Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Twilight Converse

+44
little_vampire
Cullenka.x3.Edward
sweet_edvard's_girl
aliiice
yozza{fairy}
alice the best
midnight_sun_girl
bella swon
Immortal
*~Ana Cullen~*
.jekili.
*Twilight*Princess*
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
Jessica*
Leptiric
Twilight_girl
**Anchi96**
PcElicA M*A*J*A*
Edward's spider-monkey
TwA.Ta
m...ue
.MisS.CulleN.
Twilight_fanpire
~*Edward's Bella*~
EyB forever
aleksandra94
Twilight girl :)
Mala looda vampirusha
robertmarina
feelin_my_teeth?
Rosie
twilight's angel
I L0vE EdWaRd***
^my.love-Cullen.boy^
Isabell
Mrs. Cullen
Nymphadora Cullen
Bella
Natty
*Edward's girlfriend*
>eDwArD's LuLLaBy<
_NikA_
mandrea94
48 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Poruka [Stranica 4/9]

76Twilight Converse - Page 4 Empty Re: Twilight Converse Tue May 05, 2009 9:56 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ja znam sajt od jednog lika on slika twil;ight...al je u americi.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

77Twilight Converse - Page 4 Empty Re: Twilight Converse Tue May 05, 2009 11:28 pm

Natty

Natty
Obsessive newbourn

pa nema nijednog kod nas, mi smo baksuzi

78Twilight Converse - Page 4 Empty Re: Twilight Converse Wed May 06, 2009 7:47 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ljudi starke su extra...ja sam jos odavno rekla da je ova zemlja zaostala.....gori smo od antartika....

79Twilight Converse - Page 4 Empty Re: Twilight Converse Thu May 07, 2009 10:25 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

DObro mi volimo nasu srbiju,imamo i prednosti;)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

80Twilight Converse - Page 4 Empty Re: Twilight Converse Thu May 07, 2009 12:41 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

kako bi bilo sooper da ima ih kupiti kod nas.....ja bi ih prva kupila....Wink

http://ninasource.forumsr.com

81Twilight Converse - Page 4 Empty Re: Twilight Converse Thu May 07, 2009 2:17 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hehe...imamo prednosti, ali ne bas puno...Smile

82Twilight Converse - Page 4 Empty Re: Twilight Converse Thu May 07, 2009 7:46 pm

Leptiric

Leptiric
Obsessive newbourn

Ljudi,ljudi,ljudi,to su handmade starke. Ljudi ih sami oslikavaju. [al' to ste vec shvatili i bez mene Very Happy]
Elem,ako vec hocete da slikate po njima,to se radi akrilnim bojama. Very Happy
Cisto da vam kazem,posto je vec bilo zelja. xD

83Twilight Converse - Page 4 Empty Re: Twilight Converse Fri May 08, 2009 11:04 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hahaa gde to mogu da nadjem? odmah cu da kupim i nacrtam xDL(

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

84Twilight Converse - Page 4 Empty Re: Twilight Converse Fri May 08, 2009 2:12 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

mislim da ima u svakoj farbari ili tako negde...Smile

85Twilight Converse - Page 4 Empty Re: Twilight Converse Fri May 08, 2009 2:55 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

jao i ja kad bi znala crtala bi,ali nemam blage!!!!!! moja keva super crta ikone,pejzaze portrete itd. ali msm. da kad bi joj tako nesto trazila zena bi me gadjala cim stigne.....!!! a te boje ima su svim radnjama gde se prodaju boje,cetkice,platna i sav ostali pribor za slikanje...XD

86Twilight Converse - Page 4 Empty Re: Twilight Converse Fri May 08, 2009 3:13 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

hah,ja mislim da takva radnja ni ne postoji u mom divnom velikom gradu Razz Ja sam nesto eksperimentisala sa peronicom i temperama,videcete uskoro,samo da zavrsim Wink

87Twilight Converse - Page 4 Empty Re: Twilight Converse Fri May 08, 2009 9:01 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

twilight's angel (citat):mislim da ima u svakoj farbari ili tako negde...Smile
u farbari? gde da nadjem farbaru sretjo:O

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

88Twilight Converse - Page 4 Empty Re: Twilight Converse Fri May 08, 2009 10:46 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

heheheeh... pa imas valjda negde blizu tebe.. Very Happy

89Twilight Converse - Page 4 Empty Re: Twilight Converse Sat May 09, 2009 2:05 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

farbaru??wtf iz det? xDDDDDDD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

90Twilight Converse - Page 4 Empty Re: Twilight Converse Sat May 09, 2009 3:24 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

Rosie (citat):
twilight's angel (citat):mislim da ima u svakoj farbari ili tako negde...Smile
u farbari? gde da nadjem farbaru sretjo:O

al si odvalila twilights angel............. bože nije to farba, ne kreče se time zidovi i vrata to je druga vrsta boje..............

91Twilight Converse - Page 4 Empty Re: Twilight Converse Sat May 09, 2009 3:29 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

evo nešto malo više o tim bojama............

Akrilik je univerzalna slikarska tehnika. Posjeduje obilježja raznih slikarskih tehnika: tempere - postojanost, vodenih boja - lazurnost akvarela, punoća i pastelnost gvaša, te uljanih boja - dubinska svjetlost boje. Tehnika se sastoji od pigmenta pomješanog s akrilatima (esterima poliakrilne i metakrilne kiseline) kao vezivnim sredstvom. Boje su topljive u vodi i relativno se brzo suše, pa su zato vrlo praktične.



pretpostavljam da se mogu naći u bolje opremljenim knjižarama

92Twilight Converse - Page 4 Empty Re: Twilight Converse Sat May 09, 2009 3:53 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

E sad si nas bas naucila o bojama!! xD tnx! Pa sad posto znamo kojim bojama se crta,samo nam jos fali neki slikar...

93Twilight Converse - Page 4 Empty Re: Twilight Converse Sat May 09, 2009 4:10 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

ma ništa, ali tu vam ne mogu pomoći, ja očajno crtam............. a i nisam neki slikar! :'(

94Twilight Converse - Page 4 Empty Re: Twilight Converse Sat May 09, 2009 4:25 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Takodje...crtanje mi je slaba strana....*blah*

95Twilight Converse - Page 4 Empty Re: Twilight Converse Sat May 09, 2009 7:13 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

ovaj ja moram da kazem da iako su STARKE STVARNO STRAAAAAAAAAVA msm ja kada bih ih imala (kad na vrbi rodi grozjdje cu ih dobiti!!!! samo da sanjam) al` ja bih ih nosila mozda samo po komsiluku i ono redje....ali jesu prelepe

96Twilight Converse - Page 4 Empty Re: Twilight Converse Sat May 09, 2009 10:09 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Ja bi trazila da mi naprave dva para,1 da nosim,a 2. da cuvam kao ukras/uspomenu,da ih nemi unistila xD

97Twilight Converse - Page 4 Empty Re: Twilight Converse Sat May 09, 2009 10:33 pm

Leptiric

Leptiric
Obsessive newbourn

mislim da bi se akrilne boje nasle i u farbarama,oni obicno imaju sve iz asortimana boja. ali su knjizare bolje mesto za to. Very Happy

a ima i nekih hobi shopova po bg-u,pa ako imate nekoga,mozete i da mu narucite. Very Happy
ja sam imala ideju da crtam po starkama [naravno,ne twilight,nesto drugo] al' mi bilo zao da ih 'zrtvujem'. Very Happy

a ove mi se ne svidjaju previse...definitivno ih ne bih nosila. Very Happy

98Twilight Converse - Page 4 Empty Re: Twilight Converse Sat May 09, 2009 11:15 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

NE SVIDJAJU TI SE??????????????????????????????

99Twilight Converse - Page 4 Empty Re: Twilight Converse Sun May 10, 2009 12:18 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ja cu da kupim starke,i zrtvovacu ih naravno. tj ove starije mogu xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

100Twilight Converse - Page 4 Empty Re: Twilight Converse Sun May 10, 2009 12:22 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

i ja bih kupila ove starke istog trena... ma koliko god da su...

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 4/9]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions