Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Novogodisnji look

+14
_GaGa_92
nikky133
Bella84
.MisS.CulleN.
Emmett Cullen
DiamondSecret
Anna
Issy
maki-robsten
Twilight_fanpire
Twilight_girl
twilight's angel
Rosie
Renesmee Cullen
18 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Poruka [Stranica 5/7]

101Novogodisnji look - Page 5 Empty Re: Novogodisnji look Sun Dec 20, 2009 9:05 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Ma sta ti je?? Pogledaj druge forume kako im je lepo...bez ovih zatamljenih efekata...onako jasno...
A sada imamo i sneeeg!! ^^

102Novogodisnji look - Page 5 Empty Re: Novogodisnji look Sun Dec 20, 2009 9:18 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

DRUGE FORUME KAKO IM JE LEPO> XD si luda? odratni su im logoi.XD pogotovo twi srbija.
sneg je predivan!<3

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

103Novogodisnji look - Page 5 Empty Re: Novogodisnji look Sun Dec 20, 2009 10:10 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

aj sad lepo ne dirajte ovo par dana. bar dok ne prodje nova godina. ni meni nokti nisu bas nesto, ali je inace cool.

104Novogodisnji look - Page 5 Empty Re: Novogodisnji look Sun Dec 20, 2009 10:33 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Ma kakv tw srbija....nego gledala sam gruge mng su lepi..pitacu veljka da nam uradi..samo da dodjeee..

105Novogodisnji look - Page 5 Empty Re: Novogodisnji look Sun Dec 20, 2009 11:53 pm

maki-robsten

maki-robsten
Heroic vampire

Rosie (citat):DRUGE FORUME KAKO IM JE LEPO> XD si luda? odratni su im logoi.XD pogotovo twi srbija.
sneg je predivan!<3
ma Rosie, ne nerviraj se, ne mozes svima ugoditi Very Happy

106Novogodisnji look - Page 5 Empty Re: Novogodisnji look Sun Dec 20, 2009 11:55 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

A pogledajte ovaj logo...na njega sam mislila
Novogodisnji look - Page 5 _10

Kako je bistro i lepoo...mada ovaj sigurno pro u PSu...

107Novogodisnji look - Page 5 Empty Re: Novogodisnji look Mon Dec 21, 2009 12:06 am

maki-robsten

maki-robsten
Heroic vampire

aaaaaaaaaaa its cute Very Happy

108Novogodisnji look - Page 5 Empty Re: Novogodisnji look Mon Dec 21, 2009 12:15 am

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Daaaa.....=)

109Novogodisnji look - Page 5 Empty Re: Novogodisnji look Mon Dec 21, 2009 1:41 am

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

Twilight_fanpire (citat):A pogledajte ovaj logo...na njega sam mislila
Novogodisnji look - Page 5 _10

Kako je bistro i lepoo...mada ovaj sigurno pro u PSu...
hmm ovo je lako...ako hocete mogu da probam da napravim nesto slicno al ono vece? msm nemojte molim vas da mislite da ja samo kritikujem... ja ne znam sa kim sam se "svadjala" u ovoj temi meni je mnogo zao ako vi mislite da ja samo kritikujem.... Sad hocete da probam? i da mi kazete kakvu sliku....

110Novogodisnji look - Page 5 Empty Re: Novogodisnji look Mon Dec 21, 2009 3:01 am

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Pa ajde ako mozes..izaberi sama...
Stv izgleda da sam kritikujes,a nadam se da nas volis <333

111Novogodisnji look - Page 5 Empty Re: Novogodisnji look Mon Dec 21, 2009 3:26 am

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

Twilight_fanpire (citat):Pa ajde ako mozes..izaberi sama...
Stv izgleda da sam kritikujes,a nadam se da nas volis <333
naravno da volim forum inace ne bih bila na njemu...msm nadam se da ces da promenis utisak...ne zelim ja da kritikujem..gle ja sam pocela da pravim nesto pa cu da ti posaljem na inbox da mi kazes sta mislis...ima i kapicu Razz

112Novogodisnji look - Page 5 Empty Re: Novogodisnji look Mon Dec 21, 2009 1:04 pm

_GaGa_92

_GaGa_92
Denali Clan Moderator

meni se sad svidja.... Smile lepshe je nego ranije.... Smile

113Novogodisnji look - Page 5 Empty Re: Novogodisnji look Mon Dec 21, 2009 1:22 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

da vidis gago p[revious jedan logo sa edom i bellom i jabukama koliko je bio lep. a jel znas sto se pojedinima ne svidja? bella izgleda cudno?? -.- a bella izgleda predivno. XD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

114Novogodisnji look - Page 5 Empty Re: Novogodisnji look Mon Dec 21, 2009 3:34 pm

maki-robsten

maki-robsten
Heroic vampire

Rosie (citat):da vidis gago p[revious jedan logo sa edom i bellom i jabukama koliko je bio lep. a jel znas sto se pojedinima ne svidja? bella izgleda cudno?? -.- a bella izgleda predivno. XD
e taj mi je bio naj,naj

115Novogodisnji look - Page 5 Empty Re: Novogodisnji look Mon Dec 21, 2009 5:46 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

pa i meni je bio naj-.- a kad se pobuni jedna clan to se odmah menja-.- sledeci put cu da stavim paradajz na pozadinu,pa da vidim ko ce da se zali

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

116Novogodisnji look - Page 5 Empty Re: Novogodisnji look Mon Dec 21, 2009 8:01 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

a koji je to bio?? msm sa bellom?? aj postavi sliku

117Novogodisnji look - Page 5 Empty Re: Novogodisnji look Mon Dec 21, 2009 8:04 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Novogodisnji look - Page 5 2rwkbuq

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

118Novogodisnji look - Page 5 Empty Re: Novogodisnji look Mon Dec 21, 2009 8:08 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

w.o.w. me likey

119Novogodisnji look - Page 5 Empty Re: Novogodisnji look Mon Dec 21, 2009 8:12 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

but few ones do not-.-

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

120Novogodisnji look - Page 5 Empty Re: Novogodisnji look Mon Dec 21, 2009 8:59 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Bella je nekako deformisana xD

121Novogodisnji look - Page 5 Empty Re: Novogodisnji look Mon Dec 21, 2009 9:02 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

----...--------

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

122Novogodisnji look - Page 5 Empty Re: Novogodisnji look Mon Dec 21, 2009 9:03 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

xDDDDDDD

123Novogodisnji look - Page 5 Empty Re: Novogodisnji look Mon Dec 21, 2009 9:03 pm

nikky133

nikky133
Unstoppable vampire

Sto bas je Bella lijepa ovdje ... Wink

124Novogodisnji look - Page 5 Empty Re: Novogodisnji look Mon Dec 21, 2009 9:04 pm

Anna

Anna
Unstoppable vampire

meni su oboje strasni xD

125Novogodisnji look - Page 5 Empty Re: Novogodisnji look Mon Dec 21, 2009 9:13 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

strashni-.- jaoo dobro,pomericu slikus tvarno mi nije do vashih komentara stavila sma jabuku ijabuka ce od sada da bude nema ni da vidite jacoba niti roberta tj edwarda Razz

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 5/7]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions