You are not connected. Please login or register

The U.S diary

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 2/5]

26 Re: The U.S diary on Wed Jul 07, 2010 4:45 pm

r_black

Heroic vampire
ahhhhhhh blago tebi.... Amerikaa aaaaaaaaaaa Smile

27 Re: The U.S diary on Wed Jul 07, 2010 11:04 pm

Rosie

Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator
u utorak prosli sam imala 3 karte za midnight show znai u 12 sati kada pocinje 30 jun. medjuitim mojoj drugarici je bilo loshe,. i nismo otisli., prakticno mi je oduzela sve sto sam htela i cekal godinu dana tako da me zaboello dupe. juce , posle 7 dana smo trebali da idemo., I PONOVO NISMO OTISLi nego idemou cetvrtak. vishe me apsolutno nije briga, niti mije bitno i ne nisam isla dagledam eclipsu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Dear Alice you've disappeared,like everything else.
BUt who else can i talk to I am lost. When you left...and he
left..you took everything with you.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

28 Re: The U.S diary on Wed Jul 07, 2010 11:13 pm

twilight's angel

Heroic vampire
as i said, you will watch it. <3

29 Re: The U.S diary on Thu Jul 08, 2010 7:13 am

Rosie

Jela sam peanut butter Very Happy bash je super bvracam jedan sa sobom u srbiju Razz i ceoo dan sam provela u sobi, padala je kisha..pljusakkk prvi put sam to videla od dana kad sam dolazila ovde u chicagu je bilo uzasno nevreme oluje kakve pre nisam videla mislila sam da ce tornado da nas odnese. XDDD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

30 Re: The U.S diary on Thu Jul 08, 2010 4:11 pm

twilight's angel

Heroic vampire
hocu ja peanut butter. njami.xDDD
idi jedi pancakes Wink

31 Re: The U.S diary on Thu Jul 08, 2010 10:00 pm

Twilight_fanpire

Liii koliko KULLL! hh blago tebiiii... ti se provodis u sad dok mi propadamo u srb xPPP salim se... nsm znala da je tamo skupo,ja sam mislila je sve jeftino...xD lose sam mislila xP kad se vracas? zz

32 Re: The U.S diary on Fri Jul 09, 2010 12:05 am

Rosie

jela sam i danas peanut butter sot nije zdracvo! radila sam 5 puta vezbe plivala i uhvaio me je pljusak u bazenu doksam lezala na duseku nema bolji osecaj ljudiii XDDD znate kako sam se dobro osetila tada i dok se ona americka zastava leprsha na etu (ovde svaka kuca ima zastavu ).
hm. paovako odela su poprilicno kao kod nas u teranovi XD naravno njihov sntandard je drugaciji pa im 10 dolara niej skupo napirmer, ili 20, i sve su tako otprililke ali kada je popust ima sta da se nadje. ja sam potrosila vec 20 000 na odela. OMG kako je sad grmnulo :O ovde je oluja i grmi uzasno , to jelepo al brate..prepala sam se. XD okej..so ..ma de ..covece twilight stvari su apsurdno skupe i to me nervira ^^ ja sam srecnica. jedanm dan sam otisla u prodavnicu i ispostavilo se da je samo taj dan sve new moon na popustu i dala sam 71 dolara na sve XD bas me briga. idem danas da gledam eclipse. volim vas

33 Re: The U.S diary on Fri Jul 09, 2010 12:36 am

twilight's angel

Heroic vampire
can't wait to hear your impressions Very Happy Very Happy hocu ja nm stvari (na popustu pogotovo.xDDD)) love you too

34 Re: The U.S diary on Fri Jul 09, 2010 7:24 pm

Rosie

im sorry xD jel se secate da sam na statusu napisala be jelous. XD hahaa what can i do :/ xD
anyways juce sam isla da gledam eclipse.konacno. slikala sam se pored edwarda u prirodnoj velicini karton XD 30 dolara kosta ja sam htela dakupim bellu ali ne mogu da je nosimu avion XD a i neko ju je kupio---.----

35 Re: The U.S diary on Fri Jul 09, 2010 7:32 pm

twilight's angel

Heroic vampire
buy me a ticket to america Razz Razz xDD

36 Re: The U.S diary on Fri Jul 09, 2010 8:26 pm

Rosie

im not rich xD save the money, i know i will when i come back home. ^^
but no that meant - be jelous, (all ofu) i have the stuff, u dont xDi am mean but wqhat can i say XD haha

37 Re: The U.S diary on Fri Jul 09, 2010 11:12 pm

Twilight_fanpire

twilight's angel (citat):buy me a ticket to america Razz Razz xDD
me too xPPPP jaooo ja najvise volim da kupujem stvari na popustu xPPP jel ima tamo cute guys? ili je amerika po tom potanju propala ko srbija? xDDDD awwwww i am jelous on you xDDDD
Nisi mi odg kad se vracas? zato sto ja sam kod bake i skoro svaki dan idem u banju,pa mozemo da se vidimo msm ako se vratim kod sam jos ovde Very Happy Very Happy Very Happy

38 Re: The U.S diary on Sat Jul 10, 2010 8:38 pm

twilight's angel

Heroic vampire
hahhaah dok ja skupim pare za ticket... i za normalan dvomesecni boravak tamo... imacu 70ak godina.xDD

39 Re: The U.S diary on Sat Jul 10, 2010 8:39 pm

Rosie

xDDDDD fanpiru vracam se 23 ali kuci ne znam kad se vracam ^^
i kako ti je tamo, jel se provodis? jel izlazis negde ? (uzas) xDD
i ja najvishe volim dakupujem stvari na popustu a ovde kad su na popustu-onda su na popustu.
tuzna sam jer odavno nisam isla u shoping., nigde ne idem Sad( jela sam americke palacinke. nema lepshe stvari od toga ljudi ubila bih za njih.

40 Re: The U.S diary on Sat Jul 10, 2010 11:37 pm

Twilight_fanpire

E jbg Sad ...ja se vracam 21. ali mozda dodjem jos neki put za vreme raspusta(mislim da dolazim kada bude valjda vasar 20 avgusta,ali nsm sigurna),pa mozemo tad...super je...obozavam banju! stv mi se mng svidja,ranije nsm toliko dolazila kao sad... majemse se po centru,bila sam do srednje skole (moj rodjak se upisivao xP) malo propala,mada ni moja nije bolja xPPPP,u Dim su mng lepe pljeskavice xDDD uvek pojedem jednu i sladoled na tocenje xDDDDD I SB! xP Idem u pon ponovo!
Mmmmm palacinke,moram da nadjem neki recept na netu za njihove palacinke,jednom sam pokusala da napravim mafinse xD tj cupcakes i bile su super...mada verovatno su Americi lepsi ali ni moji nisu bili losi Very Happy
Ja cim dobijem pare idem u shopping(ne umem da stedim xD)
Nego sta radis tamo po ceo dan? jel si nasla nekog amera??? A? a? a? xDDDDDD

41 Re: The U.S diary on Sun Jul 11, 2010 12:01 am

Rosie

hahaha fanpiru ti si moj covek sto se tice shopinga:DD drago mi je sto ti se svidja, cujem da je vreme katastrofalno tamo, lepshe je kad je sunce znas i sama. jedi palacinke kod skole, samo 50 dinci a prelepe su XD propala je skola naravno, ali nije toliko, okej je, pogotov jeokej drugi sprat na kome si bila. Smile) pokusaj da se provodis..koga imas tamo? sa kim izlazis? akobudes kad ja budem videcemo XD samo tiuzivkaj,meni ponekad nedostaje,nedostaju mi drugarice i setanje o centru Sad ne umem ni ja da stedim naravno ^^ nadam se da ce da miostanu pare do kraja ..LUDIm jer nigde ne idem a zelim samo u walmart u shopping. u srbiji ne vredi praviti njihove palacinke mnogo toga potrosis.cupcakes njamiiiiiiiiiiiiii.pretzels..njamii sve j e preukusno...nesto ima sto je ruzno naravno Very Happy nema decko nikakav. ovde nemam gde da izlazim,niti ikog da upoznajem. tako da nema nazalost.Sad

42 Re: The U.S diary on Sun Jul 11, 2010 12:23 am

twilight's angel

Heroic vampire
i want their pancakes. and peanut butter. and i'm glad at least you can enjoy in it Smile Smile Smile

43 Re: The U.S diary on Sun Jul 11, 2010 3:02 am

Rosie

i can enjoy for u XDDD bas mi se jede peanut buttera samo sto sam vecerala. sutra ima da njami njamiiiiii

44 Re: The U.S diary on Sun Jul 11, 2010 1:34 pm

twilight's angel

Heroic vampire
i da mislis na mene dok ga budes jela!!! Very Happy Very Happy <3

45 Re: The U.S diary on Sun Jul 11, 2010 6:58 pm

Rosie

jaoo nisam mislila na tebe dok sam jela. ee svi morate da probate peantu butter nema nista lepshe od ovoga zadavila bih se njim da mogu :DDD

46 Re: The U.S diary on Sun Jul 11, 2010 10:52 pm

twilight's angel

Heroic vampire
sutra obavezno da mislis. xDDDD ili kad god sledeci put budes jela Very Happy vtpp

47 Re: The U.S diary on Mon Jul 12, 2010 12:23 am

Twilight_fanpire

Rosie (citat):hahaha fanpiru ti si moj covek sto se tice shopinga:DD drago mi je sto ti se svidja, cujem da je vreme katastrofalno tamo, lepshe je kad je sunce znas i sama. jedi palacinke kod skole, samo 50 dinci a prelepe su XD propala je skola naravno, ali nije toliko, okej je, pogotov jeokej drugi sprat na kome si bila. Smile) pokusaj da se provodis..koga imas tamo? sa kim izlazis? akobudes kad ja budem videcemo XD samo tiuzivkaj,meni ponekad nedostaje,nedostaju mi drugarice i setanje o centru Sad ne umem ni ja da stedim naravno ^^ nadam se da ce da miostanu pare do kraja ..LUDIm jer nigde ne idem a zelim samo u walmart u shopping. u srbiji ne vredi praviti njihove palacinke mnogo toga potrosis.cupcakes njamiiiiiiiiiiiiii.pretzels..njamii sve j e preukusno...nesto ima sto je ruzno naravno Very Happy nema decko nikakav. ovde nemam gde da izlazim,niti ikog da upoznajem. tako da nema nazalost.Sad
Hahahaha kad se vidimo sve cemo pare da potosimo xDDD Nzm kada sam ja bila,vreme je bilo super,niti vruce niti hladno,taman xD E vazi probacu ih sutra hehehe =)))) ja sam bila na onom spratu gde ima neki veliki pano za konflikte xD imam punooo rodjaka xDDD i kume,pa sam njima izlazim....nego nema puno prodavnica u centru,nemam gde pare da trosim xPPP Mmmmmmm I SWEEEET! xD Pihhh....nemaju cute boys xDDD ja samu banji videla neke,ali nije samnom bila kuma da mi kaze ko su Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nego dosta o meni i banji,sta si tamo jos videla? Smile Smile Smile

48 Re: The U.S diary on Mon Jul 12, 2010 10:20 pm

Rosie

ja cud a ti kazme odmah ko su Very Happy. nemoj da torsis pare u banji, jer j sve preskupo a nema nista. idi glavnom ulicom od centra na dole, znas da dole ima prodavnice. ja nikad ne kupujem u mome gradu XD Very Happy e sad:

8 dan kako nisam nigde izasla. pocela sma da se osecam klaustrofobicno XD (real)
citma knjige po ceo dan i to me nekako smiruje pa ne mislim ni na sta drugo. danas cu da trazim da idemo u walmart ako ne odemo, mislimda cu da istrcim iz kuce koliko se plasim da vise necu da izadjem nigde.prokleto.0.- jedan dan sam sedela u sobi i gledala new moon 5 puta za redom.XD <33333 xD volela bih da napisem nesto NOVO ali nemam sta, aman Sad(( nisam videla toliko slatke momke. znam da kad sam bla na arch bila grupa od tri momaka i ja dem sa ovom porodicom i nasmejem se jednom koji je onako lud se cinio, pevao..XD i on se namseje i kaze hello hello! i stvario se milimetar ispred mene i ja kao..haj...i mahnula sam mu Very Happy A drugaricin cale : if that guy is talking something to my baby ill kill him.
No! i mean not to her. i said hi Very Happy xD svi me zezaju jer samo momke gledam. hes cute : ohh i thought hes cute..he is soo cutee! hahah Very Happy volim vas.

49 Re: The U.S diary on Mon Jul 12, 2010 10:28 pm

Twilight_fanpire

Pa po centru se i majem...nista nsm videla,tako da nista nsm ni kupila..... -.- ali je za setnju raj! mmmm...danas je bila oluja! hvala bogu pa sam je izbegla,posto sam danas popodne isla,uzas! Kisa je padala ko iz kabla -.- strasno...
Jao ja sam uzela da citam neke knjige,ali nmg da citam xD mrzi me xD ceo dan gledam Housa XDDDD
Pa idi setkaj se malo xP obilazi prodavnice! hh... probaj novu hranu... nzm... nadji nekog da te provede i da ti pokaze gde da ides i sl.... :<3:

50 Re: The U.S diary on Tue Jul 13, 2010 12:14 am

Rosie

nije to , prosto uokruzenju nema nista zanmljivo... sledeci put, kad idem ukaliforniju(ne znam kako ne pitajte me ) xDDD e tad cu da se provedem!

51 Re: The U.S diary Today at 11:49 am

Sponsored content

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 2/5]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next