You are not connected. Please login or register

Kako vam se cine Robert i Kristen kao par???

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 2/3]

*Edward's girlfriend*

Charming vampire
nije isto ja ne bi volela da me neko zove po ulozi vec po pravom imenu Rolling Eyes

Rosie

Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator
ti kad snimish film ti to kazi svim svojim fanovima xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

The.Cold.One

ajde dosta Smile
mislim da nema veze kako je zovemo kad svi znamo na koga mislimo, ali bi pravilnije ipak bilo kristen. Bella je lik koga tumaci i Edwarda i Bellu svi volimo (mahom), dok sa parom Robert/Kristen mozda nije tako... u tome je stvar Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

http://www.twilight-serbia.com

*Edward's girlfriend*

Charming vampire
i ocu XD za sada radim samo na predstavama Wink

The.Cold.One

rekla sam dosta! ni jedna tema vise nece biti upropastena svadjom ili cu se stvarno naljutiti!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Rosie

ovo nije svadjanje...nije ni blizu svadjanja...

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

*Edward's girlfriend*

Charming vampire
sry stvarno evo ja prestajem obecavam

The.Cold.One

nastavljanje jeste. i to nimalo prijatnim postovima.
o spamovanju ni da ne govorim.

*Edward's girlfriend*

Charming vampire
The.Cold.One (citat):ajde dosta Smile
mislim da nema veze kako je zovemo kad svi znamo na koga mislimo, ali bi pravilnije ipak bilo kristen. Bella je lik koga tumaci i Edwarda i Bellu svi volimo (mahom), dok sa parom Robert/Kristen mozda nije tako... u tome je stvar Wink
da to i ja msm da svi ugl vole te likove a ne njih,...

twilight's angel

Heroic vampire
ja volim i likove i njih... Very Happy

*Edward's girlfriend*

Charming vampire
pa i ja al vise likove XD

twilight's angel

Heroic vampire
hehe, pa naravno... Smile

38 Re: Kako vam se cine Robert i Kristen kao par??? on Sat Apr 04, 2009 11:03 pm

PcElicA M*A*J*A*

Unstoppable vampire
Pa moje misljenje je da su u filmu Edvard i Bella stvarno super par i postoji velika hemija izmedju njih. . .ali u privatnom zivotu...hmmm...Robert i Kristen mi nekako neidu zajedno mozda zato sto je Kristen mahom ozbiljna,ponekad mi cak deluje i smoreno dok je Robert stalno nasmejan,zeza se itd.!Nzn. to je samo moje misljenje Very Happy Very Happy Very Happy

39 Re: Kako vam se cine Robert i Kristen kao par??? on Sun Apr 05, 2009 12:39 am

twilight's angel

Heroic vampire
kao sto su vec rekli - suprotnosti se privlace...

*Edward's girlfriend*

Charming vampire
ouuu da ja sam mnogooo verovala u to XD haha nije ni bitno necu da spemujem

41 Re: Kako vam se cine Robert i Kristen kao par??? on Thu Apr 09, 2009 12:16 pm

lepotica

Young newborn
extraaaaaa!!!!super parrrrrr

a_n_a

Unstoppable vampire
citala sam da se robert lozi na zenseke koje su u vezi s nekim tako da je dugo merkao kristen
ali ona ima decka

nezbam bas su slatki zajedno

I L0vE EdWaRd***

Obsessive newbourn
Meni su prelep par!!!

Jessica*

Heroic vampire
Mnogo su lep par, volela bih da su zajedno ako je to uopste moguce. Citala sam u Bravo girl-u da je Robert u intervju-u izjavio da je zaljubljen u Kristen i da ju je zaprosio na snimanju filma. Laughing

Edward's spider-monkey

Heroic vampire
meni su oni slatki kao par u twilightu, ali ne verujem da ce biti ikada zajedno...
jednostavno su cudni.... jedno za drugo...

_GaGa_92

Denali Clan Moderator
nikako,ne!

twilight's angel

Heroic vampire
da, zaprosio ju je. valjda cak i vise puta. a fora je sto se on ne seca. xD koji ludak. a izgleda da ima obichaj da ide okolo i prosi devojke.
NEK ZAPROSI MENE.xD

m...ue

Post thirsty vampire
oni se uklapaju......msm nekako su jedno za drugo nisu zajedno ali nm veze pa zar nam Bella i Edward nisu dovoljni.....xDDDPD

Leptiric

Obsessive newbourn
Ne znaDem.
Slatki su mi u filmu.

Al,kao sto ste vec rekli,ona je uvek tako prokleto smorena i smrknuta,a on se uvek gusi od smeha.
Ja mislim da se suprotnosti privlace,ali ne funkcionisu. Very Happy
Kad si sa nekim ko je bas bas drugaciji od tebe,nikako ne mozes da se uklopis u njegove navike,ni on u tvoje. xD
[uvek pocinjem da filozofiram]

elem,ne izgledaju mi kao tako savrsen par u stvarnosti. Very Happy

_GaGa_92

Denali Clan Moderator
mislim da si u pravu Smile Smile Smile Smile

Sponsored content

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 2/3]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next