Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Twilight soundtrack

+28
*Edward's girlfriend*
Mala looda vampirusha
twilight's angel
Kaca&ampEdward
>eDwArD's LuLLaBy<
Metallica
Bella
~*Lucky*~
*~Ana Cullen~*
edwards_girl
.JoYa.ClearwateR.^^
.MisS.CulleN.
Vampirica*
Edward's spider-monkey
feelin_my_teeth?
cica zlica
*ed's own zoxxy*
Vampire_love
♥Bella Cullen♥
Vekica
Karlajl
midnight_sun_girl
Edward's love
BabyVampireCullen
Raven_Meadowes
Vamp kiss
*zwezdica*
The.Cold.One
32 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Poruka [Stranica 2/4]

26Twilight soundtrack - Page 2 Empty Re: Twilight soundtrack Tue Feb 10, 2009 12:50 am

Vampirica*

Vampirica*
Young newborn

Leave Out All The Rest jedna od najboljih pesama LP-a ...
i sve od Paramore...
i ostale...
Ma super je , stvarno, muzika.... cheers

27Twilight soundtrack - Page 2 Empty Re: Twilight soundtrack Tue Feb 10, 2009 6:05 pm

feelin_my_teeth?

feelin_my_teeth?
Unstoppable vampire

E da i ta od LP je super, mada je ja nesto ne cuh tokom filma... Smile

http://robertpattinson1986.forumotion.net/

28Twilight soundtrack - Page 2 Empty Re: Twilight soundtrack Fri Feb 20, 2009 4:26 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

ljudi znate kad je bilo ono gde bella stoji kod svog onog kamiona i cuje se ino huu huu huuu....jel to iz neke pesme il je posebno snimljeno

29Twilight soundtrack - Page 2 Empty Re: Twilight soundtrack Sat Feb 21, 2009 7:46 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

svidja mi se sa mature pesma...edvardove mi nisu nesto posebno ...iii hvala midnight sun girl sto je pomenula pesmu ovu posto nikad ne bih nasla to huuuh huuuuh huuuh lol nisam znala koja jeBlue Foundation — Eyes On Fire

30Twilight soundtrack - Page 2 Empty Re: Twilight soundtrack Sun Feb 22, 2009 12:06 am

.JoYa.ClearwateR.^^

.JoYa.ClearwateR.^^
Charming vampire

Supermassive black hole i Decode su najjace pesme!!!

http://robertpattinson1986.forumotion.com/forum.htm

31Twilight soundtrack - Page 2 Empty Re: Twilight soundtrack Sun Feb 22, 2009 2:00 am

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

ma meni su sve pesme extra,,,,Bella's Lullaby obozavam kako zvuci!!!....a ostale sve volim jednako...slusam o5 o5 o5..

32Twilight soundtrack - Page 2 Empty Re: Twilight soundtrack Sun Feb 22, 2009 3:36 am

edwards_girl

edwards_girl
Obsessive newbourn

meni se najvise svidela let me sign...tako odgovara momentu i njegov divan glas...ufff, prelepa je pesma! i naravno decode preslusam nekoliko puta dnevno... izbor pesama je odlican!Smile samo, koliko god slusala ne shvatam sto se svima tako svidja never think...?

33Twilight soundtrack - Page 2 Empty Re: Twilight soundtrack Sun Feb 22, 2009 3:53 am

.JoYa.ClearwateR.^^

.JoYa.ClearwateR.^^
Charming vampire

Never think se ni meni ne svidja....Realno, Rob je dobar glumac, al sto se pevanja tice....Sad

http://robertpattinson1986.forumotion.com/forum.htm

34Twilight soundtrack - Page 2 Empty Re: Twilight soundtrack Sun Feb 22, 2009 3:28 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

ma meni se pola njegovih ne svidja nisu moj tip...mnogo bolje glumi nego sto peva...realno

35Twilight soundtrack - Page 2 Empty Re: Twilight soundtrack Sun Feb 22, 2009 4:56 pm

Vampire_love

Vampire_love
Post thirsty vampire

Slazem se...ali neka ga neka peva,posto uziva u tome...Smile

36Twilight soundtrack - Page 2 Empty Re: Twilight soundtrack Sun Feb 22, 2009 5:24 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire

hehe i ja to kazem..eh ja bih uzivala samo da ga vidim...da li bi me bilo ko pustio da ga gledam zauvek ?? ne..pa jbg....lol...

37Twilight soundtrack - Page 2 Empty Re: Twilight soundtrack Mon Feb 23, 2009 9:22 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ja mislim da kad bi ga videla, istog trenutka pala u komu. a za njegovo pevanje mislim da je strava, msm to je on. a ja bas uzivam u njegovom glasu.... mmmm

38Twilight soundtrack - Page 2 Empty Re: Twilight soundtrack Tue Feb 24, 2009 5:43 pm

*~Ana Cullen~*

*~Ana Cullen~*
Charming vampire

"let me sign" obozavam Smile..zivim uz tu pesmu..!
ne mogu da zamislim dan bez "decode"..a i tu je blue foundation sa "eyes on fire"..pesme sa soundtracka su vrh! I love you

39Twilight soundtrack - Page 2 Empty Re: Twilight soundtrack Thu Feb 26, 2009 12:57 pm

~*Lucky*~

~*Lucky*~
Young newborn

Nisam procitala sve ali uostalom kako se zove ona pesma kada je Bella govorila "Dead is peace full, easy life is harder..."?(valjda tako nesto)

40Twilight soundtrack - Page 2 Empty Re: Twilight soundtrack Tue Mar 10, 2009 8:38 pm

Bella

Bella
Post thirsty vampire

Jaoo pesme su straaaavaa!!!
<3

41Twilight soundtrack - Page 2 Empty Re: Twilight soundtrack Thu Mar 12, 2009 11:16 pm

.MisS.CulleN.

.MisS.CulleN.
Charming vampire