Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

mala pomoc . . .

+19
yozza{fairy}
Rosie
*Edward's girlfriend*
Zoky
.JoYa.ClearwateR.^^
mandrea94
twilight's angel
natascia
>eDwArD's LuLLaBy<
midnight_sun_girl
.MisS.CulleN.
Makishka
M.S.
*zwezdica*
cica zlica
Vekica
Nymphadora Cullen
The.Cold.One
♥Bella Cullen♥
23 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Go down  Poruka [Stranica 2/2]

26mala pomoc . . . - Page 2 Empty Re: mala pomoc . . . Thu Apr 16, 2009 10:51 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

eee super,onda odustajem od citanja na engleskomXD hahah salim se ja cu citati kod nas se nikad ne zna stalno lazu nesto

27mala pomoc . . . - Page 2 Empty Re: mala pomoc . . . Thu Apr 16, 2009 11:15 pm

Zoky

Zoky
Young newborn

MA hoce 1000% .. . ako je u stampariji..nema sta vise =))

28mala pomoc . . . - Page 2 Empty Re: mala pomoc . . . Thu Apr 16, 2009 11:18 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

hehe pa super onda Very Happy

29mala pomoc . . . - Page 2 Empty Re: mala pomoc . . . Thu Apr 16, 2009 11:19 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

mandrea94 (citat):U Beogradu ima u svim Mamut radnjama

STA IMA NE RAZUMEM? //breaking dawn??

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

30mala pomoc . . . - Page 2 Empty Re: mala pomoc . . . Thu Apr 16, 2009 11:37 pm

yozza{fairy}

yozza{fairy}
Obsessive newbourn

Ja sam NM i Eclipse kupila ovde u mom dragom Novom Sadu Very Happy

31mala pomoc . . . - Page 2 Empty Re: mala pomoc . . . Fri Apr 17, 2009 10:40 am

Natty

Natty
Obsessive newbourn

ja sam mlad mesec i pomracenje narucila preko knjizara.com a sumrak kupila u mamutu

32mala pomoc . . . - Page 2 Empty Re: mala pomoc . . . Fri Apr 17, 2009 10:44 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

Ja sam bila prekljuce u knjizari Glasnik u Uzicu i tamo su mi rekli da je probna knjiga odstampana ali ne znaju kada ce biti u prodaji predpostavljaju u maju ili junu pa su mi rekli da dodjem negde oko 1 maja za blize informacije.......

33mala pomoc . . . - Page 2 Empty Re: mala pomoc . . . Sat Apr 18, 2009 10:49 pm

Neda

Neda
Young newborn

Ja sam kupila samo 1 deo a moja drugarica je sve tri knjige kupila u Knez Mihajlovoj! Za 4 deo ne znam... Razz What a Face Like a Star @ heaven drunken



Neda: komentar modifikovan dana: Sat Apr 18, 2009 10:50 pm; prepravljeno ukupno 1 puta (Reason for editing : nije 34 deo nego 4!)

34mala pomoc . . . - Page 2 Empty Re: mala pomoc . . . Fri Apr 24, 2009 12:46 pm

natascia

natascia
Young newborn

Evo najnovije infomacije koju sam juce dobila od evro giuntija, a to je da je knjiga na stampanju i da ce izaci do pocetka leta, i naravno bice mi na vreme javljeno, sta kako i gde....:0ne mogu da docekam, iako sam je procitala i na Engleskom

35mala pomoc . . . - Page 2 Empty Re: mala pomoc . . . Fri Apr 24, 2009 12:48 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

DEBILI! samo odlazu...joj kako me nerviraju!!!!

36mala pomoc . . . - Page 2 Empty Re: mala pomoc . . . Fri Apr 24, 2009 3:35 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

xaxaxax.......ovo je ne verovatno koliko se laze i izmislja...ako nisam do sada cula najmanje 2-3 razlicita termina izlazenja knjige....prvo kraj aprila,pa pocetak maja a sad pocetak leta...eeee......bozeee gde ja zivim Mad ....ne mogu jednu knjigu da prevedu na vreme...ma bas me briga,uopste necu da se nerviram vise..... Neutral

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/2]

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions