Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

ocenite.......

+4
Edward's spider-monkey
Twilight_girl
midnight_sun_girl
m...ue
8 posters

Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next

Go down  Poruka [Stranica 1/3]

1ocenite....... Empty ocenite....... Mon May 04, 2009 6:10 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

meni je bitna ova prica koju sam napisala jer sam postala smesno vezana za nju i volela bih kada bi mogli da je iskomentarisete i ako naglasite sto vise mana ona ima to bolje(osim gramatickih tu mi nema spasa...xD)

traje koliko i jedno twilight poglavlje tako da cete izdrzati........

Tamnina neba bila je sumorna ali ujedno i dirljiva na nemoguć način,činila je naša tela gotovo prozirna na mesečini.Veličanstvena svetlost nam je obasjavala lica čineći ih glatkim i prelepim.
Njegove oči,boje noći,sada su u sebi imale blag i topao sjaj kao da su se bezbrojne zvezde našle na tom crnom neobjašnjivom nebu koje mu se stalno skrivalo u pogledu.
Tonuli smo,jedno drugome u zagrljaj kao beli oblaci pred sumrak,lagano,nežno,neopisivo.Bili smo tihi,nečujni,i u daljini pa i najmanjoj verujem da smo bili neprimetni.
Posmatralo nas je hiljadu očiju srebrnih zenica sa mraka iznad nas ali se u životu nisam osećala toliko sama,koliko sada,sa njim.
Svaki momenat se stapao u sledeći sve do trenutka kada vreme nije bilo važno.Pomislila sam kako posedujemo večnost,kako ova noć nema kraj,sanjala sam o tome.
Kroz mene prolazila je tiha seta i blag strah koje sam potiskivala.Ne,nisam želela da razmišljam o krajevima.
Krv mi je bila topla i osećala sam kako se ta nežnost širi po meni,žudeći za njegovom.Gde nam se koža dodirivala bila je svila,kako su na se ruke držale bila je sreća,gde su nam se pogledi sretali,nisu se rastajali.
Svaki moj osećaj bio je njegov i obrnuto.Radost koju sam osećala kada sam konačno imala deo mog srećnog kraja bila je neopisiva.
Reč neverovatno se prevrtala po meni dok smo tako ležali na mekanoj suhoj travi.
Plašila sam se...reči.Da,one bi bile suvišne.Tako ih niko od nas dvoje nije izgovarao.Nismo ni mogli,takoreći na neki način bili smo opčinjeni svetom.
Bilo je tiho,kao i mi,i svet je mirovao.Ostavljao nas je same,zajedno,molila sam se zauvek.
Iako je bilo nečujno u okolini je strujala muzika bez ijednog tona.Ona koju osećaš,koja prelazi preko tvog tela u vidu vetra i tišine ali ti ujedno prikazuje i najmilije melodije ikad postojale.
Stavio je svoju ruku na moje lice,bojažlivo i oprezno,sa nežnim dodirom prstom je prelazio preko mojih sklopljenih kapaka.Polako i osećajno,rukama prodirao je u mene.
Stavila sam prst na njegove usne.Bile su rumene,pa čak i sad u skoro potpunom mraku dok je jedino osvetljenje bila mesečeva svetlost mogla sam biti u potpunosti svesna njegove lepote.Prelazila sam kožom preko usana,pažljivo,kao da su lomljive,pamteći ih po svakom dodiru i osećaju.Bile su snažne,nekako jake,kao da odmah mogu nestati,u sam trenutku,ali su istom tom snagom bile ljupke.Kao u malog deteta.Bile su kao cvet,ruža.Veličanstvene u svom sjaju koje su posedovale sada su me opčinjavale ali su bile isto tako oprezne.Kao izgoreli papir,i najlepši dodir ih je mogao nepovratno salomiti.
Moje oči su sada bile poluotvorene.Pored mene ležao je visoki prelepi mladić koga sam tako dobro poznavala,ali uvek mi je ličio na dete.Plašljivo,malo,kao da je gajio neki tajni strah od sveta.Bilo je smešno misliti ovo,posebno o njemu.Ali od trenutka kada sam videla te dečačke oči,verujem da sam to pomislila.
Gledao me je sanjivo,smešio se u sopstvenim očima.Gledao me je isto kako sam i ja slala poglede njemu,pažljivo.
Njegovi vreli prsti sada su prelazili preko mog vrata.Opipavajući svako njegovo nesavršenstvo kao saten i svila su ga obmotavali svojim prijatnim dodirom i kao vetar na moju radost nisu prestajali.
Nisam mogla da se uzdržim,nekoliko suza splelo se iz mene,sitne dirljive suze slale su moje oči meni.Htela sam da skrenem pogled,da okrenem lice ali već je bilo prekasno.Njegov brižni pogled je već držao kako mene i moje oči,tako i te jadne suze.
Podigla sam pogled,zamagljen.Nekoliko sekundi strah je strujao kroz mene,šireći se neverovatnom brzinom kako sam tih nekoliko sekundi upadala u zabludu da gubim moj pogled ka njemu i da on nestaje.Magla je kružila po našim telima dok su iz mene lile te patetične suze.
Kada mi je vid bio bistar,posle par treptaja,videla sam i njegovo lice.Slomljeno,kao u onoga malog dečaka.Izgledalo je tužno,oči su mu bile pune agonije.Gotovo sam se plašila da ga dotaknem rukom,osećanje koje se podizalo na površinu njegovog lica što beše tuga bile je previše dirljivo za taj dodir.
Sklonio je ruke sa mog lica,sada zabrinut.
-Ne.-rekla sam kao šapat iako kilometrima nije bilo nikoga ko bi nas mogao videti ili čuti.
Bio je iznenađen,oči su mu zasjale na trenutak dok sam ja čvrsto držala njegovu ruku.Pogledao me je još jednom sa puno značaja i bojaznosti u tome a zatim se nagnuo nad mnome.
Obema rukama držao je moje nepomično lice,kao da se pribojavao da će mu ispasti iz stiska.
Počeo je da ljubi moje obraze,u mraku je tragao za mojim usnama dok je njegova koža obmanjivala moje uplakano lice.
Plakala sam,moje celo telo je plamtelo od blaženosti koja je prelazila iznova preko mog tela u blagim predivnim drhtajima.Srce mi je bilo mirno,kucalo je ravnomerno iako sam dobro znala da bi svakoh trenutka moglo izići iz mene.Ostavljajući me kao zaljubljeni leš kakav sam bila.
Kada su se naše usne pronašle moje celo telo je stalo.Moje srce nije kucalo nit se bilo koji deo opirao.Postojali smo samo ja,on i Mesec.
Dugo smo tako ostali.Naša tela su se ljubila pogledom,usnama i onda onom nečujnom pesmom koja je pulsirala sada jače i brže kroz nas.
Tako zaljubljeni,omađijani,zaspali smo.

