Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Official New Moon tema za kukanje

+16
EyB forever
Anetta_Edward
_Kale_
Twilight_fanpire
Immortal
Twilight_girl
robertmarina
SanyaTheStar <3
_GaGa_92
anchy
Issy
bella swon
MeLiSsA
twilight's angel
Maryy
Rosie
20 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down  Poruka [Stranica 6/10]

126Official New Moon tema za kukanje - Page 6 Empty Re: Official New Moon tema za kukanje Fri Nov 13, 2009 7:06 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Disi duboko...ah uh...ah uh...xDDD

127Official New Moon tema za kukanje - Page 6 Empty Re: Official New Moon tema za kukanje Sun Nov 15, 2009 4:09 pm

dangerous

dangerous
Young newborn

u pravu ste..trik...jooooj..ne mogu da docekam premijeru..tata ozbiljno razmislja o tome da me psihijatru posalje..ili na rehabilitaciju...twilight addict..cisto sumnjam da mi ima leka hehehe

128Official New Moon tema za kukanje - Page 6 Empty Re: Official New Moon tema za kukanje Sun Nov 15, 2009 5:53 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ja ne razumem zasto bi iko to lecio

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

129Official New Moon tema za kukanje - Page 6 Empty Re: Official New Moon tema za kukanje Sun Nov 15, 2009 7:25 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Sve su to normalni simptomi twigight manije...dont worry...

130Official New Moon tema za kukanje - Page 6 Empty Re: Official New Moon tema za kukanje Sun Nov 15, 2009 9:11 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

hehe nekima smeta to sto su twi addicti. meni nee...ja to obozavam. ^_^

131Official New Moon tema za kukanje - Page 6 Empty Re: Official New Moon tema za kukanje Sun Nov 15, 2009 9:22 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Piihhh...ni meni...da mi smeta nebi ni dolazila u ovu tw bolnicu sa toliko tw obolelih...=PPP

132Official New Moon tema za kukanje - Page 6 Empty Re: Official New Moon tema za kukanje Sun Nov 15, 2009 10:08 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

aaaaaaaaaaaaaa jos 5 danaaaaaaaaaaa......umrecu xD

133Official New Moon tema za kukanje - Page 6 Empty Re: Official New Moon tema za kukanje Sun Nov 15, 2009 10:29 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ja umirem...vec...joooooooj sada je gore nego pre 2 meseca Wink xDDDDD

http://ninasource.forumsr.com

134Official New Moon tema za kukanje - Page 6 Empty Re: Official New Moon tema za kukanje Sun Nov 15, 2009 10:44 pm

dangerous

dangerous
Young newborn

ni meni ne treba izlecenje...sasvim mi je super ovako,i da umrem od ove zavisnosti nije me briga...salu na stranu, mislim da nikome u mojoj okolini nije preterano zanimljivo to sto po citav dan o twilightu pricam.. lol!

135Official New Moon tema za kukanje - Page 6 Empty Re: Official New Moon tema za kukanje Sun Nov 15, 2009 10:46 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Takodje ali od sutra cu da imam Alex(diamondsecret) pa cu sa njom da cavrljam o tw...jjjoooojjjjj bice super sutraaa!

136Official New Moon tema za kukanje - Page 6 Empty Re: Official New Moon tema za kukanje Sun Nov 15, 2009 11:00 pm

dangerous

dangerous
Young newborn

ja cu sa svojom najboljom drugaricom da brojim dane do new moona i da citam neku od knjiga po stoti put...Very Happy

137Official New Moon tema za kukanje - Page 6 Empty Re: Official New Moon tema za kukanje Mon Nov 16, 2009 2:14 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

nema vishe brojenja dana,veoma uskoro.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

138Official New Moon tema za kukanje - Page 6 Empty Re: Official New Moon tema za kukanje Mon Nov 16, 2009 5:18 am

dangerous

dangerous
Young newborn

sto se vise problizava sve mi teze pada cekanje..

139Official New Moon tema za kukanje - Page 6 Empty Re: Official New Moon tema za kukanje Mon Nov 16, 2009 11:38 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

ma kakavi. mene steze nesto oko srca,mislim da cu da dobijeminfarkt na dan.XD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

140Official New Moon tema za kukanje - Page 6 Empty Re: Official New Moon tema za kukanje Mon Nov 16, 2009 12:58 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Jos 4 dana! Ljudi 4 dana!

141Official New Moon tema za kukanje - Page 6 Empty Re: Official New Moon tema za kukanje Mon Nov 16, 2009 4:15 pm

Anetta_Edward

Anetta_Edward
Charming vampire

aaaaaaaaa jos samo 4 dana ne mogu da verujm joj

142Official New Moon tema za kukanje - Page 6 Empty Re: Official New Moon tema za kukanje Mon Nov 16, 2009 5:27 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Jos tri dana,ppl!
Ali ja od cetvrtka necu da idem na net,pa sve do premijere, da ne bi dosla u iskusenje... zelim da odem u sava centar i da umrem u bioskopskoj stolici,when my dream come true...ovih dana sam opsednuta filmom vise nego obicno,ako je to ikako moguce,....xDDDD

143Official New Moon tema za kukanje - Page 6 Empty Re: Official New Moon tema za kukanje Mon Nov 16, 2009 5:28 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

ja moram da gledam odma posle svetske premijere!!!NMG DA IZDRZIM VISE!!!! Smile))

144Official New Moon tema za kukanje - Page 6 Empty Re: Official New Moon tema za kukanje Mon Nov 16, 2009 5:36 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

Ni JAAA!!!! Ali uspecu nekako..moram, tako je bolje... Smile

145Official New Moon tema za kukanje - Page 6 Empty Re: Official New Moon tema za kukanje Mon Nov 16, 2009 8:14 pm

_Kale_

_Kale_
Charming vampire

Aaaaaaaaaaa jos 3 dana NE MOGU DA DOCEKAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

146Official New Moon tema za kukanje - Page 6 Empty Re: Official New Moon tema za kukanje Mon Nov 16, 2009 8:31 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Ljudi ja neznam sta da radiiim...neznam da li da cekam ili da gledam odmah posle Premijeeereeeeeeee...ubicu se...odoh sad da otvorim temu za to xD

http://ninasource.forumsr.com

147Official New Moon tema za kukanje - Page 6 Empty Re: Official New Moon tema za kukanje Mon Nov 16, 2009 10:13 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Nije 3 nego 4 dana! =P

148Official New Moon tema za kukanje - Page 6 Empty Re: Official New Moon tema za kukanje Tue Nov 17, 2009 7:06 pm

Renesmee Cullen

Renesmee Cullen
Werewolf Imprintee

jos 3 danaaaaaaaaaaa.........................UMRECU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

149Official New Moon tema za kukanje - Page 6 Empty Re: Official New Moon tema za kukanje Tue Nov 17, 2009 7:57 pm

dangerous

dangerous
Young newborn

bog zna kad ce kod nas premijera,tako da ga ja siguerno na netu gledam..Razz

150Official New Moon tema za kukanje - Page 6 Empty Re: Official New Moon tema za kukanje Tue Nov 17, 2009 9:25 pm

Anetta_Edward

Anetta_Edward
Charming vampire

jao jos 3 dana.......jeeeeeeeeeee ne mogu da disem jedva cekam

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 6/10]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions