Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Uopsteno o knjizi

+28
Bella
Twilight_fanpire
twilight's angel
Jenny_Cullen
missblackheart
_NikA_
*~Ana Cullen~*
Ginevra Ginny Weasley
feelin_my_teeth?
.MisS.CulleN.
~*Lucky*~
S..rdjan
Bella Swan
♥Bella Cullen♥
Karlajl
Nymphadora Cullen
BabyVampireCullen
Vekica
EmCullen
Angel in disguise
amaphupho©
*Christiane*
~Rosalie Hale~
midnight_sun_girl
Adm88dp
The.Cold.One
*zwezdica*
Vamp kiss
32 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/5]

26Uopsteno o knjizi - Page 2 Empty Re: Uopsteno o knjizi Sun Nov 30, 2008 12:00 am

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

veruj mi da kada je zavrsis bice ti zao..... Smile

27Uopsteno o knjizi - Page 2 Empty Re: Uopsteno o knjizi Sun Nov 30, 2008 2:31 am

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

citaj samo, ja cu isto poceti ponovo da kad pocne raspust...samo se dvoumim, da li da uzmem da je ponovo citam na srpskom, ili da na engleskom, posto je to jedina knjiga od svih koju nisam procitala na eng...mada,sudeci po nasem traljavom prevodu,mozda mi se vise svidja 2 opcija...hehe Razz

http://www.twilight-serbia.com

28Uopsteno o knjizi - Page 2 Empty Re: Uopsteno o knjizi Sat Dec 06, 2008 6:47 pm

*Christiane*


Young newborn

Najlepsi deo...Noc u Bellinoj sobi,posle livade...Definitivno.

29Uopsteno o knjizi - Page 2 Empty Re: Uopsteno o knjizi Sat Dec 06, 2008 7:21 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

*Christiane* (citat):Najlepsi deo...Noc u Bellinoj sobi,posle livade...Definitivno.
huh jeste jedan od najboljih...najlepse mi je kad se budi i kad ga vidi u onoj svojoj stolici za ljuljanje... e&b forever! hahaha Very Happy

http://www.twilight-serbia.com

30Uopsteno o knjizi - Page 2 Empty Re: Uopsteno o knjizi Wed Dec 31, 2008 2:31 pm

amaphupho©

amaphupho©
Young newborn

meni je fantastican deo cas biologije... mogla sam da osetim napetost medju njima.... zena sjajno pise, svaka joj cast, zaista!!! Very Happy

ko je sada poceo da cita, poruka.. Smile bice ti zao kad zavrsis deo svaki, ali najgore je kada zavrsis cetvrti, jer tada nema vise....kraj, finito.. Very Happy

31Uopsteno o knjizi - Page 2 Empty Re: Uopsteno o knjizi Wed Dec 31, 2008 3:09 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

axa.. bas tako...

32Uopsteno o knjizi - Page 2 Empty Re: Uopsteno o knjizi Wed Dec 31, 2008 4:19 pm

*zwezdica*

*zwezdica*
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

uf Sad jeste taj deo na biologiji je bas dobar... Smile slazem se...ja zeliiiim viseee da proklete biblioteke dobijuuuuuuuu 2. i 3. deoooo da kupim!!!

https://twilight-serbia.forumotion.com

33Uopsteno o knjizi - Page 2 Empty Re: Uopsteno o knjizi Wed Dec 31, 2008 6:43 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

amaphupho©️ (citat):meni je fantastican deo cas biologije... mogla sam da osetim napetost medju njima.... zena sjajno pise, svaka joj cast, zaista!!! Very Happy

ko je sada poceo da cita, poruka.. Smile bice ti zao kad zavrsis deo svaki, ali najgore je kada zavrsis cetvrti, jer tada nema vise....kraj, finito.. Very Happy
ajjj kad se setim osecaja kad sam procitala 1 deo i shvatila da nemam ostale... groznica...sva sreca te sam sledeci dan nabavila 'elektonske knjige' pa sam nastavila... Very Happy
a kad sam procitala BD.... to je bilo....samo jos jednuuuuuuu barem.... mislim da cemo najvise patiti posle MS, tj. barem oni najopsednutiji...haha (ja sam milion posto medju njima xD)

*zwezdica* (citat):uf Sad jeste taj deo na biologiji je bas dobar... Smile slazem se...ja zeliiiim viseee da proklete biblioteke dobijuuuuuuuu 2. i 3. deoooo da kupim!!!

bas je shit sto se van beograda knjige bas tesko nalaze, stigne samo po par primeraka koji se rasprodaju za veoma kratko vreme. ja sam imala ogromnu srecu kad sam u NS nasla New Moon, posto je moj ujak bio i dan pre toga i nije je bilo...sa Eclipse, stvar je jos teza, a zasto-nemam pojma Evil or Very Mad

http://www.twilight-serbia.com

34Uopsteno o knjizi - Page 2 Empty Re: Uopsteno o knjizi Fri Jan 09, 2009 2:41 pm

Angel in disguise


Young newborn

Ja sam procitala knjigu,extra je

35Uopsteno o knjizi - Page 2 Empty Re: Uopsteno o knjizi Fri Jan 09, 2009 3:44 pm

EmCullen

EmCullen
Young newborn

@The.Cold.One, i ja takođe mislim da će mi poslije MS biti jako jako teško. A što se tiče pisanja Stephanie Meyer, pa dobro je, iako bi to svako mogao, ko se iole uživi. Jedna frendica je napisala kao fan priču, odnosno ispravku BD i kada sam čitala, imala sam osjećaj da čitam Stephanie-no djelo, iako su dešavanja i citati potpuno različiti.

36Uopsteno o knjizi - Page 2 Empty Re: Uopsteno o knjizi Fri Jan 09, 2009 5:13 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

haha, pa da, ima i ova devojka iz autralije sto pise fan pricu kod nas na forumu (na engleskom), kao nastavak posle bd jako je dobro...
al ajde sad, let's go back to the topic Very Happy

http://www.twilight-serbia.com

37Uopsteno o knjizi - Page 2 Empty Re: Uopsteno o knjizi Sat Jan 10, 2009 10:49 pm

Vekica

Vekica
Post thirsty vampire

Ja imam elektronske knjige sva cetri dela ali na engleskom...

38Uopsteno o knjizi - Page 2 Empty Re: Uopsteno o knjizi Tue Jan 13, 2009 7:06 pm

BabyVampireCullen

BabyVampireCullen
Denali Clan Moderator

pa ja iskreno ne wolim da, kad chitam fan prichu, widim stil isti kao shto je od npr steph mayer. wishe wolim widjeti taj sopstweni stil, mism u tome je fora swih tih fan pricha, bar ja to tako dozhiwljawam...

39Uopsteno o knjizi - Page 2 Empty Re: Uopsteno o knjizi Tue Jan 13, 2009 7:19 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

mozda...i ja vise volim stil onoga ko pise, pa cak i fan fiction. originalnost je uvek na vrednosti, pa cak i ako nastavljas svoje na necije delo...ni knjige stefani majer nisu remek dela, ali su knjige trenutka, poput hari potera. sumrak je definitivno obelezio 2007/2008 a ostace mnogo duze... Smile

http://www.twilight-serbia.com

40Uopsteno o knjizi - Page 2 Empty Re: Uopsteno o knjizi Wed Jan 14, 2009 5:02 am

Nymphadora Cullen

Nymphadora Cullen
Post thirsty vampire

Meni je najomiljeniji deo kada Edvard Beli prepricava svoju proslost i kako je postao vampir... A bas mi je zanimljiv deo kada se prvi put poljube..... Aaaaaaa.... Jedva cekam da kupim i "New moon" i "Eclipse".... Ima ih ovde u knjizari, sto me jako cuid, jer zivim u bas malom gradu, ali super sto ima... Samo da sakupim novac, hocu da kupim od svojih para... xexexexexe..... Ma opsednuta sam skroz celom ovom sagom...... Smile)))

41Uopsteno o knjizi - Page 2 Empty Re: Uopsteno o knjizi Wed Jan 14, 2009 3:12 pm

Karlajl


Young newborn

Pojavio se prikaz Sumraka na domaćem sajtu Popboks. Zanimljiv je. http://www.popboks.com/tekst.php?ID=7036

42Uopsteno o knjizi - Page 2 Empty Re: Uopsteno o knjizi Wed Jan 14, 2009 6:02 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

eee hvala na obavestenju, lepo sto se neko od nasih setio da pise o sumraku, postavicu ovo i na sajt Very Happy

http://www.twilight-serbia.com

43Uopsteno o knjizi - Page 2 Empty Re: Uopsteno o knjizi Thu Jan 15, 2009 2:09 am

Nymphadora Cullen

Nymphadora Cullen
Post thirsty vampire

Ja moram da se pohvalim da sam kupila danas i "New moon"... Citacu cele noci!!!!! Smile))

44Uopsteno o knjizi - Page 2 Empty Re: Uopsteno o knjizi Thu Jan 15, 2009 6:17 am

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

tako je, tako treba!! hehe Very Happy

http://www.twilight-serbia.com

45Uopsteno o knjizi - Page 2 Empty Re: Uopsteno o knjizi Thu Jan 15, 2009 12:48 pm

Karlajl


Young newborn

The.Cold.One (citat):eee hvala na obavestenju, lepo sto se neko od nasih setio da pise o sumraku, postavicu ovo i na sajt Very Happy
Nisu svi čitaoci Popboksa dobronamerni prema Sumraku. Neko je u komentarima napisao:
hmmm.... | 14.01.2009. | 13:25

...zar nije bolje odgledati "Let The Right One In"? ne znam kada se ova knjiga pojavila, ali "Let The Right One In", nudi daleko vise emocija od ovoga....sve ovo mi deluje kao kradja ideja od Svedjana :-/
Bilo bi dobro da i mi odavde postavimo svoje komentare i napišemo šta mislimo o knjizi i tekstu.

46Uopsteno o knjizi - Page 2 Empty Re: Uopsteno o knjizi Thu Jan 15, 2009 1:44 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

Karlajl (citat):
The.Cold.One (citat):eee hvala na obavestenju, lepo sto se neko od nasih setio da pise o sumraku, postavicu ovo i na sajt Very Happy
Nisu svi čitaoci Popboksa dobronamerni prema Sumraku. Neko je u komentarima napisao:
hmmm.... | 14.01.2009. | 13:25

...zar nije bolje odgledati "Let The Right One In"? ne znam kada se ova knjiga pojavila, ali "Let The Right One In", nudi daleko vise emocija od ovoga....sve ovo mi deluje kao kradja ideja od Svedjana :-/
Bilo bi dobro da i mi odavde postavimo svoje komentare i napišemo šta mislimo o knjizi i tekstu.

pa evo ovako.... ja sam bila na tom forumu i procitala sam komentare ( bila su samo 3) i ja sam ostavila svoj, nije nesto ali sam naravno ostavila i adresu foruma i sajta... a to sto su napisali da je kradja ideja od Svedjana to moze da kaze samo onaj koji je procitao sve knjige TWILIGHT sage i ko dobro zna sta su svedjani napisali ili snimili... i taj/ta sto je to napisala mislim da nije ni procitala TWILIGHT sagu... to je moje misljenje...

47Uopsteno o knjizi - Page 2 Empty Re: Uopsteno o knjizi Thu Jan 15, 2009 1:58 pm

Vekica

Vekica
Post thirsty vampire

i ja sam bila na forumu i takodje ostavila komentar, ali posto neznam sta su svedjani napisali nemogu da kritikujem onog ko tvrdi da je Sumrak kopija tog dela...

48Uopsteno o knjizi - Page 2 Empty Re: Uopsteno o knjizi Thu Jan 15, 2009 3:09 pm

Karlajl


Young newborn

video sam vaše poruke. odlične su. i ja ću ostaviti svoju.

gledao sam daj švedski film i sličnosti sam sumrakom su minimalne. to neko tek tako piše da bi bio interesantan.

odlično što ste ostavili adresu foruma i sajta.

ljudi treba da znaju da tako nešto postoji kod nas. Smile bounce lol!

49Uopsteno o knjizi - Page 2 Empty Re: Uopsteno o knjizi Thu Jan 15, 2009 3:17 pm

The.Cold.One

The.Cold.One
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

@Karlajl: Videla sam taj komentar, ja sam postovala onaj ispod Surprised

Ni ja ne znam kakva je ta knjiga svedjana ili sta vec, ali znam da je Stefani sigurno odnekle crpela barem malenu pomoc pri pisanju, ali s' obzirom da je prica originalna i da ona sama nije ukradena mislim da joj nije zameriti. Ja sam citala tu knjigu, 'Nocna Straza' od Sergeja Lukjanjenka, Rusa koji je svoju knjigu napisao pre 10 godina, tj. 1998. Glavni junak njegove knjige je covek koji je postao ini, "bice" znaci da ima neke magijske sposobnosti uz pomoc kojih se bori protiv mracnih sila. On ima potrebu da pije krv kako bi preziveo (isto kao i vampiri,koji su ovaj put na mracnoj strani), dostavljaju im donatorsku krv, ali on ne zeli biti takav mostrum i prezivljava iskljucivo na svinjskoj krvi i krvavom mesu, uz mnogo vodke naravno Very Happy . Uz sve to, Anton vozi sivi volvo.Volvo koje je jako vozilo,ali dosta se retko u knjigama i filmovima, vecinom ta mesta snaznih automobila, koji trebaju da onome ko ih vozi dodaju jos neke epitete opasnog tipa ili njegove vaznosti zauzimaju mercedes ili bmw ili neko slicno, dok volva nikada pre nismo sreli, ili gresim??

Zbog tih slucajnosti ja sam stekla utisak da je Stefani imala neke dodatne inspiracije osim svog sna (sto je i normalno), ali mi to nimalo ne smeta, jer je ona stvorila novu, originalnu pricu, gde se sve vrti u stvari oko ljubavi a ne samo oko vamipskog sveta, koji je opet izgradila novi, mozda sa nekim pozamljenim detaljima, ali u principu novi.

Takodje, mislim da citanje ma koje knjige ne moze da zameni ni film snimljen po toj knjizi, a kamoli neka druga knjiga ili film, tako da mi je komentar te hmmm osobe totalno, pa da kazem, glupav... Ne razumem ljude koji grade predrasude o necemu sto nisu procitali, o necemu za cega cuju po mozda prvi put...
Mislim da niko ko je procitao Sumrak nije rekao da je glupava knjiga, da nema poentu ili tako nesto, svako je u njoj nasao nesto sto mu se svidelo, nesto sto po njemu vredi. Po meni je to ta ljubav, borba, ali i taj tajanstveni Edvardov svet. a svako onaj ko nije procitao barem jednu knjigu sage, mislim da nema sta da prica i sta da komentarise...

http://www.twilight-serbia.com

50Uopsteno o knjizi - Page 2 Empty Re: Uopsteno o knjizi Thu Jan 15, 2009 5:15 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

potpuno se slazem sa tobom Mima...

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/5]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Similar topics

-

» New moon-uopsteno
» Greshke u knjizi

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions