Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Za sto vise postova

+35
wampirrica
sweet_edvard's_girl
Ichy
.jekili.
alice the best
Alis Kalen
bella swon
*~Ana Cullen~*
**Isidora**
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
>eDwArD's LuLLaBy<
m...ue
**Anchi96**
emmett's girl
Jessica*
Twilight_girl
Edward's spider-monkey
TwA.Ta
Edward`s_lover
I L0vE EdWaRd***
yozza{fairy}
PcElicA M*A*J*A*
Isabell
Twilight_fanpire
Mala looda vampirusha
_NikA_
midnight_sun_girl
Nymphadora Cullen
*Edward's girlfriend*
Rosie
twilight's angel
.MisS.CulleN.
Adm88dp
mandrea94
39 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down  Poruka [Stranica 37/40]

901Za sto vise postova - Page 37 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 11, 2009 12:52 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

ha ha ha...verovatno..znas,crvena je lepa boja,i dobra je za atmosferu..neka zamrace sobu,upale crvene svece,stave crveno cvece,a Rob neka stucka xD

902Za sto vise postova - Page 37 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 11, 2009 12:53 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

a kristen da se smara...hahaha...kako romanticno

903Za sto vise postova - Page 37 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 11, 2009 12:55 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

ne..ona ce da juri baloncice..da ih uhvati ili probusi.. xD

904Za sto vise postova - Page 37 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 11, 2009 12:56 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

E da, moze....jako intresantno XD

905Za sto vise postova - Page 37 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 11, 2009 1:04 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Daa,crvena je boja romantike i ljubavi Very Happy Al nek prvo vecera neku pumu,da bude bas crvena,da se ne zezne slucajno,da budu beli,da se i ne vidi boja...Mora da bude sveza boja Razz

906Za sto vise postova - Page 37 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 11, 2009 5:03 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

da mora obavezno,msm stvarno zamisli da se ne vide...e pa onda bi se kristen definitivno smorila Very Happy

907Za sto vise postova - Page 37 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 11, 2009 5:04 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

o cemu se prica?

908Za sto vise postova - Page 37 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 11, 2009 5:28 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Paaa...Prelistaj par zadnjih strana Very Happy Bice jasnije Very Happy

909Za sto vise postova - Page 37 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 11, 2009 6:21 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

mene mrzi da listam =PPPPPPPP

910Za sto vise postova - Page 37 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 11, 2009 6:55 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Haha lenjost cini cuda Razz salim te...
Evo ukratko, Rob je u Jessicinom snu rekao njoj da je debela pa sad mora da jede sapuna,i onda se mislimo kako ce kad se bude ljubio sa Kristen,kako ce da stuca balone i to crvene boje =)

911Za sto vise postova - Page 37 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 11, 2009 8:08 pm

bella swon

bella swon
Heroic vampire

romanticno je sve to,nema tu sta Very Happy

912Za sto vise postova - Page 37 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 11, 2009 8:26 pm

sweet_edvard's_girl

sweet_edvard's_girl
Charming vampire

Uhvatio vas je sve sapunjavitis Smile

913Za sto vise postova - Page 37 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 11, 2009 10:06 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

ili RobertPattinsonavitis Wink

914Za sto vise postova - Page 37 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 11, 2009 10:35 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

LOL xD Svidja mi se. Mislim da je mene ipak uhvatio Emmettivitis xD

915Za sto vise postova - Page 37 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 11, 2009 10:55 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Mene Kellanivitis XD i neizleciv je XD

916Za sto vise postova - Page 37 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 11, 2009 11:01 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

haha ja kada sam sanjala roba sanjala sam prvi put da trazim autogrma i da ga slikam, a drugi put sam sanjala kao da saznajem da mi je on neki brat
posle ovog drugog sana sam htela da poludim =PPPPP

917Za sto vise postova - Page 37 Empty Re: Za sto vise postova Thu Jun 11, 2009 11:11 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Haha da..Nema leka ni za mene Very Happy Smrtno sam zarazena xD
Heheh ana znam kako ti je,i meni je isto tako... Sad

918Za sto vise postova - Page 37 Empty Re: Za sto vise postova Fri Jun 12, 2009 1:42 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

bar nisam sama... Very Happy

919Za sto vise postova - Page 37 Empty Re: Za sto vise postova Fri Jun 12, 2009 5:46 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Nisi sreco Very Happy

920Za sto vise postova - Page 37 Empty Re: Za sto vise postova Fri Jun 12, 2009 6:07 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Jao ljudi poslednji dan skoleeeeeeee........danas smo se prskali i ja sam sva mokra (bukvalno) i ves i majica i pantalone, a kada sam izula patrike bile su bare u njima...o kosi da i ne govorim....ja sam najgore prosla...hehehe....ali sam 5.00...jeeeee

921Za sto vise postova - Page 37 Empty Re: Za sto vise postova Fri Jun 12, 2009 6:13 pm

.jekili.

.jekili.
Post thirsty vampire

Heheh...Mi smo se prskali pre dve nedelje i isto je tako bilo..Svi smo bili mokri do gole koze Wink
Jeej i ja sam 5.00! Very Happy

922Za sto vise postova - Page 37 Empty Re: Za sto vise postova Fri Jun 12, 2009 6:24 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Cestitam Very Happy
Ja ne mogu da se ocedim...a pantalone mi suskaju kolikos u mokre...najgore mi ej bilo sta ja zivim u samom centru grada i jedva sam dosla do kuce...hahahaha...

923Za sto vise postova - Page 37 Empty Re: Za sto vise postova Fri Jun 12, 2009 6:45 pm

dukilli

dukilli
Obsessive newbourn

i mi smo se danas prskali. bila sam toootalno mokra, neko bura ogromno puno vode su celo prosuli na mene!!! da sam cedila odecu i kosu, skupila bih dovoljno vode da im vratim! ja zivim na kilometar od skole pa idem bajsom pa da bude gore bajs mi se pokvario na pola puta pa sam ga vukla onako mokra do kuce.... lol!

924Za sto vise postova - Page 37 Empty Re: Za sto vise postova Fri Jun 12, 2009 7:36 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Hahaha, a meni je bas uzasno kad me prsnu u lice...grrr....moja drugarica je znala po celu flasu da izruci na mene XD

925Za sto vise postova - Page 37 Empty Re: Za sto vise postova Fri Jun 12, 2009 7:50 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

.jekili. (citat):Heheh...Mi smo se prskali pre dve nedelje i isto je tako bilo..Svi smo bili mokri do gole koze Wink
Jeej i ja sam 5.00! Very Happy

i ja sam....!
(i sto se tice prskanja,i proseka)
Ako,ljudi,kupajte se,bolje tako nego nikako..xD zez se..

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 37/40]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions