Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

možda će 2 deo imati izmenu priče!

+9
twilight's angel
*Jeca*
Edward's spider-monkey
_GaGa_92
schooby91
Twilight_girl
Rosie
Jessica*
EyB forever
13 posters

Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next

Go down  Poruka [Stranica 1/3]

1možda će 2 deo imati izmenu priče! Empty možda će 2 deo imati izmenu priče! Fri May 22, 2009 1:19 am

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

postoji šansa da dođe do izmene priče, u scenariju! na ideju konstantnog odsustva uticao, robert, kaže da je želeo da time učini emocije jačim!

Aspects of New Moon Movie May Differ Hugely from Novel

možda će 2 deo imati izmenu priče! K16kvc


According to Life & Style Magazine–which tends to exaggerate rumors–there will be some substantial changes in the New Moon movie compared to the book. There are some changes we’ve heard of, like Edward appearing as images rather than voices, but there are some changes we haven’t–

Apparently, Bella takes a more daredevil approach in the film, pushing fate in order to make Edward appear to her.

Filmmakers couldn’t resist Robert Pattinson’s draw, and instead of coming to Bell as a disembodied voice, he appears like an apparition…or like Obi-Wan Kenobi in Star Wars. To which Pattinson expresses some concern, saying, “I really wanted it to be a complete absence. It’s easier to give it more power at the end if I’m completely absent.”

There’s also an action-packed scene wherein Laurent fights back against the werewolves who destroy him in the book.

Additionally, in the book Edward says he will turn Bella into a vampire only if they marry. In the movie, however, he offers a different ultimatum.

ljudi ovo je samo trač, ali ipak užasan je! bilo bi van pameti da se toliko menja priča!
ja to ne bi podnela! ubila bih sve režisere Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ovo uopšte ne valja Evil or Very Mad

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Ha, pa kako da joj ponudi nesto drugo? To znaci da se nikada nece ni vencati? Shocked

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

pa ko to zna.............. možda je to laž, kažu da nije sigurno

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Joj kako me tako nerviraju ti reziseri...ako reziraju film po nekoj knjizi sta menjaju radnje, ako mu je zinulo du*e (da izvinete na izrazu) da menja neke scene neka sam smisli pricu i snimi film, sta menja koji djavo? Evil or Very Mad

5možda će 2 deo imati izmenu priče! Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Fri May 22, 2009 10:00 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

NEEEEEEEEE.VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.RRRRRRRRRR.

WHAT IS THIS SHIT? WHY CANT GIRLS WORLD WIDE STAND ONLY ONE (F) HOUR WITHOUT ROBERT PATTINSON!! SERIOUSLY I DONT LIKE THIS.
THEY change everything cuz of him,even HE doesnt like that fact. UGRRRHH možda će 2 deo imati izmenu priče! 426121

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ma ljudi moji nisu izludjeli pobicu ih sve ako bude......pa onda svi nastavci filmova nece biti po knjizi ajmeeeeeeeeeeeeee........ma bjezi nije zanimljivo!!!!!!!!!! Zezaju se sa nama !!!! [valjda] uuuuffff!!!!!

http://ninasource.forumsr.com

schooby91

schooby91
Obsessive newbourn

izvinjavam se unaprijed ako je ovo glupo, jer nisam skroz upucen.

Stigao sam do pola knjige "Mlad mesec" i ona po knjizi (naravno) jos uvijek ide u skolu, a u 1. dijelu filma isla je na matursko vece (ako sam dobro ukapirao, jer sam gledao film bez prevoda).
Sta ce sad uraditi u drugom dijelu filma? Hoce li ona jos uvijek ici u skolu ili ne? :sS
Ako sam pogrijesio, plz, neka mi neko objasni. Very Happy

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

naravno da ce ici i nece niko da ti objasnjava nego ces ti procitati knjigu xD ma to je obicna matura nije to kraj 4 godine to je kraj 3.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

JA...JA KOJA NAJVISHE VOLIM EDVARDA SAM ZA TO DA SVE BUDE PO KNJIZI...AKO SAM JA ZA TO,ZASHTO NE MOGU I OSTALI? NECE CRĆI..TREBA SVE DA BUDE PO KNJIZI,NIJE FER...A I ON JOJ NUDI ULTIMATUM TEK U TRECEM.. NE SVIDJA MI SE NOVI REZISER...HOCEMO KETRIN HARDVIK!

10možda će 2 deo imati izmenu priče! Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Fri May 22, 2009 6:07 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

gago.. xD svi vole edwarda najvishe xD CELA ZEMALJSKA KUGLA I VECINA SU ZA TO DA BUDE SAMO EDARD JEDNAO TWILIGHT XD hocu i ja ketrin

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

11možda će 2 deo imati izmenu priče! Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Fri May 22, 2009 6:10 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

ma nisam mislila da ja od svih volim najvishe,nego da volim edvarda najvishe u odnosu na ostale junake..kontash? nismo se razumele...LoL

i znam da je cela planeta opsednuta tome koliko je difan,pa i ja,ali nek se strpe malo...mislim,treba da bude onako kako je u knjizi,a ne da se menja celokupan dozivljaj zbog fanova..to je glupo.. Smile a i verovatno je samo glupi trac,kojih mi je preko glave.. SmileSmileSmile

12možda će 2 deo imati izmenu priče! Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Fri May 22, 2009 6:12 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

nije trac znash i sama da ce se kao pojavljivati u snovima sto mi se i to plus cini preterano a i znate sta rob kaze o tome..

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

13možda će 2 deo imati izmenu priče! Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Fri May 22, 2009 6:14 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa jeste preterano..uhh,nekad bi stvarno htela da film nije toooooooliko popularan....sada je sve nekako u parama...to me nervira SmileSmile

14možda će 2 deo imati izmenu priče! Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Fri May 22, 2009 7:12 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

A ovaj novi reziser je rekao da Cullenovi vise nece da se oblace moderno Evil or Very Mad Mrzim ga.

15možda će 2 deo imati izmenu priče! Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Fri May 22, 2009 8:03 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

i mene nervira....

16možda će 2 deo imati izmenu priče! Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Fri May 22, 2009 8:12 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Stvarno nidje veze.....nije normalan.............AJMO LJUDI PROTESTOVATI!!!!Naravno Gago i ja najvise volim Edwarda od svih uloga ali nije SM bezveze pisala knjigu da se sve mjenja......stvarno glupo >.<

http://ninasource.forumsr.com

17možda će 2 deo imati izmenu priče! Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Fri May 22, 2009 8:14 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

pa da,to ti kazem...ajmo svi u strajk gladju...

18možda će 2 deo imati izmenu priče! Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Fri May 22, 2009 8:16 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ajmo.....samo ja necu motji bez cokolade hehehehhe shalim se Razz ja sam za xD

http://ninasource.forumsr.com

19možda će 2 deo imati izmenu priče! Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Fri May 22, 2009 8:21 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

necu da menjaju... stv... mnogo su likove promenili,, sad i vovo!!!

20možda će 2 deo imati izmenu priče! Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Fri May 22, 2009 8:31 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

Rosie (citat):NEEEEEEEEE.VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.RRRRRRRRRR.

WHAT IS THIS SHIT? WHY CANT GIRLS WORLD WIDE STAND ONLY ONE (F) HOUR WITHOUT ROBERT PATTINSON!! SERIOUSLY I DONT LIKE THIS.
THEY change everything cuz of him,even HE doesnt like that fact. UGRRRHH možda će 2 deo imati izmenu priče! 426121

agree definately! you're right! they can't change so big thing................... we won't allow it!!

i gave you reputation point for this! I love you

21možda će 2 deo imati izmenu priče! Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Fri May 22, 2009 8:37 pm

*Jeca*

*Jeca*
Young newborn

wtf?! DA LI SU ONI NORMALNI?!!!! možda će 2 deo imati izmenu priče! 20136

22možda će 2 deo imati izmenu priče! Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Fri May 22, 2009 8:59 pm

EyB forever

EyB forever
Unstoppable vampire

ne, nain, no, net........................ that's the answer

23možda će 2 deo imati izmenu priče! Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Fri May 22, 2009 9:05 pm

*Jeca*

*Jeca*
Young newborn

Njh treba pobiti...samo na pare misle...ccc...

24možda će 2 deo imati izmenu priče! Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Fri May 22, 2009 10:32 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ne ne..to je zbog vrisaka cura/..direktor je svesan svoje ekonomije ako dobije roberta sto vishe u filmu ..ako razocara devojke koje vecinom vole samo roberta za drugo ne znaju..izgubice novac,ekonomika deco moja xD
jebala ga ona mrzim ovog geja direktora.
thank u very much eyb forever xd

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

25možda će 2 deo imati izmenu priče! Empty Re: možda će 2 deo imati izmenu priče! Sat May 23, 2009 12:46 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

ejjjjj....ovo sigurno nije istina. jer bi onda izbacili na sajtu da je to istina, zar ne?? Smile

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/3]

Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | Cinema, Movies | Twilight | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions