Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Moze li neko da mi objasni.....

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Moze li neko da  mi  objasni..... Empty Moze li neko da mi objasni..... Mon May 11, 2009 11:09 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

E ovako...u Podforumu (mislim da se tako kaze ili zove svejedno) Forum ima tema basket ...zasto ja ne mogu da udjem u nju...pls neka mi neko kaze..... Very Happy Very Happy Hvala unapred....

2Moze li neko da  mi  objasni..... Empty Re: Moze li neko da mi objasni..... Mon May 11, 2009 11:15 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

to je tema gde stavljamo teme koje nisu vise u upotrebi (koje su zastarale) i one postove koje brisemo... tu imaju pristup samo admini...

3Moze li neko da  mi  objasni..... Empty Re: Moze li neko da mi objasni..... Mon May 11, 2009 11:16 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

hvala...

4Moze li neko da  mi  objasni..... Empty Re: Moze li neko da mi objasni..... Mon May 11, 2009 11:20 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

nema na cemu... tema je zakljucana...

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | Cinema, Movies | Twilight | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions