Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

New moon-uopsteno

+17
Jessica*
m...ue
PcElicA M*A*J*A*
Rosie
Makishka
*Edward's girlfriend*
>eDwArD's LuLLaBy<
Twilight_fanpire
Mala looda vampirusha
twilight's angel
Edward's spider-monkey
edwards_girl
The.Cold.One
robertmarina
mis_ twilight
Princess Of Darkness
.MisS.CulleN.
21 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/3]

26New moon-uopsteno - Page 2 Empty Re: New moon-uopsteno Fri Mar 27, 2009 9:06 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

pa za onu tamo premijeru naravno da moraju da kupuju xD sta vi mislite kao da ne znate koliki su to redovi...

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

27New moon-uopsteno - Page 2 Empty Re: New moon-uopsteno Sat Apr 25, 2009 1:02 am

Makishka

Makishka
Young newborn

Ewo na owom sajtu ima bash swashta o new moon filmu.... pa ima nekih stwarchica koje nisam nashla owde na forumu..pa pogledajte...Very Happy http://www.newmoonmovie.org

28New moon-uopsteno - Page 2 Empty Re: New moon-uopsteno Sat Apr 25, 2009 2:03 am

PcElicA M*A*J*A*

PcElicA M*A*J*A*
Unstoppable vampire

gledala sam ovo vec.....ima dosta zanimljivih stvari da se pogleda i procita...extra sto si postavila link posto ja nemam pojma Very Happy

29New moon-uopsteno - Page 2 Empty Re: New moon-uopsteno Sat Apr 25, 2009 12:43 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

joj, jedva cekam... msm film...
jej!!!!
msm da ce da me slomi poslednji deo... msm zato sto nece biti jos.... Sad

30New moon-uopsteno - Page 2 Empty Re: New moon-uopsteno Sat Apr 25, 2009 7:30 pm

m...ue

m...ue
Post thirsty vampire

samo da pitam...saznala sam da je trebalo da Edward Cullen ima samo dve PROKLETE SCENE u celom filmu sad ga ubacuju u njene snove ali je meni sve u svemu katastrofa jer......kako za ime boga mogu da ubace najlepsi deo knjige(kraj!!!!!) u jednu scenu!!!!!!to je nenormalno!!!!

31New moon-uopsteno - Page 2 Empty Re: New moon-uopsteno Sat Apr 25, 2009 7:43 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

... i pocetak, ma nemoguce...
pogresili su, msm mora da traje duze, pa tu krece zaplet...
najmanje pola sata da traje taj deo...

32New moon-uopsteno - Page 2 Empty Re: New moon-uopsteno Sun Apr 26, 2009 12:09 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

bice u belinim snovima...tako da opusteno.... Smile

33New moon-uopsteno - Page 2 Empty Re: New moon-uopsteno Mon Apr 27, 2009 12:42 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

uh, znam
al nek sanja duuuugo, msm moram da ga sse nagledam za ovaj film!!!!

34New moon-uopsteno - Page 2 Empty Re: New moon-uopsteno Mon Apr 27, 2009 2:42 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

da,bice edwarda puno u bellinim snovima samo da ne bi fanovi vristali jer nema edwarda-.- o boze.

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

35New moon-uopsteno - Page 2 Empty Re: New moon-uopsteno Tue Apr 28, 2009 12:27 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

Rosie (citat):da,bice edwarda puno u bellinim snovima samo da ne bi fanovi vristali jer nema edwarda-.- o boze.

mala ispravka. da ne bi fanovi vristali jer nema roberta.

36New moon-uopsteno - Page 2 Empty Re: New moon-uopsteno Tue Apr 28, 2009 3:16 pm

Jessica*

Jessica*
Heroic vampire

Ahahaha, da. XD

37New moon-uopsteno - Page 2 Empty Re: New moon-uopsteno Tue Apr 28, 2009 3:36 pm

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

twilight's angel (citat):
Rosie (citat):da,bice edwarda puno u bellinim snovima samo da ne bi fanovi vristali jer nema edwarda-.- o boze.

mala ispravka. da ne bi fanovi vristali jer nema roberta.

EDWARDA:)

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

38New moon-uopsteno - Page 2 Empty Re: New moon-uopsteno Tue Apr 28, 2009 8:18 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

Rosie (citat):
twilight's angel (citat):
Rosie (citat):da,bice edwarda puno u bellinim snovima samo da ne bi fanovi vristali jer nema edwarda-.- o boze.

mala ispravka. da ne bi fanovi vristali jer nema roberta.

EDWARDA:)

pa, mislim da se je borba izmedju pojavljivanja edwarda i roberta u new moon-u izjednacena.... Very Happy

39New moon-uopsteno - Page 2 Empty Re: New moon-uopsteno Wed Apr 29, 2009 5:23 pm

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

hahahaha.....ma bice,izgleda da su ostali verni knjizi,to bi mi se jako svidelo, a bice Edwarda dosta New moon-uopsteno - Page 2 987351

40New moon-uopsteno - Page 2 Empty Re: New moon-uopsteno Fri May 01, 2009 1:26 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ja hocu i robija i edwarda!!!
joj kad smo se na geografiji drali ROBI, ROBI!!!!
joj, loodi smo!!!
ma sta ja to pricam???

41New moon-uopsteno - Page 2 Empty Re: New moon-uopsteno Thu May 07, 2009 10:34 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

boring. xD neka bude po knjizi..haha edward ce biti samo san xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

42New moon-uopsteno - Page 2 Empty Re: New moon-uopsteno Thu May 07, 2009 1:14 pm

Twilight_girl

Twilight_girl
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Robert Pattinson je izjavio : "New Moon je veoma depresivan.Spremite se za nesto potpuno drugacije i pomalo neobicno.Twilight je bio o prvoj ljubavi,ali o nastavku se govori o gubitku i kako se pomiriti sa time."

http://ninasource.forumsr.com

43New moon-uopsteno - Page 2 Empty Re: New moon-uopsteno Thu May 07, 2009 3:13 pm

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

da, cula sam.... tek sad jedva cekam da gledam film! Very Happy

44New moon-uopsteno - Page 2 Empty Re: New moon-uopsteno Thu May 07, 2009 3:22 pm

mala bubica

mala bubica
Obsessive newbourn

da i ja jedva cekam.......procitala sam skript i nije puno menjano......bas je kao u knjizi

45New moon-uopsteno - Page 2 Empty Re: New moon-uopsteno Thu May 07, 2009 4:43 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

stvarno!!!!
aj postavi, plz!!!

46New moon-uopsteno - Page 2 Empty Re: New moon-uopsteno Sat May 09, 2009 6:55 pm

alice.cullenrs

alice.cullenrs
Obsessive newbourn

Ma, kakav god bio, ne mogu docekati 2. deo. Znate li vi gde je novembar? Crying or Very sad A nadan se da ce biti puno Edwarda, jer, koja je poenta ako ga nema? A tek sto nece biti mog Emmetta... New moon-uopsteno - Page 2 154925

47New moon-uopsteno - Page 2 Empty Re: New moon-uopsteno Sat May 09, 2009 11:00 pm

Twilight_fanpire

Twilight_fanpire
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

Pa cula sam negde da su mu povecali ulogu tj pojavljivace se u Bellinim snovima...

48New moon-uopsteno - Page 2 Empty Re: New moon-uopsteno Sun May 10, 2009 12:12 am

alice.cullenrs

alice.cullenrs
Obsessive newbourn

Daj Boze!

49New moon-uopsteno - Page 2 Empty Re: New moon-uopsteno Sun May 10, 2009 12:15 am

twilight's angel

twilight's angel
Heroic vampire

da, pojavljuje se u belinim snovima. a zao mi je sto ce emeta biti tako malo...Sad

50New moon-uopsteno - Page 2 Empty Re: New moon-uopsteno Sun May 10, 2009 12:32 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

nervira me to sa snovima xD to samo mene xD dajte i druim likovima shanse;O

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 2/3]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions