You are not connected. Please login or register

ZAKON!!!!!!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1 ZAKON!!!!!! on Sun Mar 01, 2009 2:34 pm

*I want my own Edward*

Young newborn
Onaj ko je napravio ovaj forum je stw zakon...SInoc sam po 10000000 put gledala Twilight zajedno sa mojom mamom ^^...Zena nije mogla na miru od mene da gleda koliko sam puta rekla da je Edward preeleeeppp lol!

2 Re: ZAKON!!!!!! on Sun Mar 01, 2009 2:45 pm

The.Cold.One

Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator
hhahaha, drago mi je da ti se svidja foruuummm Very Happy
ja cekam da izadje twilight dvd pa da nateram moju da gleda... tj. ona vec zeli, al samo da joj nadjem odgovarajuci kvalitet slike i prevod naravno xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

http://www.twilight-serbia.com

3 Re: ZAKON!!!!!! on Sun Mar 01, 2009 2:49 pm

.MisS.CulleN.

Charming vampire
kod mene ima u dvd klubu...dvd...sve izgleda ko pravi msm cd lol...al je slika uzas msm ko sa neta....i ja jedva cekam da izadje dvd pravi Very Happy:D

4 Re: ZAKON!!!!!! on Sun Mar 01, 2009 2:52 pm

The.Cold.One

Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator
hahaha, koji pirat... xD
mene nervira ona zuta boja tj. NE IMANjE BOJA tacnije, kad sam isla u bioskop bukvalno sam se bojala 2 stvari: da ce proci brzo kao trailer ili da ce biti bezbojan kao 1. kopija koja je izasla na netu i ja je gledala haha xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

http://www.twilight-serbia.com

5 Re: ZAKON!!!!!! on Sun Mar 01, 2009 4:23 pm

.MisS.CulleN.

Charming vampire
haahah ja sam gledala na netu u bioskop nisam mogla bila sam bolesna...a posle mi bilo glupo jer niko nije hteo pa sam gledala na dvd...piraterija lol....secam se da je carli i fabrika cokolade u mom dvd clubu izaslo pre nego sto je film uopste doso u bioskope ... :O a ja nisam ni znala

6 Re: ZAKON!!!!!! on Sun Mar 01, 2009 4:48 pm

*~Ana Cullen~*

Charming vampire
nije mi bilo bitno da li cu gledati pravi DVD ili pirata,bilo mi je bitno da odgledam twilight Smile
jedva cekam DVD!!!

7 Re: ZAKON!!!!!! on Sun Mar 01, 2009 9:44 pm

.MisS.CulleN.

Charming vampire
uf ko ne...i ja da gledam dobrog kvaliteta lol ovo sto sam gledala neko snimio u bioskopu msm nije lose ne mrda se al ono...nije isto

8 Re: ZAKON!!!!!! Today at 5:07 pm

Sponsored content

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]