Teško je opisati moje snove te noći,bili su tamni,katkad crni i s vremena na vreme magloviti i uzaludni,ali nisu bili košmarii.Iznova sam sanjala jedan san o samoći,usamljenosti i onda o mesečini kako obasjava moje lice i zamenjuje moje gorke suze radosnicama,kako mi tamna silueta šapuće najlepše stihove i pesme koje ne čujem,ne vidim.Samo vidim lomljive ruže koje ih govore.Onda bih trčala,uzaludno i bezuspešno pokušavajući da stignem tu siluetu koju sam poznavala celom dušom ali mi se u snu učini tako nestvarna i strana iako sam i dalje bila svesna istinosti tog trenutka.Svaki san bi trajao isto,svaki bi govorio i predstavljao agoniju dok nikako nedostižem siluetu ali bi se i svaki završavao istim krajem.Ja,obasjana večnom svetlošću koja oslepljuje moje oči i nadjačava tamu i baš u trenutku kada počinjem da osećam kako samoća pronalazi moje zbunjeno telo...nisam više sama.
Slepa sam,nečujna,skoro kao nimfa.Vidim sebe kako tako zbunjena pružam ruke oko sebe i ne pronalazim nikoga.Ali osećam punim telom i dušom da je on tu,Alex,dečak sa ružinim usnama.
San se ponavljao preko cele noći dok jutro konačno nije osvanulo.
Zora je bila svetla,posle noći zvala bih je bledom.Svetlost je milovala svaki život u svom najjačem cvatu i lepoti sa brigom,u toj nežnosti same prirode bilo je nešto materinsko i obasjavalo je istinitu lepotu ove usnule livade.Odsutnost koju je slika pružala bila je dirljiva,na nebu je sjalo veličanstveno jutarnje sunce koje je svojim zracima i samom živahnošću milovalo rumeno crveno nebo.
Alex je ležao pored mene,lice mu je bilo ožareno i pružalo kontrast sećanju koje sam imala na njega od sinoćne noći.Pogled mu je bio večno uprt u nebo,odsutan,pomalo detinjast pogled koji se gubio u istoj beskrajnosti neba koja se ogledala u njegovim očima.Prstima je prevrtao pramen moje kose kako kakvu svilenu traku obmotavao je pramen oko prsta i puštao ga da lagano sklizne.
Sa osmehom na licu okrenula sam se i lagano i hitro se nagnula nad njim podarivši mu poljubac u ožareni obraz .Oči su mu zasjale u trenutku kada sam mu se ponovo našla u zagrljaju,porumenela sam poprimivši crvenu boju neba.
Kratko smo ležali tako zagrljeni sagledajući svaki ugao neba u današnje svitanje uživajući u svakoj boji i zraku oko nas.
Pogledao me je,nekako opet bojažljivo i zabrinuto,oči su mu otkrivale i laganu setu koja mu se širila u zenice dok me je gledao čvrsto me držeći iznad sebe dok je ležao na travi.
-Ti si moje sunašce,znaš to,jeli tako?-pitao je sa izvesnom oprežnošću i mnogo tuge u glasu.Glasno i tiho sam se nasmejala i ponovo privila naše usne zajedno.
Lagano me je spustio kraj sebe i ja sam se povila stavljajući glavu na njegovo rame.
Počeli smo da pričamo i ne znam koliko dugo jer je vreme bilo nebitno kako meni tako i njemu.Prodirali smo rečima jedno u drugo,nekako strasno i zaljubljeno smo govorili sa uvek uzdržanim glasom.Činilo mi se da će moj ton svakog trenutka pući,da ću početi da se odvajam od tla ali me je najlepša stvar na svetu držala čvrsto na zemlji,njegov pogled.Mada smo i tako leteli,tako zajedno smo bili svugde.U tragediji,u radosti,ljubomori,besu.Mislila sam da sve što sam ikada osetila bilo skriveno u mojim rečima njemu i verovala sam da je on to znao.
Čvrsto me je privio uza sebe i sada sam lagana kao pero ležala na njemu dok me je on grlio i usnama tražio moje ostavljajući moje telo da se lomi od iznenađenja i radosti svaki put kada bih ga ovako dodirnulo.
Ležali smo nesvesni sebe lepote koja je bujala oko nas,potpuno omađijani trenutcima i sećanjima,isto tako možda i jače omađijani sadašnošću.
Naša tela su pevala,zajedno kao u duetu.Najlepšom pesmom i najdivnijom melodijom bez zvuka,još uvek nečujnom svakome osim nama.Dugo vremena smo samo ležali tako u toj savršenoj harmoniji.
Osetila sam takav proceo kada smo se rastavili,iako je to bilo samo na kratko nisam se osečala celom bez njega.Dogovorili smo se da se svakog dana sastajemo na toj livadi.Iznova sam pamtila njegov setni pogled svaki put kad bi se rastajali.

Jutro je bilo snažno,svetlost jutarnjeg sunca obasjavala je moju bledu kožu davajući joj lepuškastu nežnu boju.U mojim još uvek uspavanim očima koje je neobično jarko svetlo razbudilo ogledala se sreća i sećanja na dane provedene s njim.Moje usne su iznenada podrhtavale pune žudnje i uzdržane strasti ali još su bile usamljene i jedino su mogle iščekivati njene ponovne trenutke cvetanja.
Deo mene je bio ocepljen i odsutan a to je kao da živim upola,nepodnošljivo i teško sam ustajala i odlazila kuda mi je dan presuđivao upletući moju sopstvenu volju tek kada sam znala da je vreme da ga pronađem na našoj Obećanoj livadi.
Ceo dan moje telo je pevalo nepoznatu a ipak tako razumljivu pesmu koja je u mom upola životu bila setna i katkad nesnosna a kada bih ga videla kako me željno iščekuje na našoj livadi note bi bile tako visoke i glasne i lepe da ih je bilo jako teško držati u sebi samo kao uspomenu kada je toliko pesme želelo izaći iz mene.
Rekla sam mu to jednom,sećam se njegovog osmeha tada,punog dečije topline i razumevanja jer me je shvatao i osećao isto i jednako teško prihvatao bilo kakvu razdvojenost.
Pričali bismo o svemu,život je bio samo jedna tema i stalno su u naše razgovore bile upletene razne sanjarije,katkad detinjaste a često bi više podsećale na realne planove.
Najviže smo pričali jedno drugom o cveću,livadi,nama i njegovom cenjenom nebu koje sam ja tek kasnije u potpunosti shvatila.
-Zašto toliko voliš nebo i sunce?-sećam se da sam ga jednom upitala u trenutku kada smo oboje jednako bili obmanuti u razgovore.
Pogledao me je,zabavljen pitanjem,ali sa puno skeptičnosti u očima.
-Pa,nebo me čini kao...kao pticom,a pored tebe sam orao.-rekao je ovo pažljivo sa nasmejanim očima i blago otvorenim ustima.Ismejavao me je pitanjem,gledao me je milo i podrubljivo i činilo mi se da me malo i prekoreva što ne shvatam ali se videlo da je jednako zabavljen koliko i ja.-ali bez tebe ja ne mogu da letim.-rekao je još sa identičnim vragolastim osmehom i olakšanjem što je uspeo da mi objasni.
-Ja sam...tvoja krila?-pitala sam dok su mi obrazi lagano bledeli a zatim poprimali jarku crvenu boju kao u maloga deteta koje je upravo dobilo svoj prvi poljubac.

2ocenite....... Empty Re: ocenite....... Mon May 04, 2009 6:12 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

Posle toga ne sećam se koliko dugo smo zagrljeni ostali,bilo je i previše lepo.
Tako su dan prolazili stapajući se u nedelje koje su predivno cvetale na početku svakog našeg susreta i iznenada venule na svakom rastanku,iznova i iznova.
Svaki put bilo je jednako očaravajuće kao i prve noći kada smo omađijani ležali na obećanoj skrivenoj livadi.Postalo je opasno koliko sam zavisila od njega,dan bi mi bio beznačajan sve do momenta dok ga ne bih ugledala kako pun tenzije ali još uvek pokušavajući da izgleda smireno mene čeka sa leđima na suvoj travi.
Mesec i sunce su se smenjivali,dani i nedelje su se mešali,trenutci su lebdeli i mi smo lebdeli ali nas nije bilo briga.Dovoljni smo bili jedno drugome.
-Koji je tvoj omiljen cvet?-pitao je jednom prilikom dok svo ležali naslonjeni jedno na drugo na pomalo vlažnoj travi posle kiše grejući jedno drugome telo.
-Ljubičice.-rekla sam posle malo premišljanja.U rukama sam držala crtež njega,veličanstvenog.
Ostao je zamišljen neko vreme dok sam ja odsutno zagledala svaku savršenost njegovog lica i nežnim i spretnim pokretima crtala njegovo milo lice.Crtala sam ga kao uspomenu kada ga nema iako je bio odsutan na kratko meni je nešto ovakvo bilo potrebno.
-Zašto?
Uzdahnula sam,savila sam se i poljubila ga na vrh nosa.Nasmejao se ovom mom poljupcu ali je i dalje bio vezan za pitanje.Nisam bila voljna da odgovorim jer sam se plašila da ću se kasnije osećati ogorčeno i neće biti njega da me omekša.
-Pre nego što se moja majka razbolela mnogo je volela ljubičice i ponekad je mene tako i nazivala.
Skrenula sam pogled,nije morao da vidi šta trenutno osećam.
Podigao nas je oboje,zagrlio me i sa nekoliko kratkih pokreta obrisao novostvorene suze tuge na mom licu crvenom od žalosti koju sam pokušavala da sakrijem od njega.
Poljubio mi je teme glave,pomilovao po jedva vlažnoj kosi i prošaptao nekoliko ljupkih melodičnih reči koje verujem da nikada neću zaboraviti.
-Ljubičice moja.-zaplakala sam u njegovo rame čim je izgovorio ove reči.
Ovaj lagani ljubičasti nežni cvet nije cvetao u ovim krajevima,niko nikad nije shvatao zašto,ni ja nisam znala šta da mislim o tome.Ali istinski sam gajila neku skrivenu snažnu ljubav prema tom cvetu bezobzira na sve ostalo njegova ljupkost me je iznova umela zapanjiti,podsećao me je na majku.Mislim da je on to znao.

Bilo je to ono jarko jutro dok sam koračala belom prašnjavom stazom odlučna da ubrzam svoje korake.
Visoko iznad mene sijalo je popodnevno sunce u svom najjačem dnevnom sjaju koji se danas isticao posebnom ljupkošću u vazduhu.Sada sam i ja volela nebo,bez njega osetila bih se zatočenom i samom.Ono mi je kako je on jednom rekao...pružalo pogled na svet.
Ptica,vrabac,cvrkutao je negde u pozadini i moji koraci su šetali u skladu sa njegovom pesmom.Hodala sam polako i pažljivo,nisam dala ničemu na meni da oda moje uzbuđenje,iako sjaj u očima nisam mogla izbirsati.

Izašla sa na livadu,trava je prelazila preko mojih nogu,blago me mameći da legnem u nju i prosto zaspim.Što sam se dalje odmicala Obećanom livadom te travke su bile sve oštrije i gordije,katkad me je koja i posekla.
Preko mog tela prešao je jak drhtaj hladnog znoja koji se zadržao na meni,moje oči su uzaludno tražile razlog ove jeze ali njega nije bilo na livadi,nigde.
Udaljila sam se još malo,bezvoljno sela,i čekala.Osetih sunčeve zrake na mojim plećima i njihova težina i lepota behoše previše za mene.Legla sam sklupčana,hladna i utonula sama u sebe.
Gde je?
Reči koje su me prelazile i obmanjivale tako da sam samo o njima mislila dok je moje telo svakim trenutkom više i više drhtalo.Moje sunce me je napustilo.

Daleko od mog skoro beživotnog tela čuo se vrisak,snažan,bio je poznat i taj glas bih svugde prepoznala ali nikad ga nisam očekivala u ovom tonu.Glas je zvučao prestrašeno.Bio je odlučan i hrabar ali je kroz njega strujao strah i jeka.
Moje telo se ukipi,ustadoh i moji koraci se stopiše zajedno dok sam trčala.
Skoro je nemoguće opisati splet osećanja koji je srtujao kroz mene.Bila sam u strahu,moje telo je drhtalo dok ga je u trku vetar šibao,u sebi sam vrištala od besa,tuge,straha dok sam bezizražajno ubrzavala moje noge forsirajući ih na nemoguće.
Ipak je mali deo mene ostao rumen i srećan jer sam shvatila da me nije ostavio,iako sam pokušavala da svom snagom to zanemarim da pustim strah da teče kroz mene...nisam mogla zaboraviti olakšanje kada sam čula taj povik.
Svakim momentom bila sam bliža i moje srce je tuklo svoje otkucaje,toliko snažno da sam jednu ruku čvrsto stavila na grudi u strahu da mi ne izađe,oči su mi bile suve ali prekrivene slojem ledenih slanih suza spremnih da uvlaže moje bledo lice.
Disala sam neuravnoteženo i panično očekivala sam da svakog trenutka meni neko oduzme i taj vazduh pa sam ga grabila uzdasima,preplašena,zbunjena.
Nedaleko od mene ležalo je njegovo telo.

Bilo je sivo,kao u oblake pred oluje i beživotno.Odeća mu je bila pokidana i iz svakog dela njega lila je bolna rumena krv,salomljeno,ostavljeno,njegovo telo.
-Ne!-iz mene polete krik i jauk,shvatila sa nedovoljno snažan i onda sam vrištala.
Iz mene je sve izlazilo,kroz taj jedan prodoran vrisak ja sam pevala pesmu koju je moje telo čuvalo danima.
Vrištala sam i želela da i nebo pati sa mnom,jer kao i njegovo i moje telo sada beše salomljeno sa duhom i sa voljom ja padoh i zarih pesnice u meso mojih nogu i pustih krv da i otuda lije.
Oči su mi bile crne,crne od bola,patnje,agonije,sve me je to proždiralo iznutra,uništavajući svaku nadu i svaki san u meni jel nisam mogla čuti njegove uzdisaje.
Skupih zadnje delove moje bedne snage i u suzama i vriscima gurah noge kroz oštro kamenje do njega,pesnicama sam udarala tlo na svakom pomeranju jer me je bol zadovoljavao.
Ako je on patio,čija je njegova krv bila dokaz,i ja ću patiti.
Tek tada nedaleko od njega videh vuka.Crna prokleta životinja savila se i skupila prednje noge spremna da napadne i ubije,sada mene.Pogledom je prelazio preko njega kao da je kakav komad mesa,željan pogled.
Primetih crvenu krv kako lije iz čeljusti tog đavola i zavrištah,svaku suzu pratio je krik,a svaki uzdisaj bol nanesen na sebe.
Pogledah vuka i moje crne oči ga nateraše da ustukne,on zareža otvori usta i pokaza zube.Ja ustadoh,moja poslednja snaga me dovede ispred njega gde raširih ruke moleći životinju da ga ostavi i uzme mene.
Sada sam živela bez razloga,molila sam boga da mi dozvoli da umrem isto tako.
Kroz mene je sekla agonija dok se moje srce cepalo i žvrtvovalo vuku.Vrištala sam ne na svakom uzdahu teškog vazduha koji je sekao moja pluća od krivice jer nisam verovala da sam mogla disati bez njega.U meni su se odvijale slike,bolne i krvave slike svakog njegovog zadnjeg trenutka i nisam mogla više živeti,to sam znala.
Molila sam boga da su moje misli bile o njemu dok je nestajao,da bar na taj zadnji odsutni način jesam bila sa njim.Moja unutrašnjost zajedno sa svakim mojim sećanjem su gorela,crnela,postala su onaj garavi osetljivi papir koji se raspadao na svaki dodir.Samo sam ja još gorela,moja sama krv je vrištala,moje samo postojanje se klelo,ja sam žudela za nestankom.
Gledala sam ga skrivenim zamagljenim pogledom suza,prekorevajući sebe bolom što plačem i ne vidi ga u njegovoj sopstvenoj čistoj slici koje sam se sada plašila.Telo mu je bilo beživotno i bledo,bilo je vlažno kao da ga je kiša umivala iako je trava bila suva.Kao i njegova duša i krv mu je bila rumena i čista,lila je iz narušenih slomljenih delova njegovog lika i zatim tamnela i nestajala u zemlji.
Pratila sam njegov pogled,njegovo dečačkih prekasnih mrtvih očiju koje su me terale u samo gorče suze,bile su kristalno bele i plevetnilo u njima bilo je boje neba na podne dana.Obavjene slojem hladnih suza jedna je isplivala na površinu njegovog lica i vatra u meni se pojača ostavljaući sada samo mene u mom večnom nezavršnom bolu koji sam zavolela da bih bila jednaka sa mojom ljubavlju,pa i u smrti.
Vuk nas je oboje gledao dok se njegova kičma naprezala spremajući se u sve neverovatniji i čudniji skok za našim uništenjem,njegove garave oči su gorele od požude a usta pljuvala krv koju sam volela.
Čuh šum njegovih nogu i hitro zatvorih oči u poslednjem trenutku prestravljena smrti ali jednako odlučna i...ne osetih ništa.Crna životinja pobeže i ostavi prašinu iza sebe kao jedini znak da je tu ikad i bila.
Iz mene polete vrisak što ne moguh umreti kako zamišljah kako me i sam đavo ostavi i odbaci u zadnjem času,ostavi da umirem u svom jadnom narastajućem bolu.
Moje noge klonuše i iz mene izađoše nekoliko cepajućih jecaja i jada,ja se sklupčah pored njegov tela stavih hladnu ruku preko mog ramena i stegoh njegovo telo svom svojom snagom.Počeh da plačem od tuge jer se bes izlivao u svakom jecaju,moje suze su padale na beživotno telo moga smisla života i duše i ja tek tada osetih svu usamljenost predviđenu za mene.
U jednom trenutku desi se sve o čemu sam sanjala i sve od čega sam bežala,sunce nas osvetli i obasja još jednom kao u snu me oslepevši,ja ugledah šta moja ljubav držaše u ruci.
Ljubičicu.
Usne boje ruže još jednom dotakoše moje teme i kristalne suze same od sebe zanemeše dok ih je sunce stvaralo u dijamante a onda ubijalo.Klonuše moje telo i zapeva moja duša,kako mrtva tako živa i moje sunce me obasja još jednom pre nego što njegove usne sada zaista uvenuše u nepovratnost.
On prošapta.-Ljubičice moja.-a zatim me napusti.

3ocenite....... Empty Re: ocenite....... Mon May 04, 2009 6:12 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

hehehehe...podugacak a?

4ocenite....... Empty Re: ocenite....... Mon May 04, 2009 6:18 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

meni se svidja... Smile

5ocenite....... Empty Re: ocenite....... Mon May 04, 2009 6:19 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

kako ga procita tako brzo????

6ocenite....... Empty Re: ocenite....... Mon May 04, 2009 6:23 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

ja brzo citam na sprskom.... i jako brzo pricam... veruj mi....

7ocenite....... Empty Re: ocenite....... Mon May 04, 2009 6:26 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

za koliko si procitala twilight?

8ocenite....... Empty Re: ocenite....... Mon May 04, 2009 6:47 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ajmeee,,,evo sad brisem suze,,plakala sam najozbiljnije ti govorim...smrc,smrc...

http://ninasource.forumsr.com

9ocenite....... Empty Re: ocenite....... Mon May 04, 2009 6:49 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

zezas?

10ocenite....... Empty Re: ocenite....... Mon May 04, 2009 6:50 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ne zezam ozbiljno plakala sam...i predivno je i stvarno mi se dopada i plakacu svaki put kad ga OPET budem citala....smijem li kopirati na svoj komp???

http://ninasource.forumsr.com

11ocenite....... Empty Re: ocenite....... Mon May 04, 2009 6:52 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

naravno hvala sto si ga i porcitala znam da je dug.....kad is vec tu mozes da mi pomognes oko njihovih imena! Embarassed Smile
ja nemam pojma sa imenima!

12ocenite....... Empty Re: ocenite....... Mon May 04, 2009 6:56 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

moze bice mi zadovoljstvo...reci mi prvo sta si ti mislila(imena)

http://ninasource.forumsr.com

13ocenite....... Empty Re: ocenite....... Mon May 04, 2009 6:58 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

hmmmm.....ruku na srce nisam nista mislila,treba da bude nesto pa...jednostavno!da se tako izrazim,imas li ti ideju?

14ocenite....... Empty Re: ocenite....... Mon May 04, 2009 7:03 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

hoces Srpska ili neka druga imena???
Mislila sam posto je ona sva tako njezna i osjecajna ili Andjela,Tea,Ana,Lena...tako neka njezna imena

a decko se zove Alex

http://ninasource.forumsr.com

15ocenite....... Empty Re: ocenite....... Mon May 04, 2009 7:09 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

Alex je slatko ime bilo mi je prvo koje mi je palo na pamet ali nekako mi se ne uklapa u potpunosti...strana imena ce bolje odgovarati ali Andjela mi se svidja za nju......

16ocenite....... Empty Re: ocenite....... Mon May 04, 2009 7:20 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

znaci Andjela i .....hmmm.....Djordje(njemu malo jaca imena) Marko,David,Luka,....nemam inspiraciju za njega ali najbolje mi je Djordje....a za nju ako ti se dopada jos i Nevena
Nevena i Djordje ili Andjela i Djorjde.....fino se uklapa uz radnju i likove...sad izaberi ili ako hoces strana nacemo nesto...

http://ninasource.forumsr.com

17ocenite....... Empty Re: ocenite....... Mon May 04, 2009 7:23 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

hmm.....andjela mi se uklapa ali kao strano ime.....Djordje je ok ali kada sam pisala pricu iznova sam je u sebi prevodila(bez razloga) koristila sam strana imena....nisam sigurna koja da izaberem ali Andjela moze i kao strano ali ne znam.......

18ocenite....... Empty Re: ocenite....... Mon May 04, 2009 7:34 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Andjela,Andjela,Andjela.....nisam bas upoznata sa muskim stranim imenima jao neznam....Philip,Chad,Peter(bubam),Mike,Robert <3,neznam vise....jao kako mi se dopada pricha ali neznam kaj da uradim da ti pomognem....

http://ninasource.forumsr.com

19ocenite....... Empty Re: ocenite....... Mon May 04, 2009 7:37 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

wow, bas si me dirnula, stavila si me na muku.. svaka cast!!!!!!
super je!!! oce jos???

20ocenite....... Empty Re: ocenite....... Mon May 04, 2009 7:39 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

mislis nastavak....nzn da li bi i trebalo?!hvala inace...meni smeta sto nema pocetak...bila bi lepsa da ima pocetak

21ocenite....... Empty Re: ocenite....... Mon May 04, 2009 7:40 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

kako se zove da mogu da stavim naslov.....

http://ninasource.forumsr.com

22ocenite....... Empty Re: ocenite....... Mon May 04, 2009 7:43 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

ljubicica........

23ocenite....... Empty Re: ocenite....... Mon May 04, 2009 7:46 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ok...bos je coOl jos jednom da kazem...a imena jesi li izabrala???

http://ninasource.forumsr.com

24ocenite....... Empty Re: ocenite....... Mon May 04, 2009 7:49 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

ne raymislicu mozda jos o tome....mada sada imam mnogo vise izbora nego ranije!

25ocenite....... Empty Re: ocenite....... Mon May 04, 2009 7:53 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

drago mi je...pusa...

http://ninasource.forumsr.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/3]

Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | Cinema, Movies | Twilight | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions