Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Edward vs. Robert

+28
Anahi
alice.cullenrs
m...ue
Twilight_girl
Rosie
_GaGa_92
Leptiric
**Anchi96**
mala bubica
Jacob's little wolf girl
emmett's girl
Jessica*
a_n_a
Edward's spider-monkey
lepotica
Isabell
Natty
cullen's girl
*Twilight*Princess*
Mala looda vampirusha
Twilight_fanpire
I L0vE EdWaRd***
JeJa
.MisS.CulleN.
PcElicA M*A*J*A*
*Edward's girlfriend*
twilight's angel
mandrea94
32 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Edward vs. Robert

Edward vs. Robert - Page 2 Vote_lcap79%Edward vs. Robert - Page 2 Vote_rcap 79% [ 30 ]
Edward vs. Robert - Page 2 Vote_lcap21%Edward vs. Robert - Page 2 Vote_rcap 21% [ 8 ]
Ukupno glasova : 38

Poll closed

Go down  Poruka [Stranica 2/4]

26Edward vs. Robert - Page 2 Empty Re: Edward vs. Robert Sat May 02, 2009 11:38 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

slazem se...Rob je zakon..Edvard je nekako ustogljen i staromodan,a Rob je smesan,duhovit i govori sta mu padne na pamet... I plus,Robert bar postoji!

27Edward vs. Robert - Page 2 Empty Re: Edward vs. Robert Sun May 03, 2009 11:40 am

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

jao ja mislim da kada bih se druzila sa njim,ja bi umrla od smeha,gledam njegov intervju,ma nema nijedan gde se ne otkida od smeha,zabavan je bas,to mi se jako svidja,blesav(pozitivno) i uvek cu glasati za njega

28Edward vs. Robert - Page 2 Empty Re: Edward vs. Robert Sun May 03, 2009 12:43 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

EDWARD Xd

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

29Edward vs. Robert - Page 2 Empty Re: Edward vs. Robert Sun May 03, 2009 12:59 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Ma ja Roba neznam ali ovako iz intervijua je zakon.....ALI EDWARD msm......Edward je savrsenstvo bez mane pa sad vi ljudi pricajte sta hocete hehe xD (nista licno)

http://ninasource.forumsr.com

30Edward vs. Robert - Page 2 Empty Re: Edward vs. Robert Sun May 03, 2009 1:59 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ja se slazem sa tobom, mada moze neka njihova kombinacija, mmm, ne bi ni to bilo lose...

31Edward vs. Robert - Page 2 Empty Re: Edward vs. Robert Sun May 03, 2009 2:46 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ROBERT BI TREBAO REDOVNO DA CUPA OBRVE XD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

32Edward vs. Robert - Page 2 Empty Re: Edward vs. Robert Sun May 03, 2009 6:26 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

agree totally. u filmu ima strasno cudne obrve. xD

33Edward vs. Robert - Page 2 Empty Re: Edward vs. Robert Sun May 03, 2009 6:27 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

btw, edward naravno. Very Happy

34Edward vs. Robert - Page 2 Empty Re: Edward vs. Robert Sun May 03, 2009 7:28 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ma ne u filmu su mu super,ovako..robert posle filma nece ni da cupa svoje razbezale obrve xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

35Edward vs. Robert - Page 2 Empty Re: Edward vs. Robert Sun May 03, 2009 7:43 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

Rosie (citat):ma ne u filmu su mu super,ovako..robert posle filma nece ni da cupa svoje razbezale obrve xD
e stvarno si luda cheers ...cepala sam se....razbezale obrve...xaxaxa..ali stvarno Rob mi deluje kao neko ko ne vodi mnogo racuna o svojoj higijeni....msm. kako mu je kosa masna nekada..ali zato je u filmu perfektan.... Very Happy

36Edward vs. Robert - Page 2 Empty Re: Edward vs. Robert Sun May 03, 2009 7:46 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD jesam:) pa da..i meni se to cini...ali ash je lepo rekla da se rob tuishira inace se niko ne bi sa njim druzio xDDD:) pa naravno edward cullen je perfection xD a ovaj robert...je samo covek:)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

37Edward vs. Robert - Page 2 Empty Re: Edward vs. Robert Sun May 03, 2009 9:30 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ali ima mnoooogo cudne obrve. debele. xD bar se tushira, hvala bogu.xD

38Edward vs. Robert - Page 2 Empty Re: Edward vs. Robert Mon May 04, 2009 12:49 pm

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

meni ne smetaju,a ni masna kosa......hahahhahaha.....ma tusira se covek.......sto npr. nisu rekli da se kristin ne tusira....hahahaha

39Edward vs. Robert - Page 2 Empty Re: Edward vs. Robert Mon May 04, 2009 2:28 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

edward...........xD

40Edward vs. Robert - Page 2 Empty Re: Edward vs. Robert Mon May 04, 2009 3:35 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

hm,ne znam...rob mi je extra a i stvaran je koliko god daleko bio,a edvard je ipak savrsenstvo... Smile Smile

41Edward vs. Robert - Page 2 Empty Re: Edward vs. Robert Mon May 04, 2009 7:49 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

jbg zasto su svi vampiri tako lepo opisani i pravi zavodnici ( osim u bram storkeru) ????

nije ni cudo sto sam do usiju u edwarda do usiju zaljubljena

42Edward vs. Robert - Page 2 Empty Re: Edward vs. Robert Tue May 05, 2009 3:22 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa,moramo i mi smrtnici necemu da se nadamo....do pre par godina,vampir je bila rec za strasne odvratne nakaze,a sad je to najlepsi kompliment... XD

43Edward vs. Robert - Page 2 Empty Re: Edward vs. Robert Tue May 05, 2009 3:44 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

da bre do sad su svi vampiri bili ruzni mada u nekim filmovima su ih opisivali ko zavodnike i u starim filmovima iz 50tih su kbjg lepi =P
kada mi neko kaze vampiru to da prihvatim ko kompliment =))))
xexexexexex

44Edward vs. Robert - Page 2 Empty Re: Edward vs. Robert Tue May 05, 2009 6:42 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

i meni, kaze mi tata u pola 3 ujutru : ti ovde vilenish ko neki vampir
a ja: pa tako i treba!!!

45Edward vs. Robert - Page 2 Empty Re: Edward vs. Robert Tue May 05, 2009 8:22 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

heheh,Fu** being a Princess,i want to be a VAMPIRE!

46Edward vs. Robert - Page 2 Empty Re: Edward vs. Robert Tue May 05, 2009 9:30 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

ma kakve princeze bre one su vec dugo out xexexexex =P

47Edward vs. Robert - Page 2 Empty Re: Edward vs. Robert Wed May 06, 2009 4:45 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa da......sad je doslo neko novo vreme.....VAMPIRA.

48Edward vs. Robert - Page 2 Empty Re: Edward vs. Robert Wed May 06, 2009 5:52 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

da... msm nekima je to bizarno, al msm da trebamo da se vaspitavamo (msm na ljudsku rasu) twilightom, a ne pepeljugom i snezanom!!!

49Edward vs. Robert - Page 2 Empty Re: Edward vs. Robert Wed May 06, 2009 7:48 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

ljudi a el ste vi pratile onu seriju cari jao za to vreme smo se moje drugarice i ja igrale ko mi smo vestice
eee sad je doslo drugo vreme sad su vampiri in!!!!!! covece ko u srednjem vekuvi opsednuti vampirima!!! xexexex

50Edward vs. Robert - Page 2 Empty Re: Edward vs. Robert Thu May 07, 2009 2:27 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa naravno,oni treba da nam budu uzori,ako ikada budem imala decu zna se sta cu im citati pred spavanje,ima da znaju napamet svaku knjigu...xD

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/4]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions