Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Vasi javni dnevnici... lolz!!!!

+10
Rosie
TwA.Ta
**Anchi96**
emmett's girl
>eDwArD's LuLLaBy<
Jacob's little wolf girl
PcElicA M*A*J*A*
_GaGa_92
*Edward's girlfriend*
Edward's spider-monkey
14 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/3]

26Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Mon May 04, 2009 5:51 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

probudila se u 6 jutros,ko kojekakva sova,zgazila neku babu u prodavnici koja me je mlatnula kaputom,dobila slog kada sam cula neke twilight vesti,prezivela italijanski,dobila nekoliko opaski na zivcanost od drugarica,vratila sa kuci,slusala muziku smarala se na fb-u i pravila uzaludne dogovore za jahanje(kisa!),onda se na rucku sagela i prosula vruc caj po farmerkama i evo sada ih susim......a mom danu nije kraj......o srece........

27Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Mon May 04, 2009 8:12 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

probudila se u 7 sva bolesna, u 8 se nekako dovukla do skole, srpski prespavala, hemiju takodje, na tehnickom nesto malo pisala, ostalo vreme bila kod doktorke... otisla kuci, jer sam bolesna... sedela kuci, na forumu... gledala tv, citala, smatala se... prodje mi dan,a ja nista nisam uradila, sto to mrzim!!!!

28Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Mon May 04, 2009 8:35 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Ustala sam 08:00 h iako idem popodne u skolu Evil or Very Mad Onda sam doruckovala pa zvala moju loojku (drugaricu) i tako smo pricate sat i po (kao i obicno) i rekla mi je da danas imamo kontrolni iz fizike Shocked (dzabe nisam isla u skolu proslu sredu Crying or Very sad ). Onda se probudio moj brat pa sam njemu spremala dorucak. I nikako nisam mogla da pocnem da ucim fiziku, pa je nisam ni ucila jer sam mislila da ce nam odloziti. U 12:00 sam otisla u skolu i pred cas nam je bilo muzicko, kao i uvek samo smo pricati (ja sam drugarici prepricavala sadrzaj Eclipse Razz ). Zatim likovno i tu takodje smaranje. Pa biologija, pitao je ali hvala bogu da vec imam tri petice. E onda vecito prokleta fizika (nek crkne onaj ko je izmisli Razz ) i smrdljivi kontrolni. Niiiiiista nisam znala, tj. i ono malo sto sam znala (ako sam uopste znala) sam zaboravila. Nisam znala kako se obelezava snaga, nisam znala kako da izracunam s, nisam znala kako da izracunam hidrostaticki pristisak. A najveca glupost koju sam napisala je V (brzina) = V0 na kvadrat sa 2gh. Ja sam to izlupetala samo da iskoristim sve podatke iz zadatka i naravno nije tacno Very Happy . Kad se zavrsio cas otrcala sam do Sandra da proverim a ona mi kaze da je sve lupala pa sam ja rekla da nema veze posto sam i ja ali za cudo 1. i 2. su nam isti (jejeje ili su tacni ili smo lupile na isti nacin, sto ne bi bilo tako cudno) mada mi je nastavnica uradila vise od pola kontrolnog..hahaha...e da i jos jedna greska u 3. zadatku sam samo stavila 8 a trebalo je 8w...LoL...onda smo imali srpski i ucili pesmu i zezali se pa sam dosla kuci i sad sam na kompu a trebala bih da ucim istoriju (sto najverovatnije necu uraditi) jer posle idem da gledam "Ljubav i mrznja" pa "Pare ili zivot" Very Happy

See you tomorrow guys. Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 343977

29Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Tue May 05, 2009 12:53 am

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

ustala u 7h....otisla u skolu...prva 2 casa je bila totalna i tu me je Zoky(profa)cedio oba casa da popr. keca da bi mi na kraju dao tri cetvorke i rekao da ce to biti zaklj. 4..bas sam bila hapyy....e onda je dosla hem.,baka Ljilja(profanka)me je prozv. a ja naravno nista nisam ucila..i tu se nesto da izvinete na izrazu proseravala..kako je to sramota..bla..bla..bla..da,ko da je jos neko i slusa,ali mi hvala bogu nije nista dala..ostali casovi zivo smaranje..dosla kuci oko 2h..rucala,usisavala kucu..onda blejala na forumu..pa modelovala zube za praksu sutra i naravno nisam ucila fizu da pop. ocenu...potom gledala Charmed a sad na spavanje!!!!!!!

30Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Tue May 05, 2009 3:32 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

probula se u sedam,smarala se,manje vise ceo dan crtala po stolu i na kraju sam morala da izbisem moju visoku norvesko svedsku planinu obasjanu mesecom(koji djavo sam je crtala!) lupetala nesto na nekom testu,zamalo razbila glavu dok sam skakala sa nekog zidica slusala muziku da bih se smirila od te traume i onda sela za komp....

31Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Tue May 05, 2009 3:48 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

hm,probudila sam se u pola sedam(ne mogu da verujem!) i blejala u domu zdravlja sa hiljadu penzionera.Dosla sam na red napokon i zavrsila kontrolu.Mrzelo me da odem na prvi cas,imala sam opravdanje, pa sam blejala po kraju.Zatim sam imala hemiju, tezak smor ali sam se izvukla kao sam nesto prepisivala. Srpkinja nam je drzala predavanje o tome kako je i ona isla u skolu...blablabla Napokon je proslo pet godina njenog drvljenja....Na odmoru sam sa drugaricama otišla u neku zabacenu prodavnicicu i tamo se izblamirala najstrasnije,neki decko nas je gledao kao da smo pale sa Marsa... Malo sam se tukla sa drugom,kao i svaki dan,radili neke grupe na engleskom-pisali sastav o sarmi..i tako Smile Na fizici sam zamalo zaspala od zanimljivosti... Smile Naravno kada sam se vracala kuci u busu su bili cigani-pevaci,kao i uvek...Sad blejim na forumu a umirem od gladi,nisam nista jela...aaa....

32Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Tue May 05, 2009 6:00 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ustala oko 9, i shvatila da se svi moji dragi drugari sada ubijaju u skoli, kad sam to shvatila, otvorila sam oci normalno, i odlucila da uradim nesto za sebe kako bih proslavila ovaj neodlazak u school i sela za komp, bila boga pitaj koliko dugo, a onda kad je dosao tata, pravila sam se kao da sam usisavala (jer mi je zabranjeno da idem na comp, pa sam predhodno izvadila usisivac) i onda je on krenuo svoju dobro poznatu pricu "pa ti crno dete nista neznas, ni pod da usisas, nesposobna za zivot, eto sta si ti, samo kopijuter i televizor, a kako smo mi ziveli bez njih pa smo bili deca"... onda sam gledala sve zive serije na fox life-u, jer mi je bilo opet lose, onda mi je dosla sestra od tetke, koja takodje ne ide u skolu, samo jer ima ispit u servantesu, pocela da se tripuje da imam svinjski grip, kao 4 simptoma, boli me glava, crveno mi je grlo, kasljem, i zapusen mi je nos, ili tako nesto....
onda smo nas dve pravile mojoj mladjoj sestri leksikon.... i bas je lep! svog smo ga iscrtale, sad je tata otisao u kafic, a mama odvela sestru u muzicku, pa ja mogu na miru da uzivam u forumu!!!!

33Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Tue May 05, 2009 8:13 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Probudila sam se u 08:00 i kada sam shvatila da mi se spavaaa vratila sam se u krevet i spavala do 09:00 kada je zvonio bratov mobilni koji se nalazio u njegovoj sobi na prvom spratu, a moja soba je na drugom (mozete da zamislite koliko je to glasno XD ). Onda sam otisla u prizemlje i cekala da mi mama da dorucak pa da se vrati na posao. Onda sam se vratila u sobu i ucila istoriju, mada sam vise bila na kompu. A kasno je bilo kada sam shvatila da je 11:30 i da za 30 minuta treba da nadjem sta cu da obucem, da se obucem, da spakujem knjige i da krenem Rolling Eyes . Onda me je drugarica cekala ispred kuce i udvarala se nasem bastovana (hahaha salim se, to sam je ja zezala) i onda smo za 5 min stigli do skole (cudo obicno mi treba 3 minuta Laughing ). Predcas je bilo fizicko a ja sam sa drugaricama samo sedela na nekom duseku jer nam je predavao nastavnik pa nista nismo radili. Sledeci cas je bila hemija. Bila sam pred tablo i jedva da sam nesto znala. Onda srpski...ucili neku uspavanku, a ja sam se zezala da detetu samo kazes "Znaci, spavas" i ne treba ti uspavanka Laughing . Zatim geografija (ucili smo stanovnistvo i privreda Australije) pa onda Istorija gde sam dobila 5 Very Happy . I onda matematika kao i obicno samo smo vezbali. Onda sam dosla kuci i evo sada sam u svojoj sobi, u svojoj stolici, za svojim kompjuterom, na Twilight forumu XD.

34Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Wed May 06, 2009 12:51 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

od pet sam bila na compu, pa citala knjigu, pricala sa jednom drugaricom, pricala sa drugom, pravila se da mi je lose da nebih isla i sutra u skolu...
oprala tonu sudova, sredila orman, i to majice po bojama!!!!
odredila sta da obucem u naredne 3 nedelje!!!
isla malo u shopping po netu, naravno, sa mamom...
sad opet srecna na mom srecnom mestu, forumu, pravim se da gledam serranove... idem da spavam, volim vas sve!!!

35Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Wed May 06, 2009 1:31 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

stresirala se,mucila se,pomagala drugarici,dobila keca iz hemije,osecam se loshe jer nisam napisala mail drugarici a spawa mi se..i tako.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

36Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Wed May 06, 2009 3:36 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

ustala u 9h..otisla kod dermatologa sa drugaricom..tamo se nervirala jer smo imali zakazano u 10 i 45h a primili nas tek u pola 1h...onda trcale u sk. jer smo uzasno kasnile(praksa nam pocinje u 12h)..onda sam se pravila da modelujem zubice a u stvari se zajebavala sa drugovima....Dosla kuci,odvela brata na plivanje,videla se na kratko sa deckom..ucila,bila na forumu..gledala nindza ratnike na fox-u..cepala se..onda gledala seranove i legla da spavam!!

37Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Wed May 06, 2009 4:09 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

ustala u 7,sela i pregledala postove na forumu,smarala se na casovima,gubila muzicko(boze hvala) pa se taj vratio i mi nismo zeleli na cas( ko je ikad zeleo?!!!?) pa onda je taj rekao da ce nam dati ,,realne ocene''(aha jest samo tako) i onda su nam poslali psihologa na sledeci cas..........(zasto li kad smo svi p0000tpuno lo0o0o0di!) i onda kupila deset lizalica u slucaju da kod kuce bude dosadno(pojela sam lizalice!)

38Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Wed May 06, 2009 4:57 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

hm...prvi cas mi je bio fizicko pa se nisam lomila da stignem do skole, gadjala sam se loptom sa drugovima a na pola casa sam smugnula u prodavnicu.Onda sam imala geos,ni sama ne znam o cemu je pricala, a i sigurna sam da cu preziveti i bez toga Smile na odmoru sam iskapila flasu koka kole i pojela neki djevrek, onda smo imali matish.Hvala bogu odlozio je pismeni za sledecu nedelju,mada meni to ionako nishta zivo ne vredi posto ionako nemam pojma...na srpskom je drvila o pitaj boga cemu milijardu godina, na francuskom sam joj rekla da cu da slusam muziku i da me ne ometa(najozbiljnije) a ona mi je rekla:''samo ti cuti i nece te niko dirati.''posto stalno brbljam.Na psihologiji smo ucili o sektama i za divno cudo bilo je zanimljivo...Kad sam dosla kuci cale mi je rekao da ce mi dati pare za BD kad izadje tako da cu neke pare i ustedeti....sad moram da ucim hemiju i seristoriju a tako me mrzi i spava mi seeeeeeeeeeeeeee.....

39Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Wed May 06, 2009 7:45 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

U 07:00 su me probudili neki sa bagerom ispred moje kuce jer moj deda hoce da sadi neku novu vrstu drveta...aaaa...i ja izasla na terasu u mojoj sobi posto je bilo tacno ispod moje terase i kaze "Aloo, bre tise malo." a onaj moron sto radi pocne "Sta? Sta? Sta si rekla?" i onda sam odustala od tog nadvikivanja sa njim i vratila se u krevet, al' opet nisam mogla da spavam pa sam uzela slusalice i slusala neke balade sa mp4-a i taman kada sam trebala da zaspim pocela je pesma 7 things I hate about you i ona me probudila Evil or Very Mad onda sam bacila mp4 pa ni sada ne mogu da ga nadjem (ma ja sam legenda Razz ), vreme od mog budjenja pa do polaska u skolu nije potrebno ni spomenuti jer se nista bitno nije desilo Rolling Eyes . Onda sam krenula u skolu u 13:00 jer nisam imala predcas hvala bogu. Prvi cas je bio srpski i naravno opet Tamara pred smrdljivu tablu i to prva (kakvu srecu ja imam). Onda sledeci cas fizicko, kao i uvek jedno veliko NISTA osim sto sam drugarici zamalo slomila nos sa loptom. Zatim engleski...naravno vezbanje, pa fizika na kojoj sam ocekivala moj ocajni kontrolni (ocena verovatno 1 ili 2) ali nije donela..jejeje....samo da ne donese jos nekoliko dana, moram mamu da nagovorim da mi kupi jedne lepeeee pantalone Very Happy . Onda smo imala matematiku, i najlepse iznenadjenje koje sam ikada mogla da cujem...u sledecu sredu PISMENI....pocela sam da vristim ali hvala bogu u sebi...covece ne pamtim kada sam zadnji put ucila matematiku, a tek kada je poceo da diktira oblasti koje ce biti kao da sam ih prvi put cula....ocekujte da cu u sledecu sredu biti bolesna Razz . Sada moram da idem da pravim radove za tehnicko ako je to ikako moguce pa da ucim istoriju....a nadam se da cu preziveti Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 481492

40Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Wed May 06, 2009 10:04 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ja sam ustala u 7 zbog skole....pa sam otisla u skolu i tamo sam imala problem (svih 29 je imalo probleme )tj svi iz razreda smo imali problem....nastanik muzickog je zakasnio 15 minuta na cas i mi imamo pravo da odemo kuci...i svi smo otisli na igraliste...decaci su igrali fudbala sa VI3 a mi devojcice smo pricale na tribinama i navijale za decake iz naseg odeljenja....i dosla je neka drugarica sto je ostala dole da vidi hoce li nastavnik doci i rekla nam da nas nastavnik zove da se vratimo unutra.....a prosle je od casa 25 minuta....i mi nismo hteli....pa je opet dosla da nas zove posle 5 minuta i mi opet nismo hteli tako da se nastavnik izdrao na nju(jadna ona) i rekao joj:,,nema veze..videce oni kada ja budem realno ocenjivao,,i tako je razredna rekla da ce nam opradvdati cas ali da cemo mi imati problema sa njim i da trebamo da se izvinimo...strasno...tako da nam je psiholog koji nam je drzao cas gradjanskog vaspitanja rekao da imamo pravo da ga tuzimo ukoliko se ostvare njegove pretnje....mene nastavnik ne voli zato sto solmizaciju ucim napamet..ne znam one lestvice...i tako to...kada sam s e vratila kuci isla sam na rucak kod komsinke zato sto je slavila slavu....i vratila sam se uzela da ucim i dosla na forum....i tako je protekao moj dan..

41Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Thu May 07, 2009 12:11 am

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

ja sam se vratila iz cinema sity-ja pre ravno dva sata,gledala sa dve drugarice mi jedine bile u sai jer su izgleda APSOLUTNO svi gledali na premijeri tako da je bilo malo blam...vratila se,od tada na forumu i facu.....nisam sigurna planiram li veceras da spavam....

42Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Thu May 07, 2009 12:20 am

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

utala u 7h..otisla u skolu...gubili fiksnu(covek valjda slavi slavu)..jeee..onda smaranje na ostalim casovima..pobegla sa zadnjeg casa-fizike..da mi ne da jos jednog keca...dosla kuci..malo spavala,spremila se i otisla na slavu kod kumova..tamo bilo extra..velika zajebancija..vratila se tranvajem kuci sa mladjim bratom jer su moji otisli na jos jednu slavu...znaci sat vremena smaranja,klackanja u tranv. i sad idem da spavam,mrtva sam!!!!!!

43Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Thu May 07, 2009 10:35 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

probudila se u pola 11 saznala da idem u skolu u 1 i 15 debili jedni otisla smorila se otisla kuci dosla drugaricaa kod mene nismo ucile i zaspala sam. i sanjala kao i uvek.,

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

44Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Thu May 07, 2009 2:12 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

ustala u sedam i citala neke citate dok jadna nisam krenula na casove,tamo sam jedva stajala pa nisam mogla da idem na odmor i ostala u kabinetu,onda su nam na zadnjem casu raspalili cunasto po ocenama i ja bukv. trcala u polu snu!!!onda se polomila ziva dok sam isla kuci iako ima manje od deset metara do tamo i ubila se od smaranja jer moji samo lupaju nekim vratima da jbg ne mogu da spavam!!!

45Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Thu May 07, 2009 3:00 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ustala sam u 8:35 i prespavla 1 cas(matematiku)...pa sam zakasnila na 2 cas.......celo prepodne je bilo smorno....tako da kad sam se vratila kuci dosla sam na forum...

46Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Fri May 08, 2009 10:59 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

stigao mi je paket iz amerike i kad samotvorila breaking dawn onako debelu americku knjigu htela sam da padnem u nesvest xD ond ami je usla trepavica u oko..i nista posle 3 sata meni se oko zacrveni i vishe nisam mogla da gledam,i bolelo mi je strsashno i nisam gledala na to oko a ne znam ni sta mi je i ewo sad sedim za kompom i tesko mi je a gl;edam u skrin:O zasto meni to mora da se deshava:(

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

47Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Fri May 08, 2009 9:14 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

e pa ovako...danas umesto da odem u sk. ujutru..mene mrzelo pa ja i drugarice pobegle i otisle da se setamo..prvo jeli pizzu kod BUCKA, bili kod kineza u bloku 70 i tu kao pricali na kineskom i zajeb. ih za nindza ratnike(ko da nas nesto razumeju sta pricamo)..onda otisli na neskafu sa slagom...posle bili do delta-sity(a)...blejali po radnjama...vozili se besciljno busom..i otisli do grada..bili u zari..probali neke stvari..posle otisli do lillia da kupim neku sminku i tako nam proslo prepodne..onda dosla kuci,rucala i krenula da pravim drustvo kevi kod reumatologa..tamo bila skoro celo popodne i evo sad sam kuci,gledam fox..i treba da pokupim sve stv. iz sobe jer sutra krecimo i treba da sve stvari sa polica skinem..boring xD

48Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Fri May 08, 2009 9:44 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

PcElicA M*A*J*A* (citat):e pa ovako...danas umesto da odem u sk. ujutru..mene mrzelo pa ja i drugarice pobegle i otisle da se setamo..prvo jeli pizzu kod BUCKA, bili kod kineza u bloku 70 i tu kao pricali na kineskom i zajeb. ih za nindza ratnike(ko da nas nesto razumeju sta pricamo)..onda otisli na neskafu sa slagom...posle bili do delta-sity(a)...blejali po radnjama...vozili se besciljno busom..i otisli do grada..bili u zari..probali neke stvari..posle otisli do lillia da kupim neku sminku i tako nam proslo prepodne..onda dosla kuci,rucala i krenula da pravim drustvo kevi kod reumatologa..tamo bila skoro celo popodne i evo sad sam kuci,gledam fox..i treba da pokupim sve stv. iz sobe jer sutra krecimo i treba da sve stvari sa polica skinem..boring xD

BEZANIJA I JA DANaS POBEGLA! AKO AKO!

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

49Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Sat May 09, 2009 12:20 am

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

ma nego sta....zajebi sk. smorila me u poslednje vreme....pa samo vatam sturu....joj samo da mi nepredje u naviku!!!!!!!!!! :-)

50Vasi javni dnevnici... lolz!!!! - Page 2 Empty Re: Vasi javni dnevnici... lolz!!!! Sat May 09, 2009 2:12 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

meni ne sme ocene katastrofa!Sad((((
samo bezi sretjo,u bezanju je snaga xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/3]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-

» Vasi blamovi

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions