You are not connected. Please login or register

Vas nik...:)

Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 1/3]

1 Vas nik...:) on Mon Dec 29, 2008 9:03 pm

The.Cold.One

Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator
Vas nik....kako je nastao,sta vam znaci...raspisite se slobodno Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

http://www.twilight-serbia.com

2 Re: Vas nik...:) on Mon Dec 29, 2008 10:42 pm

midnight_sun_girl

Charming vampire
ja sam citala midnight sun i jako mi se svidela... posle kada sam saznala za forum dosta sam razmisljala kako cu se zvati bilo je svih mogucih nikova nekih imena iz knjige ... ali sam se jako odusevila knjigom midnight sun i odlucila da samo dodam girl i eto otkud moj sadasnji nik ... koji nikada necu menjati.. Very Happy

3 Re: Vas nik...:) on Mon Jan 05, 2009 8:21 pm

*ed's own zoxxy*

Charming vampire
pa moj nick je sasvim jednostavan...dao mi ga je mire.....looodak...Smile i eto tako zoxxy kaže ovaj zoxxy kaže onaj i osta ja zoxxy, al inače možete me zvati i zoka, ali ZORKA ili ZORA to NIKAKO......onda se osećam ko baba...a i nemojte me zvati ni ZOĆA ili ZOCA, tada se osećam ko malo dete od 3 godine....Smile znači, jednostavno zoka ili zoxxy....može i zorica...Smile ok je i to...Smile

4 Re: Vas nik...:) on Sun Jan 11, 2009 2:01 pm

Vekica

Post thirsty vampire
Nik sam dala po mom nadimku...

5 Re: Vas nik...:) on Wed Jan 21, 2009 3:43 am

schooby91

Obsessive newbourn
Svoj nik (nadimak) sam dobio u I rezredu srednje, dao mi ga drug iz odeljenja. Posle par dana cijelo odeljenje je pocelo da me zove tako, kasnije je to preuzela cijela skola. Ja nisam imao nista protiv i tako je ostalo.
Napravio sam malu prepravku prilikom pisanja. Ja pisem "schooby", ali je imalo previse slicnosti sa imenom crtanog lika "schooby". Tako sam ja ubacio jedno "h" i sad se moj nadimak cita "skubi", a pise "schooby". Ovo "91" je cista navika, vidim da mladje generacije i nemaju to bas u krvi.

6 Re: Vas nik...:) on Sat Jan 24, 2009 4:58 am

lone rider

Obsessive newbourn
ovaj nik je nastao tako sto mi se jako svidja,lol... nisam hteo da uportebim svoj uobicajni nik (lone_ryder) jer mi to mnogo vuce na vukove,a u ovoj prici nisam na strani vukova,pa sam odlucio da menjam...a shadow stryder je po meni nesto sto bi svaki vampir trebao da bude... ko razume blago njemu,ko ne razume nema smisla da objasnjavam jer necu uspeti Smile ako niko ne konta onda cu morati da obajsnim Smile

7 Re: Vas nik...:) on Sat Jan 24, 2009 9:27 pm

Vampire_love

Post thirsty vampire
Moj nick je nastao zbog filma,jer sam zaista zadivljena kolika je Edvardova ljubav prema Beli....Nadam se da ce i mene jednog dana neko toliko voleti...Smile

8 Re: Vas nik...:) on Mon Jan 26, 2009 10:30 pm

The.Cold.One

Shadow Stryder (citat):ovaj nik je nastao tako sto mi se jako svidja,lol... nisam hteo da uportebim svoj uobicajni nik (lone_ryder) jer mi to mnogo vuce na vukove,a u ovoj prici nisam na strani vukova,pa sam odlucio da menjam...a shadow stryder je po meni nesto sto bi svaki vampir trebao da bude... ko razume blago njemu,ko ne razume nema smisla da objasnjavam jer necu uspeti Smile ako niko ne konta onda cu morati da obajsnim Smile
objasni molim te, ja mislim da cu shvatiti (ovo gore mi ko zagonetka xD)

inace, moj nik je preuzet iz knjige. svidja mi se jer ne govori direktno o vampirima iako njih podrazumeva (drugi naziv za vampire je hladni, za one koji nisu procitali knjigu). tako da sam ja ustvari hladna, a ne ledena (k'o sto mnogi misle da ustvari znaci). mada ni to nije daleko od istine xD

prvi nik, tj. PRAWD-8 (stariji clanovi znaju taj nik), sam verovali ili ne - sanjala nenormalno mozda,ali uvrnuto jos vise, jednostavno sam sanjala kako se reagujem na univision.com sa tim nikom, i kada sam se probudila svideo mi se odmah, posebno jer ne znaci nista, samo plod maste i snova Very Happy
takodje da spomenem i legendarni nik strawberry_queen koji sam ja izmislila, a pocele da ga koriste i male smizle sirom neta kraduci mi ideju. znam da se ovde nisam nikad tako zvala,ali cisto da spomenem i to, jer mi je zbog kradje tog nika neizmerno zao Sad

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

9 Re: Vas nik...:) on Tue Jan 27, 2009 12:59 am

*ed's own zoxxy*

Charming vampire
The.Cold.One (citat):
Shadow Stryder (citat):ovaj nik je nastao tako sto mi se jako svidja,lol... nisam hteo da uportebim svoj uobicajni nik (lone_ryder) jer mi to mnogo vuce na vukove,a u ovoj prici nisam na strani vukova,pa sam odlucio da menjam...a shadow stryder je po meni nesto sto bi svaki vampir trebao da bude... ko razume blago njemu,ko ne razume nema smisla da objasnjavam jer necu uspeti Smile ako niko ne konta onda cu morati da obajsnim Smile

objasni molim te, ja mislim da cu shvatiti (ovo gore mi ko zagonetka xD)

inace, moj nik je preuzet iz knjige. svidja mi se jer ne govori direktno o vampirima iako njih podrazumeva (drugi naziv za vampire je hladni, za one koji nisu procitali knjigu). tako da sam ja ustvari hladna, a ne ledena (k'o sto mnogi misle da ustvari znaci). mada ni to nije daleko od istine xD

prvi nik, tj. PRAWD-8 (stariji clanovi znaju taj nik), sam verovali ili ne - sanjala nenormalno mozda,ali uvrnuto jos vise, jednostavno sam sanjala kako se reagujem na univision.com sa tim nikom, i kada sam se probudila svideo mi se odmah, posebno jer ne znaci nista, samo plod maste i snova Very Happy
takodje da spomenem i legendarni nik strawberry_queen koji sam ja izmislila, a pocele da ga koriste i male smizle sirom neta kraduci mi ideju. znam da se ovde nisam nikad tako zvala,ali cisto da spomenem i to, jer mi je zbog kradje tog nika neizmerno zao Sad

e da objasni i meni ne kontam....

ay mima, you are my strawberry queen...Very Happy forever and ever

10 Re: Vas nik...:) on Wed Jan 28, 2009 10:31 pm

lone rider

Obsessive newbourn
ah izvinite,lose sam se izrazio... svaki vampir ustvari i jeste... pa ocete prevod? Shadow=senka,e stryder inace nisam nikad uspeo da nadjem zvanicni prevod... srtyder je neko ko necujno hoda,dugim korakom,neprimetno... pa valjda sam vam bar malo objasnio... neko ko posmatra iz senki,neprimetan... (ah nikad ne uspem da kazem ono sto mislim,prosto nikad ne izadje kako treba...)

11 Re: Vas nik...:) on Wed Jan 28, 2009 11:22 pm

*ed's own zoxxy*

Charming vampire
mislish onaj koji te prati kao senka, stalno je tu iza tebe ali je toliko nečujan da ga ne možeš zapaziti...jel to? Very Happy

12 Re: Vas nik...:) on Wed Jan 28, 2009 11:24 pm

lone rider

Obsessive newbourn
hm... pa... moze se i tako reci... kako god vi kazete... Smile

13 Re: Vas nik...:) on Fri Jan 30, 2009 2:48 am

Nymphadora Cullen

Post thirsty vampire
Pa ovako... Moj omiljeni knjizevni lik je Nymphadora Tonx, pa otud Nymphadora, a Kalenove prosto obozavam, s obzirom na to da sam i ja vampri (lol), tako da otud Cullen i onda na kraju ispadoh Nymphadora Cullen.... And I like it!!! Smile)))

14 Re: Vas nik...:) on Fri Jan 30, 2009 12:59 pm

The.Cold.One

i moja fav je tonx!!! Very Happy

15 Re: Vas nik...:) on Sat Jan 31, 2009 5:56 pm

feelin_my_teeth?

Unstoppable vampire
moj nick je nastao tako sto sam lupala glavu da nadjem nesto originalno, pa mi je ovo u jednom trenutku palo na pamet!

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

16 Re: Vas nik...:) on Sun Feb 08, 2009 3:39 pm

Renesmee Cullen

Werewolf Imprintee
moj nick je nastao tako...bzvz....zato sto sam ja JOS JEDNA CULLENOVA ZA KOJU JOS NISTE CULI Smile
i kao sto vidite ja sam mlada vampirica...najmladja Cullenova Smile ..imam samo 88 godina

17 Re: Vas nik...:) on Sun Feb 08, 2009 3:49 pm

The.Cold.One

hahahah dobra fora,moram priznati Very Happy

18 Re: Vas nik...:) on Sun Feb 08, 2009 7:39 pm

.JoYa.ClearwateR.^^

Charming vampire
Slusala sam pesmu od Toseta Proeskog 'Lady',pa mi palo napamet.....

http://robertpattinson1986.forumotion.com/forum.htm

19 Re: Vas nik...:) on Sun Feb 08, 2009 7:42 pm

Renesmee Cullen

Werewolf Imprintee
da da...interesantno....
Kazem lady oci su ti ZLATNE ostani bar nocas VAMPIR ce da me pojede Smile

20 Re: Vas nik...:) on Sun Feb 08, 2009 7:55 pm

feelin_my_teeth?

Unstoppable vampire
#Lady_Cullen# (citat):Slusala sam pesmu od Toseta Proeskog 'Lady',pa mi palo napamet.....
kako lupetas, samo te gledam lol!

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

21 Re: Vas nik...:) on Mon Feb 09, 2009 7:30 pm

wampirrica

Young newborn
Kad sam bila mala, plasila sam se vampira pa sam skontala da se necu plasiti ako budem jedna od njih, xex... Nzm, odavno sam pocela tako da se potpisujem, prvo na krstarici, posle svuda...

22 Re: Vas nik...:) on Mon Feb 09, 2009 10:42 pm

.JoYa.ClearwateR.^^

Charming vampire
Xex,Ninice,pa moram malo... Smile

http://robertpattinson1986.forumotion.com/forum.htm

23 Re: Vas nik...:) on Sun Feb 22, 2009 4:04 pm

Vamp92

Young newborn
moj nick je nastao po omiljenim bicima iz filmova,prica,legendi...Vampir,pa skraceno Vamp,a 92 je naravno godiste,stavljam ga zato sto cesto me na nekim forumima spopadnu stariji likovi...pa da znaju,na ovom forumu to nema potrebe ali ...navika kao sto je rekao schooby91.

http://www.vampire.com

24 Re: Vas nik...:) on Sun Feb 22, 2009 11:31 pm

_NikA_

Unstoppable vampire
Ja pre nikad nisam znala koji nick da stawim, i nijedan koji smislim mi se nije swidjao.I onda mi je drugarica dala adresu nekog foruma da se regujem, a ona je tamo napisala svoj nadimak, i onda sam i ja napisala swoj, i od onda mi je nick na swim forumima Nika.Samo sxto retko ko me zowe tako, ali meni se basx swidja taj nadimak..eto... (:

25 Re: Vas nik...:) on Sun Feb 22, 2009 11:53 pm

edwards_girl

Obsessive newbourn
moj nick nije originalan,ali tako je jer bih sve dala da mogu da budem na bellinom mestu tj. da postoji edward cullen jer je on my perfect man!Razz (moze i rob,al nije bas savrsen,mrzim bradu xD)

26 Re: Vas nik...:) Today at 1:14 am

Sponsored content

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 1/3]

Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next