You are not connected. Please login or register

Postanite Twilight Serbia WebSite saradnik...

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1 Postanite Twilight Serbia WebSite saradnik... on Mon Jan 05, 2009 11:02 pm

The.Cold.One

Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator
Pa posto nemam svaki dan dovoljno vremena da pretrazujem raznorazne sajtove za vestima i zanimljivostima iz TW sveta i stalno mi se desi da neke vazne stvari propustim, trazim saradnike, i to medju njima veoma odgovorne ljude, koji bi ovu obavezu shvatali zaozbiljno, a ne javili se jednom i nikad vise. Iz tog razloga ne zelim nikoga da totalno obavezujem, ostavicu vam mail na koji mozete da me kontaktirate, u tom mailu mozete da mi posaljete tekst, sliku, video ili sta god zanimljivo da ste nasli na internetu kako bi to mogla da okacim na sajt. Mi vam garantujemo "kredit" na sve sto ste nam postavili, tj. u mailu nam napisite vas nadimak ili ime ili sta god hocete, sto cemo staviti na kraj clanka kao zahvalnicu na saradjivanju sa nama.
Bilo bi mi veoma drago kada biste mi pomagali barem malko, jer ne mogu sve sama da postignem, te propustam dosta stvari, sto bas i nije pohvalno, a mislim da sajt zasluzuje da bude ap dejtovan na vreme, a ne da nam propadne. Ipak je jedini koji imamo ovde, trenutno barem.

Znaci, ono sto treba da posaljete je: tekst (najpozeljnije preveden na srpski, ukoliko je neki dugacki intervju ne mora), slika ili slike, video, ili kombinacija toga, kao i vas pseudonim ili jednostavno ime.

Adresa je twilight.serbia@gmail.com

Unaperd Vam hvala na saradnji sa nama, za sve nejasnoce mozete postovati ovde ili meni poslati Privatnu Poruku.

Mima

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

http://www.twilight-serbia.com

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]