Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

SKOL@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1SKOL@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Empty SKOL@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Wed Sep 01, 2010 10:55 am

*MIMA*

*MIMA*
Unstoppable vampire

Pa svima želim srećan početak nove školske godine!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

2SKOL@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Empty Re: SKOL@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Wed Sep 01, 2010 11:29 am

r_black

r_black
Heroic vampire

hvala i ja tebi Smile hahahahah

meni je super jutros bilo u skolu Smile

3SKOL@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Empty Re: SKOL@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Wed Sep 01, 2010 11:37 am

*MIMA*

*MIMA*
Unstoppable vampire

ti se vec vratio?!a ja jos nisam ni otisla Sad

4SKOL@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Empty Re: SKOL@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Wed Sep 01, 2010 1:00 pm

r_black

r_black
Heroic vampire

hahahaha
a mi samo po raspored i onda smo slobodni Smile

5SKOL@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Empty Re: SKOL@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Wed Sep 01, 2010 4:13 pm

*twilight_girl*

*twilight_girl*
Heroic vampire

isla sam i ja Sad ali dobro, isto samo po raspored

6SKOL@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Empty Re: SKOL@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Wed Sep 01, 2010 6:22 pm

*MIMA*

*MIMA*
Unstoppable vampire

ja sam upravo dosla!!!!!!!!!imala sam 6 casova,sreca pa su bili skraceni...nastavnici poludeli ceo dan nas ispitivali.sutra mi je prvi cas hemija Very Happy Very Happy Very Happy

7SKOL@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Empty Re: SKOL@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Wed Sep 01, 2010 6:28 pm

r_black

r_black
Heroic vampire

hahahhaa
vrh
meni je hemija super.. obozavao sam je Very Happy

8SKOL@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Empty Re: SKOL@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Wed Sep 01, 2010 7:48 pm

*twilight_girl*

*twilight_girl*
Heroic vampire

i meni je 1. cas hemija ali meni je to No No No mrzim hemiju....a mozda budemo imali i kontrolnu...nastavnica nam je prsla

9SKOL@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Empty Re: SKOL@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Wed Sep 01, 2010 8:06 pm

r_black

r_black
Heroic vampire

to vas samo pomamljuju ...

10SKOL@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Empty Re: SKOL@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Wed Sep 01, 2010 9:29 pm

taylor fan

taylor fan
Heroic vampire

eee...i ja se sad vratila iz skolaje...imala sam 6 casova i ostala sam jos malo posle skole ...hmmmm...prvi dan nije bio nista posobno,ali je brzo porsao...nije bilo toliki smor kako sam ocekivala!jeeeeeeej

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions