Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Midnight Sun - nazalost samo proslost

+30
mala bubica
*Edward's girlfriend*
Mala looda vampirusha
I L0vE EdWaRd***
Natty
>eDwArD's LuLLaBy<
Isabell
.Jacob's.girl.<3.
Bella
mis_ twilight
.MisS.CulleN.
twilight's angel
Jenny_Cullen
Twilight_fanpire
Bella's Lullaby
sasavica
*~Ana Cullen~*
robertmarina
Bella Swan
.JoYa.ClearwateR.^^
Alice Cullen
Edward's spider-monkey
reggie_cullen_srx
Rosie
feelin_my_teeth?
midnight_sun_girl
~*Lucky*~
Vekica
The.Cold.One
lone rider
34 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Poruka [Stranica 4/5]

76Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Sun Mar 15, 2009 10:11 pm

Natty

Natty
Obsessive newbourn

ako budete slali, racunajte i na mene...

77Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Sun Mar 15, 2009 11:42 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

i na mene naravno!!!!! Very Happy

78Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Mon Mar 16, 2009 1:52 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

I na mene Smile

79Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Tue Mar 17, 2009 1:55 am

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

e ovako nasla sam sajt na kome je otvorena peticija da se spase midnight sun.. ne morate da budete clan da bi ste potisali.. sakupili su preko 15000 potpisa .... pa ako hocete potpisite:

www.savemidnightsun.com

80Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Tue Mar 17, 2009 2:40 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

>eDwArD's LuLLaBy< (citat):e ovako nasla sam sajt na kome je otvorena peticija da se spase midnight sun.. ne morate da budete clan da bi ste potisali.. sakupili su preko 15000 potpisa .... pa ako hocete potpisite:

www.savemidnightsun.com
Potpisala sam se...jel se potpisao jos neko??

81Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Tue Mar 17, 2009 3:45 pm

I L0vE EdWaRd***

I L0vE EdWaRd***
Obsessive newbourn

I ja sam potpisala! Smile

82Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Tue Mar 17, 2009 4:00 pm

Natty

Natty
Obsessive newbourn

i ja sam potpisala Smile

83Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Tue Mar 17, 2009 4:38 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

i ja Very Happy

84Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Tue Mar 17, 2009 4:41 pm

Isabell

Isabell
Obsessive newbourn

i ja sam potpisana Very Happy Very Happy Very Happy samo da uspe...!!!! nadam se da ce upaliti

85Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Tue Mar 17, 2009 9:01 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

i ja naravno...

86Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Tue Mar 17, 2009 9:02 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

p.s.sorry sto je post za postom, ali vec ima 156630 potpisa....wow...

87Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Tue Mar 17, 2009 10:51 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

pa kad nas (fanova) ima mnogo Very Happy

88Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Tue Mar 17, 2009 11:00 pm

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

Ja potpisujem

89Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Tue Mar 17, 2009 11:30 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

super!!!!! Very Happy Sto vise to bolje!!!!
obavestite i ostale na forumu za ovo!!!!

90Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Wed Mar 18, 2009 1:35 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

wow. za manje od dan, jos hiljadu potpisa je skupljeno... odusevljena sam...

91Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Wed Mar 18, 2009 1:40 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

otvori;a sam posebnu temu za ovaj forum i za twilight balkan!!!! mislim da ce tako svi videti!!!!!

92Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Wed Mar 25, 2009 6:12 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

jer ce biti na kraju knjige?

93Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Wed Mar 25, 2009 6:35 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

pa za sada nece...ali videcemo...
ja se nadam da ce je zavrsiti..

94Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Wed Mar 25, 2009 9:09 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

da glupo je da ne zavrese a poceli su Sad

95Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Tue Apr 07, 2009 11:56 am

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

Potpisala Laughing

96Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Tue Apr 07, 2009 1:52 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

ja sam jedno 2-3 puta. . .neverujem da ce ista vredeti ali nas nista ne kosta da probamo!!!!

97Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Tue Apr 07, 2009 1:57 pm

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

ma bice,mora da bude Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 987351

98Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Tue Apr 07, 2009 10:10 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

i ja sam potpisala.....

99Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Tue Apr 07, 2009 10:12 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

sada nas ima 179 304 wau...

100Midnight Sun - nazalost samo proslost - Page 4 Empty Re: Midnight Sun - nazalost samo proslost Wed Apr 08, 2009 9:30 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

A danas nas ima 180 337 .....

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 4/5]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions