You are not connected. Please login or register

Sta mislite o narodnjacima???

Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 1/3]

1 Sta mislite o narodnjacima??? on Sun Mar 22, 2009 5:54 pm

Twilight_fanpire

Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator
Kao sto i sam naslov kaze,sta mislite o narodnjacima tj turbo-nitro folku??? E da vas cujem??!!

Ja iskreno mislim da su bruka za zemlju,da ne mogu da na prste nabrojim kvalitetne pevace(neki imaju super glas ali ne znaju da ga iskoriste...)...nzm kako njih nije sramota da izadju pred publiku sam onakvim pesmama...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

2 Re: Sta mislite o narodnjacima??? on Sun Mar 22, 2009 6:16 pm

Nymphadora Cullen

Post thirsty vampire
Apsolutno niko od folkera nema glas, vec samo izadju da kreste.... Pa mora neko i da pravi budalu od sebe, pa oni to rade.... Gadi mi se sve sto ima veze sa turbo folkom..... Ne bih vise da komentarisem....

3 Re: Sta mislite o narodnjacima??? on Sun Mar 22, 2009 6:29 pm

feelin_my_teeth?

Unstoppable vampire
slazem se u potpunosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

4 Re: Sta mislite o narodnjacima??? on Sun Mar 22, 2009 7:00 pm

Twilight_fanpire

Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator
Me too,cekam dan kada ce gole da izdju na scenu...a verujem da cu ga ubrzo docekati...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

5 Re: Sta mislite o narodnjacima??? on Sun Mar 22, 2009 7:16 pm

Natty

Obsessive newbourn
da imju bar malo pameti ne bi radili to sto rade,
ali posto nemaju...

6 Re: Sta mislite o narodnjacima??? on Sun Mar 22, 2009 7:53 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

Charming vampire
MRZIM NARODNJAKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! affraid

7 Re: Sta mislite o narodnjacima??? on Sun Mar 22, 2009 11:01 pm

Bella

Post thirsty vampire
^totalno se slazem

8 Re: Sta mislite o narodnjacima??? on Mon Mar 23, 2009 12:07 am

Bestet

Young newborn
Ja mislim da je veća sramota što ih toliki broj ljudi voli, jer da nemaju publiku ne bi ni njih bilo... Možemo mi da ih pljujemo do sutra, ali je činjenica da sve to što rade ogroman broj njih podržava i da velika većina ljudi u Srbiji baš isključivo sluša turbo folk...Tako da...Šta to govori o nama?
Ma nek radi i sluša šta ko hoće, dok to ne utiče na mene, baš me briga.

9 Re: Sta mislite o narodnjacima??? on Mon Mar 23, 2009 12:14 am

Nymphadora Cullen

Post thirsty vampire
Pa zna se ko njih slusa.... Apsolutno netalentovani i neobrazovani ljudi.... A ja se kunem da cu da se borim da u ovoj zemlju preovlada rock ili neka kasvetna vrsta muzike... Jos uvek sam mlada, ali planiram da se bavim pevanjem kada odrastem.... I tada treba sakupiti dobru armiju anti-folkera.... Unisticemo ih!!!Smile))) xixixixiixixix... Mnogo sanjam, sta cu...

10 Re: Sta mislite o narodnjacima??? on Mon Mar 23, 2009 10:54 am

tammy cullen

Obsessive newbourn
e ovako, licno ne slusam narodnjake ali u mom drustvu ima ljudi koji ih slusaju tako i da hocu i da necu da ih slusam - moram! Neutral
ne svidjaju mi se tekstovi tih pevaca, a i muzika im je ocajna a da ne kazem na sta lice tzv pevacice.... pale
ja postujem tudj izbor, ali stvarno ne podnosim narodnjake!

11 Re: Sta mislite o narodnjacima??? on Mon Mar 23, 2009 2:38 pm

Isabell

Obsessive newbourn
ja se u potpunosti slazem sa tobom, tzv pevacicama je vazno jedino da gole izadj ne binu i da pocnu da masu kukovima, a da nepricamo kakvih sve grozota ima u pesmama...!!!!! Budimo realni, njih treba SMAKNUTI!!!!!!!!!!!!!!!

12 Re: Sta mislite o narodnjacima??? on Mon Mar 23, 2009 4:55 pm

.MisS.CulleN.

Charming vampire
iskreno ovako sama ne slusam ali kad sam sa drustvom i na zurkama slusam...i mogu reci da sve textove znam ..ako en celu znam refren 100%...mislim da su pesme takve zarazne i mnogo se lako nauce....naravno ima onih koji preteruju..one seljake i cingansture nmg da podnesem...

13 Re: Sta mislite o narodnjacima??? on Mon Mar 23, 2009 6:27 pm

mis_ twilight

Post thirsty vampire
ne slusam narodnjake... pogotovu ove novokomponovane nikako.... ponekad mi se tako dopadne neka starogradska muzika... ona mi jako lezi u drustvu....

14 Re: Sta mislite o narodnjacima??? on Mon Mar 23, 2009 10:36 pm

_Storm_

Young newborn
bljak!! fuuuj!!!!

15 Re: Sta mislite o narodnjacima??? on Mon Mar 23, 2009 11:14 pm

Mala looda vampirusha

Charming vampire
.MisS.CulleN. (citat):iskreno ovako sama ne slusam ali kad sam sa drustvom i na zurkama slusam...i mogu reci da sve textove znam ..ako en celu znam refren 100%...mislim da su pesme takve zarazne i mnogo se lako nauce....naravno ima onih koji preteruju..one seljake i cingansture nmg da podnesem...

16 Re: Sta mislite o narodnjacima??? on Tue Mar 24, 2009 1:00 am

__ALiCe_CuLLeN__

Young newborn
MRZIM NARODNJAKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! njih treba smaknuti sa lica zemlje....poslala bi vampire na njih da mogu....

17 Re: Sta mislite o narodnjacima??? on Tue Mar 24, 2009 1:07 am

>eDwArD's LuLLaBy<

Charming vampire
E to ti je dobra zamisao!!!!!!! Very Happy

18 Re: Sta mislite o narodnjacima??? on Tue Mar 24, 2009 1:14 am

Nymphadora Cullen

Post thirsty vampire
Ja ne bih slala vampire na njih, ja bih vukodlake... Oni bi ih skroz ubili, a zamisli da se svi folkeri povampire, pa vecno ubijaju ljude svojim zavijanjima... E to ne bi bilo dobro....

19 Re: Sta mislite o narodnjacima??? on Tue Mar 24, 2009 1:19 am

edwards_girl

Obsessive newbourn
iako znam dosta tih pesama prezirem sve te grandovce i sl. a mrzim kad uhvatim sebe kako pevam neku od tih "hitova" jer se svuda pustaju i svi pevaju... Sad Razz

20 Re: Sta mislite o narodnjacima??? on Tue Mar 24, 2009 1:21 am

__ALiCe_CuLLeN__

Young newborn
e onda bi ipak poslala vukodlake...kad bi se oni povampirili ljudi bi totalno pomrli od tog krestanja i zavijanja

21 Re: Sta mislite o narodnjacima??? on Tue Mar 24, 2009 1:22 am

Nymphadora Cullen

Post thirsty vampire
Pa to... Znaci saljemo Dzejka na njih.... Ne simpatisem mnogo njegov lik, ali ako ih sve poubija bicu mu vecno zahvalna kada postanem vampir.... Smile

22 Re: Sta mislite o narodnjacima??? on Tue Mar 24, 2009 1:29 am

__ALiCe_CuLLeN__

Young newborn
ma ne da cu mu biti vecno zahvalna nego...

23 Re: Sta mislite o narodnjacima??? on Tue Mar 24, 2009 1:33 am

>eDwArD's LuLLaBy<

Charming vampire
ja predlazem da mi na njih lepo posaljemo i vukodlake i vampire!!!!! to bu bilo najefikasnije!!!! Very Happy xD

24 Re: Sta mislite o narodnjacima??? on Tue Mar 24, 2009 1:37 am

__ALiCe_CuLLeN__

Young newborn
moze...pobrinucemo se da se ne povampire..msm sami vukodlaci nece biti dovoljni za ove narodnjake kolikiko ih ima...

25 Re: Sta mislite o narodnjacima??? on Tue Mar 24, 2009 1:49 am

Nymphadora Cullen

Post thirsty vampire
I to sto kazes.... Mnoze se bre kao komarci..... Odvratni su mi.... I jeste, svako ima prava na svoj ukus... Ali blago onda onome kome je ukus toliko jadan.... A najvise mrzim folirante poput onih: "Pa ja ne slusam folk, mozda ponekad u drustvu.." A onda kad dodju kod kuce odvrnu one najzesce i najodvratnije..... Strasno....

Sponsored content

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 1/3]

Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next