Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Sta trenutno citate...??

+36
**Anchi96**
_GaGa_92
P. Sawyer
Edward's spider-monkey
Jessica*
mandrea94
twilight's angel
Skywalker
Twilight girl :)
Rosie
Edward`s_lover
Bestet
Mala looda vampirusha
Adm88dp
*Edward's girlfriend*
>eDwArD's LuLLaBy<
edwards_girl
__ALiCe_CuLLeN__
Bella
Isabell
*nice_vampire*
.MisS.CulleN.
Twilight_fanpire
tammy cullen
.JoYa.ClearwateR.^^
feelin_my_teeth?
Bella Swan
Renesmee Cullen
wampirrica
Nymphadora Cullen
Vampire_love
schooby91
Vekica
*ed's own zoxxy*
PhoenixChild93
The.Cold.One
40 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Poruka [Stranica 3/4]

51Sta trenutno citate...?? - Page 3 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Mon May 18, 2009 12:31 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Jessica* (citat):E a procitala sam i knjigu Zauvek bas je extra...
Sta trenutno citate...?? - Page 3 200701


Evo jedan deo...samo cisto da vidite stil pisanja

Nakon žurke pomogle smo Sibil i njenim roditeljima da raščiste lom i negde oko tri ujutru odvukle smo se na spavanje. Sibil se zanesvestila čim je spustila glavu na jastuk, ali Erika i ja nismo mogle da zaspimo. Možda zato što smo bile u vrećama za spavanje na podu, a možda zato što se Sibil odvaljivala od hrkanja.
Erika šapnu: "Majkl je sladak dečko...šta ti misliš?"
"Previsok je za tebe", rekoh joj. "Bila bi mu do pupka."
"To bi mu se možda i svidelo."
"Oh, Erika!"
Ona nasloni glavu na lakat i reče: "Sviđa ti se, zar ne?"
"Ne budi šašava... nismo ni dve reči prozborili."
Okrenula sam se ka zidu.
"Da... ali ipak ti se sviđa."
"Ma, spavaj više!"
"Pitao me je za tvoj broj telefona i kako se prezivaš."
Okrenula sam se nazad. "Stvarno?"
"Aha... ali valjda te to ne zanima." Uvukla se u svoju vreću za spavanje.
Šutnula sam je u šali, a onda smo se obe nasmejale i zaspale.

Erika i ja smo prijateljice od sedmog razreda. Dobro se slažemo, jer je ona otvorena i opuštena, a ja nisam. Kaže da mora biti takva da bi kompenzovala to što je niska. Visoka je jedva metar i po - pa se nisam šalila kada sam rekla da bi Majklu bila do pupka. Čitava porodica joj je tako sićušna. Tako joj je pradeda dobio prezime. Došao je iz Rusije a da nije znao ni reč engleskog. Kada su ga, pošto se iskrcao, pitali kako se zove, nije razumeo. Umesto da ga samo nazovu Koen ili Golberg, kako su imigracioni službenici često radili s jevrejskim izbeglicama, taj čovek ga je odmerio i zapisao g. Smol. Erika se kune da će, ako se ikada bude udala, to biti za nekog tako ogromnog da će im deca, ako ih budu imali, bar imati prilike da porastu do neke normalne veličine.
Mada, to što su bili mali nikome u njenoj familiji nije naškodilo. Njena majka je Džulijet Smol, filmski kritičar. Njeni prikazi se objavljuju u tri velika časopisa. Zahvaljujući njoj Erika je sigurna da će se upisati na Redklif, iako joj ocene nisu toliko jake. meni je prosek 92, pa me je skoro šlog strefio kada sam videla rezultate prijave. Bili su ispod proseka. Erika je prošla znatno bolje. Ja se zaista bojim da ću se nad zaista bitnim stvarima raspasti, a to se njoj nikad ne dešava. I po tome se razlikujemo.
uhuh,ja sam zauvek procitala pre stoo godina,knjiga ima neke malo cudne delove ali je ok,ja mislim da svako treba da je procita....
ja sad citam PRASKOZORJE..
a citam i LOVAC U ZITU,jos uvek....hahaha

52Sta trenutno citate...?? - Page 3 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Mon May 18, 2009 2:53 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

vreme smrti...

53Sta trenutno citate...?? - Page 3 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Mon May 18, 2009 4:00 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

sve o dechaku....

54Sta trenutno citate...?? - Page 3 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Mon May 18, 2009 7:28 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

Jessica* (citat):E a procitala sam i knjigu Zauvek bas je extra...
Sta trenutno citate...?? - Page 3 200701


Evo jedan deo...samo cisto da vidite stil pisanja

Nakon žurke pomogle smo Sibil i njenim roditeljima da raščiste lom i negde oko tri ujutru odvukle smo se na spavanje. Sibil se zanesvestila čim je spustila glavu na jastuk, ali Erika i ja nismo mogle da zaspimo. Možda zato što smo bile u vrećama za spavanje na podu, a možda zato što se Sibil odvaljivala od hrkanja.
Erika šapnu: "Majkl je sladak dečko...šta ti misliš?"
"Previsok je za tebe", rekoh joj. "Bila bi mu do pupka."
"To bi mu se možda i svidelo."
"Oh, Erika!"
Ona nasloni glavu na lakat i reče: "Sviđa ti se, zar ne?"
"Ne budi šašava... nismo ni dve reči prozborili."
Okrenula sam se ka zidu.
"Da... ali ipak ti se sviđa."
"Ma, spavaj više!"
"Pitao me je za tvoj broj telefona i kako se prezivaš."
Okrenula sam se nazad. "Stvarno?"
"Aha... ali valjda te to ne zanima." Uvukla se u svoju vreću za spavanje.
Šutnula sam je u šali, a onda smo se obe nasmejale i zaspale.

Erika i ja smo prijateljice od sedmog razreda. Dobro se slažemo, jer je ona otvorena i opuštena, a ja nisam. Kaže da mora biti takva da bi kompenzovala to što je niska. Visoka je jedva metar i po - pa se nisam šalila kada sam rekla da bi Majklu bila do pupka. Čitava porodica joj je tako sićušna. Tako joj je pradeda dobio prezime. Došao je iz Rusije a da nije znao ni reč engleskog. Kada su ga, pošto se iskrcao, pitali kako se zove, nije razumeo. Umesto da ga samo nazovu Koen ili Golberg, kako su imigracioni službenici često radili s jevrejskim izbeglicama, taj čovek ga je odmerio i zapisao g. Smol. Erika se kune da će, ako se ikada bude udala, to biti za nekog tako ogromnog da će im deca, ako ih budu imali, bar imati prilike da porastu do neke normalne veličine.
Mada, to što su bili mali nikome u njenoj familiji nije naškodilo. Njena majka je Džulijet Smol, filmski kritičar. Njeni prikazi se objavljuju u tri velika časopisa. Zahvaljujući njoj Erika je sigurna da će se upisati na Redklif, iako joj ocene nisu toliko jake. meni je prosek 92, pa me je skoro šlog strefio kada sam videla rezultate prijave. Bili su ispod proseka. Erika je prošla znatno bolje. Ja se zaista bojim da ću se nad zaista bitnim stvarima raspasti, a to se njoj nikad ne dešava. I po tome se razlikujemo.

ja sam zauvek procitala za 2 sata...knjiga je super...ali ima pervezne delove... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

55Sta trenutno citate...?? - Page 3 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Mon May 18, 2009 7:29 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

i ja sam je bas brzo procitala...

56Sta trenutno citate...?? - Page 3 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Sat May 23, 2009 12:21 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Ja sam procitala knjigu "Kod kuce je najgore" od Efraima Kisona...odusevljena sam, covek je bas duhovit....najlepsa knjiga koju sam ikad citala Very Happy

57Sta trenutno citate...?? - Page 3 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Sat May 23, 2009 12:23 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

A sada cu da procitam i "Kita boli more" od istog pisca...jedva cekam Razz

58Sta trenutno citate...?? - Page 3 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Sat May 23, 2009 12:31 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

moj gospodin savrseni...

59Sta trenutno citate...?? - Page 3 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Wed Jul 01, 2009 10:43 pm

Guest


Gost

Novine Very Happy

60Sta trenutno citate...?? - Page 3 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Thu Jul 02, 2009 3:00 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Opet sam citala Zauvek XD

Sad citam knjige "Srce od silikona" i "Rasprodaja srece" u isto vreme...

61Sta trenutno citate...?? - Page 3 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Thu Jul 02, 2009 11:35 pm

Immortal

Immortal
Unstoppable vampire

Bunker 13

62Sta trenutno citate...?? - Page 3 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Thu Jul 02, 2009 11:40 pm

Guest


Gost

Sta je dara napisala

63Sta trenutno citate...?? - Page 3 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Sun Jul 12, 2009 1:32 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Dodatne porcije-Megan Makaferti

64Sta trenutno citate...?? - Page 3 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Sun Jul 12, 2009 2:45 am

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Hajduk na Dunavu

http://ninasource.forumsr.com

65Sta trenutno citate...?? - Page 3 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Sun Jul 12, 2009 3:06 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

bD XD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

66Sta trenutno citate...?? - Page 3 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Sun Jul 12, 2009 10:33 am

Guest


Gost

Twilight knjigu idemo iz pocetka

67Sta trenutno citate...?? - Page 3 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Sun Jul 12, 2009 12:43 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

;D POCEO SI DA CITASH TWILIGHTSVAKA CAST!

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

68Sta trenutno citate...?? - Page 3 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Sun Jul 12, 2009 6:31 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Ponovo citam "Ok je, nosim bas velike gacerone" i pronalazim sebe u liku Dzes..hahaha XD

69Sta trenutno citate...?? - Page 3 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Sun Jul 12, 2009 6:54 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

JAOOOOOO XDDDD tamo ima i rosie mada se nisam pronalazila u njoj XD obozavam DZ N

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

70Sta trenutno citate...?? - Page 3 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Sun Jul 12, 2009 6:56 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Luzaca...a Dzes samo "Sta??" nista ne konta i glupa k'o cuskija...prava ja...

71Sta trenutno citate...?? - Page 3 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Sun Jul 12, 2009 9:06 pm

Guest


Gost

NAziv mog lap topa

72Sta trenutno citate...?? - Page 3 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Mon Jul 13, 2009 12:52 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ako cemo tako ja citam vukov post...

73Sta trenutno citate...?? - Page 3 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Mon Jul 13, 2009 12:56 am

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

svko ko je neko-lorin vajnberger

74Sta trenutno citate...?? - Page 3 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Mon Jul 13, 2009 4:43 am

Jasper`s lover

Jasper`s lover
Obsessive newbourn

Odbor lepotica uzvraca udarac-Lizi Harison-5-a knjiga iz serijala Klika

75Sta trenutno citate...?? - Page 3 Empty Re: Sta trenutno citate...?? Mon Jul 13, 2009 3:30 pm

Guest


Gost

postove xeex

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 3/4]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions