Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

U vezi izlaska knjige...

+25
The.Cold.One
Konstantni Filozof
makica
EyB forever
yozza{fairy}
Mala
misha93
anchy
StamatEma
Jessica*
Kaca&ampEdward
MartinkicA
Twilight_fanpire
~ReNesMeE~
PcElicA M*A*J*A*
>eDwArD's LuLLaBy<
_NikA_
robertmarina
Rosie
eleonor
Edward's spider-monkey
_GaGa_92
TwA.Ta
**Anchi96**
twilight's angel
29 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Go down  Poruka [Stranica 5/17]

101U vezi izlaska knjige... - Page 5 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Mon May 11, 2009 6:44 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

SUPERRR!!!!! XD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

102U vezi izlaska knjige... - Page 5 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Mon May 11, 2009 7:40 pm

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

ja sam je sad narucila preko www.knjizara.com !!!!!!!!!!
jaoj, jedva cekam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

103U vezi izlaska knjige... - Page 5 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Mon May 11, 2009 7:49 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Kod nas jos nije. Ona sto radi u knjizari mi je rekla da ce da mi javi kad izadje (verovatno sam je vise smorila Very Happy )...jedva cekam.

104U vezi izlaska knjige... - Page 5 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Mon May 11, 2009 9:12 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ima 635 strana i kosta 972 dinara!

moja drugarica je bila u EG i rekli su joj kao sutra izlazi!

105U vezi izlaska knjige... - Page 5 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Mon May 11, 2009 9:20 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Super!! Ja sam mislila da ce da joj udare neku cenu....

106U vezi izlaska knjige... - Page 5 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Mon May 11, 2009 9:21 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

joj i ja...a taman sam skupila 1000 dinara....joj,aj em sou hepi!

107U vezi izlaska knjige... - Page 5 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Mon May 11, 2009 9:25 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Ja sam mislila da ce cena biti ok 2000,malo manje,a ovako super,ustedecu pare! hehehe... Very Happy

108U vezi izlaska knjige... - Page 5 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Mon May 11, 2009 9:27 pm

_NikA_

_NikA_
Unstoppable vampire

_GaGa_92 (citat):ima 635 strana i kosta 972 dinara!

moja drugarica je bila u EG i rekli su joj kao sutra izlazi!

pa, nznm, ja sam danas narucila...ali vama iz bg-a i tih vecih gradova je jeftinije da cekate da izadje....

109U vezi izlaska knjige... - Page 5 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Mon May 11, 2009 10:26 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

_GaGa_92 (citat):joj i ja...a taman sam skupila 1000 dinara....joj,aj em sou hepi!
i ja...i ja.....happy,hapyy!!.jeeej......ima da idem da kupim makar zakasnila u skolu....jeeeeej Very Happy

110U vezi izlaska knjige... - Page 5 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Mon May 11, 2009 10:27 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Ja svaki dan trazim, sramota me vise da udjem u knjizaru XD
Tako danas kada sam usla ona prodavacica nije ni sacekala da progovorim samo je rekla "Nije izaslo, jesam ti rekla da cu ti javiti kad izadje?" i pocela da se smeje...koji blam Laughing to mogu samo ja...haha

111U vezi izlaska knjige... - Page 5 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Mon May 11, 2009 11:06 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ja sutra ne idem u skolu,slava mi je,pa cu zato da odem natenane,da je kupim Smile
lallala

112U vezi izlaska knjige... - Page 5 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 12:03 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

izvini te, a sta je to eg?

113U vezi izlaska knjige... - Page 5 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 12:07 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

evro-giunti...

114U vezi izlaska knjige... - Page 5 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 12:13 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

_GaGa_92 (citat):ja sutra ne idem u skolu,slava mi je,pa cu zato da odem natenane,da je kupim Smile
lallala
sutra ce valjda da stigne,danas je nije bilo:)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

115U vezi izlaska knjige... - Page 5 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 12:24 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa rekli su da ce sutra Smile a i ponudjena je na www.knjizara.com tako da...mora,ako nema,onda bijem!

116U vezi izlaska knjige... - Page 5 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 12:26 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ja ionako necu da kupim,mozda nekada xD a nije skupa. moja knjiga ima 100 strannica vishe;O

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

117U vezi izlaska knjige... - Page 5 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 12:30 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

e a jel su tvrde korice ili tanke?mislim kod tvoje?

118U vezi izlaska knjige... - Page 5 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 12:38 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

pazi kod mene su tvrde korice crne na rubu pise breaking dawn ali je slimka,onako obavijena oko knjige..to me nervira...al je tvrd xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

119U vezi izlaska knjige... - Page 5 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 12:46 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa to je lepse,da je mek onako bi se izlomilo...a to obavijeno je malo bzvz,ali sta stiti knjigu.

120U vezi izlaska knjige... - Page 5 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 12:47 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

to je americki nacin dizajna,mrzim to;) nase je lepse.al se meni svidja sto mi pise bd a NE PRASKOZORJe o boze xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

121U vezi izlaska knjige... - Page 5 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 12:49 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

da praskozorje je ocajnitis Sad
hrvatsko....
svitanje je mnogo bolje Smile

122U vezi izlaska knjige... - Page 5 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 12:58 am

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Slazem se! Gde li nadjose taj izraz Praskozorje,nije mi jasno...

123U vezi izlaska knjige... - Page 5 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 12:59 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ni meni,majmuni,sigurno im je prevod,catastrophique

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

124U vezi izlaska knjige... - Page 5 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 1:03 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa jeste,ali sta ima veze,,,..mislim vec sam procitala ne eng...

125U vezi izlaska knjige... - Page 5 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Tue May 12, 2009 1:03 am

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Predpostavljam! Msm ja nikad nisam cula da neko govori praskozorje...uzas...

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 5/17]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions