You are not connected. Please login or register

Da li vas nervira kada vam neko kaze da ste napaljeni na sumrak???

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 2/6]

m...ue

Post thirsty vampire
sta ti otac neda ja sam se potpuno zbunila????

Jessica*

Heroic vampire
Jao kao da pricas moju pricu iz 6. razreda..aaa kad se setim sve je bilo uzas i nisam imala drugarica..mrzela sam da odem u skolu samo zbog toga ali onda sam se malo vise sprijateljila sa Sandrom, Marinom, Bjankom, Dacom....i one su prave drugarice i duhovite, bas kao ja.....ma vi ne mozete da shvatite kakve su ove tracare iz mog odeljenja a najgore od svega je to sto me je najbolja drugarica jos od 1. razreda, Nadja, izdala tako sto se sad samo sa njima druza a samnom i ne prica...a boli me uvo ja sam na dobitku jer mi je lepse bez nje.

m...ue

Post thirsty vampire
ne ali najbolje drugarice umeju da budu takve izdajnice da je to da ne poverujes al' covece da ti bude muka i sve su meni drugarice ok i ceo razred je strava da se bolje izrazim ali je jednako naporan koliko dobar ume da bude....mislim smaraju s ovim

Jessica*

Heroic vampire
Pa najbolja drugarica uvek izda, znaci to se desi u svakom slucaju, a to je jako ruzno. Ja se uvek trudim da budem dobra drugarica. Npr. ja sam pre jako volela HSM, Zac efrona...a moja drugarica Nadja nije ni znala sta je to dok jednom nije dosla kod mene i gledali smo HSM2 i ona je bila odusevljena i volela je da pricamo o tome, da citamo intervjue u casopsima a onda kada smo se nesto posvadjale ona mi kaze i mnogo smaras sa High School Musicalom i Miley cyrus....to je mene mnogo povredilo jer ja nisam ni znala da ona to misli a mogla je da mi kaze i ja je ne bih smarala ali sam ubedjena da ih je i ona barem malo volela.

Jessica*: komentar modifikovan dana: Wed May 06, 2009 11:30 pm; prepravljeno ukupno 1 puta

**Anchi96**

Heroic vampire
meni je bila ta prica gotovo u prvih 5 razreda...uvek sam se izdvajala....i nisam se uklapala u drustvo....zato sto sam bila stidljiva....i tako to.....i sad se druzim sa ,,facama,, (sarom,dunjo,nadicom) pa me svi ogovaraju zato sto kao ja njih upotrebljavam da bih pstigla vise u odeljenju(faca) sto uopste nije tacno ....nama je extra one se manje obaziru sta se prica za njih dok mene to izjeda...ali mi smo ipka najbolje drugarice....nadjemo se preko vikenda...odemo na palacinke ili gledamo filmove...i tako se ispricamo...iako ucimo zajedno.....

m...ue

Post thirsty vampire
joj ana kako pustas da uospte slusas ta (izvinite stvarno na izrazu ali kada biste videli sta sve ume da se desi...) sranja ja ti lepo kazem da kuliras sve zajedno...meni je super sa petorkom

Jessica*

Heroic vampire
**Anchi96** (citat):meni je bila ta prica gotovo u prvih 5 razreda...uvek sam se izdvajala....i nisam se uklapala u drustvo....zato sto sam bila stidljiva....i tako to.....i sad se druzim sa ,,facama,, (sarom,dunjo,nadicom) pa me svi ogovaraju zato sto kao ja njih upotrebljavam da bih pstigla vise u odeljenju(faca) sto uopste nije tacno ....nama je extra one se manje obaziru sta se prica za njih dok mene to izjeda...ali mi smo ipka najbolje drugarice....nadjemo se preko vikenda...odemo na palacinke ili gledamo filmove...i tako se ispricamo...iako ucimo zajedno.....

E da i to, pa sada one pricaju da se ja druzim sa popularnima kao na primer sa Sandrom, Bjanokom, Denickom, Sasom.....joooooj.....ljubomoraaaa.....kako je to odvratno... Evil or Very Mad Najgore je kada prodje pored mene i kao gleda sta sam obukla ali stvarno ne bih da se hvalim ali se uopste ne oblacim ruzno, nikada ne bih obukla istu stvar dva dana a one nose iste stvari po nedelju dana...e samo to mi nije jasno zasto ogovaraju bolje od sebe...

**Anchi96**

Heroic vampire
ja sam imala dugogodisnju drugaricu kojoj sam potpuno verovala tj poznajemo se od rodjenja i izdala me je....mi smo drugarice iz pelena ...ali mi je i dalje naj drugarica...spada medju njih...ja sam nasla najbolju drugaricu...i nadam se da me ne ogovara......sada sam se vezala za nju cak sam joj napisala sastav....kada bih se posvadjala sa njom ja mislim da bih skocila sa mosta...

m...ue

Post thirsty vampire
ko??????dunja?......e preterujes za most ides u ogromnu krajnost....

**Anchi96**

Heroic vampire
upravu si za to kako se oblacim....ili kako se one oblace...jednostavno.....mrzim kada neko ocenjuje osobu p tome...jerema tebe petorka ne ogovara... ne kazem da one mene ogovaraju...ili tako nesto ...ali je drugacije....

**Anchi96**

Heroic vampire
mozda sam malo preterala sa mostom ali pogrickala bih ove nokte sto ih ne grickam vec 4 sedmice to je uspeh za mene....iako nisu veliki...

m...ue

Post thirsty vampire
TRIJMUF ako mene pitas....samo e zanima znas danas kada si mi rekla kao nisi rekla dunji sve sto sam ti ja rekla sta si joj tacn rekla???

**Anchi96**

Heroic vampire
ovako ja imam najbolje drugarice sto ne znaci da nemogu da cuvam neke druge tajne...mogu da pricam s a ostalim osobama ....

m...ue

Post thirsty vampire
ma to znam ali si mi ono rekla danas pa sam se zbunila!!!!!!!!!rekla sam ti poprilicno gadne stvari koliko se ja secam......

**Anchi96**

Heroic vampire
potpuno smo skrenule sa teme....xD...pa da li vas nerviraju????

twilight's angel

Heroic vampire
kao sto vec rekoh, da.xD

**Anchi96**

Heroic vampire
mene uzasno....problem je sto su i one napaljene na nesto sto i mi moramo da slusamo njihove price dok oni nemogu nase.....

TwA.Ta

Post thirsty vampire
Uzasno!! Danas na informatici ja bila na forumu,i meni dodje Vanja i kaze da ne moze da veruje kakav sam ja bolesnik,da sam stalno na forumu! To jos i ne bi bilo tako iritirajuce,da ona na SVAKOM RODJENDANU ne sedi za kompom i visi na subotici.com i face-u,jer kuci nema internet,a ne moram ni da spominjem sta radi na informatici,cak i kada imamo zadatak.

P.S. E da,i onda smara da gledam kakve je misicave vaterpoliste nasla,i ko joj je dao broj itd. -.-

**Anchi96**

Heroic vampire
i to je uzasno.....

feelin_my_teeth?

Unstoppable vampire
PREZIREM TAKVE OSOBE!!!!
Pazljivo sam citala sta ste sve pisale, i ne mogu vas utesiti...
To se i meni desava...
To ogovaranje, mucenje (psiholosko) je U Z A S...
Imam ortakinju iz odeljenja koja je bas, bas luda za TW-om i ok je ovako...
A samo sta ne pricaju njoj iza ledja?!?! To je uzas!
Mene je malo i prosla ta manija (mozda ste primetili, nema me vec duze vreme na 4umu) tako da mene bas i ne napadaju vise, ali nju jadnicu...
Mrzela sam i taj fazon, dok sam citala knjige u skoli, da dodju one fuxice (sorry na izrazu) i levaci kojima ni "cao" ne kazem, dakle dodju i bez upozorenja ili nekog normalnog ponasanja, samo dohvate deo knjige, izvuku mi je iz ruku, "da vide sta citam!" ALO IDIOTE SLEPI VIDIS LI DA CITAM?!?! Sta mi uzimas knjigu?!?! Dakle strasno! I to se desilo jedno milijardu puta, i vrhunac svog tog cirkusa je kad doticna/ni izjavi: "jao to je ona sumrak glupost!" Tad sam sizela.........

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

twilight's angel

Heroic vampire
da, primetili smo da te nema...i bas mi je zao zbog toga. ali vrv ce te opet uhvatiti kad izadje NM ili tako nesto...Smile

elem, da ne spamujem, i mene ogovaraju i celu moju grupicu koja voli TW i koja zivi za njega. Ali prosto se ne obazirem na to, jer bih 500000 puta radije bila opchinjena tvajlajtom nego time sta je u trendu, ko se s kim smuvao i tako to. Te fuxe i fuxice mi nisu ni do kolena i prvo sto ne umeju da te uvrede, a drugo sto misle da su najpametniji, a kad to pokusaju da dokazu ispadnu najgluplji... tako da, pokusajte da se ne nervirate... Smile)

>eDwArD's LuLLaBy<

Charming vampire
feelin_my_teeth? (citat):PREZIREM TAKVE OSOBE!!!!
Pazljivo sam citala sta ste sve pisale, i ne mogu vas utesiti...
To se i meni desava...
To ogovaranje, mucenje (psiholosko) je U Z A S...
Imam ortakinju iz odeljenja koja je bas, bas luda za TW-om i ok je ovako...
A samo sta ne pricaju njoj iza ledja?!?! To je uzas!
Mene je malo i prosla ta manija (mozda ste primetili, nema me vec duze vreme na 4umu) tako da mene bas i ne napadaju vise, ali nju jadnicu...
Mrzela sam i taj fazon, dok sam citala knjige u skoli, da dodju one fuxice (sorry na izrazu) i levaci kojima ni "cao" ne kazem, dakle dodju i bez upozorenja ili nekog normalnog ponasanja, samo dohvate deo knjige, izvuku mi je iz ruku, "da vide sta citam!" ALO IDIOTE SLEPI VIDIS LI DA CITAM?!?! Sta mi uzimas knjigu?!?! Dakle strasno! I to se desilo jedno milijardu puta, i vrhunac svog tog cirkusa je kad doticna/ni izjavi: "jao to je ona sumrak glupost!" Tad sam sizela.........
potpuno te svatam posto idemo u istu skolu a puna je napaljenih burzuja i fuksica(njih njvise).ja u mojem odeljenju imam jos dve devojke koje su lude za sagom a jedan drug je gledo film tako da mene ne napadju nesto cesto.Ali kad me napadnu ja poludim.tako js drugarici rekla nesto totalno ne vezano za twilight a ona ce meni:E Andrea idi gledaj onaj tvoj twilight!!!!!
pa kad je tad nisam zabola necu nikad inace ona je jedna od doticnih fuksica!!!!!

twilight's angel

Heroic vampire
takve bih zadavila majke mi... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Jessica*

Heroic vampire
Ma one ne znaju ni sta je Twilight XD

m...ue

Post thirsty vampire
Jessica* (citat):Ma one ne znaju ni sta je Twilight XD

da budem iskrena......zalim ih zbog toga....

Sponsored content

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 2/6]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next