Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Pomoc oko drugarskog!!

+28
bella swon
Alis Kalen
*~Ana Cullen~*
.jekili.
**Anchi96**
TwA.Ta
emmett's girl
Jacob's little wolf girl
_GaGa_92
!*~The Cullen Girl~*!
Leptiric
Edward's spider-monkey
Jessica*
_NikA_
*ed's own zoxxy*
Adm88dp
Makishka
Miss Honey_Bun
PcElicA M*A*J*A*
*Edward's girlfriend*
twilight's angel
feelin_my_teeth?
Rosie
>eDwArD's LuLLaBy<
The.Cold.One
.MisS.CulleN.
Nymphadora Cullen
Twilight_fanpire
32 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Go down  Poruka [Stranica 10/12]

226Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Fri Jun 05, 2009 10:40 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

wow twato bas si super obukla super ti stoji...

227Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Fri Jun 05, 2009 10:46 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

HAHah! KAko ste lude XD ! Hvala vam puno Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 987351 Steta sto ne mozete da vidite pravu sliku,ovako skenirano izgleda kao da mi nesto nije u redu sa zubima lol Very Happy
edit: Evo morala sam da stavim ovu slicicu,to je moja bff I love you
Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Bff2

228Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Fri Jun 05, 2009 11:24 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jaoo bash su ti divne slichice,ti si tamo najlepsha! bejbiz cija je josh matura danas? ?? jbg nisam stigla d apozelim srecnu maturu xD i da da odg na ono pitanje..
NA MOJOJ MATURI JE PADALA KISHA! mi smo prsli kisobranom smo isli do gore...i zavrshila se u 12 i onda nismo imali gde onako po kishi pa smo otisli kuci. mrzim to i ne zelim da se secam!

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

229Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Jun 06, 2009 1:06 pm

wampirrica

wampirrica
Young newborn

ni nama nije bilo lepo vrema, bilo je hladno, a i padala je kisa prethodno... ali sam se sooper provela... Smile
i meni je drugarsko bilo sad nekad, tj. 29. maja. ja sam imala crvenu haljinicu, crni bolero, crne sandale sa stiklom od 9cm i nijednog trena nisam ni pomislila da ce noge da me bole, pa i nisu mnogo, sve vreme sam bila na stiklama... Razz

230Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Jun 06, 2009 1:27 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

ja treba da isplaniram drugarsko zato sto sam predsednik skolskog odbora treba da pricam pred svim osmacima kao moderato a nezna kako da pocnem . . . .

231Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Jun 06, 2009 1:31 pm

wampirrica

wampirrica
Young newborn

kod vas jos nije bio drugarsko?

232Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Jun 06, 2009 2:32 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Eeeh i ja sam imala maturicu sa TwA.Tom i bilo je suuuper Very Happy
Evo i moje slicice...Ja sam ova u srebrnoj haljinici,bez cveca i sa podignutom kosom Very Happy
[img]Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Sa_dru10[/img]

233Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Jun 06, 2009 3:01 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Jao bas ste lepe, a tvoja haljina je prelepaaaa i dobro je sto nisi nosila turban XD XD

234Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Jun 06, 2009 3:08 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Heheh hvalaaa Very Happy pa da,znam,bas super sto sam se predomislila xD

235Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Jun 06, 2009 4:30 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Stwarno.....haljina ti extra stoji....bas si slatka i owe cipelice su super-lepo si uklopila.... Very Happy

236Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Jun 06, 2009 5:52 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Hvala Very Happy

237Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Jun 06, 2009 7:05 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Meni ce brat ovakcu da sasije za maturu... Very Happy

Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Copyof1551hsc56718fpo

238Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Jun 06, 2009 7:21 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

bas je sweet..jel' ce bas biti u toj boji,ili...?

239Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Jun 06, 2009 7:27 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Jao blago tebi...Hocu i ja takvog brataa...Sad Haljinica je divna...

240Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Jun 06, 2009 7:29 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

pa cekaj kad ti je matura?> ne da je divna nego je najdivnija<333

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

241Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sat Jun 06, 2009 8:23 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

mi se raspustamo 3 jula a drugarsko je 25 jbg kako je tesko da se organizuje a nece da nas puste da slavimo u nekoj kafani ili u nekom klubu nego u skoli

242Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun Jun 07, 2009 1:00 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Matura mi je za godinu dana Razz nego sam se ja sa njim dogovorila jer je on zavrsio dizajnerski fakultet i dekorise enterijere raznih abmasada u BG-u, prelepo sije i obecao je da ce ovakvu, ali ne znam da li bas iste boje...

243Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun Jun 07, 2009 2:17 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

prelepa je haljinica,stvarno.

244Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun Jun 07, 2009 2:57 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Vanessaannehudgensneths
Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Vanessaannehudgensneths

245Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun Jun 07, 2009 3:12 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

haljina je PRELEPA!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

246Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun Jun 07, 2009 4:00 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

divna haljina!!!

247Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun Jun 07, 2009 5:17 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

i adore it !!! hej jel su svi imali drugarsko sa foruma?????

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

248Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun Jun 07, 2009 6:42 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

bash je slatka... sigurno ce lepo da ti stoji!

249Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun Jun 07, 2009 10:48 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

haha mi imamo u ponedeljak tj sutra lol...evo danas sam isla na manikir...jedva kucamXD

250Pomoc oko drugarskog!! - Page 10 Empty Re: Pomoc oko drugarskog!! Sun Jun 07, 2009 10:54 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

'ocemo slike,obavezno!Zelim ti lep provod Wink

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 10/12]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions