Official Web Site's forum - Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

VEOMA VAZNO OBAVESTENJE!!!!!!

+2
>eDwArD's LuLLaBy<
Nymphadora Cullen
6 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1VEOMA VAZNO OBAVESTENJE!!!!!! Empty VEOMA VAZNO OBAVESTENJE!!!!!! Tue Mar 31, 2009 11:20 pm

Nymphadora Cullen

Nymphadora Cullen
Post thirsty vampire

Molim clanove da prekinu sa svadjama.. Ne znam ko se svadjao, niti zbog cega, ali ako nastavite tako bicu primorana da vas kaznim.. Nijedan forum nije napravljen da bi se clanovi svadjali, najmanje ovaj.. Ako moze neko, samo neka mi kaze u kojim temama su svadje, da bih izbrisala te postove.. I molim sve one koji su ucestvovali u svadji da zakopaju ratne sekire i krenu da postuju i tudje misljenje.. Narocito zahtevam da ne bude vise prozivanja!!!
Nymphadora Cullen, administrator

2VEOMA VAZNO OBAVESTENJE!!!!!! Empty Re: VEOMA VAZNO OBAVESTENJE!!!!!! Tue Mar 31, 2009 11:21 pm

>eDwArD's LuLLaBy<

>eDwArD's LuLLaBy<
Charming vampire

I agree!!!!!!!! Dojadili ste mi vise sa svim tim glupim svadjama!!!!! Rolling Eyes

3VEOMA VAZNO OBAVESTENJE!!!!!! Empty Re: VEOMA VAZNO OBAVESTENJE!!!!!! Tue Mar 31, 2009 11:33 pm

Nymphadora Cullen

Nymphadora Cullen
Post thirsty vampire

Hoces li molim te da mi kazes u kojim temama su bile svadje, da bih izbrisala te postove???

4VEOMA VAZNO OBAVESTENJE!!!!!! Empty Re: VEOMA VAZNO OBAVESTENJE!!!!!! Fri May 01, 2009 1:43 am

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

jao stvarno,, moramo svi da zivimo srecno, kao hippici, ja neznam zasto hippy pokret vise ne postoji, ali msm da je ljudima bio lepo, svi su se voleli!!! VEOMA VAZNO OBAVESTENJE!!!!!! 242969

5VEOMA VAZNO OBAVESTENJE!!!!!! Empty Re: VEOMA VAZNO OBAVESTENJE!!!!!! Fri May 01, 2009 2:48 pm

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

da tea i svi su se medjusobno j*****...morala sam da kazem...al nmvz...hipici su nekako simpa...a stv nema potrebe iko da se svadja...ja msm da svi znamo ko se najvishe svadja...ali ce sad i mene da napadne ako je imenujem...

love,peace & respect

6VEOMA VAZNO OBAVESTENJE!!!!!! Empty Re: VEOMA VAZNO OBAVESTENJE!!!!!! Fri May 01, 2009 4:28 pm

TwA.Ta

TwA.Ta
Post thirsty vampire

haha,da hippici,onako naduvani i srecni
"Let the sunshine,let the sunshine in..." Very Happy

7VEOMA VAZNO OBAVESTENJE!!!!!! Empty Re: VEOMA VAZNO OBAVESTENJE!!!!!! Fri May 01, 2009 4:52 pm

Edward's spider-monkey

Edward's spider-monkey
Heroic vampire

ja volim hippy pokret, msm mozda su se drogirali, ali im je motiv bio carski
zuvimo svi zajedno u sreci, ljubavi i miru!!!!
jedino sto ti treba su peace, love and vampires!!!

8VEOMA VAZNO OBAVESTENJE!!!!!! Empty Re: VEOMA VAZNO OBAVESTENJE!!!!!! Sat May 02, 2009 1:32 am

emmett's girl

emmett's girl
Obsessive newbourn

yeeeeeeeeeeeey!!!ma bili su likovi...Smile))

9VEOMA VAZNO OBAVESTENJE!!!!!! Empty Re: VEOMA VAZNO OBAVESTENJE!!!!!! Sat May 02, 2009 10:58 am

Rosie

Rosie
Cullen Family Administrator
Cullen Family   Administrator

moja sestra je hipi, i naj drugarica jedna mi je hipi.,to je super,opusteno,duvanje i tako to..i sretja sretja radost i peace xD

http://www.edwardandbellaserbia.forumotion.com

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu


Copyright © Twilight Serbia | Design by: Twilight_Girl/Nina | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions