You are not connected. Please login or register

Zalba & Planovi...

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1 Zalba & Planovi... on Sun Jan 25, 2009 4:10 pm

The.Cold.One

Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator
Pa ovako, nisam znala kako da zapocnem ovu temu,posto postoji par stvari koje zelim da vam kazem.
Prva je i ujedno i najgora (barem meni), i totalno me je smorila. Sinoc sam isla malo bezveze po internetu, forumima, fejsbuku i ostalim tim glupostima, i videla sam da pojedini forumi imaju iste teme, iste kategorije kao nase, isto rasporedjene,sa istim ili veoma slicnim sadrzajem. Ukratko, pokradeni smo, i to od strane gostiju. Znam 2 stvari vrlo dobro. 1. da sam sama kriva jer smo forum ostavili ne zakljucanim (pogotovo teme), a 2. da je to normalno.
Ali ja to ne smatram normalnim, jer potom isti ti kradljivci nas nazivaju plagijatima i lopovima njihovih ideja. Veoma mi je krivo zbog toga, pogotovo jer se veoma trudim oko ovog foruma. Zbog svega toga, resila sam da skroz zakljucam sve kategorije, tako da one i njihov sadrzaj ostanu vidljivi samo registrovanim clanovaima. Ne znam sta da ucinim drugo. Ukoliko vi imate ikakvu ideju ili ideje, ja sam veoma rada da ih cujem.
Takodje, zamolila bih vas da vase prijatelje sa drugih foruma pozovete da nam se pridruze, da dodate nas facebook kao prijatelja, i da udjete u nasu facebook grupu. Takodje, vase predloge za nase affiliates rado prihvatam Wink

E sad, sto se tice planova... Pa kao prvo, mislila sam da malo preuredim kategorije na forumu, da temu dobrodosli premestim sa kraja na vrh, da dodam temu 'timovi' u kojoj ce biti sva obavestenja o nasim grupama, da obrisem neke postojece, itd (ne mogu se sad setiti svega sto sam htela na tu temu,al dobro xD), pa me iskreno zanima sta vi mislite o tome, kako se snalazite po forumu sada, da li je isuvise konfuzno i tako to Very Happy

i drugo, mislila sam da otvorimo nestto poput photoshop pomoci ili skole i kako god zelite to da nazovete. Tu bi oni koji imaju zanimljive i korisne tutorijale mogli da ih postave,a oni koji zele da savladaju barem pocetne stvari iz PS-ja bi mogli da ih rade, vezbaju i usavrsavaju se. Ne bi bilo pravila ko postavlja, a ko radi, ali bi bilo odredjenih pravila kod otvaranja galerija sa radovima (nista prezahtevno, objasnila bih vam na vreme naravno). Takodje, dogovorili bi se 1 dan u nedelji (vikendom), na forumu skupe svi koji ucestvuju u tom projektu,kako bi oni koji nisu uspeli da urade neki tut, ili zele nesto da pitaju mogli da to i ucine i sacekaju odmah odgovor ili savet clanova on line.
To sve zavisi od vase zelje da radite, kao i toga koliko vas ima ps, jer nema svrhe da se time bakcemo ukoliko nikom nista ne znaci.Ja mislim da je to pre svega zabavno, a i veoma korisno. Sto god vi odlucite i sto god se dogovorimo, tako ce biti.

Pa sad, izvinite na ovolikom postu/obavestenju, nadam se da vas nije isuvise mucilo da procitate i da cete nesto odgovoriti Very Happy

Pozz svimaa flower

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

http://www.twilight-serbia.com

2 Re: Zalba & Planovi... on Sun Jan 25, 2009 5:37 pm

*ed's own zoxxy*

Charming vampire
naravno da mi nije bilo teško da pročitam....pa ja se sada ok snalazim na forumu, mada ja se svakoj promeni prilagodjavam tako da kada bi se to izmenilo ne bi mi bio problem da se naviknem....i da mislim da je to dobra ideja za premeshtanje tema, jer time bismo pokazali da mi nismo plagijatori, već čist original, i da smo unikatni.....i naravno NAJBOLJI....takodje mi je super to shto će se ubaciti shkola za ps, poshto ja sam već imala jednom ps cs2 ali samo trial verziju na 30 dana, vežbala sam ali nisam nishta naučila, pa smatram da bi nama početnicima bilo to od ogromne pomoći.....eto toliko od mene

3 Re: Zalba & Planovi... on Sun Jan 25, 2009 7:33 pm

Vekica

Post thirsty vampire
imala sam i ja forum pa sam imala istih problema, totalno se slazem... Izmeni forum i zakljucaj sve teme samo da registrovani clanovi citaju...

4 Re: Zalba & Planovi... on Mon Jan 26, 2009 11:50 pm

Vampire_love

Post thirsty vampire
U popunosti se slazem sa tobom,nije fer sto drugi kradu fore..ali ako ti bar nesto znaci ti si savrsen original a oni glupa kopija...Forum ti je najbolji...Samo bi zelela da ti predlozim ako je to ikako moguce da postavis live chat box da bismo mogli uzivo da chatujemo...Hvala unapred... Very Happy

5 Re: Zalba & Planovi... on Mon Jan 26, 2009 11:58 pm

The.Cold.One

Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator
hhvalaa!! Very Happy
evo cu odmah da dodam chat,posto je to sjajna ideja!! Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

http://www.twilight-serbia.com

6 Re: Zalba & Planovi... on Tue Jan 27, 2009 12:02 am

Vampire_love

Post thirsty vampire
E super,samo gde ce se nalaziti..?Smile

7 Re: Zalba & Planovi... on Tue Jan 27, 2009 10:17 pm

lone rider

Obsessive newbourn
e,ako ti treba neka pomoc oko bilo cega,javi se spreman sam da pomognem koliko mogu... inace se bavim racunarima,a za to i idem u skolu,pa mozda i mogu da posluzim za nesto... Smile i iskreno mislim da ne treba premestati teme jer je neko kopirao,jer ste time njima popustili,napravili njima za dzabe extra forum,a svoj morali menjati... nekad treba drzati svoje,stati uz ono sto radis,i pustiti ljude da sami prave budale od sebe Smile

8 Re: Zalba & Planovi... on Tue Jan 27, 2009 11:36 pm

Vampire_love

Post thirsty vampire
U potpunosti se slazem sa tobom...Smile

9 Re: Zalba & Planovi... on Sat Mar 28, 2009 11:33 pm

Mr. Lavigne

Young newborn
Slusaj, ti prijavi taj forum za krsenje copyrighta

http://www.avrilbalkan.tk

10 Re: Zalba & Planovi... on Sat Mar 28, 2009 11:37 pm

lone rider

Obsessive newbourn
bravo kralju... krsenje copyrighta... na koji mislis? na onaj koji nemamo? da li ti stvarno mislis da je ovaj forum zasticen copyrightom??? bravo... nasmejao si me al onako do suza...

11 Re: Zalba & Planovi... on Sat Mar 28, 2009 11:45 pm

*Edward's girlfriend*

Charming vampire
e ono za chat ja se bas ne snalazim na njemu sto ne napravis onakav drugaciji?e da ja mrzim kad mi neko takokrade poa cak i slike koje ja postavim npr ja sam jednom postavila jedne slike s koncerta i to oftografije koje sam sama slikala i posle je neko na jednom drugom forumu rekokako ih je on sliko Rolling Eyes

12 Re: Zalba & Planovi... on Sat Mar 28, 2009 11:53 pm

Mr. Lavigne

Young newborn
Pa sajt je copyrighted... A onda je i forum... a da znas da mozes da ih prijavis forumotionu... izbrisace forum ako je kopiran... mojeg imitatora su obrisali... da znas!

http://www.avrilbalkan.tk

13 Re: Zalba & Planovi... Today at 1:14 am

Sponsored content

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]