Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

breaking dawn u novom sadu za sedam dana?

+11
.JoYa.ClearwateR.^^
twilight's angel
^my.love-Cullen.boy^
_~[Dora]~_
Isabell
.MisS.CulleN.
_GaGa_92
Bella Swan
_NikA_
>eDwArD's LuLLaBy<
Mala looda vampirusha
15 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/3]

~ReNesMeE~

~ReNesMeE~
Young newborn

pa ako u hrvatskoj istog formata ima manje od 550...530,tako nesto,nece ni kod nas biti ko biblija...Slazem se sa Rosie da cena pada...Mozda ih sve kupim tek u julu...ima da budu najvise sedamsto,osim bd...A ne shvatam ni zasto oni to toliko prevode,samo prepisu hrvatsku verziju,izmene neke izraze i gotovo...sta bi tek radili da je na eskimskom???!

^my.love-Cullen.boy^

^my.love-Cullen.boy^
Obsessive newbourn

pa ako toliko volis twilight nema razloga da cekas da cena padne...ja sam kupila sve tri i u Mamutu kostaju 980 din...cisto sumnjam da ce da padne cena sad kad svi hoce da je citaju,budite srecni da je zbog ove krize i ne povecaju....negde sam cula i da ce bd da bude skuplja knjiga jer je dosta obimna....Very Happy

breaking dawn u novom sadu  za sedam dana? - Page 2 Wallpa19

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

nemoj da pocinjes sa tim da ako toliko volim twilight:D....procitala sam knjige ne zuri mi se da ih kupim sve imam twilight.Smile) kupicu ih na sajmu.Smile

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

^my.love-Cullen.boy^

^my.love-Cullen.boy^
Obsessive newbourn

pa samo sam realna...Very Happy
ma da sta te briga....Very Happy bitno je da kupis....Very Happy

breaking dawn u novom sadu  za sedam dana? - Page 2 Wallpa19

~*Edward's Bella*~

~*Edward's Bella*~
Obsessive newbourn

Upravu je Bella&It3 ako je toliko volis netreba da cekas da cena padne ja sam Sumrak Mlad Mesec i Pomracenje platila 3000 oddjednom nije mi bilo bas skupo xD

^my.love-Cullen.boy^

^my.love-Cullen.boy^
Obsessive newbourn

pa i ja sam isto tako platila,knjige jesu skupe ali vrede ....Very Happy
tnx ~*Twilight*~ Very Happy

breaking dawn u novom sadu  za sedam dana? - Page 2 Wallpa20

~*Edward's Bella*~

~*Edward's Bella*~
Obsessive newbourn

nncx obozxavam tu knjigu i samo pravim fanovima cena nie bitna Razz

^my.love-Cullen.boy^

^my.love-Cullen.boy^
Obsessive newbourn

heheh da...Very Happy

breaking dawn u novom sadu  za sedam dana? - Page 2 Wallpa20

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ja sam kupila sve 3 odjednom nakon sto sam ih procitala. bile su jeftinije u evro djuntijevoj knjizari nego u mamutu za nekih 100 dinara po knjizi...i nikako da prestanem da ih citam iznova i iznova...
ali rosie ima pravo da bira kad ce koju kupiti i niko ne treba da ikome govori sta da radi. vidi se da voli twilight serijal inace ne bi ni bila ovde, a kad ce ih kupiti je sasvim nebitno

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hvala twilight angel<333
i molicu druge da ne komentarishu jer kad mozes da birash da li ces knjigu platiti 500 dinara normlano je da ces kupiti ovu od 500 a ne morash od 1000. to nikako ne znaci da nisam fan.
OBOZAVAM TWILIGH,i zivim za twilight;) a ako sam knjige procitala ne moram da zurim da ih imam na polici.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

nema na cemu... Smile <3 imam drugaricu koja je isto zaludjena twilight-om, ali ce sacekati da ih kupi... procitala je sve naravno, ali nigde ne zuri

~*Edward's Bella*~

~*Edward's Bella*~
Obsessive newbourn

Ok uredu je da cekate ali je sasvim glupo ko da je 1000 dinara puno msm sta imas da cekas godinu dana da padne cena nema razloga

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

da li ti kontash sta si ti rekla? samo pravim fanovima cena nije bitna? zamolila bih te da ne lupash gluposti jer osobe koje tako sebe nazivaju pravim fanovima ne znaju obicno ni sustinu twilighta. necu da se svadjam ali je totalno glupo to sto si rekla... i hvala josh jednom angel Smile



Rosie: komentar modifikovan dana: Mon Mar 30, 2009 8:44 pm; prepravljeno ukupno 1 puta

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

i jos jednom nema na cemu... Smile

~ReNesMeE~

~ReNesMeE~
Young newborn

ovak....ne zive svi u bg u da kupuju u mamutu,vec neki od nas narucuju preko neta,gde cena veoooooma varira i sigurno ce spasti do juna,te vas molim da prestanete da procenjujete ko je PRAVI FAN(sto zvuci umobolno i pateticno)na osnovu toga sta je NJEMU dugo i kratko,ili jeftino i skupo...ja se stekam za tu knjigu jer hocu da je posle cenim,a i da ustedim nesto za bd,koji ce naravno,biti skuplji!I DA,TNX TWILIGHT'S ANGEL,DA NISAM FAN,NE BI BILA OVDE...makar nas to valjda sve povezuje!!!

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

~ReNesMeE~ (citat):ovak....ne zive svi u bg u da kupuju u mamutu,vec neki od nas narucuju preko neta,gde cena veoooooma varira i sigurno ce spasti do juna,te vas molim da prestanete da procenjujete ko je PRAVI FAN(sto zvuci umobolno i pateticno)na osnovu toga sta je NJEMU dugo i kratko,ili jeftino i skupo...ja se stekam za tu knjigu jer hocu da je posle cenim,a i da ustedim nesto za bd,koji ce naravno,biti skuplji!I DA,TNX TWILIGHT'S ANGEL,DA NISAM FAN,NE BI BILA OVDE...makar nas to valjda sve povezuje!!!
SLAZEM se sa tobom za ovo o procenjivanju fanova i konacno neko normalan nesto da kaze...tnx!Smile

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

nema na cemu, to je moje misljenje jer stvarno je glupo procenjivati fanove na osnovu toga ko ce kupiti knjige, a ko ne...

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

i pazi ko je nasho da procenjuje-.- kad sam ja procitala sta je nekog briga kad cu ja da kuoim knjige? neko nema ni prvu kuci-.- nego nije bitno,apsurdna rasprava...Smile

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

Rosie (citat):i pazi ko je nasho da procenjuje-.- kad sam ja procitala sta je nekog briga kad cu ja da kuoim knjige? neko nema ni prvu kuci-.- nego nije bitno,apsurdna rasprava...Smile
ajoj muka mi je sta se vise svadjate bozee....ozb ne zive svi u bg...msm to sto cemo mi odmah da kupimo i dzaba kupujemo ne kupujemo odmah zato sto ne znam ni ja nego da bismo imali kao veci smo fanovi da ste veci fanovi vec biste zavrsili knjigu iako je na engleskom pa biste se bar malo pomucili da procitate vec !!! covece

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Stvarno...neam reci...phh...

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

.MisS.CulleN. (citat):
Rosie (citat):i pazi ko je nasho da procenjuje-.- kad sam ja procitala sta je nekog briga kad cu ja da kuoim knjige? neko nema ni prvu kuci-.- nego nije bitno,apsurdna rasprava...Smile
ajoj muka mi je sta se vise svadjate bozee....ozb ne zive svi u bg...msm to sto cemo mi odmah da kupimo i dzaba kupujemo ne kupujemo odmah zato sto ne znam ni ja nego da bismo imali kao veci smo fanovi da ste veci fanovi vec biste zavrsili knjigu iako je na engleskom pa biste se bar malo pomucili da procitate vec !!! covece

super si to rekla... xD ja cekam da twilight padne na 600 zasto bi dala 1000 kad mogu za 600 da kupim...ja sam procitala i nigde ne zurim a oni koji hoce da zure neka zure..uf uf ako nemam knjigu nisam fan ajde molim te-.-

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

~ReNesMeE~

~ReNesMeE~
Young newborn

Pa msm...moram da kazem ono sto mislim,a ne da mi se ko zna ko pravi pametan....MisS.CulleN.:otprilike sam desifrovala sta je neutralni pisac hteo da kaze,Rosie,slazem se,ovo je apsurdno i necu da nastavljam,iako nisam pocela,nebitno,ovaj forum ima bolju namenu...PEACE...AL AKO NEKO OPET POCNE DA MI PROSERAVA...???!!! breaking dawn u novom sadu  za sedam dana? - Page 2 91188 breaking dawn u novom sadu  za sedam dana? - Page 2 676860 breaking dawn u novom sadu  za sedam dana? - Page 2 382943 Evil or Very Mad

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jao renesmee zakon si axaxa,kakvi smajliji exex!

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hehe... najjace ste.i potpuno se slazem sa vama. niste manji fan od npr. mene, ako nemate knjige... Smile

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

naravno angele xDDD mislim to je cinjenica.. aoni koji pricaju onako kako pricaju ..neka sebe cene po tome ako hoce.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/3]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions