Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Za sto vise postova

+35
wampirrica
sweet_edvard's_girl
Ichy
.jekili.
alice the best
Alis Kalen
bella swon
*~Ana Cullen~*
**Isidora**
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
m...ue
**Anchi96**
emmett's girl
Jessica*
Twilight_girl
Edward's spider-monkey
TwA.Ta
Edward`s_lover
I L0vE EdWaRd***
yozza{fairy}
PcElicA M*A*J*A*
Isabell
Twilight_fanpire
Mala looda vampirusha
_NikA_
midnight_sun_girl
Nymphadora Cullen
*Edward's girlfriend*
Rosie
twilight's angel
.MisS.CulleN.
Adm88dp
mandrea94
39 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/40]

26Za sto vise postova - Page 2 Empty Re: Za sto vise postova Fri Apr 10, 2009 2:44 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jao nzm i ja trazim neke za sebe...

27Za sto vise postova - Page 2 Empty Re: Za sto vise postova Fri Apr 10, 2009 2:55 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

patike.... ima raznih ja najvise volim NIKE one su super!

28Za sto vise postova - Page 2 Empty Re: Za sto vise postova Fri Apr 10, 2009 3:10 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Ja sam mislila ili neke dubre malo ili starke...nzm razmislicu

29Za sto vise postova - Page 2 Empty Re: Za sto vise postova Fri Apr 10, 2009 3:29 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

da nike i ja ali koe

30Za sto vise postova - Page 2 Empty Re: Za sto vise postova Fri Apr 10, 2009 4:13 pm

Isabell

Isabell
Obsessive newbourn

midnight_sun_girl (citat):patike.... ima raznih ja najvise volim NIKE one su super!
da NIKE je zakon!!!!

31Za sto vise postova - Page 2 Empty Re: Za sto vise postova Fri Apr 10, 2009 5:22 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ne volim nike CONVERSE STARKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

32Za sto vise postova - Page 2 Empty Re: Za sto vise postova Fri Apr 10, 2009 5:33 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jedva cekam sad prolecni rasupst da postavljam neke slike po forumu jao ova skola:2

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

33Za sto vise postova - Page 2 Empty Re: Za sto vise postova Fri Apr 10, 2009 7:55 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

aaa kupila sam jedne nike poluduboke XD

34Za sto vise postova - Page 2 Empty Re: Za sto vise postova Fri Apr 10, 2009 8:22 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

jel ste kupili bravo/

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

35Za sto vise postova - Page 2 Empty Re: Za sto vise postova Fri Apr 10, 2009 8:24 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

ja jesam malo pre i na onom kvizu sam ispala ed Very Happy

36Za sto vise postova - Page 2 Empty Re: Za sto vise postova Fri Apr 10, 2009 8:38 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

i ja sam ed... Very Happy a drugarica mi je dala i njene postere da bih sve mogla da ih zalepim... ^_^

37Za sto vise postova - Page 2 Empty Re: Za sto vise postova Fri Apr 10, 2009 8:40 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

hehehhe kad bi ja imala takwu darezljivu drugaricu

38Za sto vise postova - Page 2 Empty Re: Za sto vise postova Fri Apr 10, 2009 8:44 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hvala bogu, ne voli twilight... Very Happy

39Za sto vise postova - Page 2 Empty Re: Za sto vise postova Fri Apr 10, 2009 8:47 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

i meni je ispao Ed.....pa oni to sad intenz. pisu o Twilight-u i objavlj. postere da bi se iskupili sto nece biti Tw. specijala....

40Za sto vise postova - Page 2 Empty Re: Za sto vise postova Fri Apr 10, 2009 8:47 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

ja moju molim danima za emetov i rosalin posteri neda Sad Sad

41Za sto vise postova - Page 2 Empty Re: Za sto vise postova Fri Apr 10, 2009 8:50 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

jao mukice... Sad
da ne volim twilight, dala bih ti ja...

42Za sto vise postova - Page 2 Empty Re: Za sto vise postova Fri Apr 10, 2009 8:52 pm

Mala looda vampirusha

Mala looda vampirusha
Charming vampire

hwala Very Happy . nateracu ja nju Za sto vise postova - Page 2 343977

43Za sto vise postova - Page 2 Empty Re: Za sto vise postova Fri Apr 10, 2009 9:20 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ja sam ispala alis:)))) jao sad idem da aranzujem sobicu cucemo se kasnije<3

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

44Za sto vise postova - Page 2 Empty Re: Za sto vise postova Fri Apr 10, 2009 10:00 pm

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

ja sam samo videla bravo u prodavnici, ali nisam kupila...videla sam da ima twilight posteri...sta jos ima???
pa, sad ce samo o twilight-u da pisu...tako oni uvek...tako je bilo i za th i za rbd i sad ce twilight...

45Za sto vise postova - Page 2 Empty Re: Za sto vise postova Fri Apr 10, 2009 10:02 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

jao sad cu da javim caletu da mi kupi kad se bude vracao s posla mrzi me da idem do trafike XD

46Za sto vise postova - Page 2 Empty Re: Za sto vise postova Fri Apr 10, 2009 10:52 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hehe...sva sreca nisi lenja xD Ja sam ispala Alice<333 jeee ima dobih postera,bas mi se djaju,volela bih da u sledecem broju budu,alice,emmet,rozalie i karlajl i rozali(ali posto je to 5.poster,moze ina i u onom tamo broju)

47Za sto vise postova - Page 2 Empty Re: Za sto vise postova Tue Apr 14, 2009 12:07 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ovo je za yozzu:) HMMM dobro dobro..svako moze da razume prvi deo,ipak je dete i ti to znash. Covece nama raspust josh nije poceo..tek sad u cetvrtak..a ja nista ne ucim covee nego sedim sad kao budala na forumu a svi pitaju.0.- xD i tako da cu citati sad i na letnjem i uvek xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

48Za sto vise postova - Page 2 Empty Re: Za sto vise postova Tue Apr 14, 2009 12:12 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

aaa zato vam pocinje!..hmmm kul! xD
jozza brate,koj nik! xD moze sa z a ne za zz xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

49Za sto vise postova - Page 2 Empty Re: Za sto vise postova Tue Apr 14, 2009 12:13 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

I JA OBOZAVAM VILE<3333 !! da vidis jedam prsten vilinski sto ima da se kupi,od srebra mnogo je skup a bash hotju da ga kupim shmrtz!Sad

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

50Za sto vise postova - Page 2 Empty Re: Za sto vise postova Tue Apr 14, 2009 12:13 pm

yozza{fairy}

yozza{fairy}
Obsessive newbourn

Heheh... mada naš raspust je počeo prošle nedelje zbog katoličkog uskrsa, a ja živim u Vojvodini...
Pa dobro neka svako čita šta god hoće, nemamo mi tu nikakva posla Very Happy samo više ubih se od čekanja da izađe "Praskozorje", mada sam pročitala na jednom forumu da će promocija biti tek u junu

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/40]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions