Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

**Ogovaranje**

+8
Rosie
midnight_sun_girl
Twilight_girl
bella swon
_GaGa_92
**Anchi96**
Edward's spider-monkey
Issy
12 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/3]

26**Ogovaranje** - Page 2 Empty Re: **Ogovaranje** Thu Jul 30, 2009 12:52 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

xexe... ko ne!

27**Ogovaranje** - Page 2 Empty Re: **Ogovaranje** Thu Jul 30, 2009 12:58 am

Issy

Issy
Heroic vampire

i to sto kazes Very Happy

http://taylorswift-serbia.forumotion.com/

28**Ogovaranje** - Page 2 Empty Re: **Ogovaranje** Thu Jul 30, 2009 1:53 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

mala je pacenica i nemoj da se pomniris sa njom... God I hate those bitches!

29**Ogovaranje** - Page 2 Empty Re: **Ogovaranje** Thu Jul 30, 2009 1:54 am

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

nisam ni nameravala da se pomirim sa njom!!! ;]]]

30**Ogovaranje** - Page 2 Empty Re: **Ogovaranje** Thu Jul 30, 2009 1:55 am

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

i ne treba! ko je jebe.

31**Ogovaranje** - Page 2 Empty Re: **Ogovaranje** Thu Jul 30, 2009 2:39 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

kazi ti njoj sreco od mene da pojede tonu govna da ne dolazim ja tamo i shutnem je u dupe. stoka.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

32**Ogovaranje** - Page 2 Empty Re: **Ogovaranje** Thu Jul 30, 2009 3:44 am

nikky133

nikky133
Unstoppable vampire

ja stvrano ne znam zasto neki msile da je ona lepa...nije nista posebno....cak malo mutavo izgleda,kao da je iz ludnice izasla , podjeca me na jednu glupacu koja zivi blizu mene,taman mogu njih dvije pod ruku ,reci joj da si joj nasla novu drugaricu , mada.
Mala mutaša, pun ih je svet, nista novo samo steta sto su tako glupe ,jbg

iskuliraj k*č*k*
Evil or Very Mad

33**Ogovaranje** - Page 2 Empty Re: **Ogovaranje** Thu Jul 30, 2009 12:19 pm

midnight_sun_girl

midnight_sun_girl
Charming vampire

mrzim takve osobe ....

34**Ogovaranje** - Page 2 Empty Re: **Ogovaranje** Thu Jul 30, 2009 2:49 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

i ja ih mrzim... shto misle da su neko... i tako se... necu da psujem, ja sam fino dete...

35**Ogovaranje** - Page 2 Empty Re: **Ogovaranje** Thu Jul 30, 2009 6:13 pm

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

omg, kako je mala ruzna...ko sto rece nikky "malo mutavo izgleda, ko iz ludare"...xDD

sta sve mene nervira, ljudi...pa to ne bi stalo ovde...ajoj...

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

36**Ogovaranje** - Page 2 Empty Re: **Ogovaranje** Thu Jul 30, 2009 6:17 pm

Issy

Issy
Heroic vampire

haha, znam tacno o cemu pricas... zato ja jos uvek nisam nista konkretno ni rekla, ne znam odakle da pocnem xD
probaj jednu po jednu stvar xD Smile

http://taylorswift-serbia.forumotion.com/

37**Ogovaranje** - Page 2 Empty Re: **Ogovaranje** Thu Jul 30, 2009 6:20 pm

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

xDD...npr. sve umisljene persone iz mog odeljenja, zatim "drugarice" koje mislis da poznajes pa te ispale kao da smo se juce upoznale, osobe koje menjaju stavove ko carape, Miley Cyrus (sorry fanovi, ali kad je vidim dodje mi da povratim), zatim mama me ponekad takooo iznervira da mi dodje da je odalamim, i jos 50000000 stvari da msm da bi se smorili citajuci...xDD

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

38**Ogovaranje** - Page 2 Empty Re: **Ogovaranje** Thu Jul 30, 2009 6:52 pm

Issy

Issy
Heroic vampire

mhm, kapiram kako ti je... ajde, sta mene trenutno najvise nervira... skraticu pricu, jako je dugacka... uglavnom, moja najbolja drugarica se zove Andrea, upoznale smo se kada smo imale sest godina i od tada smo naj drugarice Very Happy ... to je znaci vec 10 godina kako smo nerazdvojne. iako smo isle u istu skolu, nismo isle istu smenu niti isti razred iako smo isto godiste... [skola je retardirana, ne ide se po generacijama u smenu nego pola generacije jednu pola drugu smenu] ... prakticno smo se vidjale samo vikendom, a mozda ne ni svaki vikend, ali to nije uticalo na nase prijateljstvo... jako je volim, iako to nikada nisam mogla da joj kazem, ali znam da ona to zna... pre godinu dana je pocela da se druzi sa jednom Visnjom sa kojom je isla u osnovnu u isti razred, osam godina su se mrzele i tukle a sada su odjednom bff. vise nisam prva osoba koju zove ako joj nesto treba, vise nisam ta kojoj poverava svoje tajne, postala sam druga na spisku... i to me jako boli, cinjenica da me zove samo kada Visnja ne moze da ide napolje, samo kada Visnja nije tu... da stvari budu jos gore, Visnja je k*rva, i pokvarila je Andreu... Andrea vise nije ista osoba. Postala je onaj tip osobe koji ja mrzim, koji sam rekla da nikada u zivotu necu pogledati ... i ja sada ne znam sta da radim, ne mogu da prestanem da se druzim sa njom jer mi previse znaci, a ne mogu ni da se druzim sa njom jer se jako promenila i vise ne mogu da je prepoznam.... Sad Sad Sad Sad
hehe, toliko o tome da cu da skratim pricu Smile

http://taylorswift-serbia.forumotion.com/

39**Ogovaranje** - Page 2 Empty Re: **Ogovaranje** Thu Jul 30, 2009 7:18 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

Edward's spider-monkey (citat):nervira me moja retardirana mama koja mi neda da idem da gledam tv!!! kill moju mamu!!!


nervira me tijana i. klasicni streber i ulizica... sedi u prvoj klupi, ofc... i slihta se svak stvoru koji nosi dnevnik... nema drugova, ustvari ima, sa nastavnicom biologije ide u costu,.... ne sme da ide u mc donlands jer joj je mama rekla da to nije zdravo, kao i da coca cola przi jetru... pa celoj skoli soli pamet kako je coca cola stetna po zdravlje... "popiti jednu cashu coca cole, to je kao udahnnuti dim cigarete", "svaka bacena kesa priblizava kraj planete zemlje za 9 godina" i "99% danashnje omladine izgubi nevinost pre braka (ona nam dize prosek)" jedne su od njenih stalnih izjava... ceo dan provodi bubajuci napamet udzbenike, ili lektire... za ostale knjige nije cula... naravno... mene mrzi iz dna dushe.. ide samnom u odeljenje 8 godina, ici ce josh 4... misli da je rob t pattz fudbaler... znaci debil koji redovno cinkari svoje "skolske kolega" pojedinacno ili sve zajedno...

tijana nervira i mene....al mislim da vise nju nerviram ja Very Happy:D....jooj sto volim to dete da zajebavam...Very Happy:D
takoje je u cetvrdom razredu izjavila da ima decka sa sela:D...inace ona i njena pametna mama imaju nesto za jaja..pa joj je decko verovatno skupljao jaja

40**Ogovaranje** - Page 2 Empty Re: **Ogovaranje** Thu Jul 30, 2009 8:24 pm

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

omg... znam to, ljudi se tako menjaju iz cista mira...

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

41**Ogovaranje** - Page 2 Empty Re: **Ogovaranje** Thu Jul 30, 2009 9:03 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

EJ NIKI odbio si rep. za ono sto si rekao o onoj crkla sam od smeha!

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

42**Ogovaranje** - Page 2 Empty Re: **Ogovaranje** Thu Jul 30, 2009 11:38 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Issy (citat):mhm, kapiram kako ti je... ajde, sta mene trenutno najvise nervira... skraticu pricu, jako je dugacka... uglavnom, moja najbolja drugarica se zove Andrea, upoznale smo se kada smo imale sest godina i od tada smo naj drugarice Very Happy ... to je znaci vec 10 godina kako smo nerazdvojne. iako smo isle u istu skolu, nismo isle istu smenu niti isti razred iako smo isto godiste... [skola je retardirana, ne ide se po generacijama u smenu nego pola generacije jednu pola drugu smenu] ... prakticno smo se vidjale samo vikendom, a mozda ne ni svaki vikend, ali to nije uticalo na nase prijateljstvo... jako je volim, iako to nikada nisam mogla da joj kazem, ali znam da ona to zna... pre godinu dana je pocela da se druzi sa jednom Visnjom sa kojom je isla u osnovnu u isti razred, osam godina su se mrzele i tukle a sada su odjednom bff. vise nisam prva osoba koju zove ako joj nesto treba, vise nisam ta kojoj poverava svoje tajne, postala sam druga na spisku... i to me jako boli, cinjenica da me zove samo kada Visnja ne moze da ide napolje, samo kada Visnja nije tu... da stvari budu jos gore, Visnja je k*rva, i pokvarila je Andreu... Andrea vise nije ista osoba. Postala je onaj tip osobe koji ja mrzim, koji sam rekla da nikada u zivotu necu pogledati ... i ja sada ne znam sta da radim, ne mogu da prestanem da se druzim sa njom jer mi previse znaci, a ne mogu ni da se druzim sa njom jer se jako promenila i vise ne mogu da je prepoznam.... Sad Sad Sad Sad
hehe, toliko o tome da cu da skratim pricu Smile



au jbg brate,ne bi da te deprimiram,ali prosto moras ili da razgovaras sa tom Andreom ili da se vise ne druzis sa njom....ne bi trebalo da se toliko mucis oko toga, ja bi to presekla pa kud puklo da puklo...uh,najvise volim te sto se mrze mrze a onda odjednom best friends forever! sve bi ja to tukla!

43**Ogovaranje** - Page 2 Empty Re: **Ogovaranje** Fri Jul 31, 2009 12:30 am

Issy

Issy
Heroic vampire

hahahaha, i ja bih veruj mi... probala sam tako, cak sta vise rekla sam ja to njoj sve. nisam osoba koja cuti kada ima neki problem, radije to kazem pa da resimo.. ali uspela sam da izdrzim svega dve nedelje da se ne cujem sa njom, i onda nisam vise mogla... sada sam prakticno odustala od svega toga... udaljavamo se, i sta sada... valjda je moralo pre ili kasnije da se desi... mada, da nije bilo te glupace Visnje, nista se ne bi ni desilo... uff, kako bi ja nju ubilaa Twisted Evil xD

http://taylorswift-serbia.forumotion.com/

44**Ogovaranje** - Page 2 Empty Re: **Ogovaranje** Mon Aug 03, 2009 8:29 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

e nisam u toku mrzi me da citam ovolike postove xDDDD jel mogu JA malo da ogovaram jednu devojku koju "obozavam"? Smile

45**Ogovaranje** - Page 2 Empty Re: **Ogovaranje** Mon Aug 03, 2009 10:51 pm

Issy

Issy
Heroic vampire

naravno da mozes... ovo je tema za ogovaranje svega sto ne volis.. mozes da ogovaras i vozaca autobusa ako hoces xD haha... bas se piiiitaaam kooga ces da ogovaras Wink

http://taylorswift-serbia.forumotion.com/

46**Ogovaranje** - Page 2 Empty Re: **Ogovaranje** Tue Aug 04, 2009 9:47 am

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

jaooo pa nznm.....ajdeeeeeee prva mi je pala napamet jedna Selena xDDDDD Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

47**Ogovaranje** - Page 2 Empty Re: **Ogovaranje** Tue Aug 04, 2009 3:05 pm

Issy

Issy
Heroic vampire

hahahaha... nikada ne bih rekla da ces nju Wink
pa.. pocni!! Smile

http://taylorswift-serbia.forumotion.com/

48**Ogovaranje** - Page 2 Empty Re: **Ogovaranje** Tue Aug 04, 2009 3:28 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Issy (citat):mhm, kapiram kako ti je... ajde, sta mene trenutno najvise nervira... skraticu pricu, jako je dugacka... uglavnom, moja najbolja drugarica se zove Andrea, upoznale smo se kada smo imale sest godina i od tada smo naj drugarice Very Happy ... to je znaci vec 10 godina kako smo nerazdvojne. iako smo isle u istu skolu, nismo isle istu smenu niti isti razred iako smo isto godiste... [skola je retardirana, ne ide se po generacijama u smenu nego pola generacije jednu pola drugu smenu] ... prakticno smo se vidjale samo vikendom, a mozda ne ni svaki vikend, ali to nije uticalo na nase prijateljstvo... jako je volim, iako to nikada nisam mogla da joj kazem, ali znam da ona to zna... pre godinu dana je pocela da se druzi sa jednom Visnjom sa kojom je isla u osnovnu u isti razred, osam godina su se mrzele i tukle a sada su odjednom bff. vise nisam prva osoba koju zove ako joj nesto treba, vise nisam ta kojoj poverava svoje tajne, postala sam druga na spisku... i to me jako boli, cinjenica da me zove samo kada Visnja ne moze da ide napolje, samo kada Visnja nije tu... da stvari budu jos gore, Visnja je k*rva, i pokvarila je Andreu... Andrea vise nije ista osoba. Postala je onaj tip osobe koji ja mrzim, koji sam rekla da nikada u zivotu necu pogledati ... i ja sada ne znam sta da radim, ne mogu da prestanem da se druzim sa njom jer mi previse znaci, a ne mogu ni da se druzim sa njom jer se jako promenila i vise ne mogu da je prepoznam.... Sad Sad Sad Sad
hehe, toliko o tome da cu da skratim pricu Smile

totalno ti razumem pricu i znam. moj savet ti je da je ostavish na miru jer ce ti se nekad vratiti, takve osobe nisu vredne tvog prijateljstva ma koliko god to bolelo da znas da vishe nije ista. ali prosto pale je pod uticaj kurvetina i kucki pa je zato takva xD;)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

49**Ogovaranje** - Page 2 Empty Re: **Ogovaranje** Tue Aug 04, 2009 10:16 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

Issy (citat):hahahaha... nikada ne bih rekla da ces nju Wink
pa.. pocni!! Smile
ovako: Ona je jedna mala nalozena...msli da je neka RIBAAAA ....mala DISNEY PRINCEZA..sva "naivna" jadna mala devojcica....... a u stvari kreten od deteta xDDDD :SSS

50**Ogovaranje** - Page 2 Empty Re: **Ogovaranje** Tue Aug 04, 2009 10:17 pm

**Anchi96**

**Anchi96**
Heroic vampire

ja sam imala slucnu pricu ;[ primetila sam da PRIJATELJSTVO I LJUBAV NISU ZA MENE!!imam drugaricu koju poznajem od njenh pelena(starija sam je nekoliko meseci) i ona i ja samo BILE NERAZDVOJNE!!uvek smo nocile jedna kod druge..pa odemo jedna kod druge xD i budemo CEOOOOOO CELCATI DAN ;] i ona je znala sve sto ja znam i obrnuto vazi za mene ;]inace ona mi je kumica ;] ona je uvek znala kada sam ja tuzna..kada nisam itd. i ja sam znala(mislim jos znamo xD)i u petom razredu je dosla aleksandra u njeno odeljenje(ona je drugo odeljenje sve zbog uciteljice u pacicima..rekla je direktoru da nas niposto ne stavi zajedno u odeljenje da bi se razdvoji ;[ stoka) i ona je bila nova ucenica i tea je ZAISTA najbolja osoba koju poznajem(pre bi dala nekom drugom nesto za jelo nego to sama pojela ;])i ona je pocela da se druzi sa njom...postale su bff(best friend forever) i ja i ona smo pocele da se svadjamo zbog aleksandre....ta dev. me je uzano nervirala ;[[[[[ uhhh..tea je provodila vse vremena sa njom nego sa mnom i to me je ljutilo..i posle sam MORALA da idem u grad sa njih dve i aleksandra mi se svidela..zaista je bila dobra...imale smo isti ukus..i sada je i ona moja najbolja drugaica ;]

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/3]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | Cinema, Movies | Twilight | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions