You are not connected. Please login or register

5 Stwari koje ne znamo o wama

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 3/3]

51 Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama on Wed May 27, 2009 2:00 pm

_NikA_

Unstoppable vampire
1.imam samo jednu najbolju drugaricu sa kojom se druzim od seste ili sedme godine zivota (regovana je na forumu, ali nije bas redovna Mad )
2.mislim da sam bas dosta slicna belli i imam cokoladno braon oci ( ) ...ustvari samo na suncu su cokoladno braon...ovako izgledaju tamnije...
3.jako sam stidljiva i povucena, u skoli sam samo sa dve drugarice opustena...a neke nastavnike jako nerviram, jer me nista ne cuju kad odgovaram
4.na levoj ruci imam oziljak (koji su mi sili) od stakla
5.sto na kom mi je kompijuter je uvek u neredu....i kad ga spremim, za pola sata izgleda kao da nisam spremala... lol!

52 Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama on Wed May 27, 2009 7:04 pm

.jekili.

Post thirsty vampire
1. Kad vidim ili kad mi vade krv padam u nesvest.
2. Imam zlatnog retrivera,zenku i zove se Runa.
3. Zivim u Subotici i idem u isti razred sa TwA.Ta i jaaako je volim <3
4. Nekad sam tiha i povucena a nekad mogu da se dernjam ko slonic.Al uglavnom vise ovo prvo.
5. Obozavam,al baaas obozavam da jedem.Iako sam mrsava...Jedem sve i svasta i u skoli kad god neko nest ne moze,zovu mene da pojedem.Lol.. Ko kontejner Very Happy

53 Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama on Thu May 28, 2009 3:50 pm

yozza{fairy}

Obsessive newbourn
Blago tebi kad možeš da jedeš koliko hoćeš, a mršava si! Ja ako pojedem višak nečega, gotovo, ugojila sam se kilu, zato moram da balansiram ishranu, ali kada su slatkiši u pitanju, onda tu nemam granica... Twisted Evil

54 Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama on Thu May 28, 2009 4:10 pm

yozza{fairy}

Obsessive newbourn
1. U poslednje vreme mi mnogo prija samoća.... a posebno ako je muzika u mojoj okolini. Ne znam, nekako više volim da uživam u mojim mislima nego u nekoj šetnji sa prijateljima... ne znam zašto je tako, ali, jedino što znam je da se drogiram muzikom i da ne mogu da živim bez nje...

2. Ne mogu da podnesem tuđu krv!!! Mogu u filmovima i mogu sopstvenu krv da gledam, ali kada se neko povredi pored mene i ako mi još pokazuje svežu ranu, odmah se naježim, zavrti mi se u glavi i bude mi muka.

3. Pre 2-3 godine, na letnjem raspustu, pobegla sam od kuće na 2 dana.

4. Veoma sam sujeverna i veoma plašljiva!!! Imam ogromni uticaj astrafobije, zato što, kada sam živela na Kosovu, grom je udario pred mojim očima, zato se i dan danas plašim da budem napolju dok grmi i seva... Takođe se mnogo plašim duhova! A što se tiče moje sujevernosti, ima tu svašta, svakakve materijalne stvari!!! Imam odeću koja mi donosi sreću, nesrećnu odeću, kada mi je sveže oprana kosa, to znači sreća, a kada je masna onda je nesreća, kada nosim starke, to znači sreća, a obične patike nesreća... da li mi je srećan ili nesrećan dan zavisi koliko čega srećnog i nesrećnog nosim na sebi xD

5. Mnogo volim moju najbolju drugaricu Teodoru! Ne znam, ni kako smo odjednom počele tako dobro da se družimo, ali baš često smo izlazile napolje letos i išle na Štrand, i dan danas na velikom odmoru ili ja čekam nju ili ona mene!!! Zaista je obožavam, zato što smo potpuno iste, slične stvari nam se dešavaju u životu, tako da zaista imamo o čemu da pričamo, zajedno plačemo i smejemo se, zajedno pravimo ludarije, zajedno gledamo slatke dečake.... nema šta... Tea&Yozza => BFF, Mafia Mudo-Bogovi, we rule the world!! Cool

55 Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama on Thu May 28, 2009 7:36 pm

Jessica*

Heroic vampire
Da dodam jos...moja omiljene boje su narandzasta i plava.

56 Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama on Thu May 28, 2009 9:38 pm

Rosie

Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator
BRAVO ZA BEZANJE OD KUCE!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Dear Alice you've disappeared,like everything else.
BUt who else can i talk to I am lost. When you left...and he
left..you took everything with you.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

57 Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama on Fri May 29, 2009 12:04 pm

Jessica*

Heroic vampire
Stvarno si otisla od kuce?? A gde si bila za to vreme? Shocked

58 Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama on Fri May 29, 2009 12:08 pm

Jessica*

Heroic vampire
yozza{fairy} (citat):2. Ne mogu da podnesem tuđu krv!!! Mogu u filmovima i mogu sopstvenu krv da gledam, ali kada se neko povredi pored mene i ako mi još pokazuje svežu ranu, odmah se naježim, zavrti mi se u glavi i bude mi muka.

Ja nmg nikakvu krv...pa ni svoju. A kad mi vade krv uvek se onesvestim i sada me mama ponovo tera da vadim krv...neccccuuuuu

A ono za sujeverje se i meni desava. Imam jednu majcu roze na pruge sa kapuljacom i cirkonima, jako je lepa i ja kada sam je prvi put obukla imala sam kontrolni iz srpskog i sve sam znala, ali sam dobila 2...nzm kako jer izgleda da sam sve zaboravila...i posle toga je nikada nisam oblacila kad imam kontrolni a najvise kad imam iz srpskog i pre neki dan smo isto imali kontrolni ali posto sam kasnila u skolu uzela sam prvu majcu koja mi je bila pri ruci i to je bila ta majica, i kada sam otisla na srpski sve sam bila zaboravila. Blokirao mi mozak...mozda zato sto sam umislila da mi ta majica donosi nsrecu..hehehe....danas treba da vidim rezultate tog kontrolnog ali ne verujem da su dobri Sad

59 Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama on Fri May 29, 2009 1:55 pm

yozza{fairy}

Obsessive newbourn
Jessica* (citat):Stvarno si otisla od kuce?? A gde si bila za to vreme? Shocked

Bila sam kod jedne drugarice, koja živi blizu mene...

60 Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama on Fri May 29, 2009 5:22 pm

Rosie

i koji su rezultati kontorlong?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

61 Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama on Fri May 29, 2009 6:09 pm

Edward's spider-monkey

Heroic vampire
yozza{fairy} (citat):
Jessica* (citat):Stvarno si otisla od kuce?? A gde si bila za to vreme? Shocked

Bila sam kod jedne drugarice, koja živi blizu mene...

ja sam uspela da cak 2 puta pobegnem od bludnog oka mojih roditelja... uvek kod sestre od tetke... i to na nedelju dana... sve dok moja tetka ne provali da ema (moja sestra) stalno posecuje gostinsku sobu (njihova kuca je ogromna!!!)

62 Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama on Fri May 29, 2009 7:04 pm

Jessica*

Heroic vampire
Rosie (citat):i koji su rezultati kontorlong?

A dobila sam 4...nmg da verujem...zakljucice mi 5 Very Happy

63 Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama on Fri May 29, 2009 7:06 pm

Edward's spider-monkey

Heroic vampire
iz cega kontrolni. meni school gotova...

64 Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama on Fri May 29, 2009 7:07 pm

Jessica*

Heroic vampire
Iz srpskog

65 Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama on Fri May 29, 2009 7:08 pm

Edward's spider-monkey

Heroic vampire
joj... srpski je retaridan,... nasha gramatika je ubij boze...

66 Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama on Sat May 30, 2009 12:21 pm

**Anchi96**

Heroic vampire
Edward's spider-monkey (citat):iz cega kontrolni. meni school gotova...
tebi skola gotova??blago se tebi......ja idem u skolu jos 2 nedelje!!!!!!!katastrofalno....

67 Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama on Sat May 30, 2009 1:02 pm

Rosie

Jessica* (citat):

BRAVO CARE!

68 Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama on Sat May 30, 2009 1:32 pm

Edward's spider-monkey

Heroic vampire
**Anchi96** (citat):
Edward's spider-monkey (citat):iz cega kontrolni. meni school gotova...
tebi skola gotova??blago se tebi......ja idem u skolu jos 2 nedelje!!!!!!!katastrofalno....

ja sam osmi razred... nazalost....
volela bih da sam bar 7!

69 Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama on Sat May 30, 2009 1:34 pm

bella swon

Heroic vampire
Ja sam sedmi...Sto nazalost?

70 Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama on Sat May 30, 2009 3:58 pm

Jessica*

Heroic vampire
Rosie (citat):
Jessica* (citat):

BRAVO CARE!

Ne mopram da zahvaljujem, znam da sam najbolja...hahaha...salim se. Ma bio je problem sto su skoro najbolji djaci u mom odeljenju u prvom zadatku imali 2 nezavisne recenice, a ja jednu...i tu sam mislila da ce da mi ode puno bodova, ali oni su u stvari pogresili pa svi dobili keceve i dvojke...hahaha...a bas sam happy zbog srpskog Very Happy

71 Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama on Sat May 30, 2009 4:19 pm

Edward's spider-monkey

Heroic vampire
bella swon (citat):Ja sam sedmi...Sto nazalost?

pa sad se zavrshila skola... bash shteta...

72 Re: 5 Stwari koje ne znamo o wama on Sat May 30, 2009 4:22 pm

_GaGa_92

Denali Clan Moderator
koja crna steta ja zaokruzujem dane na kalendaru....do kraja..a raspustam se 23.juna...

Sponsored content

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 3/3]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-

» vrijedi procitati