You are not connected. Please login or register

Administratori

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1 Administratori on Thu Oct 29, 2009 12:45 am

The.Cold.One

Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator
Zbog zloupotrebe svog polozaja administratori Rosie, Anchi96 i Twilight_girl skinute su sa pozicije.

Drskost i bezobrazluk nikako necu oprostiti. Prosli put sam presla preko toga sto ste planirali moje skidanje sa pozicije, ali ovo sada necu. NIKO od vas NEMA prava na tako nesto, a opet ste to ucinili.. Kao sto sam vam rekla, to tako ne moze. Sada se mozda i predomislim i ne obrisem forum, ali vaseg povratka na poziciju nema.

Drugi administator od sada je Twilight_fanpire. Za sve sto vas zanima oko foruma kontaktirajte me ISKLjUCIVO preko nje.

Pozdrav svima.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

http://www.twilight-serbia.com

2 Re: Administratori on Thu Oct 29, 2009 6:50 am

Rosie

:0 cek da se nasmejem prvo:) ja mogu sve da objasnim ali mi ne pada napamet;)

a sto se tice ostalogna ovaj forum-da krocim vishe necu:) tako da...hvala svima koji znaju zasto im pricam hvala.XD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Dear Alice you've disappeared,like everything else.
BUt who else can i talk to I am lost. When you left...and he
left..you took everything with you.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

3 Re: Administratori on Thu Oct 29, 2009 4:24 pm

EyB forever

Unstoppable vampire
jao bebo nemoj..... nije kraj sveta naći ćemo rešenje.... ni zbog koga nemoj da ideš....

nema tu nikakvog bezobrazluka....NE MOŽEŠ TI SAD DA DOĐEŠ ODJEDNOM I DA BRIŠEŠ 4UM NA SVAKA 3 MESECA DA NAS PREPADAŠ I DA OČEKUJEŠ DA SE NIKO NEĆE BUNITI.... MISLIM KOJI JE TVOJ PROBLEM???

I zašto uopšte brišeš 4um ako ne želiš više da ga vodiš možeš da se ne vraćaš, nisi ti jedini član ovog 4uma... prvo moraš nama da kažeš i da objasniš što..... a ne da se ponašaš kao da svi tebe moraju da slušaju i da si ti najbitnija, ko hitler No

4 Re: Administratori on Thu Oct 29, 2009 6:18 pm

Twilight_girl

potpisujem eyb,rep za to...mene nije briga sto sam ja skinuta sa pozicije ali Rosie...to je uzas...ako ide rosie idem i ja beeeeeeeeeeeez razmisljanja...moram josh da popricam sa njom

Rosie: I love you like Bella loves Alice
http://ninasource.forumsr.com

5 Re: Administratori on Thu Oct 29, 2009 6:28 pm

twilight's angel

Heroic vampire
potpuno se slazem sa milom i dajem joj rep za to. mima, stalno nas prepadas kako ces da brises forum, a nikada ne kazes iz kog razloga. i ocekujes da ti posle svega verujemo i da te volimo i postujemo sve sto kazes?? pa to je malo vise teze.

nisi fer sto si ih skinula sa pozicije admina, one su uz nasu pomoc vodile forum dok si ti bila u fazi "smorio me twilight". a sada, kada ga ponovo volis, tj. kada te vise ne smara, mislis da ce sve biti u stanju u kom si ga zatekla?? nemoj biti smesna...veruj mi, zbog toga sto si uradila, mozes imati mnogo vise stete nego koristi.

6 Re: Administratori on Thu Oct 29, 2009 6:37 pm

Twilight_girl

nit' sam ja bila admin -.-

Rosie: I love you like Bella loves Alice
http://ninasource.forumsr.com

7 Re: Administratori Today at 7:00 pm

Sponsored content

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]