Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

robov 23 rodjendan danas! xD

+9
PcElicA M*A*J*A*
Rosie
_NikA_
_Kale_
_GaGa_92
**Anchi96**
Edward's spider-monkey
Jessica*
EyB forever
13 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Go down  Poruka [Stranica 2/2]

26robov 23 rodjendan danas! xD - Page 2 Empty Re: robov 23 rodjendan danas! xD Fri May 15, 2009 9:15 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

ma ko to zna............... jaoj što bih volela da su zajedno

27robov 23 rodjendan danas! xD - Page 2 Empty Re: robov 23 rodjendan danas! xD Fri May 15, 2009 10:06 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

bas su jedan za drugog

28robov 23 rodjendan danas! xD - Page 2 Empty Re: robov 23 rodjendan danas! xD Fri May 15, 2009 10:15 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

jedno za drugo se kaže!

29robov 23 rodjendan danas! xD - Page 2 Empty Re: robov 23 rodjendan danas! xD Fri May 15, 2009 10:16 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

ma ne mari znas sta msm ali thx
=PPPP Embarassed

30robov 23 rodjendan danas! xD - Page 2 Empty Re: robov 23 rodjendan danas! xD Fri May 15, 2009 10:50 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ma da ... nije bitno top ja malopre nisam mogla da skolipm na foru
ne mogu da se odvoje jedno od drugog? mi se cini ok al sam malopre pisala jedan od drugog jedna od drugog i nikako da pogodim xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

31robov 23 rodjendan danas! xD - Page 2 Empty Re: robov 23 rodjendan danas! xD Fri May 15, 2009 11:00 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

ma ok samo, kažem................ ništa bitno! kulirajte, sve je ok

32robov 23 rodjendan danas! xD - Page 2 Empty Re: robov 23 rodjendan danas! xD Fri May 15, 2009 11:09 pm

a_n_a

a_n_a
Unstoppable vampire

hehehe
ma ja ko elza iz ludih godina brkam po pojmovi

hehe

33robov 23 rodjendan danas! xD - Page 2 Empty Re: robov 23 rodjendan danas! xD Sat May 16, 2009 12:57 am

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Zelim ti da tuga ne bude tvoj drug,da ti put bude dug,da ti se ostvari najlepsi san,da ti sa osmehom prodje svaki dan…zelim ti ljubav u venama srecu u ocima,cudo u snovima,razum u mislima,snagu u rukama…da imas srecu,pamet i lepotu,od srca ti zelim najbolje u zivotu.Zivot nek ti bude najlepsi san,od srca ti zelim SRECAN RODJENDAN!!!

AGAIN!! XD

34robov 23 rodjendan danas! xD - Page 2 Empty Re: robov 23 rodjendan danas! xD Sat May 16, 2009 10:59 am

robertmarina

robertmarina
Charming vampire

Evo jos nekih slika sa rodendana neke su vec postavljene:

http://www.sendspace.com/file/yb8hto

Robe srecan rocendan sa malim zakasnjenjem i mom tati je 13. rodjendan pa nisam stigla da ti cestitam... Smile

35robov 23 rodjendan danas! xD - Page 2 Empty Re: robov 23 rodjendan danas! xD Sat May 16, 2009 5:15 pm

P. Sawyer

P. Sawyer
Young newborn

srecan rodjus sa malim zakasnjenjem....Very Happy:D:D

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/2]

Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | Cinema, Movies | Twilight | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions