Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Cam Gigandet u suknji??

+18
a_n_a
twilight's angel
mandrea94
Vampirica*
*~Ana Cullen~*
.MisS.CulleN.
.JoYa.ClearwateR.^^
feelin_my_teeth?
schooby91
*zwezdica*
lone rider
Vampire_love
♥Bella Cullen♥
Vekica
Alice Cullen
*ed's own zoxxy*
The.Cold.One
midnight_sun_girl
22 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Go down  Poruka [Stranica 2/2]

26Cam Gigandet u suknji?? - Page 2 Empty Re: Cam Gigandet u suknji?? Thu Mar 26, 2009 9:27 pm

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

♥️Bella Cullen♥️ (citat):plasi me lol!

HAHAHAHAHAHAHAHA!!! lol! lol! lol!

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

27Cam Gigandet u suknji?? - Page 2 Empty Re: Cam Gigandet u suknji?? Tue Apr 14, 2009 2:24 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

xaxaxaxa
a sto su mu carape a tek suknjica

28Cam Gigandet u suknji?? - Page 2 Empty Re: Cam Gigandet u suknji?? Tue Apr 14, 2009 8:05 pm

nikky133

nikky133
Unstoppable vampire

haha...tacno niej normlan..ali da ovo mozda nije neka montaza??

meni on ne djeluje kao neko ko oblacu suknje....jeste da malo cudno prica ali....... Smile

29Cam Gigandet u suknji?? - Page 2 Empty Re: Cam Gigandet u suknji?? Tue Apr 14, 2009 10:03 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

ja sam jednom videla jednog decka i devojku idu onia zajedno a taj decko nosi suknju a ta devojka nosi pantalone pomesali uloge!!!!!!!!!!!!!!!

ali ipak ovaj glumac je bas sexy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

30Cam Gigandet u suknji?? - Page 2 Empty Re: Cam Gigandet u suknji?? Wed Apr 15, 2009 12:08 am

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

nikky133 (citat):haha...tacno niej normlan..ali da ovo mozda nije neka montaza??

meni on ne djeluje kao neko ko oblacu suknje....jeste da malo cudno prica ali....... Smile
ma ne mora da bude montaza.....mozda lik odlucio da fura neki novi stil....ili je na nekom snimanju....u svakom slucaju i u suknji izgleda HOT...ali carape su mu haos.....xaxaxaxa...Eeee sta se sve nece videti kod ovih nasih 'zvezda'...ccc.... Very Happy

31Cam Gigandet u suknji?? - Page 2 Empty Re: Cam Gigandet u suknji?? Wed Apr 15, 2009 12:32 am

yozza{fairy}

yozza{fairy}
Obsessive newbourn

hahahahahahahahahahahahaha xD kao neko ženče Very Happy ali mu dobro stoji Cool

32Cam Gigandet u suknji?? - Page 2 Empty Re: Cam Gigandet u suknji?? Wed Apr 15, 2009 9:21 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hahah koji je ovo tzar! a i sladak je!!<3 xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/2]

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | Cinema, Movies | Twilight | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions