Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

najveća glupost koju sam ikada čula

+3
The.Cold.One
midnight_sun_girl
*ed's own zoxxy*
7 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1najveća glupost koju sam ikada čula Empty najveća glupost koju sam ikada čula Sat Jan 17, 2009 4:24 pm

*ed's own zoxxy*

*ed's own zoxxy*
Charming vampire

tj ja mislim da ova žena ima iq -100....aj ppogledajte o čemu se radi ovo sam kopirala sa jednog hrvatskog foruma....

Amerikanka Kathy Evans je doživjela opće poniženje pred prijateljima i obitelji nakon što je u njujorškom popularnom TV showu 'Tko želi biti milijunaš' oborila rekord u ljudskoj gluposti.
Kako? Majka dvoje djece, 32-godišnja Kathy, zapela je već na prvom pitanju, za 100 dolara, koje je glasilo:

Što je od sljedećeg najveće?
A. kikiriki
B. slon
C. Mjesec
D. Hej, koga ti to zoveš velikim?

Kathy je ubrzo šokirala publiku kad je priznala da je ovo prilično teško pitanje na koje ne zna odgovor! Hmm... Ops, ovo je teško, priznala je: Mislim, sigurna sam da sam već čula za neke od ovih stvari, no nemam pojma koliko su velike.

Zatim je iskoristila prvog džokera 'pola-pola' i maknuti su joj odgovori A i D, pa su joj na raspolaganju ostali slon i Mjesec. Suočena s krajnje lakim pitanjem, Kathy je i dalje ostala bez rješenja! Oh, maknuli su mi dva odgovora između kojih sam se dvoumila, izjadala se, bilo bi najbolje da iskoristim džokera 'zovi' i nazovem svoju prijateljicu za pomoć.
14_mesec_v.jpg
Nakon što su je spojili s prijateljicom, službenicom Betsy, Kathy joj je uzbuđeno rekla: Bok Betsy! Kako si? Ovdje Kathy! Ja sam na telki!, a zatim: OK, imam jedno važno pitanje: Što je od ovoga veće – slon ili Mjesec? Požuri, imamo još 15 sekundi!

Betsy joj je odmah rekla da je točan odgovor C, Mjesec, no Kathy se preostalih nekoliko sekundi s njom raspravljala oko toga u nevjerici. Nakon razgovora je izjavila da nije sigurna može li vjerovati Betsy, jer ona i nije baš najpametnija, pa će biti najbolje da iskoristi trećeg džokera – 'pitaj publiku'.

Iznenađena publika izglasala je 98 posto odgovora C (Mjesec), na što je Kathy zaključila: Vau, čini se da su svi protiv mog mišljenja. No, ponekad se jednostavno moramo voditi svojim instinktima. Zato ću reći kao konačan odgovor B, slon.

Kad su joj rekli da je točan odgovor C, Mjesec, ostala je u čudu !!!

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

boze koja glupaca....

*ed's own zoxxy*

*ed's own zoxxy*
Charming vampire

još jedan dokaz da su ameri užasno glupi

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

ma imas na milione dokaza da su budale a ovaj samo sve te pretpostavke dokazuje....

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hahhhah.... ja sam shokiraaana hahahahahahahahahhhhaha xD

http://www.twilight-serbia.com

Vekica

Vekica
Post thirsty vampire

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.... Nemogu da prekinem da se smejem ma dete koje ne govori znalo bih tacan odgovor... lol!

*ed's own zoxxy*

*ed's own zoxxy*
Charming vampire

et ako vi imate još neki primer tako neke odvale možete ovde postaviti...Very Happy

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

aha...imam ja nekoliko, postavicu kad dodjem Very Happy
inace,super tema zoko Razz

http://www.twilight-serbia.com

*ed's own zoxxy*

*ed's own zoxxy*
Charming vampire

mislim ono, hvala hvala...Very Happy znam da sam genijalac....Very Happy afro

10najveća glupost koju sam ikada čula Empty Re: najveća glupost koju sam ikada čula Mon Jan 19, 2009 11:56 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

haha, pa evo jos jedne glupe amerikanke koja je mene nasmejala do suza...
americki kviz da li ste pametniji od djaka petaka xD