Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

The U.S diary

+9
_GaGa_92
twilight's angel
*twilight_girl*
bella swon
r_black
Twilight_girl
maki-robsten
*MIMA*
Rosie
13 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Poruka [Stranica 3/5]

51The U.S diary - Page 3 Empty Re: The U.S diary Thu Jul 15, 2010 11:00 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

uzasno mi je ovde. place mi se po ceo dan uzasno sam tuzna i ne znam sta da radim.
ne zelim vishe da vbudem ovde, a ostajem jos mesec dana/

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

52The U.S diary - Page 3 Empty Re: The U.S diary Thu Jul 15, 2010 11:17 pm

anchy

anchy
Charming vampire

Nemoj Rosie biti Crying or Very sad Zasto si uopste tuzna ? Nemam pojma zanimaj se nekako setaj,citaj,redovno nam pisi kako ti je ! Jel imas nekog tamo sa kim bi mogla da se druzis?Mnogi od nas bi rado bili na tvom mestu da mogu i da vide pola toga sto si ti videla!!! :*

53The U.S diary - Page 3 Empty Re: The U.S diary Fri Jul 16, 2010 12:31 am

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

slazem se sa anchy...bejb nemoj da se sikirash -.-

http://ninasource.forumsr.com

54The U.S diary - Page 3 Empty Re: The U.S diary Fri Jul 16, 2010 12:59 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

Rosie (citat):uzasno mi je ovde. place mi se po ceo dan uzasno sam tuzna i ne znam sta da radim.
ne zelim vishe da vbudem ovde, a ostajem jos mesec dana/

osmeh na lice i reci ko ih jebe. seti se - chance of a lifetime <3 <3 <3 it will all be all right. lots of love

55The U.S diary - Page 3 Empty Re: The U.S diary Fri Jul 16, 2010 2:02 pm

taylor fan

taylor fan
Heroic vampire

da,mnogi ljudi sanjaju da odu u Ameriku,ti si tu sansu dobila:)nemoj da je protracis tek tako pa posle da se kajes:)
verujem da ces se strava provesti,da je ovo samo period kad ti je dosadno The U.S diary - Page 3 343977

56The U.S diary - Page 3 Empty Re: The U.S diary Fri Jul 16, 2010 4:06 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

nemoj rose.... jebiga nisi znala kako će da bude! Ako ništa drugo imaš novo iskustvo u životu... mada ni to nije neka uteha... be strong! love u The U.S diary - Page 3 250947

57The U.S diary - Page 3 Empty Re: The U.S diary Fri Jul 16, 2010 9:56 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

oH dushe moje Smile stvarno sam bila sjebana juce, mnogo mnogooo. ali sam posle gledala film sa drugaricom, i sve je bilo bolje. ima mnogo toga da se kaze o odnosu mene i drugarice. uzasno sam bila iznervirana. citala sma knjigu i odjednom mi je to zabranjeno jer moram da se vishe drzuim sa njom. uzas. krenula sam da pisem knjigu. iskucala sma malo drugarici i kopiracu vam ovde da vidite ,ako zelite. Volim vas i hvala vam na divnim recima. znam da je chanse of a life time, ali ono sto mnogi od vas ne razumeju je to da ja nisam u kaliforniji ili holivudu da se zezam ^^. ono sto sam videla jeste me odusevilo,ali sada sam se navikla, kao da mi je ovo every day zivot, sve mi je normalno sada. srecna sam sto sam u americi,makar to. Volim vas!

Napolju je bilo uzasno toplo vece,ali vepma vetrovito. Kratka crna suknjica koju sam obukla se podigla skroz do pojasa tako da sam bila 100 posto sigurna da su mi se videle crvece gacice koje sam obukla. Rukama sam krenula da brzo da je spustim u slucaju da je neko bio iza mene ( a iskreno sam se nadala da nije), i okretom mi je poletela torbica sa ramena jako tresnuvishi u nesto sa moje desne strane

Oh crap! promrmljala sam glasno,hvatajuci se za nju kada sam jako udarila glavom o nesto i momentalno se nasla na zemlji. Prakticno nokautirana. Glava me je uzasno bolela,ali sam uspela da prebrodim trenutno pomracenje u mozgu i uzdigla se jaukovaci. Shvatila sam da mi je torbica nestala sa ramena i da me je pad totalno rascupao sto me je bacilo u paniku

"Ups.." cula sam muski glas iza sebe i momentalno se rotirala za180 stepeni.Sigurna sam da mi je izraz na licu bio apsolutno uzasan jer sam se prepala. " Verujem da je ovo vase gospodjice."
Oh-my-dear-sweet-lord a ja verujem da je ovo najlepshi decko koga sam ikad videla. Od shoka nisam ni stigla da promenim svoju idiotsku preplasenu facu

Kada sam se konacno pribrala osamucena njegovom savrshenom figurom,setila sam se da kazem "Da,"
Naterala sam mozak brzo da reaguje i posalje signale glupim rukama da nameste moju rascupanu kosu. Ne sumnjam da sam izgledala kao idiot, ali bolje da me decko ne pamti ovakvu. "Da,da, moje je hvala. ponovila sam dok sam uzimala moju torbu iz njegovih bozanstvenih ruku. Ovaj decko je soooo fiiiiine.
Mislim da mi je jezik visio kroz usta dok sam proucavala sve njegove atribute.

Imao je je usko crne farmerice i neke uzasno kul crne cipele kakve mogu da zamislim da imaju samo neka uzasno bogata goth deca. Verovatno uvezene sa neke goth planete ili tako nesto. Nosio je crn japut sa puno belih dugmeta na sredini i na jednoj ruci jednu od onih kul crnih koznih polurukavica. Jako mi je zao sto si se udarila o mene, da ne kazem da sam te ja udario. Veruj mi da to nisam ocekivao niti i je bila namera da te/...almost-nokautiram.
Oh..no..znam,okej je." Nesvesno sam nabacila jedan od onih decijih kezova kada dobiju omiljenu cokoladicu od deke. Naravno, u meni je ostalo jos malo zdravog mozga da skontam da sam se ponasala kao kreten. Brzo sam super=kez pretvorila u blagi oseh,moleci se da se desi cudo i trepavice mi izrastu za jos jedan centimetar. Osnova ubilackog pogleda je maskara ,koju ja uopste ne stavljam jer me mrzi.
Prosto znam da cu u jednom trenutku morati da protrljam oci i ne zelim da izgledam kao emo-kid.
Mmm...Ja sam Erik. Nasmejao se svojim neverovatno seksi osmehom,poklanjajuci mi i svoj predivan pogled. Videla sam da su mu oci neverovatno tamno plave,sto me je odusevilo.


Obozavam plave oci,a tamno plave su cista retkost. " Kakavvvv lik" pomislila sam u sebi brzo se ukljucujuci u trenutak setivsi se da treba da reagujem. pruzila sam ruku ka njegovoj (on je svoju vec ispruzio,ocekivajuci da se upoznamo,pa nisam luda da mu prva pruzim ruku ) i predstavila sam se blagim glasom ,zahvaljivajuci se sto nije bio previsok. " Ja sam Sibil. Emili Sibil "

Imas magicno ime, SIbil.
Da li je on to upravo rekao da imam " magicno ime"? Mislila sam da cu da padnem u nesvest,sto je cak i dobra ideja jer bih verovatno zavrshila u njegovim rukama.Ovo sibil je izgovorio sa takvom neznoscu da sam imala osecaj da se znamo sto godina. Ko je ovaj decko uopste? Definitivno ga prvi put vidim u zivotu,i definitivno mi pokrece nerve u telu.
Frknula sam."Hvala,ti takodje"/ Nasmesio se tako da je srce pocelo da mi lupa sto na sat. od njegove lepote. Tootalno mi se svidja ovaj lik. Oh my! odskocila sam iz this-guy-is-perfect transa i setila se da me Lusi ceka na raskrsnici-dugo,jer sam ocito izgubila pojam o vremenu.
Ummm..moram da idem,ceka me drugarica. izgovarala sam brzo ali veoma svesna toga da se necu nigde pomeriti dok ne saznam kako cu ponovo da ga vidim.
Sta ako je to nemogce? Sta ako mu se ne svidjam? Dovoljno je glupo davati broj nekome koga si udario na ulici i razmenio nekoliko reci s njim.,tako da sam sumnjala da ce to cudo da se desi. only in my wildest dreams. Prebledela sam od te tuzne pomisli.
;iZVINI STO SAM TE ZADRZAO"-NJEGOVE DIVN e USNE SU IZGOVARALE TO DOK SU MY OCI PLAVIH DRAGULJA BILE LOCIRANE DIREKTNO NA MOJE.

hTELA SAM DA KAZEM : jA zelim da me zadrzis" sto je tehnicki nemoguce,osim ako sam mnogo jako udarila glavu,,ali je nastavio sa onim sto je imao da kaze: Ides u tom pravcu, pa ako nemas nista protiv stranca koji bi isao sa tobom dok nam se putevi ne razdvoje...

Ne! ne,nemam! nisam cekala da zavrshi i jedva sam disala. pokusavala sam da se setim nekih dobrih pitanja u glavi koja bi mi omogucila da ga vidim posle ovoga...broj..fb..place to hhang out..
"Super" moje apsurdno razmishljanje je prekinuo njegov bozansteni glas pracen jos omg-bozanstvenijim osmehom. vratila sma mu osmeh nesposobna ni da stojim a kamoli da kazem nesto.


mrzelo me je vishe da kucam,ako hocete da saznate sta se desilo,moracete da cekate kraj avgusta XD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

58The U.S diary - Page 3 Empty Re: The U.S diary Fri Jul 16, 2010 10:43 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

wowwwwwwwwwwwwwww IM SO GLAD FOR YOU! ENOJOY BEJB Wink

59The U.S diary - Page 3 Empty Re: The U.S diary Fri Jul 16, 2010 11:09 pm

taylor fan

taylor fan
Heroic vampire

wow,bas je dobro...ocu nastavak:)))
The U.S diary - Page 3 Icon_biggrin talentovana si

60The U.S diary - Page 3 Empty Re: The U.S diary Fri Jul 16, 2010 11:59 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

"Stvarno zurimo,maris je zvala. Erik se okrenuo ka Lusi : Maris? Idete na kucnu zurku u 21.ulici?
Da. Lusi je zbunjeno odgovorila. Ja sam bila posmatrac ponovo ocekivajuci cudo. Kakva slucajnost,ja sam se upravo tamo uputio. Da li ce vam smetati drustvo jednog nepoznatog momka?
Naravno da ne! brzo sam odreagovala.,,cak iprebrzo. Kada me je erik pogledao i poklonio mi svoj najlepshi osmeh, osetila sam da crvenim kao paradajz. pretpostavljam da nije tesko provaliti da mi se svidja.
cini mi se da se ovde necemo rastati sibil. Hajde da krenemo,znam da vec kasnite na zurku. Videla sam da su Lusina usta poluotvorena, a njene ogromne iznenadjene plave oci svetlucale u mraku. da,imala sam mnogo toga da joj objasnim. sto je najgore ja nisam nista znala a jedino sto je meni bilo jasnoje to da sam zaljubljena u ovog lika- a ako nisam to ce se desiti za neki minut.
da ja sam od onih devijaka kojima je dovoljan minut necije blizine da se zaljube. vise kao ljubav na pravi pogled,sto mi se non stop desava ali na kraju uvek skontam da mi ne odgovara. na kraju krajeva, do ne probas nesto, ne mozes da znas kako je. ali,kada sam videla erika osetial sam nesto sto nikad nisam .
taj osecaj je bio lepshi cak i od onog kada mi je robert prosle nedelje poklonio 100 crvenih ruza,rekao da me voli i... wait. Oh-my-lord , Robert. Ja imam decka. I totalno sam zaboravila na njega.
Nisam shvatila da stojim u mestu sa shokiranim izrazom na licu dok me Lusi nije potapsala po ramenu. Potom se privila uz mene i sapnula mi ono sto sam i sama upravo skontala." Imas decka. Rober,secas se njega?
Da, Lusi. tiho sam joj odgovorila i prosle smo ka eriku/ za 10 minuta smo stilgli do marisine kuce. Lusi je jedva cekala da vidi Kayla. : Hej Lusi,bejbbb! cula sam kajlov neverovatno sladak glas,i prisao nam je sa pivom u ruci poljubivsi Lusi. On je totalno okej momak, jedan od popularnijih seksi kosarkasa nase skole. Naravno da je Lusi zavrshila sa njim, ne mogu da je zamislim sa nekim bez stasa
i glasa.
ne,lusi nije jedna od onih kojima je bitno da muskarac ima para i sve to,prosto njeni momci moraju da budu popularni. nas dve smo veoma razlicite ali smo najbolje drugarice.
Sibil,posto vidim da imas drustvo ukracu ti drugaricu. Robert me je zvao i pozdravio te je,rekao je da bi mogla da ukljucis telefon.
Kajlove oci su bile usresredjene na moje, i izraz lica mu je bio : pazi sta radis.
Oh crap. Samo mi jos to treba. Plus sam totalno zaboravila da zovem roberta,em sam zaboravila totalno na njega. Lusi i Kajl su otisli ka bazenu, ostavivsi mene i ovo bozanstveno bice koje sam upravo upoznala,same.

\
evo jos malo,ovo nije nastavak onog gde sam nastavila malopre. vishe ne kopiram,nije fora Very Happy

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

61The U.S diary - Page 3 Empty Re: The U.S diary Sat Jul 17, 2010 12:21 am

anchy

anchy
Charming vampire

Hej Rosie ne bi da trpam nos u ali sam radoznala sta radis tamo u Americi?Ovo sto si napisala je odlicno taman sam se zagrejala kad ono nema vise Laughing Jel ces nam postaviti neke slike?PLS!!!!!

62The U.S diary - Page 3 Empty Re: The U.S diary Sat Jul 17, 2010 12:50 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

anchy ne trpash nos! sta radis u americi? sedim u sobi.
Ovako- pre nedelju dana sam 5 dana sedela u sobi a drugarica je gledala svoje filmove u dnevnoj sobi tako da se nismo videle prakticn forever, a da ne pricam da uopste nismo pricale... onda mi je pre 2 dana njena majka rekla da moram da se druzim sa njom vishe i da nisam ovde dosla da citam knjigu i da sedim na komp. inace, nigde nismo isli dugo,bila sam srecna kad sam jedno vece upola 12 otisla u walmart koji toliko volim.-.- malo se nerviram, zbog situacije ukuci, cesto mi se ide ukuci. ono sto mnogi od vas ne razumeju, a ponovila sam ovo sto puta , ja nisam u kaliforniji, pa da se zezam i da imam gde da izlazim. ovo je malo mesto(ne selo,nego mesto) kakva su vecina u americi,ako je nokom poznata struktura. ^^ svuda se ide kolima. moja drugarica sedi non stop gleda tv(ona je bila na operaciji, oa sad ne idemo nigde,moze da hoda,ali ono..), a za setnju ova porodica nije ni cula! kada sam predozila da odemo do festusa, da se shetamo jedno vece id aobilazimo izloge oni su rekli : we dont do that. njima su destinacija-kola-destinacija zivot. uzas... do kraja svog ostanka ovde ocekujem makar 2 odlaska u st louis (veeeliki ogroman bucan grad sa najvecom stopom krimilana u americi ,yes sir ) xD svejedno volim. , odlazak a collage zadnje nedelje gde cu upoznati some seriousss hottttiesss ;D, mozda odlazak na titanik muzej. zoo u st louisu,muzeje u st louisu i tako to. Mada cisto sumnjam.

jedu mi se palacinke. vi nemate pojma kakos u dobre ubila bih za njih. apeanut butter? odrekla ih se muskaraca(not rly) za to. xD i tako..eto anchy kratak odgovor...navukla sam se na ameriku,kao da sam kuci. vise me nsta ne fascinira,sad je sve normalno, tako da odgovopr je da..moze da mi bude dosadno u americi rposto nisam u pravoj drzavi. Smile
<333333 hvala. ne planiram da iskucam celu knjigu,moracete da cekate avgust Very Happy nisam je jos ni napisala juce sam pocela da pisem. Razz

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

63The U.S diary - Page 3 Empty Re: The U.S diary Sat Jul 17, 2010 12:51 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

slike- slikala sam se svojm fonom al slike mogu da prebacim tek kad dodjem kuci. Sad imam sliku sa 4 jula doduse veoma mracnu sliku na dan eclipse premijere,sa veeelikim medom u sobi jedne drugarice. xD mogu da postavim.



Rosie: komentar modifikovan dana: Sat Jul 17, 2010 12:55 am; prepravljeno ukupno 1 puta

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

64The U.S diary - Page 3 Empty Re: The U.S diary Sat Jul 17, 2010 12:54 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

The U.S diary - Page 3 15qvvyr
The U.S diary - Page 3 2z7qvld

da,svesna sam toga da malo izgledam tu kao idiot, ali sam plakala mnogo posle filma XD
inace,ukupno u americi se uopste nisam slikala,niti sam ista mnogo slikala-jer nigde nisam isla. to je to Smile)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

65The U.S diary - Page 3 Empty Re: The U.S diary Sat Jul 17, 2010 1:14 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

i love it.

66The U.S diary - Page 3 Empty Re: The U.S diary Sat Jul 17, 2010 8:41 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

bila sam na zurci super je bilo. u will never believe me. upoznala sam lika koji se zove Erik.
Jedan bend je svirao ito su likovi iz benda,uzasno mi se svidja christian ;D ali nisu odavde.do...Najbolje je sto sam upoznala likushu iz oklahome ;D
upravo sam odgledala remember me uzasno sam se potresla. i dalje place.moja drugarica je na kraju pocela da brblja,zaustavila onu dvnu muziku i brbljala brbljala i dalje brblja i dodje mi da joj kazem da ucuti, stvarno je dosadna, ja sam potresena Smile

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

67The U.S diary - Page 3 Empty Re: The U.S diary Sun Jul 18, 2010 12:38 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

apsolutno znam kako ti je.. hvala bogu pa sam bila sama sa drugaricom u bioskopu kad smo gledale..odusevila sam se.
jp, rekla sam ti da ces se provesti lepo Razz Razz Razz i drago mi je za erika Very Happy Very Happy <3

68The U.S diary - Page 3 Empty Re: The U.S diary Sun Jul 18, 2010 1:34 am

anchy

anchy
Charming vampire

Stvarno je bzv sto ne setaju,bas ti je slatka slika sa medom Very Happy kad dodjes obavezno slike postavi!Jako me zanima kako je tamo...Drago mi je sto si se lepo provela na zurci.Kakve su zurke tamo,jel nesto tipa kao na filmu ili ???

69The U.S diary - Page 3 Empty Re: The U.S diary Sun Jul 18, 2010 1:44 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

pa da, ali ovo je bila zurka za gradation party,, nisam bila uvece sa gomilom poludelih tinejdzera ali ej bilo puno hrane, i onako..ljudi.. i tako.potrudicu se da se slikam i da slikam sve, i nadam se da cu da se majem malo po muzejima. postavicu ^^ hvala.
yes,angel i am...notbelieveing it. i am one rly lucky person. erik. and he has blue eyes and edwards hair.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

70The U.S diary - Page 3 Empty Re: The U.S diary Sun Jul 18, 2010 2:03 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

Razz Razz Razz Razz Razz i'm comin' to america!

71The U.S diary - Page 3 Empty Re: The U.S diary Sun Jul 18, 2010 2:31 am

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

znas vec. OMG!

http://ninasource.forumsr.com

72The U.S diary - Page 3 Empty Re: The U.S diary Sun Jul 18, 2010 4:57 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

angel,he' mine ^^ xD u cnt steal him :O

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

73The U.S diary - Page 3 Empty Re: The U.S diary Sun Jul 18, 2010 5:03 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

The U.S diary - Page 3 20u3n1j

btw girl THIS IS ERIK.
WHAT DO U SAY? moja sudbina me mnogo voli.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

74The U.S diary - Page 3 Empty Re: The U.S diary Sun Jul 18, 2010 3:13 pm

anchy

anchy
Charming vampire

shit,he's hot a lot Cool can't see his face but body is ...

75The U.S diary - Page 3 Empty Re: The U.S diary Sun Jul 18, 2010 4:34 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu bejb edward's hair... auuuuu xD

http://ninasource.forumsr.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 3/5]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions