You are not connected. Please login or register

Utisci......

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 2/7]

26 Re: Utisci...... on Sun Mar 15, 2009 9:16 pm

_NikA_

Unstoppable vampire
mene ja najvise iznervirao kad ju je poljubio prvi put....

27 Re: Utisci...... on Sun Mar 15, 2009 9:45 pm

twilight's angel

Heroic vampire
jao tad sam htela da ga ubijem. hvala bogu pa ga je bela udarila. na stranu to sto je slomila ruku...xD

28 Re: Utisci...... on Sun Mar 15, 2009 9:54 pm

.MisS.CulleN.

Charming vampire
twilight's angel (citat):jao tad sam htela da ga ubijem. hvala bogu pa ga je bela udarila. na stranu to sto je slomila ruku...xD
haha meni je to bilo najjace znaci u glavi sam tako to zamislila lol... Laughing

29 Re: Utisci...... on Sun Mar 15, 2009 10:01 pm

twilight's angel

Heroic vampire
heheh...ali bilo je fora kad je javila edvardu i kao:sve sto sam cula je ubrzavanje motora.
ali kako sam zamislila tu scenut to nije normalno. naravno, pobesnela sam na dzejka, ali scena je mnogo mocna.Smile

30 Re: Utisci...... on Mon Mar 16, 2009 12:09 am

.MisS.CulleN.

Charming vampire
twilight's angel (citat):heheh...ali bilo je fora kad je javila edvardu i kao:sve sto sam cula je ubrzavanje motora.
ali kako sam zamislila tu scenut to nije normalno. naravno, pobesnela sam na dzejka, ali scena je mnogo mocna.Smile
ma ima extra scena Very Happy:D obozavam kad on i jacob nesto pricaju i on kaze that sounds right,,,pup

31 Re: Utisci...... on Wed Mar 18, 2009 9:41 pm

.MisS.CulleN.

Charming vampire
jao sto mi je zao kada mora jacob da je greje jer je on hladan...uf....al npr zao mi je jacoba kada onako sazna da su vereni Sad jadan mali vukodlak....i kako je bezobrazna bila sto ga je poljubila..al svejedno sve ce biti dobro...

32 Re: Utisci...... on Fri Mar 20, 2009 11:47 am

I L0vE EdWaRd***

Obsessive newbourn
I meni ga je mnogo zao... Sad Ona ga bas zawlaci... Mukica!

33 Re: Utisci...... on Fri Mar 20, 2009 11:49 am

.MisS.CulleN.

Charming vampire
evo sinoc sam procitala celu knjigu malo mi je bzv sto bel ai jecobu govori da ga voli a ide kod edvarda..msm jeste da ga vise voli ne mora ovom tolike izlive osecanja da daje....

34 Re: Utisci...... on Fri Mar 20, 2009 1:03 pm

twilight's angel

Heroic vampire
ali bela je takva...

35 Re: Utisci...... on Fri Mar 20, 2009 2:38 pm

.MisS.CulleN.

Charming vampire
pa takva je al ono..malo mi je bezveze kako se ponasala u eclipse

36 Re: Utisci...... on Sat Mar 21, 2009 1:41 am

twilight's angel

Heroic vampire
pa to jeste. i htela sam da je prebijem kad sam procitala da navodno voli i dzejka. ali jbg. sta cu kad je volim. xD

37 Re: Utisci...... on Sat Mar 21, 2009 2:52 am

Bella Swan

Obsessive newbourn
twilight's angel (citat):pa to jeste. i htela sam da je prebijem kad sam procitala da navodno voli i dzejka. ali jbg. sta cu kad je volim. xD

I ja breee lol! msm tu je ispala fuxa ono zheshca msm kao woli i Jacoba i edwarda omgg msm stwarno fuxaaa al shta cesh wolim je i nema weze

http://www.twilightgirls.twilight-vampire.com

38 Re: Utisci...... on Sat Mar 21, 2009 4:31 pm

I L0vE EdWaRd***

Obsessive newbourn
Pa dobro, ne bas fuxa... xexe xD

39 Re: Utisci...... on Sat Mar 21, 2009 5:00 pm

twilight's angel

Heroic vampire
daleko od toga da je fuxa. samo je ljudsko bice. xD barem bila. xD

40 Re: Utisci...... on Sat Mar 21, 2009 5:54 pm

Mala looda vampirusha

Charming vampire
potpisujem Very Happy xD

41 Re: Utisci...... on Sat Mar 21, 2009 6:28 pm

.MisS.CulleN.

Charming vampire
pa nije ali bezveze se ponasala shvatam da je covek msm i ja sam covek pa se ne bih tako ponasala...bar mislim da ne bih

42 Re: Utisci...... on Sat Mar 21, 2009 7:39 pm

Twilight_fanpire

Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator
Slazem se,ali kad malo bolje razmislim,ovo je bajka,ne postoji onakva ljubav koja postoji izmedju E&B,pa prema tome ne postoji ni prijateljska ljubav koju B oseca prema J...pa je mozda malo teze da se skapira...ovo je moje najnovije razmisljanje...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

43 Re: Utisci...... on Sat Mar 21, 2009 9:11 pm

.MisS.CulleN.

Charming vampire
uf..pa istina..to ne postoji.... nazalost nema takvih decaka....ali opet lepo je bar na trenutak uziveti se XD

44 Re: Utisci...... on Sat Mar 21, 2009 9:39 pm

Twilight_fanpire

Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator
VEOMA je lepo...mmmm...

Kako bih volela da postoje takvi decaci...mmmm...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

45 Re: Utisci...... on Sun Mar 22, 2009 8:19 pm

_~[Dora]~_

Young newborn
Bella Swan (citat):
twilight's angel (citat):pa to jeste. i htela sam da je prebijem kad sam procitala da navodno voli i dzejka. ali jbg. sta cu kad je volim. xD

I ja breee lol! msm tu je ispala fuxa ono zheshca msm kao woli i Jacoba i edwarda omgg msm stwarno fuxaaa al shta cesh wolim je i nema weze

Slazem se.....u potpunostio...ispala je prava fuxa....ali dobro tako je spisateljica napisala.....

46 Re: Utisci...... on Mon Mar 23, 2009 1:57 am

Bella

Post thirsty vampire
Twilight_fanpire (citat):Slazem se,ali kad malo bolje razmislim,ovo je bajka,ne postoji onakva ljubav koja postoji izmedju E&B,pa prema tome ne postoji ni prijateljska ljubav koju B oseca prema J...pa je mozda malo teze da se skapira...ovo je moje najnovije razmisljanje...

slazem se...i ja tako razmishljam...

47 Re: Utisci...... on Mon Mar 23, 2009 12:48 pm

^my.love-Cullen.boy^

Obsessive newbourn
ja sam tek juce pocela da citam ovu knjigu,za sad je extra,,,s tim sto me nervira Bella kad je pobegla da bi videla Dzejkoba....taj lik me strasno nervira...

48 Re: Utisci...... on Mon Mar 23, 2009 4:57 pm

.MisS.CulleN.

Charming vampire
Bella (citat):
Twilight_fanpire (citat):Slazem se,ali kad malo bolje razmislim,ovo je bajka,ne postoji onakva ljubav koja postoji izmedju E&B,pa prema tome ne postoji ni prijateljska ljubav koju B oseca prema J...pa je mozda malo teze da se skapira...ovo je moje najnovije razmisljanje...

slazem se...i ja tako razmishljam...
B&E ne postoji sigurno msm da ljubav ali B&J nije nemoguce....msm ako ti je neko stvarno prijatelj....

49 Re: Utisci...... on Mon Mar 23, 2009 8:45 pm

Vampirica*

Young newborn
Ja odbijam, odbijam i odbijam da citam ovo dok ne procitam celu knjigu xP
Bojkot! xD Very Happy

bounce

50 Re: Utisci...... on Tue Mar 24, 2009 5:19 pm

twilight's angel

Heroic vampire
heheheeheh... vampirice bas si crazy... hehehe
bas steta sto ne postoji....pa bar nekoliko Edvarda. ali onda bi se ceo svet otimao oko njih.
ali jbg. life goes on....

51 Re: Utisci...... Today at 11:50 am

Sponsored content

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 2/7]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Similar topics

-

» La viuda joven