You are not connected. Please login or register

Vas nik...:)

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 2/3]

26 Re: Vas nik...:) on Mon Feb 23, 2009 12:22 am

mandrea94

Obsessive newbourn
Kada sam se pre nekoliko godina prvi put registrovala na forum...htela sam da imam originalan & prepoznatljiv nick...prvo mi je palo na pamet ovo...
andrea94 je naizgled jednostavan ali sa njim sam se ''proslavila''...
nikada ga nisam promenila i sa ponosom ga nosim godinama....=)

http://www.twitter.com/mandrea94

27 Re: Vas nik...:) on Mon Feb 23, 2009 9:12 pm

*~Ana Cullen~*

Charming vampire
Pa..ja sam se udala za Edwarda i tako nastade nick Smile
Bilo bi lepo kada bi to bilo istina,ali je sve samo moja pusta zelja..

28 Re: Vas nik...:) on Thu Mar 05, 2009 3:17 pm

*nice_vampire*

Young newborn
...moj nick je nastao.....hmmmm....ni sama ne znam...kad saznam javicu..ehehe:D:D
sala.... pa logicno volim vampire...a nice,to je cisto iz fazona...

29 Re: Vas nik...:) on Thu Mar 05, 2009 3:38 pm

Renesmee Cullen

Werewolf Imprintee
pa moj novi nick je nastao ....pa msm...........
zbog cerke belle i edwarda.....
Renesme Cullen

30 Re: Vas nik...:) on Thu Mar 05, 2009 4:50 pm

Jenny_Cullen

Young newborn
u mom rodnom gradu swi me znaju kao dzeni, a nakon gledanja filma i chitanja knjige, postala sam i Kalen! Razz

31 Re: Vas nik...:) on Fri Mar 06, 2009 12:35 am

twilight's angel

Heroic vampire
moj nick je nastao tako sto se ja inache potpisujem na nekim mestima (kao npr. nakon sto napisem pesmu ili tako nesto) angelz. A posto sam preeeeevise zaludjena twilight-om, samo sam postala twilight's angel. Inace, postojim i kao moon's princess....Pa to je samo nesto o cemu sam dugo lupala glavu, a posto iz nekog razloga volim mesec (nema apsolutno nikakve veze sa vukodlacima, ja sam sa vampirima Smile)) ), pa....eto. Smile

32 Re: Vas nik...:) on Fri Mar 06, 2009 1:31 pm

.MisS.CulleN.

Charming vampire
moj je nastao tako sto...ne znam lol lupila sam:P

33 Re: Vas nik...:) on Fri Mar 27, 2009 6:23 pm

*Edward's girlfriend*

Charming vampire
pa nasto je jer obozavam edwarda

34 Re: Vas nik...:) on Fri Mar 27, 2009 9:04 pm

Isabell

Obsessive newbourn
pa kad sam se registrovala na forum (tada sam procitala tek 1. knjigu) Bella mi je bila omiljeni lik... a i svidja mi se ima Isabela, pas zbog znacenja samog imena... (savrsena) Very Happy Very Happy

35 Re: Vas nik...:) on Sat Mar 28, 2009 2:04 am

__ALiCe_CuLLeN__

Young newborn
moj nik je nastao tako sto jednostavno volim alice..........

36 Re: Vas nik...:) on Tue Mar 31, 2009 12:02 am

MĭŋĴă [l0ve Ed]^^

Young newborn
moj nick......pola sata sam smisljala nick i onda sam na svoje ime samo dodala i edvarda <3<3

37 Re: Vas nik...:) on Sat Apr 04, 2009 5:39 pm

mandrea94

Obsessive newbourn
kada sam se regovala na prvi forum...nisam imala ideju kako da mi ide nick, a vecina me zna kao andrea94...pa je tako ostalo ! xixixix
na svim forumima mi je isti nick vec godinama....

http://www.twitter.com/mandrea94

38 Re: Vas nik...:) on Fri Apr 10, 2009 3:23 pm

Twilight_fanpire

Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator
Ja sam na nekoj slicici videla fanpire,i onda uklopila twilight_fanpire...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

39 Re: Vas nik...:) on Fri Apr 10, 2009 4:00 pm

Makishka

Young newborn
Marija-Maki-Makishka ....a makishka su pochele drugarice da me zowu.. Very Happy

40 Re: Vas nik...:) on Fri Apr 10, 2009 4:06 pm

Natty

Obsessive newbourn
ja i drugarica smo smisljale potpise i njoj je palo na pamet natty

41 Re: Vas nik...:) on Fri Apr 10, 2009 5:25 pm

Rosie

rosie//pih tako me zovu sad,ali se kajem sto sam uzela tako brzo nik za forum..

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

42 Re: Vas nik...:) on Tue Apr 14, 2009 12:08 pm

yozza{fairy}

Obsessive newbourn
za Rosie: nama je sada počeo zbog katoličkog uskrsa, a ja živim u Vojvodini inače... Smile

@ Yozza (trebalo bi da se čita Joca, ali moji iz razreda su pročitali Joža, tako da ispade - Joža Razz) je moj dugogodišnji nadimak, a fairy zato što obožavam vile Razz

43 Re: Vas nik...:) on Sun Apr 19, 2009 6:13 pm

yozza{fairy}

Obsessive newbourn
__ALiCe_CuLLeN__ (citat):moj nik je nastao tako sto jednostavno volim alice..........

Ja sam na nekim forumima sa istim istackim nickom kao što je tvoj, samo što moj nije __ALiCe_CuLLeN__ nego __aLiCe_CuLLeN__
I takva ideja mi je pala još u januaru ove godine... ne znam gde si ga videla, ali iskreno, mislim da si nick uzela od mene..

btw izvinite zbog dva posta zaredom...

44 Re: Vas nik...:) on Tue Apr 21, 2009 3:28 pm

tammy cullen

Obsessive newbourn
Tammy Cullen
Jednostavno, Tammy skraceno od Tamara posto me neki i tako zovu a Cullen..... zato sto bih volela da sam clan njihove porodice.... eto! Very Happy Razz

45 Re: Vas nik...:) on Sat Apr 25, 2009 2:04 pm

Edward's spider-monkey

Heroic vampire
Edward's spider-monkey
pa eto tako, msm bas mi je slatko kad to rob t pattz kaze u filmu, i ako toga nema u knjizi, pa sam volela da bas ja budem njegovo licno i personalno pauk-majmunce (uh al je retardirano na srpskom....) lolz!!!!

46 Re: Vas nik...:) on Sat Apr 25, 2009 7:26 pm

Jessica*

Heroic vampire
Hmmm moj nick...pa ne znam bas tacno ali mi je to prvo palo na pamet (uzavsi u obzir da sam i ja misila nesto kao Bella, Bells, Edward's love etc, ali mi je bilo logicno i bila sam sigurna da je to neko vec iskoristio, barem slicno.). E onda sam odlucila ovo jer sam jos pre godinu dana sa svojom drugaricom osnovala "grupicu" pa se ona kao zove Karamela a ja Jessica. A Jessica iz Twilight-a mi je jako simpaticna (kada se nasmeje, sto bi moj tata rekao nja, nja, nja kako ona prica Laughing ). Svejedno to mi je simpaticno pa i zbog toga, mislim da je to najbolje moguce objasnjenje Laughing

47 Re: Vas nik...:) on Wed Apr 29, 2009 8:47 pm

Edward's spider-monkey

Heroic vampire
Jessica* (citat):Hmmm moj nick...pa ne znam bas tacno ali mi je to prvo palo na pamet (uzavsi u obzir da sam i ja misila nesto kao Bella, Bells, Edward's love etc, ali mi je bilo logicno i bila sam sigurna da je to neko vec iskoristio, barem slicno.). E onda sam odlucila ovo jer sam jos pre godinu dana sa svojom drugaricom osnovala "grupicu" pa se ona kao zove Karamela a ja Jessica. A Jessica iz Twilight-a mi je jako simpaticna (kada se nasmeje, sto bi moj tata rekao nja, nja, nja kako ona prica Laughing ). Svejedno to mi je simpaticno pa i zbog toga, mislim da je to najbolje moguce objasnjenje Laughing

ne znam da li si procitala petu knjigu... ali meni se jessica tad svidela, i to puno..
msm razmislja kao svaki normalan covek u prisustvu boga lepote!!!

srcim te!!!

48 Re: Vas nik...:) on Sat May 02, 2009 1:51 am

emmett's girl

Obsessive newbourn
moj nick...birala sam izmedju emmetta i jacoba...ali sam onda skontala ipak je emmett cullen i ima lepshu facu...i smeshan je...i medica je...tako je ao onda emmett's girl...Smile)))

49 Re: Vas nik...:) on Sat May 02, 2009 2:05 am

Twilight_girl

moj...pa volim twilight pa je logicno Twilight_girl a i na svim ostalim forumima sam isto

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Rosie: I love you like Bella loves Alice
http://ninasource.forumsr.com

50 Re: Vas nik...:) on Sun May 10, 2009 5:05 pm

alice.cullenrs

Obsessive newbourn
Ja sam svugde Alice Cullen, jer je obozavam,a rs znaci REPUBLIKA SRPSKA. Very Happy

51 Re: Vas nik...:) Today at 5:24 am

Sponsored content

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 2/3]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next