Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

U vezi izlaska knjige...

+25
The.Cold.One
Konstantni Filozof
makica
EyB forever
yozza{fairy}
Mala
misha93
anchy
StamatEma
Jessica*
Kaca&ampEdward
MartinkicA
Twilight_fanpire
~ReNesMeE~
PcElicA M*A*J*A*
>eDwArD's LuLLaBy<
_NikA_
robertmarina
Rosie
eleonor
Edward's spider-monkey
_GaGa_92
TwA.Ta
**Anchi96**
twilight's angel
29 posters

Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Go down  Poruka [Stranica 10/17]

226U vezi izlaska knjige... - Page 10 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 14, 2009 3:11 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

hmmmmm, hvala shto si nas prosvetlila, zaptavo je to jedan jako pametan plan Wink

227U vezi izlaska knjige... - Page 10 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 14, 2009 3:12 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

naravno da jeste. al nemojte slucajno da mi kupite knjigu:@@ xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

228U vezi izlaska knjige... - Page 10 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 14, 2009 7:09 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Jao jutros me zove ona prodavacica u 10 sati i kaze uskoro stizu knjige. Ja sam vec u 11 bila tamo i tacno sam stigla kada je stigao paket (prva sam kupila XD ). I malopre sam isla sa drugaricom da i ona kupi i ona zena kaze da je jutros stiglo 10 knjiga, a sada je ostalo sam 3..hahaha

229U vezi izlaska knjige... - Page 10 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 14, 2009 8:43 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

haahah, i ja sam je kupila oko 12, kad sam usla u knjizaru, prodavacica me odmah pitala: Praskozorje, jel tako?
ja pukla od smeha. Procitala sam je....prevod je tu i tamo, tacno se vidi da je dvoje ljudi prevodilo i da onaj drugi ne cita ovo sto prvi prevodi...ima dosta razlika....ali mi se sviiiidja. Lajkingujem je. Very Happy u stvari adorujem.xD

230U vezi izlaska knjige... - Page 10 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 14, 2009 9:08 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

hahahha, opet taj mix englesko-srpskog Laughing

231U vezi izlaska knjige... - Page 10 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 14, 2009 9:12 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

paaaa daaaaaa.xD

232U vezi izlaska knjige... - Page 10 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Thu May 14, 2009 9:49 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

more trebalo je ja da prevedem knjigu xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

233U vezi izlaska knjige... - Page 10 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Fri May 15, 2009 9:48 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

I JA SA TOBOOOOOM!!!! Very Happy bar bi prevele kako treba a ne kao ovaj novajlija. jao iznervirala sam se kad su newborn preveli kao novorodjenchad. ma jesu li oni uopshte chitali shta pishe u prethodne 3 knjige????????????????????????

234U vezi izlaska knjige... - Page 10 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Fri May 15, 2009 11:20 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

nisu, da odgovorim umesto tebe Cool

235U vezi izlaska knjige... - Page 10 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Fri May 15, 2009 11:42 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

i ja mislim da nisu!njuf, ljuti njuf!

236U vezi izlaska knjige... - Page 10 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Fri May 15, 2009 4:01 pm

misha93

misha93
Obsessive newbourn

E kome da se zalimo???? Laughing

237U vezi izlaska knjige... - Page 10 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Fri May 15, 2009 4:46 pm

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

HAHAHA...pa ko ce nas jos da slusa....niko XD..nego ja sam kupila sad knjigu pa wam javljam svoje prwe utiske kad pocnem da citam....... Very Happy

238U vezi izlaska knjige... - Page 10 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sat May 16, 2009 12:23 am

misha93

misha93
Obsessive newbourn

hehe, jedva cekamo Wink

239U vezi izlaska knjige... - Page 10 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sat May 16, 2009 2:11 pm

makica


Young newborn

Sa velikim zadovoljstvom vas forum Twilight Srbija obaveshtava da su utvrdjeni detalji u vezi promocije "Praskozorja" koja je organizovana saradnjom navedenog foruma, Evro-Giuntija i Tucka! Ovaj dugo ochekivani dogadjaj cje se odrzhati 23. maja u ulici Palmira Toljatija br. 5 (Stari Merkator) sa pochetkom u 16 chasova.
Osim specijalnog, promotivnog, popusta na "Praskozorje" od 30% u odnosu na knjizharsku cenu, svi posetioci cje uzhivati popust na DVD izdanje filma "Sumrak" koje cje se uskoro pojaviti i u Srbiji. Takodje cje biti organizovan kviz poznavanja prva tri dela Sumrak sage, a pobednike ochekuju vredne nagrade!
Priredili smo josh pregrsht sitnica koje cje obogatiti ovu promociju i, nadamo se, josh vishe zblizhiti fanove Sumraka!

Srdachan pozdrav,
forum Twilight Srbija

240U vezi izlaska knjige... - Page 10 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sat May 16, 2009 3:09 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa sta nam to vredi,zar to nije ''zatvorena'' promocija?

241U vezi izlaska knjige... - Page 10 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sat May 16, 2009 3:19 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

Da zar nam niste rekli da samo vasi clanovi mogu da idu na tu promociju!!!???

242U vezi izlaska knjige... - Page 10 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sat May 16, 2009 6:15 pm

Konstantni Filozof


Young newborn

kao sto sam upravo napisala vasim administratorima:

Konstantni Filozof (citat):Kako stvari stoje:
Evro-Giunti je odustao od novinarske promocije i samo je promociju koju je organizovao forum Twilight Srbija naslovio 'glavnom' i samim tim promocija nije zatvorenog karaktera. Pre par dana smo bili u direkciji Evro-Giuntija, pregovarali detalje oko promocije [da ne sirim pricu], kao i stvari vezane oko obavestavanja medija i drugih foruma o promociji. Evro-Giunti je rekao da nema nista protiv da cisto pustimo obavestenje na druge forume da forum Twilight Srbija, u saradnji sa Evro-Giuntijem i Tuckom, organizuje zvanicnu promociju cetvrtog dela Sumrak sage, "Praskozorja", koja je, je l' te, otvorenog tipa i da su svi fanovi Twilight Sage dobrodosli.


~ konstantni filozof

243U vezi izlaska knjige... - Page 10 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sat May 16, 2009 8:19 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

AHA...pa super... prvo nesto tamo a sad kao otvorenog tipa.pa ..svi su vec kupili knjige xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

244U vezi izlaska knjige... - Page 10 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 17, 2009 1:44 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

cek, cek - jel se dobijaju posteri samo uy kupovinu knjige?????

245U vezi izlaska knjige... - Page 10 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 17, 2009 10:36 am

Konstantni Filozof


Young newborn

Kao sto rekoh:
Konstantni Filozof (citat):Twilight Srbija, u saradnji sa Evro-Giuntijem i Tuckom, organizuje zvanicnu promociju cetvrtog dela Sumrak sage, "Praskozorja", koja je, je l' te, otvorenog tipa i da su svi fanovi Twilight Sage dobrodosli.
Dodji, pa vidi. Wink

246U vezi izlaska knjige... - Page 10 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 17, 2009 11:13 am

yozza{fairy}

yozza{fairy}
Obsessive newbourn

Kada će biti promocija i gde tačno??

Btw, kupujem "Praskozorje" za nedelju dana jeee Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

247U vezi izlaska knjige... - Page 10 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 17, 2009 11:35 am

makica


Young newborn

Napisano ti je na prethodnoj strani. Teshko je listati, zar ne? (;

23. maj, 16h, Stari Merkator.

248U vezi izlaska knjige... - Page 10 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Sun May 17, 2009 5:32 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

dolazim....vidimo se....Very Happy

249U vezi izlaska knjige... - Page 10 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Mon May 18, 2009 12:43 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

i ja dolazim..jupi!

250U vezi izlaska knjige... - Page 10 Empty Re: U vezi izlaska knjige... Mon May 18, 2009 9:13 am

makica


Young newborn

Nemojte kasniti jer nam je zgusnut 'plan i program', imamo ogranicheno vreme. I radnici u knjizhari bi da odu kucji u neko doba Wink

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 10/17]

Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions