~Ana Cullen~* (citat):ljudi ako dobro znate engleski i imate neogranicenu pristupacnost internetu toplo vam preporucujem da knjigu "odslusate".Na youtube ukucajte "breaking dawn audio book" i izbacice vam klipove koji u proseku traju po 9 min.Ja sam je tako procitala jer nisam imala vise strpljenja bas kao ni vi. Smile

E da a znash koji je josh bolji nacin, barem sam to ja uradila, skinula sam ceo audio book sa neta (nashla na http://www.mininova.org, i downloadovala, naravno besplatno), jedini je priblem shto nedostaje jedno celo polavlje, ali ono moze da se procita....

279Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Apr 17, 2009 12:14 am

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

jos bolje resenje Smile hvala za link!!

280Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Apr 17, 2009 10:39 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

Ja sam bila prekljuce u knjizari Glasnik u Uzicu i tamo su mi rekli da je probna knjiga odstampana ali ne znaju kada ce biti u prodaji predpostavljaju u maju ili junu pa su mi rekli da dodjem negde oko 1 maja za blize informacije.......

281Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Apr 17, 2009 1:13 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

*~Ana Cullen~* (citat):ljudi ako dobro znate engleski i imate neogranicenu pristupacnost internetu toplo vam preporucujem da knjigu "odslusate".Na youtube ukucajte "breaking dawn audio book" i izbacice vam klipove koji u proseku traju po 9 min.Ja sam je tako procitala jer nisam imala vise strpljenja bas kao ni vi. Smile
Nzn. ja sam prvo pokusala na taj nacin ali mi nije islo...nmg. da se skoncentrisem kad neko drugi cita za mene a ja kao slusam-onda mi misli lutaju,cas mi se spava.cas mi se jede..bas bzv....lakce mi je da ja citam jer nekako se na taj nacin vise uzivim u knj. i bolje je razumem....!!!!!!! Ali mozda je nekome lakse preko audio book-a pa nek proba... Very Happy Smile

282Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Fri Apr 17, 2009 1:16 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

haaaha?? sad cu ja da vidim xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

283Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Mon Apr 20, 2009 11:15 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Hej Rosie, kako ide tvoj prevod knjige? Wink

284Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Apr 21, 2009 10:56 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ummm,breaking dawn? prevela sam prvo poglavlje,evo sad cu josh malo da prevodim pa cu da postujem.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

285Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Apr 21, 2009 11:18 am

Sanja'93

Sanja'93
Young newborn

Cini mi se da krajem aprila izlazi ''Svitanje'' jupiiii trcim u Nolit svaki dan samo da proverim da li je kojim slucajem stigla Very Happy

Jel moze da mi kaze neko odavde,ko je procitao na engleskom,da li ce se Bela i dalje druziti sa Dzejkom?

286Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Apr 21, 2009 11:35 am

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Sanja'93 (citat):Cini mi se da krajem aprila izlazi ''Svitanje'' jupiiii trcim u Nolit svaki dan samo da proverim da li je kojim slucajem stigla Very Happy

Jel moze da mi kaze neko odavde,ko je procitao na engleskom,da li ce se Bela i dalje druziti sa Dzejkom?
Knjiga se NAZALOST ne zove 'svitanje' nego Praskozorje :-( A sto se tvog pitanja tice..pa naravno da ce nastaviti da se druze...samo sto se u 4. knjizi stvari malo komplikuju jer Bella postaje vamp. i rodice cerku u koju ce se Jake zaljubiti(impritovati)...tako da ce njihov odnos postati jos snazniji i ostace najbolji prijatelji..... Very Happy

287Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Apr 21, 2009 11:42 am

Sanja'93

Sanja'93
Young newborn

A neee.Dzejkob me uzasno nervira.Narocito u trecem delu,kad ju je poljubio a ona mu uzvratila (!!!).Znaci Dzejku ce se desiti utiskivanje.Kao onom njegovom drugu sa devojcicom od dve godine. Very Happy ja sam mislila da su konacno prestali da se druze,sad kad je presla na stranu vampira. grrrr.Znam da ce roditi cerku i upoznata sam sa detaljima..Ali nisam znala da li ce se i dalje druziti..neee. Sad
tnx Wink

288Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Apr 21, 2009 1:13 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ali dzejk je pored Cullenovih(sa Renesme), Charlija i Rene najvazniji deo Belinog zivota. kako onda da se ne druze?

289Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Apr 21, 2009 1:49 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Sanja'93 (citat):A neee.Dzejkob me uzasno nervira.Narocito u trecem delu,kad ju je poljubio a ona mu uzvratila (!!!).Znaci Dzejku ce se desiti utiskivanje.Kao onom njegovom drugu sa devojcicom od dve godine. Very Happy ja sam mislila da su konacno prestali da se druze,sad kad je presla na stranu vampira. grrrr.Znam da ce roditi cerku i upoznata sam sa detaljima..Ali nisam znala da li ce se i dalje druziti..neee. Sad
tnx Wink
ja ne znam koja je fora da ti prepricavaju..umesto da uzmesh da citash.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

290Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Apr 21, 2009 2:56 pm

Sanja'93

Sanja'93
Young newborn

Upravo sada citam na engleskom.

291Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Apr 21, 2009 7:00 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

Aha, Bela i Dzejk nastavljaju druzenje samo pod malo drugcijim okolnostima, hehe, kada budesh procitala, shvaticesh...Smile))))))

292Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Tue Apr 21, 2009 7:05 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

i treba da citash/

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

293Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Apr 23, 2009 8:05 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

E ljudi ima li novosti o Praskozorju, jel se zna tacan datum??????

294Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Apr 23, 2009 8:38 pm

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

ja jedino sto znam jeste da je krajem maja bounce

295Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Apr 23, 2009 8:42 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

JOOOOOOOOOOJ pobicu ih bre, meni su rekli SREDINOM MAJA!!! Evil or Very Mad

296Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Apr 23, 2009 8:51 pm

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

pa jos kad bi datum rekli,ja cekam tu promociju knjige,da dodjem.......bas sam nestrpljiva,ali kad bi barem datum rekli affraid

297Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Apr 23, 2009 8:57 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

E gledaj sad kad uopshte ne bude u maju, nego tamo negde u junu Mad

298Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Apr 23, 2009 9:25 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

bice u decembru hahahahaha salim se....uf i ja sam procitala sve 3 i sad cekam 4. knjigu i bas mi je lijepo ime "Praskozorje" ... jedva cekaaam ....

http://ninasource.forumsr.com

299Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Apr 23, 2009 9:29 pm

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

hajde da otvorimo temu,kladjenja ko pogodi datum kada izlazi.........hahahahaha......s'obzirom da svako ima drugacije informacije,jer nas lazu.......jaoooooo......bolje bi im bilo da bude maja meseca da ne dodjem da ja prevedem to zacas Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 987351

300Breaking dawn-na srpskom-kada? - Page 12 Empty Re: Breaking dawn-na srpskom-kada? Thu Apr 23, 2009 11:44 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hehhe....na kraju ce od NAS uzeti prevod MS....barem im nece trebati toliko dugo...Very Happy

e ljudi ne znam odakle vam uopste te informacije - sredinom maja, krajem maja i tako to, posto su svima koje znam rekli da jos uvek nemaju pouzdane informacije kada ce izaci, tj. nikome nisu rekli ni kog meseca, a kamoli kog datuma! tako da, dok ne izadje praskozorje, nadjite nesto drugo cime cete se zaludjivati... Very Happy

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 12/15]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions