Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

NA STA OVO LICI?????? :/

+7
^my.love-Cullen.boy^
*ed's own zoxxy*
~*Edward's Bella*~
twilight's angel
Nymphadora Cullen
>eDwArD's LuLLaBy<
tammy cullen
11 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1NA STA OVO LICI?????? :/ Empty NA STA OVO LICI?????? :/ Tue Mar 31, 2009 10:31 pm

tammy cullen

tammy cullen
Obsessive newbourn

Molim administratora da regulise ovo ponasanje na forumu!!! Evil or Very Mad
ovaj forum ce na kraju postati klub svadjalica a ne klub obozavalaca Twilight sage....
Ovaj forum je pre svega osnovan s ciljem da se postovaoci Twilighta okupe i razmene utiske i pitanja (jednom recju ovo treba da je OPUSTANJE). A ja umesto toga srecem mrznju i prozivanje..... Ne svidja mi se ponasanje pojedinih clanova ovog foruma... Mad

2NA STA OVO LICI?????? :/ Empty Re: NA STA OVO LICI?????? :/ Tue Mar 31, 2009 10:34 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

pa zato sam otvorila posebnu temu u kojoj mogu da se svadjaju kolko oce ....tema se zove svadja i nalazi se u member space...dojadilo mi je da u drugim temama to rade i uvopste ne pricaju o onome sto bi trebalo!!!!!!

3NA STA OVO LICI?????? :/ Empty Re: NA STA OVO LICI?????? :/ Tue Mar 31, 2009 10:39 pm

tammy cullen

tammy cullen
Obsessive newbourn

ja mislim da ni te teme nisu primerene u ovom forumu, za te stvari postoje privatne poruke pa neka se tako svadjaju dokle god hoce, a da nas ostale postede toga!

4NA STA OVO LICI?????? :/ Empty Re: NA STA OVO LICI?????? :/ Tue Mar 31, 2009 10:53 pm

Nymphadora Cullen

Nymphadora Cullen
Post thirsty vampire

Moze li neko blize malko da objasni gde se desavaju te svadje i koji su clanovi u pitanju, da regulisemo...??

5NA STA OVO LICI?????? :/ Empty Re: NA STA OVO LICI?????? :/ Tue Mar 31, 2009 11:00 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

u potpunosti se slazem...znam, desilo se da sam i ja odg na prozivke, ali ovde smo zbog twilight serijala, a ne zbog svadje i mrznje. toga imam dovoljno i oko sebe!!!

6NA STA OVO LICI?????? :/ Empty Re: NA STA OVO LICI?????? :/ Tue Mar 31, 2009 11:01 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

ja sam samo pokusala da te svadje smanjim na minimum!!!! da se barem ne svadaju svuda nego na jednom mestu!!!!! htela sam da pomognem!!!!

7NA STA OVO LICI?????? :/ Empty Re: NA STA OVO LICI?????? :/ Tue Mar 31, 2009 11:12 pm

~*Edward's Bella*~

~*Edward's Bella*~
Obsessive newbourn

Ok izvinite ja sam malo prozivala ali necu vise sorry

8NA STA OVO LICI?????? :/ Empty Re: NA STA OVO LICI?????? :/ Tue Mar 31, 2009 11:50 pm

*ed's own zoxxy*

*ed's own zoxxy*
Charming vampire

tammy cullen (citat):Molim administratora da regulise ovo ponasanje na forumu!!! Evil or Very Mad
ovaj forum ce na kraju postati klub svadjalica a ne klub obozavalaca Twilight sage....
Ovaj forum je pre svega osnovan s ciljem da se postovaoci Twilighta okupe i razmene utiske i pitanja (jednom recju ovo treba da je OPUSTANJE). A ja umesto toga srecem mrznju i prozivanje..... Ne svidja mi se ponasanje pojedinih clanova ovog foruma... Mad

upravo tako....ovo je forum za fanove tw sage a ne mesto za svadjanje....tako da narode ono smirite malo strasti...

9NA STA OVO LICI?????? :/ Empty Re: NA STA OVO LICI?????? :/ Wed Apr 01, 2009 3:22 pm

^my.love-Cullen.boy^

^my.love-Cullen.boy^
Obsessive newbourn

Dobro ne dramite toliko,prestale su da se svadjaju...nece valjda vise....ne morate odmah frku da dizete....

NA STA OVO LICI?????? :/ Wallpa33

10NA STA OVO LICI?????? :/ Empty Re: NA STA OVO LICI?????? :/ Wed Apr 01, 2009 4:20 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Jao Boze... Kad sam ovo videla mislila sam da se ko zna sta desilo, ali kad sam sve postove u temi procitala mogu vam reci da sam ozbiljno ljuta!
DA LI OVDE IKO CITA PRAVILA?
Da li ste videli sta pise o postovanju tudjih misljenja i ukusa i zabrani svadjanja ili moram da citiram i da ponavljam??
Stvarno ne moramo da budemo deca (bez obzira koliko ko ima godina) i da se svadjamo oko gluposti, ali mi je nije bas krivo ukoliko moram da uvedem sankcije, pa cak i banovanje kako bi to suzbila jer ne zelim da imam, i ne samo ja vec i svi vi koji dolazite ovde, bilo kakvu neprijatnu situaciju prouzrokovanu necijim nezrelim ili zlonamernim postom. Molim vas da ubuduce ignoriete slicne postove sa prozivkama i provociranjima (bilo kakve prirode) i da ih prijavite administratorima.
Trenutno ne govorim o nikome posebno, govorim u globalu jer nije samo svadja problem, vec i sve vece kolicine spama.

Takodje, kad sam se vec raspisala, da napomenem da ce sve teme sa pojedinacnim pitanjima biti pomerene u kantu i da ce biti postavljena jedna tema sa nazivom PITANjA za sva vasa pitanja, posto imati 1000 tema sa nazivima "Imam jedno pitanje", "Pitanje" i slicno stvarno nema svrhe drzati...

http://www.twilight-serbia.com

11NA STA OVO LICI?????? :/ Empty Re: NA STA OVO LICI?????? :/ Wed Apr 01, 2009 8:10 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ne svidja se ni meni.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

12NA STA OVO LICI?????? :/ Empty Re: NA STA OVO LICI?????? :/ Wed Apr 01, 2009 9:51 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

pa ni meni ali desava se...a i brate stvarno ima ljudi koji napadaju a nemaju dokaza prvi put cuju za nesto i odmah napadaju

13NA STA OVO LICI?????? :/ Empty Re: NA STA OVO LICI?????? :/ Wed Apr 01, 2009 10:22 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

hmmm msm da se ovo odnosilo na mene ali mene su prvu poceli da vredjaju npr neko ko je godinu dana stariji od mene kaze mi da sam deriste Rolling Eyes

14NA STA OVO LICI?????? :/ Empty Re: NA STA OVO LICI?????? :/ Wed Apr 01, 2009 10:54 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hajde mir lepo sad Smile
hocemo da se druzimo kao sav normalan svet ili ne?? lool Very Happy

http://www.twilight-serbia.com

15NA STA OVO LICI?????? :/ Empty Re: NA STA OVO LICI?????? :/ Wed Apr 01, 2009 11:10 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

hehhe naravno Very Happy

16NA STA OVO LICI?????? :/ Empty Re: NA STA OVO LICI?????? :/ Thu Apr 02, 2009 9:57 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

*Edward's girlfriend* (citat):hmmm msm da se ovo odnosilo na mene ali mene su prvu poceli da vredjaju npr neko ko je godinu dana stariji od mene kaze mi da sam deriste Rolling Eyes
Ti i dalje nastavljash...vrati se u onu temu o vampirima pa vidi-.- uopste vishe necu da ti odgovaram na prozivke niti me to zanima.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

17NA STA OVO LICI?????? :/ Empty Re: NA STA OVO LICI?????? :/ Thu Apr 02, 2009 10:10 am

*ed's own zoxxy*

*ed's own zoxxy*
Charming vampire

The.Cold.One (citat):Jao Boze... Kad sam ovo videla mislila sam da se ko zna sta desilo, ali kad sam sve postove u temi procitala mogu vam reci da sam ozbiljno ljuta!
DA LI OVDE IKO CITA PRAVILA?
Da li ste videli sta pise o postovanju tudjih misljenja i ukusa i zabrani svadjanja ili moram da citiram i da ponavljam??
Stvarno ne moramo da budemo deca (bez obzira koliko ko ima godina) i da se svadjamo oko gluposti, ali mi je nije bas krivo ukoliko moram da uvedem sankcije, pa cak i banovanje kako bi to suzbila jer ne zelim da imam, i ne samo ja vec i svi vi koji dolazite ovde, bilo kakvu neprijatnu situaciju prouzrokovanu necijim nezrelim ili zlonamernim postom. Molim vas da ubuduce ignoriete slicne postove sa prozivkama i provociranjima (bilo kakve prirode) i da ih prijavite administratorima.
Trenutno ne govorim o nikome posebno, govorim u globalu jer nije samo svadja problem, vec i sve vece kolicine spama.

Takodje, kad sam se vec raspisala, da napomenem da ce sve teme sa pojedinacnim pitanjima biti pomerene u kantu i da ce biti postavljena jedna tema sa nazivom PITANjA za sva vasa pitanja, posto imati 1000 tema sa nazivima "Imam jedno pitanje", "Pitanje" i slicno stvarno nema svrhe drzati...

e ovako....ja mislim da bi ti mima trebala ili neki drugi admin da lepo "procheshljate" od spamova, sve lepo da se to sredi, obrishe....i onda da budete malo strožiji, i ko bude krshio pravila na bilo koji nachin da se nekako kazni, ne da ga bannujete, već kaznite....ja lichno neam pojma niti ko je zapocheo tu svadju niti ko je kriv, niti znam o chemu se radi, ali molim vas....PA MI SMO OVDE DA SE DRUŽIMO I RAZMENIMO MIŠLJENJA O NEČEMU SHTO NAM JE ZAJEDNICHKO O NECHEMU SHTO SVI OVDE VOLIMO I UPRAVO SMO OVDE ZBOG TOGA A TO JE TW SAGA...znajte da mimi nije lako da gleda kako se tu neko svadja i redja joj spamove na forumu u koji je uložila toliko truda, rada i vremena, pa najmanje shto možete da uardite je da isposhtujete pravila foruma i da cenite taj njen rad....toliko od mene

18NA STA OVO LICI?????? :/ Empty Re: NA STA OVO LICI?????? :/ Thu Apr 02, 2009 11:43 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ja ne znam ko je ovde admin stvarno,i ciji je ovo forum ali ovo stvarno vishe ne moze ovako,kazem nesto normalno svi me prozivaju sa: ti uvek znash sve,to pishe u tvom twilight specialu i te stvari..ja ne znam sta je sa pojedinim osobama. ovde stvarno postoje osobe sa kojima se super slazem,a onima koji me prozivaju necu ni da odgovaram na prozivke ,nisam doshla na ovaj forum da me neko proziva zbog gluposti jer nema sta drugo da radi,nego da pricam o twilightu,a oni koji imaju problem sa sobom neka ga reshavaju sami sa sobom jer ja u svadjama necu da ucestvujem.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

19NA STA OVO LICI?????? :/ Empty Re: NA STA OVO LICI?????? :/ Thu Apr 02, 2009 5:17 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

sada cu da ovlas pogledam forum i sve spamovane teme idu u kantu, bez obzira gde su i koliko poruka imaju. duplikovane takodje. one sa svadjama, da i ne spominjem. Za vikend uradicu to detaljnije.
toliko od mene, prica zavrsena.
na kraju ciscenja i ova tema odlazi.

Pozdrav, Mima

http://www.twilight-serbia.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions