Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

zarazaaa

5 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1zarazaaa Empty Re: zarazaaa Sun May 10, 2009 4:11 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Svejedno! GLUPO JE! I DZIBERSKI!

2zarazaaa Empty Re: zarazaaa Sun May 10, 2009 4:12 pm

makica


Young newborn

Oh, porasti. Rolling Eyes


Bubice, hvala.

3zarazaaa Empty Re: zarazaaa Sun May 10, 2009 4:19 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

OH,ti ces da mi kazes!
Sta ako nema net,i ne moze da ode na promociju! Samo na sebe mislite! mogli ste da napravite promociju za sve fanove,a ne samo za taj forum! Kako ste sebicni!

4zarazaaa Empty Re: zarazaaa Sun May 10, 2009 4:24 pm

makica


Young newborn

Lol, da, jacju da ti kazhem phahahahaha o, Bozhe.

A od koga cje taj da sazna za promociju? Javicje mu vrabac? U svakom sluchaju cje chuti od nekoga ko ima net, a i ne mora svaka osoba da se prijavi, mozhe neka da stavi +1/2/3/kol'ko ocje. Ali da, ti zapravo ni ne znash shta se deshava, pa nisi ni ovo mogla da znash. Izvini.

Takodje,
vrlo nisam sebichna jer inache knjige koje smo izdejstvovali od Djuntija necjemo podeliti pobednicima u kvizu koji cje se odrzhati na samoj promociji, nego bih zadrzhala za sebe.
Ali ne, izvini, sebichni smo, teramo vas da na jednoj temi napishete ime, prezime i koliko cjete knjiga uzeti kako bismo na vreme obavestili Djunti da ne bi bilo da ponestane pa ti isti chlanovi prema kojima smo sebichni izvise.
Takodje, vrlo smo sebichni shto smo sate i sate i sate utroshili na ovu promociju radi fanova.

Stid mi u kosti ush'o.

5zarazaaa Empty Re: zarazaaa Sun May 10, 2009 4:28 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Znam! Sram te bilo! e\Em si spijunka em se svadjas! djubre jedno!

6zarazaaa Empty Re: zarazaaa Sun May 10, 2009 5:00 pm

Pixie


Young newborn

Ako niko nama ne uzima nista, ZASTO su onda na PET foruma okacene vesti sa naseg, cak citirani odredjeni clanovi, bez napomene O KOME se radi i ODAKLE je? To je preuzimanje kredita Wink
A mi se ne vredjamo, vi vicite kako smo mi dziberi [ooooo booooozeeee, ovo je tako na nivou sedmog razreda xD]
Pa ni ne mozete doci ako niste na forumu lol!
Nije glupo, jer mi to radimo i da bi se druzili, a ne samo da bismo dobili k njige jeftinije Wink

7zarazaaa Empty Re: zarazaaa Sun May 10, 2009 5:01 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

odlicno,ajde idi i druzi se Smile
i niko ne vice.

8zarazaaa Empty Re: zarazaaa Sun May 10, 2009 5:05 pm

Pixie


Young newborn

Sa zadovoljstvom ^_^
Obrni koju stranu ako nema na ovoj (:

9zarazaaa Empty Re: zarazaaa Sun May 10, 2009 5:07 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

nema potrebe,pretpostavljam celu pricu..i rasparava je jaaaaako glupa... ali evo, za tebe sam procitala ! Smile Smile Smile

10zarazaaa Empty Re: zarazaaa Sun May 10, 2009 5:25 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

Pixie (citat):Ako niko nama ne uzima nista, ZASTO su onda na PET foruma okacene vesti sa naseg, cak citirani odredjeni clanovi, bez napomene O KOME se radi i ODAKLE je? To je preuzimanje kredita Wink
A mi se ne vredjamo, vi vicite kako smo mi dziberi [ooooo booooozeeee, ovo je tako na nivou sedmog razreda xD]
Pa ni ne mozete doci ako niste na forumu lol!
Nije glupo, jer mi to radimo i da bi se druzili, a ne samo da bismo dobili k njige jeftinije Wink
stani ja sam clan tog foruma od pre dva dana samo da boh isla na tu promociju!! I mani su tamo rkli da mogu da povedem koga hocu samo da ako hocu da kupim knjigu onda moram da se potpisem to onda nje promocija zatvorenog tipa i moze da dodje ko oce!!!!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions