You are not connected. Please login or register

Top 5 scena iz knjige koje mislite da bi se morale naci u filmu...

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 2/2]

.MisS.CulleN.

Charming vampire
a alis jadna bila gladna kad je dosla XD..bilo bi lepo da ubace kada dolazi jacob dok je tamo na drvetu

robertmarina

Charming vampire
Bilo bi dobro da snime Belin rodjendan kod Callenovih i glasanje i posle kada joj Ed govori da da ce je on preobraziti odmah ako se uda za njega Smile To mi je tako slatko

.MisS.CulleN.

Charming vampire
twilight's angel (citat):volela bih da snime svaku scenu kad ona cuje edvardov glas...
pa naravno motori one pijandure i kada skace.... to su vazni delovi knjige

twilight's angel

Heroic vampire
hhehee...i ja sam bila u veeeelikoj depresiji do 320. strane(tu negde), tj. kad alis dolazi.
haha
bila bi extra scena isto kad cekaju da odu od volturijevih i kad bela ima "napad" panike i kad alis kaze: mislim da bi trebalo da je osamaris.
tu sam pukla od smeha!
naravno i glasanje.
i od onoga kad je edi pita sta bi najvise volela, pa nadalje.

robertmarina

Charming vampire
DA

_NikA_

Unstoppable vampire
kad je Bela dobila napad panike? ja se tog dela ne secam... (:

.MisS.CulleN.

Charming vampire
ni ja lol...ma ja se skoro nicega ne secam..uglavnom bilo bi extra da stave nju u sumi i kad je nalazi onaj sem

twilight's angel

Heroic vampire
pa pocela je da se trese i da veoma glasno jeca dok su cekali da odu.

Edward's spider-monkey

Heroic vampire
[quote="twilight's angel"]hhehee...i ja sam bila u veeeelikoj depresiji do 320. strane(tu negde), tj. kad alis dolazi.
hahaquote]
da, jao, ja sam se sva snuzdila, nisam htala nisakim da pricam, i kad me je drugarica pitala sta je bio (posto sam to citala u skoli) ja sam samo ljutito odbrusila: otisao je. i naravno, niko nije kontao o cemu picam...
a kad je moja najbolja drugarica procitala taj deo, odmah je pocela da place, pa sam je tesila 20 min....

stvarno, kako je to mogao, ja znam da je ljudski gresiti, al vampirski....

^my.love-Cullen.boy^

Obsessive newbourn
ja bih sve ubacila...:DDD

twilight's angel

Heroic vampire
[quote="Edward's spider-monkey"]
twilight's angel (citat):hhehee...i ja sam bila u veeeelikoj depresiji do 320. strane(tu negde), tj. kad alis dolazi.
hahaquote]
da, jao, ja sam se sva snuzdila, nisam htala nisakim da pricam, i kad me je drugarica pitala sta je bio (posto sam to citala u skoli) ja sam samo ljutito odbrusila: otisao je. i naravno, niko nije kontao o cemu picam...
a kad je moja najbolja drugarica procitala taj deo, odmah je pocela da place, pa sam je tesila 20 min....

stvarno, kako je to mogao, ja znam da je ljudski gresiti, al vampirski....

hahaha najjaca si... Very Happy pa i on ima ljudska osecanja... a i samo je hteo da je zastiti (od samog sebe i svoje vrste)

Edward's spider-monkey

Heroic vampire
pa, dobro, nema veze, takvom savsenstvu ne mogu ne oprostiti....
a mogli bi da ubace deo kada alice dolazi kod belle, msm njenu reakciju, jer je gladna, i to....

Rosie

Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator
jaoo ta scena mora znaci kad alis dolazi i bella je zagrli skoci na nju TO MORA MORA MORA!!!!Very Happy stvarno ne mogu da verujem kako moraju da biraju scene:( hocu sve!!Very Happy

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

twilight's angel

Heroic vampire
plasim se da ne izbace neku stvarno extra scenu...

PcElicA M*A*J*A*

Unstoppable vampire
Ovako:1.Bellin rodj. i sva ona frka koja je tada nastala 2.Edvard ostavlja Bellu 3. Druzenje Belle i Jacoba i kad joj on kaze da je vukodlak 4.Dolazak Alis 5. kad Bella sprecava Edvarda da se ubije i kad joj on kaze da je voli(kraj)

*Edward's girlfriend*

Charming vampire
sve hahhaha salim se pa ne ozb nekako nmg da se odlucim

twilight's angel

Heroic vampire
nemoguce je nabrojati top 5. jer mnogo scena deli tih 5 mesta...xD

*Edward's girlfriend*

Charming vampire
pa to msm ima toliko scena da nmg da izdvojim 5,.....al od onih kako da kazem beznacajnijih scena bi volela da vidim edwardov izraz lica kad je pogleda i kaze joj da bi cula moj glas hahaha

mala bubica

Obsessive newbourn
Ovako:1.Bellin rodj. i sva ona frka koja je tada nastala 2.Edvard ostavlja Bellu 3. Druzenje Belle i Jacoba i kad joj on kaze da je vukodlak 4.Dolazak Alis 5. kad Bella sprecava Edvarda da se ubije i kad joj on kaze da je voli(kraj)

slazem se

TwA.Ta

Post thirsty vampire
mala bubica (citat):Ovako:1.Bellin rodj. i sva ona frka koja je tada nastala 2.Edvard ostavlja Bellu 3. Druzenje Belle i Jacoba i kad joj on kaze da je vukodlak 4.Dolazak Alis 5. kad Bella sprecava Edvarda da se ubije i kad joj on kaze da je voli(kraj)

slazem se

Pff,pa sad ste u kratkim crtama ispricali knjigu,to ce i biti u filmu,za to se ne brinem. Nego za one sitnice koje su mocne u knjizi,a onda ih uniste. Ja bih sve stavila u film,naravno Smile

mala bubica

Obsessive newbourn
pa da,a po svemu sto sam videla,bice dosta slicno knjizi......

Edward's spider-monkey

Heroic vampire
joj ja se nadam...
nego su mi lookovi glumaca drugaciji...

*~Ana Cullen~*

Charming vampire
1.pokusaj proslave njenog rodjendana
2.raskid Belle i Edwarda
3.Voznja sa Jacobom
4.skok sa stene
5.odlazak u Italiju

i naravno ima ih jos,ali mislim da je ovo najvaznije.Film bi bio totalni promasaj bez ovih scena..mada..citali smo knjigu i sada od filma ocekujemo savrsenstvo (ili bar ja ocekujem),a nesto mi govori da cu se razocarati.Neizbezna je ona recenica :"Jao,a sto nisu ubacili onu scenu?" nakon gledanja istog.Ostaje mi samo da se nadam da je necu izgovarati toliko cesto cyclops

.MisS.CulleN.

Charming vampire
*~Ana Cullen~* (citat):1.pokusaj proslave njenog rodjendana
2.raskid Belle i Edwarda
3.Voznja sa Jacobom
4.skok sa stene
5.odlazak u Italiju

i naravno ima ih jos,ali mislim da je ovo najvaznije.Film bi bio totalni promasaj bez ovih scena..mada..citali smo knjigu i sada od filma ocekujemo savrsenstvo (ili bar ja ocekujem),a nesto mi govori da cu se razocarati.Neizbezna je ona recenica :"Jao,a sto nisu ubacili onu scenu?" nakon gledanja istog.Ostaje mi samo da se nadam da je necu izgovarati toliko cesto cyclops
hahahaha pokusaj prosl\ave rodjendanaXDDD
aa jedva cekam da vidim skok sa steneXD..samo steta sto nece ona skakati

Sponsored content

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 2/2]

Idi na stranicu : Previous  1, 2