Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Sanovnik

+8
m...ue
Jessica*
Rosie
>eDwArD's LuLLaBy<
twilight's angel
emmett's girl
_NikA_
Edward's spider-monkey
12 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/3]

26Sanovnik - Page 2 Empty Re: Sanovnik Wed May 06, 2009 12:42 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe... a sta je trebalo da pise???

27Sanovnik - Page 2 Empty Re: Sanovnik Wed May 06, 2009 12:50 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Pa trebalo je to da pise ali nije lepo bilo napisano..imalo je nekih gresaka.

28Sanovnik - Page 2 Empty Re: Sanovnik Wed May 06, 2009 4:08 pm

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

hahaha...dushek...XD

29Sanovnik - Page 2 Empty Re: Sanovnik Wed May 06, 2009 5:25 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

joj, tak dusek, sto ste skakle sa njim???

30Sanovnik - Page 2 Empty Re: Sanovnik Thu May 07, 2009 10:37 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

joj sanjala sam nekog divnog lika<333 i neki koncert na koji je trebalo da idem:O...ja sanjam po 3 sna svako vece. ja prakticno zivim u svojim snovima,zato i ne mogu da se naspawam:O

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

31Sanovnik - Page 2 Empty Re: Sanovnik Thu May 07, 2009 3:41 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hehe, i ja dosta sanjam, ali ponekad se ne secam svega... Very Happy

32Sanovnik - Page 2 Empty Re: Sanovnik Fri May 08, 2009 11:02 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ja sanjam po tri sna svako vece..i secam ih se skoro uvek al cu poceti da zapisujem:(

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

33Sanovnik - Page 2 Empty Re: Sanovnik Fri May 08, 2009 2:38 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

ja sam se bila probudila(u snu) iz sna i pocela da gledam po svojoj sobi i osecala sam se savrseno osim sto to nije bila moja soba i sto je pored mene lezao bred pit,i on je ustao za mnom i oboje smo izasli i skocili sa terase,dok sam padala pomislila sam da sam ptica i pocela da masem rukama kada smo konacno dosli do dna ja sam se opet probudila u svojoj sobi ali je ispod mog dvospratnog kreveta lezala mnogo manja rozali(ja nemam dvospratni krevet samo sam u snu to izgleda mislila!!!!) i onda je ona (rozali) ustala i nas dve smo pocele da hodamo po nekoj sumetini i upale u neku jarugu,onda sam se opet probudila i skoro svakoj svojoj najboljoj drugarici prodala po sladoled za 5,555 dinara(?) i na kraju kako sam prodala zadnji sladoled-brat(koga nemam!) je po meni prosuo 2kg vanile i ja sam se jos jednom probudila ovaj put stvarno i od tada mi se strasno jede vanila....uvrnuto imao je jos koji deo ali sam ga zaboravila,obicno zapamtim samo delove sna i to one najsnaznije a ponekad ih se prisetim tek nekoliko dana posle sna...sve je to meni extremno cudno!!!

34Sanovnik - Page 2 Empty Re: Sanovnik Fri May 08, 2009 7:42 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Pre nego sto vam ispricam san da napomenem da mi se simpatija zove Filip i da je kosarkas, mada mi se sada ne dopada bas kao pre ali je sladak. E pa ovako...

Sanjala sam da sam otisla kod moje bake i kao ona iza kuce ima kosarkaski teren (sto u stvari nema). I ja udjem u kucu i kazem "Jao bako pa gde je deda? Sta ti radis ovde sama?", a ona kaze "Pa kako sama tu sam sa mojim unukom a tvojim bratom?". Ja gledam jel baba luda jer nigde ne vidim Srdjana, mog brata. I ja kao kazem "A gde je Srdjan?", a ona"Ma kakav Srdjan nego onaj tvoj drugi brat eno ga iza kuce igra kosarku." i ja odem i vidim to je bio Filip....samo kaze on meni "E cao seko!" ja sam mislila da cu da umrem....strasnoo, mislim zaljubljena u brata...hahahahahahaha....hvala bogu da sam se probudila.. XD

35Sanovnik - Page 2 Empty Re: Sanovnik Fri May 08, 2009 8:03 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

e tea evo meni rastumaci san...
bila je matura i sve devojcice su bile u wcu ....a decaci tamo u sali....i sada tu kod lavaboa stajalo je nesto sto je licilo na peglu za kosu ali nie bila pegla...i sad sve devojcice su izasle ja sam ostala...i gledala sam to i kad sam provalila da su sve otisle...i ja da istrcim i tu me sacekala srpkinja krenula nesto da mi prica i sve jedno ja sam otisla...tamo unutra su skoro svi igrali ono...hmm..stiskavac (OMG) i ja sela na stolicu...i onda je pocela jedna pesma...i ja sam se rasplakala i otisla

36Sanovnik - Page 2 Empty Re: Sanovnik Fri May 08, 2009 8:09 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

pa ne znam, valjda jedva cekas maturu... i osecas da ce nesto vazno da se desi, ubrzo, posto je pagla vruca, a srpkinja je da imas problema sa tim predmetom, a za pesmu ne znam, moram da pitam...

37Sanovnik - Page 2 Empty Re: Sanovnik Fri May 08, 2009 8:19 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

hmm hvala...XD

38Sanovnik - Page 2 Empty Re: Sanovnik Fri May 08, 2009 8:20 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

sry za post ispod posta al tea kako mozes da ne verujes u te stvari..ja verujem i u to i u horoskop i u onaj feng sui..verujem u sve to...

39Sanovnik - Page 2 Empty Re: Sanovnik Fri May 08, 2009 8:22 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe... ja verujem, nisam rekla da ne verujem!!!

40Sanovnik - Page 2 Empty Re: Sanovnik Tue May 19, 2009 9:09 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

sanjala sam nekoliko puta kao i uvek nije ni cudo sto se ne naspavam i tu je bio neki covek koji je ziveo sa devojkom koja mu bash nije bila cerka a nekako cerka i ona ga naljuti i secam se da sam ja na netu kucala nesto a kliknula sam na stalking kids site :O i u tada mi se pojavljuje ta slika u glavi i taj covek se naljuti na nju i pocne da je grize da da joj kida meso,ruke i sve zivo sa tela svojim zubima,ljudi boze sta ja sanjam. onda smo u kaficu ja i jos neke tri i odjednom kamen koji je bio tu blizu pocne da se dize i da leti i digne se digne se pa se srushi i tako unakolo skache i mi smo potrcale ka parku covece to bi nas zgnjecilo a niko se drugi iz kafica nije pomerao;O to je bilo strashno jao:( i onda su se na nebu pojavili neki duhovi xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

41Sanovnik - Page 2 Empty Re: Sanovnik Tue May 19, 2009 6:55 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ja kad sam bila mala imala sam strasne nocne more....evo jedne koja je na mene ostavila snazan utisak....stvarno ne volim ovo nikome da pricam ali evo da mi protumacis,stvarno me zanima ...
Moj tata,moja mama,brat,komsija i ja smo bili u nekoj pustinji.Ja sam ispred nas vidjela veliku sumu i rekla sam mami da odemo da vidimo sta je tamo a njih trojica su ostali tu....Kada smo stigle tamo u sredini sume se nalazila velika kuca i ispred te kuce groblje (odvratan prizor) i mama je usla u to dvoriste a ja sam ostala vani...Pogledala sam u pravcu tate,brata i komsije a oni su nesto pricali...opet sam pogledala u to dvoriste i moje mame nije bilo...pogledala sam malo bolje opet u to groblje od dvorista i na spomeniku je pisalo ime moje mame....kada sam ustala strasno sam se osjecala...ali tad sam imama 6 godina...odvratno je prisjecati se ovoga

http://ninasource.forumsr.com

42Sanovnik - Page 2 Empty Re: Sanovnik Tue May 19, 2009 8:01 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Ljudi nemate pojma sta mi se desilo Shocked Shocked Shocked Ja sam pod sokom XD

Nocas sam sanjala mene i Dzejkoba kako stojimo i gledamo jedno u drugo a svuda je mrak. I kada je meni vise tako dosadilo primetila sam prekidac za paljenje svetla iznad njegove glave. I ja ispruzim ruku da ukljucim ali ga taknem po obrazu i opecem se (mozda nekih 3 cm ispod lakta). I ja pocnem da vristim koliko je bolelo na trenutak kao da me je tu struja pecnula a on i dalje gleda.
I jutros ja peglala belu majcu za fizicko i znaci samo sto sam ukljucila peglu levom rukom sam namestala majcu a u desnoj sam drzala peglu i sa peglom se opecem na istom mestu kao u snu. I ja otrcim do kupatila i stavim ruku pod hladnu vodu i nista nije bilo, a onda je odjednom pocelo da crveni i sad mi je tu veliki oziljak.
Ovo nikome nisam ispricala jer bi mislili da sam luda ali ni ja ne kontam, a ovo me jos pece Sad

43Sanovnik - Page 2 Empty Re: Sanovnik Tue May 19, 2009 10:54 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ja sam sanjala da sam uzela malaze, i kao htela da se osisam kao alice...
i sisam se ja dugo, sisam... a nemam ogledalo.... i kad se pogledam u ogledalo, meni je kosa dugacka i plava kao rosalie... i onda dodje edward i kaze mi kao ja ne volim plavuse... i ja krenem da placem!!

44Sanovnik - Page 2 Empty Re: Sanovnik Wed May 20, 2009 12:29 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

twilight girl...um thats terrbile.:O covece tako nesto nisam cula:OOO
jess,to je super.Wink xD to je magic
jel znate ovaj san gore sto sam napisala,...e pa sednem ja da gledam seriju o zlocinima sad, i u njoj lik odgrizao obraz jednom,i jednu zenu je jedan skoz unakazio,bila je plava kao u mom snu,sve isto.zaprepastila sam se.gristi..kao u snu.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

45Sanovnik - Page 2 Empty Re: Sanovnik Wed May 20, 2009 12:40 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

uhuh,ja sanjam uvek neke morbidne snove,koji kada se pricaju nisu toliko strashni ali inace su uzasavajuci....sve te slike....bljak Sad
evo jednog koji sam nekoliko puta sanjala:
lezim u krevetu u potpunom mraku a iza mene je prozor i mesec osvetljava malo sobu ka vratima.Pored mene spava moja sestra od strica a ja ne mogu da zaspim posto se bojim mraka(inace,spavam sa upaljenim svetlom..mrzim mrak)...I odjednom,vrata se lagano otvaraju,skripe,skripe...Svetlost iz hodnika upada u sobu ali sam ja i dalje nekako u mraku,ne mogu da opisem... Pogledam u vrata,pa u moju sestru,pa ponovo u vrata kad tamo stoji neki debeli celavi covek u nekim prljavim farmekrama i koznom prsluku,sa mindjusom u uvetu i to onako alkom...Zvace zvaku,i smeje mi se u lice,a oko kaziprsta vrti noz...aaaa mrzim taj san!

46Sanovnik - Page 2 Empty Re: Sanovnik Wed May 20, 2009 10:04 am

SanyaTheStar <3

SanyaTheStar <3
Post thirsty vampire

ja svasta sanjam, al nikad se ne secam.. xD

http://taylorswift-serbia.weebly.com

47Sanovnik - Page 2 Empty Re: Sanovnik Wed May 20, 2009 4:13 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Spider-monkey please mozes mi ono protumaciti....please!!!! Very Happy

http://ninasource.forumsr.com

48Sanovnik - Page 2 Empty Re: Sanovnik Wed May 20, 2009 7:13 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

twilight girl sta da ti protumaci: sta ona moze da ti protumaci> o moze expert za snove svaki san ima svoje znacenje i otico je povezano sa tvojim zivotom. mozda si se tad plasila da ces izgubiti kevu ili da nisi imala dobre odnose sa njom, to moras sama da protumacis.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

49Sanovnik - Page 2 Empty Re: Sanovnik Wed May 20, 2009 8:01 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

tacno....nije ovo sto si rekla da cu izgubiti kevu ili nesto tako.....nego tacno je da mi ona nemoze protumaciti....msm evo repp......stupid,stupid,stupid me!!!! JBG!!!! Hehehehe.....

http://ninasource.forumsr.com

50Sanovnik - Page 2 Empty Re: Sanovnik Wed May 20, 2009 8:04 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hmm ja znam da nije tacno ja sam navodila primere ti morash sama da skontash na kraju krajeva mozda i nije nista..al je stan bash..:OOOO

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/3]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions