Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Vasi javni dnevnici... lolz!!!!

+10
Rosie
TwA.Ta
**Anchi96**
emmett's girl
>eDwArD's LuLLaBy<
Jacob's little wolf girl
PcElicA M*A*J*A*
_GaGa_92
*Edward's girlfriend*
Edward's spider-monkey
14 posters

Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next

Go down  Poruka [Stranica 1/3]

1Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Empty Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Thu Apr 30, 2009 10:09 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

znam da ja nisam normalna, al mislila sam da u ovoj temi pisemo sta smo radili tokom dana... i tako
msm kao dnevnici koji svi mogu da citaju...
meni je to bas zabavno...



Pa evo ja da pocnem!!!!
ustala sam u pola 7, koji horor, zato sto sam morala da pozurim u usranu muzicku skolu koja je kilometrima daleko od moje kuce... spremila kajganu (moje omiljeno jelo od kad sam procitala breaking dawn) pojela je naravno i izasla iz kuce...
u busu su bila tri pijane dede, koji su pevali neku pesmu.. na nekom nepoznatom jeziku...
a ja sam ucila kako se kazu bubrezi na francuskom (a na kraju me to biologicarka nije ni pitala) (da pojasnim, idem u neko retardirano odeljenje, gde se matematika, biologija i hemija uce na francuskom)...
u muzickoj skoli sam pobegla sa solfedja, jer me je mrzelo da u 15 do 8 ujutro pevam g-dur, pa sam odmah otisla na klavir...
na casu klavira me je izmucila moja nastavnica klavira, al me je ipak postedela da joj sviram skale... xaxa... verovatno su i nju smorile...
i onda sam krenula kuci.. tu me je cekalo iznanadjenje... DEDA MI JE |KUPIO POKLON!!!
i to ne bilo kakav poklon, kupio mi je auto!!! i ako imam samo 14 godina!!!
neverovatno!!! i to malog zutog trovratnog smarta!!!!
obecao je da ce me nauciti da vozim, ako nista ne kazem mami!!! nemate pojma koji je to bio shok!!!!mnogo sam srecna, moj licni i personalni auto!!! omg!!!!
posle toga me je deda odvezao kuci, pa na engleski... na kome se ceo cas vodila diskusija o twilight-u, posto moja teacher, koja uzgred ima 40 godina, je zaljubljena u edwarda cullena!!!posle toga sam morala hitno u skolu gde sam imala ocajne casove, mada, nbe postoje dobri casovi, zar ne??
na muzickom smo gledali hair spray, jer je to, zaboga mjuzikal. jedina pouka filma je da je zac efron 100% gay!!!
biologicarka me je pitala srce, i to na srpskom, tako da sam dzabe ucila rein (bubreg na francuskom). na srpskom se vodila debata o tome da li roditelji trebaju da tuku svoju decu, ili ne...
istoriju nisam pratila, ali sam shvatila da je tema bila 2 svetski rat.. ma naucicu to.. sta tu ima taj hitler.. i to je to...
nafrancuskom (koji je bio dvocas!!! Sad ) smo radili pasiv i saobracaj u francuskoj i beogradu... znaci strasno!!! zasto ne ucimo kako da uspostavimo mir u svetu, ili dobijemo twilight casove, umesto da ucimo te gluposti..
da na kraju smo imali fizicko. isli smo napolje... strano.. tukli su se nekim prutovima ko poslednji debili...
i to bi bio to, jedan ocajan dan u mojoj jadnoj osnovnoj skoli...
kad sam stigla kuci.. moji brat i sestrea su me smarali o totally spices-u.. jadna deca...
i na kraju comp!!! jedina dobra stvar ovog dana, osim naravno auta...

pa, to je bila jedna obicna stranica iz mog dnevnika... valjda vam se svidja...

2Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Thu Apr 30, 2009 10:44 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

jel ti ides u ribnikar?

3Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Thu Apr 30, 2009 10:52 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

vau,dobila si kola...blago tebi
Moj dan izgleda ovako:
1.Get up
2.Survive
3.Go back to bed....
Bukvalno. lol

4Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Thu Apr 30, 2009 10:59 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

da, ja sam iz ribnikara, nazalost...
msm nije, super smo ekipica

_GaGa_92 (citat):vau,dobila si kola...blago tebi
Moj dan izgleda ovako:
1.Get up
2.Survive
3.Go back to bed....
Bukvalno. lol

ma sigutrno nije!!! uvek se desi nesto bitno, samo treba da se setis, veruj mi!!!!

5Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Thu Apr 30, 2009 11:20 pm

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

a koje si odeljenje? XD

6Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Thu Apr 30, 2009 11:32 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

8/2, jel ti ides u ribnikar, ako da, koje si odeljenje

7Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Fri May 01, 2009 12:23 am

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

pa,danas nista zanimljivo...ustala sam u 8h(ko vampir)..obukla se,spremila u 9h otisla sa drugaricom u teretanu(tezaaak smor)...onda trcala ne bus da ne bi zakasnila na fizicko...imali smo napolju,u dvoristu,igrali odbojku i zezali se...onda,me je razredna ubila u pojam sa izostancima i ocenama ali ko jos to slusa..lol...!!! posle toga 4h sata prakse iz totalne proteze...em sam se skuvala pored onog lonca za polimerizaciju..em kad je voda krenula da kljuca ispekla sam se..ali u sustini to je jako zanimljivo...sprdali se sa profesorkom(koja nam je bukvalno kao drugarica-VRELA Nela..xaxaxa...- slusala svog druga kako cepa narodnjake..i zamisljala kako cu ga izbosti onim nozicem sto drzim u ruci....!!! Onda dosla kuci..istusirala se,malo visila na netu i izasla sa drugaricama napolje na jedno parce pizze...i pravili planove za sutra(koji ce ocigledno da propadnu zbog kise)!!! Dosla kuci..cula se sa deckom koji nije u Bg-u trenutno i evo sad se spremam da gledam neke filmove..to je to otpr.!!!! p.s. inace pohvale za temu,dopada mi se :-D

8Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Fri May 01, 2009 1:03 am

Jacob's little wolf girl

Jacob's little wolf girl
Young newborn

Tejjaaaaa!!!! Sta fali nama,ribnikarcima???? cccc.....
Moj dan je prosao ovako:Ustala sam u 10h(tj probudila se u pola9 a mislila sam da je pola10.onda me je mrzelo da ustajem.a tek kasnije sam shvatila da je 10.lol.),i jela.Bila na forumu,pa u skolu(pihhhh).Na muzickom smo gledali film sto je bilo cool..ostalo sve bzvz..i posle odbojka...i onda kuci,gledala tv....i dop se sa tobom na smsu....xexe...

9Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Fri May 01, 2009 1:13 am

*Edward's girlfriend*

*Edward's girlfriend*
Charming vampire

Edward's spider-monkey (citat):8/2, jel ti ides u ribnikar, ako da, koje si odeljenje
ne,imam drugaricu tamo ja sam prva god gimnazije,....

10Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Fri May 01, 2009 1:33 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

a, ok, xexe

11Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Fri May 01, 2009 2:17 am

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

pa ovako; navila sam sat na 8 ali ustala sam u 9(zato sto sam do jedan sedela za kompom i citala vampire academy Very Happy ).Onda sam ustala i kao nesto vezbala matu jer sam trebala da imam kontrolni danas!!! zatim sam otisla u skolu,gde mi je nastavnica mate saopstila da necemo imati kontrolni Very Happy ...ali ipak sam trebala da prezivim jos 7 dosadnih casova(verujte mi to je za umiranje kolko je dosadno) pa postalo nam je tolko dosadno da sam krenula da igram oantomime na fizici sa drugaricama, jer tu zenu niko ionako ne slusa!!!!! A onda me na hemiji prozove da izadjem na tablu(nastavilie smo da igramo pantomime xD) i ja joj kazem da nista ne znam !!!! ona se zena zabezekne jer ja bi trebalo kao da budem spremna, na sta je ceo razred poceo da se smeje, a ona meni krene da drzi predavanje o tome kako treba da budem odgovorna(bla,bla..like anyone cares!!!!). Kada sam dosla kuci citala sam vampire academy ,gledala tv i bila na forumu... pa eto to bi bilo to za danas!!!! Very Happy Smile

12Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Fri May 01, 2009 11:47 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Smile okej,moj dan je izgledao ovako: Ustala sam oko pola jedanaest kada me je probudila melodija fall out boy-a:this aint a scene...Pesma je dosla do pola kada sam shvatila da me neko zove.Bio je to moj tata koji mi je rekao da se spremim vec jednom i da jedem zato sto moram u dom zdravlja da primim inekciju(bolesna sam vec od nedelje,tako da skolu od raspusta nisam ni videla..jupi..)Tamo sam otišla i neka sestra me je iskasapila sa ogromnom iglom i jos je otvorila vrata da svi mogu da vide(ali sam ih ja srecom na vreme zatvorila)..Vratila sam se kuci,i svadjala sa mojim mladjim sestrama od 9 i 10 godina...Otisla sam na forum,zezala se, uobicajeno,na internetu sam provela citavu vecnost, onda sam kao uzela da ucim hemiju (ugljene hidrate koje ucim jos od pre raspusta) ali onda je zazvonio telefon...Bila je to moja najbolja drugarica,i batalila sam ucenje.... Pricale smo sat vremena na njen racun,pa jos jedan sat na moj,posto nam roditelji stalno prigovaraju,pa smo podelile.... Pravile smo planove sta da radimo za prvi maj,i na kraju se sve svelo na otpadanje u kraju i bioskop(konacno cu odgledati 17 again) zbog kise...Ja sam jedva namolila moje da me puste da izadjem iako primam inekcije, sad mi je sasvim dobro.. Zatim sam se svadjala sa starijom sestrom preko telefona,oko nekih gluposti, gledala neki glupi film''Burn after reading'',i na kraju nisam shvatila sta je poenta tog filma..Da,takodje sam se dopisivala sa nekim Brankom iz Evro Giuntija oko BD posto jedva cekam da izadje i tako...To je uglavnom to...

13Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Fri May 01, 2009 2:10 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

evo ja da ispricam za danas, posto sam namirisala neku kaznu, i da necu moci posle na comp...
pa ustala sam u pola 9, tako. msm tad su me probudili... joj 1. maj, dan rada, na koji se neradi, a ja polu budna moram da pesacim po komsiluku da nadjem pekaru koja radi... nema veze brzo sam je nasla... i kupila tri kese... i zaboravila jogurt, pa su se svo 4-oro drali na mene (mama, tata, bata,seka) posle toga sam morala da sviram klavir, i onda sam otishla u sobu, kao bajagi da sredjujem, a ustvari asm pravlila alicinu oglicu... onda sam napokon sela na komp... onda sam sa emmett's girl pricala pola sata o nevaznim stvarila... i dogovorile smo se da danas idemo na usce na kuglanje i u bioskop... daj boze da mi cale da pare... msm ako ne da... ja sam bankrot... strasno... al sta ces... sad okupljam drustvo za usce... nadam se da ce biti lepo...

14Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Sat May 02, 2009 12:35 am

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

p.s.ja sam donela hairspray...i ZAC nie GAY!!!!!!!

ustala sam u pola 12 tj.pavle me je probudio telefonom i izvinjavao se pola sata...jadan...i prichala sa njim...onda sam ustala iz kreveta i sela za komp...prichala sa jednim de bilom na msnu i saznala tako jadnu vest...i onda sam prichala sa edward's spider monkey...i zvala drushtvo u ushce...i onda sam jela...i onda sam otishla sa vladom,pavlom lili iteom u ushce...i bili na kuglanju i ja vodila i onda je pavle na kraju pogodio strike i onda sam prsla...xexe...i onda smo sve tri probale haljine...iako sam ja vec kupila...xexe...i onda sam doshla kuci i sad sedim za kompom gledam seranove i treba da idem da perem kosu a to me tako mrzi...xexe

15Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Sat May 02, 2009 1:02 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xaxa, kuglanje je bilo extra, i ako sam bila poslednja....
a sto smo vas odrali u stonom tenisu, ne to ne pominjesh???
xaxa, pa mozda je nas bilo vishe, al opet, ja i lilly smo po pola coveka!!!
a da, i yeli smo!!!!! xexe
ja moram da jos dodam da se DEBIL pise zajedno, ne odvojeno, i da sam bila u pravu sto se tice kazne (ja imam taj dar da predpostavljam stvari) i sad sam u kazni, ne smem na komp, al staces, moji spavaju, zivela sloboda!!!!!!

16Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Sat May 02, 2009 1:16 am

Jacob's little wolf girl

Jacob's little wolf girl
Young newborn

ehh..ovako..probudila se u pola11. Otisla da kupim haljinu za maturu! Mnoogoo mi se svidja!<3.Onda me je Yeya zvala na kuglanje,na Usce. Isli smo Yeya,Cogzy,Vlada,Pavle i ja. Degen-Vlada me je zezao(dva puta sam poludel,i jednom sam zbog toga porusila 9 kegli)lol...bilo je extra!! Posle sam dosla kuci....i tako....xexe

17Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Sat May 02, 2009 9:57 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ja sam ustala oko pola 10...i posto mi majka radi ....prvo sam pomislila sta cu da spremim ili kupim za dorucak ali sam se iznenadila kad sam otisla u kihinju i videla oca kako przi pljeske (bratu,sebi i meni)xD barem nisam morala da razmisljam o tome sta cu da jedem...i posle sam nekako raspremila krevet(sto mrzim)..i legla da citam elipsu ispocetka(po 5 put)posle mi je dosla majka i ja sam kobojagi nesto ucila tj radila sam neku vezbicu iz tehnickog i informatickog obrazovanja..neku maketu kuce za odmor...pa sam nastavila da citam elipsu ...i kad sam je zavrsila dosla sam na forum...pa sam otisla zato sto je moj otac morao da uzme mis i medem od adsela i da ode da popravi ads komsiji...pa sam zbog oca morala da crtam rad iz likovnog(obozavam da crtam i tako to ali zaista smaraju teme koje nam daje nastavnica)....i dosla sam opet ovde na forum cim se moj otac vratio....

18Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Sat May 02, 2009 10:30 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

jooooj ja sam danas crkla od dosade..ustala sam jutros u 9h(probudio me je zapusen nos)..i pocela da se smrzavam..i dok sam se ja tako tresla a napolju je relativno toplo,mama je donela topl. da mi izmeri tem. kad ono 38..i ja se tu izbedacila...onda mi dosla sestra..nas dve blejale i pravile planove za more i onda ceo dan gledala nove epizode Prison Break i neke filmove..umesto da ucim...povremeno dolazila na forum..i sad umesto da izadjem veceras ja sam zaglavljena kuci zbog ove bolesti..ma gledacu Pirate sa Kariba..da se malo smejem..i to je to..lepo ja kazem..SMOOR...

19Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Sat May 02, 2009 10:49 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ustala u pola 9, i to me je tata probudio recima, citiram, ako hoces da budes vampir, nema spavanja do kasno!!!!
onda sam pola sata trazila sta da obucem, i nisam se obukla nista posebno...
onda sam duuugo, duuugo visila na forumu, do oko pola 2, dok me je svo to vreme mama kljukala xranom, kao da se ugojim do mature (znaci moja mama nije normalna, ona je vise opeterecena mojom malom maturom od mene, te hoce neku chic haljinu, te stikle 12ice, te gojenje, looda zena)
posle sam morala da ucim, kao za prijemni, pa sam uzela, za 10 min prepisala 50 zadataka iz resenja (malo gresila, de ne posumlja nesto) i opet visila na kompu...
onda sam sa yeyom (emmett's girl ) i Vladicom bila u knezu, na tashu, u kinder parku i tako to... bile smo do akademije i plato-a da vidimo dal su stigle knjige, i nisu.... kme!!!
a kad sam dosla, al priznajem stvarno, ucila sam i to:
biologiju- napokon bubrege na francuskom
francuski-napisala sastav i naucila pasiv (od kako sam pokvarila francuski onom trojkom tata me tera svakog dana da ga ucim, kao da mi ga nije dovoljno 11 puta nedeljno)
istoriju-prvi svetski rat
srpski-procitala jos jednom pricu kula od ive andrica
sad sam, napokon, opet sela za komp!!! xvala ti boze...
moram da gledam bonda i da perem kosu.. i to bi bio ovaj dan bez skole!!!!

20Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Sun May 03, 2009 1:46 am

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

Pre pola sata sam se vratila sa Palica i ne osecam nijedan deo tela,pogotovo noge.Od 1o ujutro sam na njima.Od pocetka: Juce sam otisla kod drugarice,da idemo malo napolje pa da spavam kod nje,jer smo se dog,ceo razred da za 2. maj ide na Palic. I tako smo bili napolju dok neki pijani likovi nisu dosli da nas pitaju(tj.decake koji su bili sa nama) da se tucemo sa njima o.O.Budale neke,dosadan im zivot... Uglavnom,ujutro smo sinobusom,nas dvadesetoro,otisli iz Subotice i kada smo stigli do zooloskog,cekali smo ispred da nadjemo nekog odraslog da ga pitamo da nas prosverca kao ekskurziju. Very Happy na kraju neka baba htela da nam bude 'nastavnica',tako da smo prosli jeftinije.U zoo vrtu su nam crtali po licima pa smo ko kravice isli obelezeni po Palicu Smile. Salim se,bas smo bili slatki. I tako...vozili se na onim spravama i hvatali jedni druge.Bilo bi bolje da nas je bilo manje,a sto je najbolje,jos smo pokupili drustva usput,tako da se nije znalo vise ko je gde,ko jede,ko pisa,ko se vozi itd.Cekali smo jedni druge sve vreme,gubili se i kisnuli. Na kraju smo otisli peske do Prozivke,mada samo nas sestoro,sto je mnoooogo bolje nego kad idemo u masi. Usput smo sve vreme pevali(boze sacuvaj,da nas je neko slusao prokrvarile bi mu usi) dok nismo izgubili i za to snagu.Ja sam polu ziva,a mogla bih sad u detalje,ali da vas postedim idem na spavanje. Laku noc :*

21Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Sun May 03, 2009 1:48 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ustala sam u 10 I svi su me iznervirali,naravno,onda sam lepila i gradila svoju twilight kolekciju,pisala pismo drugarici iz usa,pojela jabuku,razmishljala o tome kako treba da ucim a nisam,dosla na forum i loodujem ovde..pa cu da spawam.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

22Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Sun May 03, 2009 11:19 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ja sam ustala oko 9 ...dosla na forum....otisla da spremim dorucak...opet dosla na forum...smarala se....gledala serranove....pravila se da ucim posto mi je dosla majka...opet dosla na forum...smarala se...otisla kod drugarice...vratila sam se oko pola 8 i otisla da bubam fiziku....pa opet dosla na forum...i otisla na kupanje...sada trenutno susim kosu i buljim u ekran od monitora....

23Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Sun May 03, 2009 11:43 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

nasla sam kompoziciju koju sam toliko trazila aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sretjna sam i samo o tome se radi ceo dan XD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

24Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Mon May 04, 2009 12:31 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ja sam ustala oko 11,i sledece cega se secam je to da se vozim u kolima sa tatom,bratom i sestrama..Cesto mi se to desava,da ustanem,ali da nisam svesna..boze,boze..xD Blejala sam na caletovom poslu,jela cokoladu i pila sok od ananasa a zatim sam otišla u dom zdravlja da primim poslednju bocu! Jupi,napokon...Ne mogu da sedim od izbodene zadnjice...Otišla sam kući i blejala na forumu,ucila istoriju(oho!napredak!) i pricala sa naj ortakinjom preko telefona..Sto godina smo se dogovarale gde cemo da idemo,da na kraju ne bismo nigde ni otišle...Otisla sam da se setam po kraju sa starijom sestrom i dosle smo na ideju da odemo u kladionicu.Tamo smo nesto izlupale i uplatile sto dinara.I potencijalni dobitak je bio 107.000 dinara.. Nalupale smo se najstrašnije. Otišle smo i zasele sa nekim drugom u kafic i brbljale sto godina a i zaboravile smo na nas dobitni listic.Ja sam otišla kuci i sa tatom proverila sve rezultate,i ispostavilo se da listic uopste nije dobitni:samo smo jednu utakmicu omanule! Jedna pisljiva utakmica me je delila od 107.000 dinara! Da bi me utesio,tata mi je napravio ogroman sendvic,ali sam i dalje smorena,pogotovo jer sutra ujutru idem pravo u pakao(citajte skolu)....i tako.. Smile

25Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Mon May 04, 2009 12:35 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ustala oko 9, jela, prala kosu, radila projekat iz geografije, krisom billa na kompu... odtisla kod babe i dede, tamo plakala jer su zgazili macu, prala mamina kola, pricala drugovima moje sestre od tetke o twilight, pustila im film, zarzila ih,usput reklamirala forum, dosla kasnije kuci, gledala ponovo film, citala gordost i predrasude, pokupila kozmetiku od oriflame dame... lickala se..., bila na forumu, jela pizzu.. i sad idem u krevet

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/3]

Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-

» Vasi blamovi

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | Cinema, Movies | Twilight | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions