You are not connected. Please login or register

Kako vam se cine Robert i Kristen kao par???

Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 1/3]

1 Kako vam se cine Robert i Kristen kao par??? on Sat Mar 28, 2009 6:01 pm

Isabell

Obsessive newbourn
Nadam se da ce tema biti i vama zanimljiva kao i meni..., i nadam se da ce vam se svideti!!!

Pa ja sam oduvek ,,navijala,, za Kristen i Roberta..., msm ako vec ja nemogu da budem sa njim... Razz , pa njih su mi dvoje jako slatki zajedno... Very Happy bounce
P.S. Ovo mi je prva tema koju sam postavila os kada sam sa vama...!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Mala looda vampirusha

Charming vampire
i meni su oni cuite zajedno .......... pisalo je u bravu da postoji nesto izmedju nih i ja sam naglo pocela da verujem bravu xD

Isabell

Obsessive newbourn
hahaha, tamo sam i ja procitala i palo mi napamet da postavim svoju prvu temu pod tim naslovom...

*Edward's girlfriend*

Charming vampire
meni su slatki al msm da je to laz nekako me nervira da posle svakog filma i serije ti glumci koji su bili par u tome kao se smuvaju msm to je nemoguce fakticiki i ja se bavim glumom i glumila sam u dosta predstava pa nsm ni sa jednim od tih momaka bila,dobro s jednim lol!
a pisalo je u bg ko ti se svidja od glumnaca tak nes i on je reko kristen

Isabell

Obsessive newbourn
al svejedno tamo u bravo-u pise da su se oni skompali i za vreme kastinga... Smile

*Edward's girlfriend*

Charming vampire
pa znm to i kazem da to pise nakon svakog serije il filma tako da nzm bas dal veruujem u to,a i ona ima decka

Isabell

Obsessive newbourn
da, znam... Sad JAKO je ruzan, odvratan!!!

Kaca&ampEdward

Young newborn
U BG-u su ga pitali u koju poznatu zvezdu je zaljubljen i on je rekao u Kristen,i pitali su ga da li je istina da je zaprosio na snimanju,i on je rekao da jeste,ali je bila sala,i da je ona divna devojka i da su se mnogo zblizili...ja sam sigurna da su u vezi,ali je opasno kriju...

.MisS.CulleN.

Charming vampire
nzn slatki su miXD al ono mogla bih da prezivim i bez njih tako zajedno

10 Re: Kako vam se cine Robert i Kristen kao par??? on Sat Mar 28, 2009 10:29 pm

twilight's angel

Heroic vampire
meni su oni mnogo cute i kad vec ja ne mogu da budem s robom, volela bih da bude ona. Very Happy
a sa deckom moze i da raskine! Very Happy Very Happy Very Happy

11 Re: Kako vam se cine Robert i Kristen kao par??? on Sat Mar 28, 2009 10:35 pm

Twilight_fanpire

Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator
Jao meni se ne svidaju kao par msm ona je uvek nekako ozbiljna,smorena,a on uvek nasmejan,zamisljam ga sa nekom nasmejanom...nzm...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

12 Re: Kako vam se cine Robert i Kristen kao par??? on Sat Mar 28, 2009 11:17 pm

*Edward's girlfriend*

Charming vampire
meni su ok par al msm da nisu zajedno i da su to glasine,...

13 Re: Kako vam se cine Robert i Kristen kao par??? on Sun Mar 29, 2009 11:52 am

Twilight_fanpire

I ja...uvek kad neka 2 glumca budu par na filmu,uvek ima glasina da su i privatno par...bezveze...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Isabell

Obsessive newbourn
Twilight_fanpire (citat):Jao meni se ne svidaju kao par msm ona je uvek nekako ozbiljna,smorena,a on uvek nasmejan,zamisljam ga sa nekom nasmejanom...nzm...

haha, pa znas kako kazu: suprotnosti se privlace... Very Happy

Isabell

Obsessive newbourn
twilight's angel (citat):meni su oni mnogo cute i kad vec ja ne mogu da budem s robom, volela bih da bude ona. Very Happy
a sa deckom moze i da raskine! Very Happy Very Happy Very Happy

u potpunosti se slazem sa tobom... msm decko joj je ocajan!!!

16 Re: Kako vam se cine Robert i Kristen kao par??? on Fri Apr 03, 2009 12:15 am

Tamarica

Young newborn
meni su oni mnogo slatki kao par,i nawijam za njih,ali ne werujem da su sad zajedno....chini mi se da su ono u bravu i BG samo nagadjanja.....ipak ja se nadam da ce da se smuwaju:-)))

17 Re: Kako vam se cine Robert i Kristen kao par??? on Fri Apr 03, 2009 12:17 am

Rosie

jaaaaaaaa zzzzzelim da oni budu zajedno!!!!<33

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

18 Re: Kako vam se cine Robert i Kristen kao par??? on Fri Apr 03, 2009 12:31 am

>eDwArD's LuLLaBy<

Charming vampire
I JA ISTO!!!!! SAVRSEN PAR!!!!!

19 Re: Kako vam se cine Robert i Kristen kao par??? on Fri Apr 03, 2009 12:41 am

Twilight girl :)

Young newborn
joj oni su super.... bas bi bilo super da su zajedno.... Very Happy

*Edward's girlfriend*

Charming vampire
ne mozete tako da pricate msm mozda oni ne zele ae neko vama da kombinuje s kim biste bili extra par lol!

The.Cold.One

sta da vam kazem osim da sam ja ROBSTEN fan hahaha xD

http://www.twilight-serbia.com

edwards_girl

Obsessive newbourn
The.Cold.One (citat):sta da vam kazem osim da sam ja ROBSTEN fan hahaha xD

heheh...me too! Very Happy
al bas su mi u nekom istom fazonu i preslatki zajedno! Smile Smile Smile

Rosie

naravno samo da bella ostavi svog decka i odmah..

*Edward's girlfriend*

Charming vampire
tj kristen msm bella je lik iz filma Laughing

Rosie

-.- to je isto.

Sponsored content

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 1/3]

Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next